Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
8. srp 2008

Já mám zrovna hodně ráda takové ty nezdravé věci 😀 .Já myslím že s touhle zdravou výživou určitě zhubneš 😉 .To já se zatím budu snažit jíst tak jak jsem jedla ale doplním hodně ovoce a zeleniny ale hlavně v menších porcích.Tu vodu s citronem teda vyzkouším.Naštěstí Kávu nepiju tak to pro mě problém není 🙂

caira
8. srp 2008

to se neboj, ja taky miluju nezdrava jidla, kdybych byla v cr tak urcite nezhubnu, ale tady v anglii se mi to drzi lip, nemam tu mamcu, ktera tak dobre umi omacky a knedliky atd atd, my s manzou stejne jime celkem zdrave {ale zato pozde, on chodi z prace az v sedm} ale obcas dostanu desnou chut na gulas, nebo spanelske ptacky nebo rajskou omacku atd a to pak nejsem lina vyrazit do kramu pro ingredience a vyvarovat 😀

takze s tim mam ted utrum,ale porad si rikam, ze jestli se mi podari do svatby shodit alespon na tech cca 60 { i 62 beru} tak se na tam nacpu k prasknuti 😀 😀 😀 ja jsem fakt desna, kdybych nemela cely zivot problem s vahou a nemusela se fakt hlidat tak se uzeru k smrti, ja mam k jidlu desne kladny vztah, porad bych se cpala 😀

lukin
8. srp 2008

Ahojky cairo 🙂 Vidím, že máme stejný problém ☹
Poslední dobou jím každý den tunu sladkého. Zrovna teďka pojídám nutelu ☹ Po porodu jsem měla břicho takřka ploché, ale teď vypadám jak v pátém měsíci a měla bych hubnout a posilovat - to teda dělám, ale kdyby těch sladkostí nebylo tolik ☹

caira
8. srp 2008

lukin, tak to ja davno nemlsam, sladke nejim cca uz tak dobre tri mesice a ostatni nezdrava jidla jsem prestala jist cca pres mesicem a pul.. 😉

pavla80
8. srp 2008

caira já bych se taky užrala k smrti kdybych mohla 😀 😀 .Já do 25 neměla problém s váhou vždycky jsem byla spíš až moc hubená a pak se to otočilo a já začala nabírat tak si musím taky dávat pozor.Ale ted poslední půl rok jsem to totálně vypustila 😠 .Jedla jsem si všechno co jsem chtěla.Zajímavé je ale že nijak zvlášt nepřibírám,pořád se naštěstí držím na stejné váze,ale špatné,moc velké 😒

pavla80
8. srp 2008

no já holky letím ven s holkama tak večer možná nakouknu jestli nezkolabuju večer z hladu 😀 😀 😀 😀 .Čauky

lukin
8. srp 2008

caira: Jak jsi to dokázala? Já jak si nepojím dost a i něco sladkého, tak se cítím divně - jakože slabě, hladově a tak.

caira
8. srp 2008

lukin, proste jsem si rekla, ze musim a abych pravdu rekla, tak na sladke uz nemam vubec chut, na to jak jsem se po nem po porodu mohla utlouct, takze v tom problem nemam, ja na sladke nebyla ani pred tim, az v tehu jsem zacala touzit po cukru v jakekoliv forme 😀

Kdyz mas chut na sladke, tak si dej treba rozinky, nebo musli tycinku? to by melo pomoct a neni to tak kaloricke?

jarka28
8. srp 2008

Ahojky tak ja som zjedla vcera na ranajky len kava a mlieko nestiham nic viacej..na obed vajicka a zeleninka a vecera kur prsko a salat...tod vsio bolo vcera tak asi preto tak malo KJ..na mna nezabera diet ani delena strava a ani 90dnovka...ked som drzala dietku dala som dolu co bolo treba a nevratili sa spat az teda pri tehu... 🙂

leninn
8. srp 2008

Caira: a ono se při dietě nemá pít kafe? Tak to bych nedala, to si ho raději dám místo snídaně, nebo už jen něco malého, ale káva je pro mě něco jako zákusek....tedy rozpustná s mlékem 😀

kometka5
8. srp 2008

Leninn, tak to já mám s kafem stejně...klidně si dám kafe s mlíkem ráno do půllitráče a můžu to mít místo snídaně. já bych nez něj nemohla fungