Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
2. zář 2008

marus a nepujcis ho? 😀

kometka5
2. zář 2008

Pavlo, dělám to takhle vždycky, když hubnu...udělám topinky a pak hned jak je vyndám, tak je ponořím do vařící, bublající vody (ale jen dolů a hned nahoru) a ono to ta voda vezme a když to dělám třeba na tuku, tka když ta voda vychladne, ten tuk je tam hrozně vidět, tak si říkám, tohle jsem všechno nesnědla a je mi fajn. a jinak topinky jsou úplně stejný, není to na nich vůbec poznat.

tak to já bych potřebovala asi plastiku všeho, začala bych už od kotníků... 🙂

caira
2. zář 2008

holky s tim merenim, ja bych to nedelala jednou mesicne ale treba uz po 2 tydnech, co vy na to????

caira
2. zář 2008

kocky muzete mi prosim poradit jak na ty papriky? koupila jsem 4 papriky tak at vim jak je nacpat? mam doma zampiony, mam mala rajcatka, syr { ten bych dala manzovi, sobe ho davat nechci} ale nenapada me co dotoho dat???

tak poradte, jo? at mi manza nepojde hlady

a upozornuju, ze balkan nejim 😀

paula
2. zář 2008

cau holky, ja nestiham, protoze hledame novy byt a je toho nejak moc.

Diky moc caire, ze udelala tabulku a doplnila. vsem gratuluju k ubytkum. Ja si taky myslim, ze 1x za mesic uplne staci. Po tydnu casto nebude videt zadny rozdil a to deprimuje. Myslim, ze uz tu nekdo navrhoval kazde prvni pondeli v mesici, ja jsem pro.

holky uz nevim ktera jste si tu stezovala, ze ma normalni vahu a ne digitalni. ja taky, ale vidim to jako prednost, ze je tam videt az 1kg, max pul, protoze si myslim, ze se tim holky zbytecne stresuji, nejakymi 100-200g, to vaha kolisa normalne. prece clovek nevazi kazdy den uplne na gram stejne. nehlede na odchylky tech vah. Ja bych teda byla taky pro to, zadavat do tabulky jen cela kila a ne cisla za desetinnou carkou. 😉 🙂

marie_m
2. zář 2008

kitty, nejsem lakoma, ale nepucim 😀

paulo, ono i ten digital ma neco do sebe 🙂

leninn
2. zář 2008

Cairo: promiň, ale by jsem celé odpoledne pryč, takže už máš asi ty papriky udělané po svým, co?
Kdyby přeji jen ještě ne, tak si udělej jakoukoli směs, cibuli osmahni, přidej ty žampióny a rajčata, bylinky,prostě co máš ráda, já si do toho zamíchala i olivy a asi dvě velké lžíce zakysané smetany...aby to byla jakási hmota
A pak uz jen vyceckovat papriky a nechat si tu štopku, naplnit papriky směsí, zadělat tou štopkou, aby ta směs nevytekla a dát na vymaštěný plech a ještě ty papriky trošku potřít olejem a nezapomenout hlídat a otáčet.
Manžovi do té směsy, až ji budeš mít hotovou zaíchej i sýr, klidně i sobě jakýkoliv sýr, ale až bude ta směs hotová, nedělala bych to na pánvy, aby mi půlka sýru nezůstala přichycená...
Tož tak....asi už pozdě, ale....

Maruš, souhlasím s digiváhou, však ty gramy nevadí...já se nevážím každý den, takže když za týden váha ukazuje o 1,3kg míň, tak je to pro mě lepší, než jen o kilo... 🙂
Však je to jedno...každý ať se váží na své váze, jednou ukáže tak a podruhé jinak (já doufám, že míň) 😉

caira
2. zář 2008

leni diky,uz jsme po veceri :-}

nakonec jsme udelali smes z cibule, hrasku, kukurice, kuskusu a pak syr a vsechno dovnitr a zapect, bylo to moc mnam mnam, mela jsem teda jen jednu papriku, je to fakt desne syte. 🙂

majkeela
2. zář 2008

Ahoj holky, taky chci zhubnout... Teda začínám už asi po osmé od té doby co mám Emmi... Upřímně přiznávám, že mám slabou vůli a děsně mě to štve. Aktuálně mám +6kg než před těhu a celkem bych chtěla dát dolů 15kg. Zrovna jsem v jednom hubnoucím období a už týden držím dietku. No, ale jak dlouho vydržím... Rozhodla jsem se, že tady napíšu, abych měla alespoň další motivaci vydržet a nevzdat to....Ráda tady písnu, přečtu si vás a snad mě to víc nakopne 🙂 😉

kitty68
2. zář 2008

majkee drzime ti palce

ja teda mam strasnou chut neco sezrat, tak si tam hruskovy kompot light nic jineho js nenasla 😅

leninn
3. zář 2008

Majkeela: přidej se k nám 😉

Kitty: Já měla včera večer takovou krizi, že se mic chtělo bulet, myslela jsem, že sežeru prostě všechno, ale nakonec jsem si na chvíli lehla, byla jsem i unavená a pak nakonec na žádný noční jedení nedošlo, ale....vážně jsem myslela, že to nevydržím, ale nejhorší na tom bylo, že to ani nebyl hlad (znažila jsem specifikovat, co to je), ale asi jen neskutečné a šílené chutě se nažrat, možná až přežrat...což je tedy dost šílené....
Snad jsem to na delší čas překonala, protože kdyby mě mělo tohle pokoušet denně, tak....pochabuju, že bych odolala. Včera mě to stálo šílenou dřinu a psychickou nepohodu... ☹

Caira: je to dobrý, viď? Já si je budu dělat častěji... 😉

pavla80
3. zář 2008

Ahojky

Tak já si včera v 6 večer dala 4 kousky pizzy 😒 .Byli jsme s manžou v pizzerce,tak jsem si musela dát.Ale zase jsme byli skoro celý den na kolech tak snad jsem něco vyjezdila 😉

Leni si teda dobrá,že jsi odolala,to je teda uspěch 😉 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mám taky takové pocity občas,ale je to děs jak si prostě člověk fakt zvykne prostě vyloženě žrát,ani né se prostě normálně najíst,ale vyloženě se přežrat.Já ted po těch několika týdnech se cítím opravdu fajn,kdysi jsem opravdu třeba usínala prostě přežraná a uplně zbytečně.No ale hlavně aby mi to vydrželo,takový dobrý pocit.

Majkeela jasně pojd to s náma zkusit a určitě se to povede 😉 😉

haluskacz
3. zář 2008

tak ja vcera vecer sezrala burta ☹ asi si dneska na vecer uchystam nejaky chutny salatek, at me nehoni mlsna 😀

caira
3. zář 2008

nazdarek, ja bych taky zrala jak o zivot,mam fakt desne chute na sladke, ja bych si taaaaak neco dala 🙄

Dneska si k obedu asi dam tu papriku od vcera, je miniaturni, takovy prdecek maly, tak si k tomu mozna dam jeste neaky salat a pak k veceri vubec nevim, mozna udelam nejaky kureci platek a hodne zeleniny nebo se na to vykaslu at si manza udela neco sam a dam si jen suchary se sunkou a zeleninu

paula
3. zář 2008

ahoooj!
ja nemam nic proti digitalnim vaham 😉 jen myslim, ze normalni taky staci. Ja teda kdyz uz mam normalni, tak si druhou kupovat nebudu, radsi to investuji do obleceni. 😀

marie_m
3. zář 2008

cauky zencky, tak ja sem to teda dneska vubec nezvladla, takze sem neska zrala jako za stara....mazec, ale sem spokojena 🙂
takze od zitrka zase dietka

majkeela
3. zář 2008

Ahoj holky, tak dnešní jídelníček:
- snídaně - 2 nektarinky
- svačina - 200g podmáslí
- oběd - 1 kuřecí prso na vodě a salát ze 2 rajčat a půlky malé okurky
- svačina - 1 rohlík s 50g brynzy
- večeře - 1/2 sklenice domácích zavařených třešní....

No - bohužel musím napsat jeden hřích - 1 kokosový minipegas. Chjo... Byla jsem u kamarádky na návštěvě a nabídla mi ho a samo jsem ho snědla.... Chjo, chjo... zase ta vůle☹ Jinak jsem celkem spokojená. Kdyby jste někdo měly rady nebo tipy na výživu, tak písněte. A napíšete prosím recept na ty papriky? Někde jsem to tu zahlédla a znělo to prima.

Asi zkusím večer chvilku rotoped, ať si odpracuju toho pegase...

prochi
3. zář 2008

čus ženský, nestíhám nestačím jako obvykle... ale průběžně načuhuju, jen se nedonutím napsat.

Maru, hlavně, že seš spokojená a nic si nevyčítáš. Já selhala včera... taky fakt totálně. Nejhorší, že celý den v pohodě a večer to na mě přišlo. Byla to hrůza, vůbec jsem s tím nedokázala nic dělat. Nejhorší bylo, že jsem byla sama doma (malej už spal, manža na noční), tudíž mě nikdo nelákal, nesváděl, prostě jsem si to způsobila úplně sama. A neměla jsem z toho vůbec radost. A ráno, já kráva blbá, vlezla na váhu a tam NEKECÁM kilo a půl navrch!!! Tak to mě totálně dostalo!!! Říkala jsem si, že se na to můžu vysrat (pardon), že už na to seru a prostě budu žrát. Fakt neskutečná krize, jako nikdy! Ani nevim, jak jsem se zklidnila a ten dnešek nakonec zvládla. Fakt nevim. Ale snad je ta krize za mnou. No uvidíme.

Majkeel, vítej. Další hubnoucí dušička se hodí. Obzvlášť tvoje začáteční natěšenost mě snad podrží nad vodou / nad krizí...

tip k jídlu: já měla dneska k obědu kuskus + dvě volský oka. A samo rajčata a okurku. Zelenina musí být. Véča uzená makrela + rajčata + 1 křehký chléb. Na zítra jsem nám uvařila těstoviny s brokolicí a tuňákem. Výborný, lehký a můžu si toho dát hafo.

Zatím páček jdu koukat na kriminálky, ať přijdu na jiný myšlenky 🙂

marie_m
3. zář 2008

prochi, teda ja nevim, ale jak pises ty svoje jidlo, tak treba vejce sem zrovna vcera koukala a jedno ma 500 KJ a testoviny sou teda taky mega KJ, ne?

ja se ted docpala poradne, neska je proste zraci den a zitra uz se zase musim drzet

caira
3. zář 2008

holky tak ja dneska docela dobry { rikam DOCELA 😀 }

snidane : cerealie
svacina : 4 mala rajcatka
obed: 2x pita chleba , 2 platky sunky, 5 malych rajcatek a trocha listoveho salatu
odpoledni svaca : hrst mandli
vecere: kureci maso a ryze { malicka porce}
...no a ted jsem tomu nasadila korunu, dve sklednicky vina s dietni kolou 😖

prochi
3. zář 2008

Maru, ty jídla, co jsem psala, si dávám k obědu. A k němu by mělo být 40% celkového denního příjmu, u mě teda 2000Kj. Takže když si dám 50g kuskuku (váženo zasyrova), tj. 750 KJ + 2x vejce (podle mých tabulek má jedno vajko 340KJ) tak je to celkem 1430 KJ. K tomu rajčata a na 2tis ani zdaleka nedosáhnu a jsem napraná. Ty těstoviny, brokol. a tuňák - tak máš recht, že těstoviny maj na 100g 600 KJ (uvařený), jenomže když zamíchám celej pytel s jednou konzervou tuňáka ve vlastní šťávě + brokolice (oboje má malinko), tak je toho plná mísa, kterou máme na dva dny a ještě zbyde. Já jsem si spočítala bajvočko, že 100g by mohlo mít ca. 800KJ, takže když si dám na talíř 200g je toho až až + zase nějaká zelenina a opět se do 2tis. naprosto v poho vejdu.
Já prostě potřebuju jedno teplý jídlo denně a dám si ho radši v poledne, kdy vim, že ho snad do večera ještě stihnu spálit. To víš, že těstoviny bych si k večeři nedala. Teda normálně jó, to je jasný 😀, ale teď když počítám každej KJ, tak né 😅

caira
4. zář 2008

prochi naprosto rozumim s tim teplym jidlem, ja taky potrebuju alespon jedno denne, ja si davat ted teple vecere ale dam si fakt polovicni porci a uplne to staci 🙂

Premyslim co udelat dneska, mam v mrazaku zeleninovou smes tak mozna to mixnu s testovinama..? ale nemam ani toho tunaka nebo tak neco, ze bych si to pridala, tak mozna si tam nastroham malicko syra.. 😉

anta
4. zář 2008

Holky, závidím Vám, jestli držíte dietu, já se zase snažím, abych měla aspoň 50 kilo i s klíčema. Mám přesně opačný problém, jdu s váhou dolů a přitom to vůbec nechci 😉

leninn
4. zář 2008

Ahojky
Caira: tak když mluvíš o tom vínu, tak my včera večer s manžou vypily lahlinku a ještě něco navíc a pojídali jsme k tomu chipsy...super večerní dietka, ne? Ale bylo to tak fajn....ráno jsem nemohla vydržet a vlezla na váhu a...nic, nic nahoře, ale dnes k obědu...mazec.
Manža si vzal dovču a měla jsem tu na oběd ségru a dělala jsem čočkovku, to by se ještě asi dalo, ale pak...bramborový placky s máslem a snědla jsem jich móóóóc 😠 no, stalo se, dnes už jen dietka a zítra a víkend to jistí...pondělí za dveřmi ☹ 😒 🙂

Prochi: já tedy také jím teplý oběd, někde jsem četla, že se po 18h večer už nemají jíst teplá jídla, že to tělo do spánku nestihne zpracovat...jinak ty obídky máš hezké, asi se také nechám inspirovat... 😉

Anta: nemám co dodat, já závidím Tobě 🙄

caira
4. zář 2008

lennin, no ja mela vcera taky hruzu z toho, ze jsem uricte pribrala, takze jsem rano hned mastila na vahu,ale kupodivu od 200g min nez vcera, takze se po ms asi zase odvodnuju 😀

dneska jsem mela snidani klasicky vlocky, pak jsem dorazila obed po maly { 2 lzice papaya + avokado pyre} a k odpolednimu "obedu" jsem mela dve malicke housticky se sunkou a listovy salat.

Vecer si dam asi jednu grilovaci klobasku s fazolema a salatem

leninn
4. zář 2008

Dnešek se dá u mě popsat jednoduše dvěmi slovy......... no comment 😢 😢

pavla80
4. zář 2008

Ahojky

Leni hlavu vzhůru,zítra to bude lepší 😉 😉

Jinak já teplé jídlo taky musím mít a jím ho klasicky ve 12.00,Holky a víno bych si taky dala jééééé,vy mi tu děláte uplné chutě 😵 😵

Já se tento týden,opravdu snažím,dodržuju všechno jak mám,jezdím na rotopédu,tak snad to v pondělí půjde sakra vidět na té váze 😝 😝 ,

Jdu koukat na Ordinaci a pak na Jste to co jíte

kometka5
5. zář 2008

Ahojky holky,
nějak nestíhám... 😖

ale koukala jsem včera na "Jste to, co jíte" a tam říkali, že se musí často jíst, že jinak se odbouravají jen svalové buňky, ale tukové se právě po každém jídle zásobují, protože se bojí dalšího hladovění...
jenže já popravdě moc nedodržuju nejenom pitní režim, ale ani to, jak jím. většinou jím tak 3denně a to fakt hodně málo.
když jsem viděla, co měla sníst za týden, tak bych to měla na měsíc a stejně paní za 2měs. zhubla o 9kg. tak na tom něco bude...

já včera udělala lečo, tak si pochutnávám, mám to asi i na víkend... 😉 jsem zvědavá na to pondělní vážení... 😔

jinak pěkný den a kila pryč... 😉

janulle22
5. zář 2008

ahojky taky jsem se rozhodla ze zhubnu ...po tehu mi zbylo 11kil nahore ☹ a neco uz s tim musim udelat...ale potrebovala bych zhubnout 25kg 😒 nic moc makacka...zatim jsem to zkousela nekolikrat ale ma vule je velmi mala snad se to zlepsi a ja budu doufat ze mi to pujde...jen se donutit jest vickrat za den ted jim jen asi 2x blby ze...?moc vas chvalim za zhozene kilecka a preju at je dole vse co si prejet..

pavla80
5. zář 2008

Čauky

Taky jsem se dívala na Jste to co jíte a ta paní hodně zhubla že????Vypadala dobře a šlo to hodně vidět.Tak já se teda snažím tak 4-5 krát denně jíst aspon něco malého na ty svačinky.

Kometko a když jíš 3krát denně nemáš hlad???Hladovět by se právě nemělo 😒 .Ale já i když se snažím jíst,tak jsou dny kdy ten hlad mám,hlavně večer 😒 😒 .A na pondělní vážení jsem taky zvědavá,ještě jsem na váhu nevlezla .Snažím se to vydržet,váhu jsem schovala, at ji nevidím aby mě to nenutilo,se pořád vážit a chci mít v pondělí překvapení,doufám,že milé 😎 😎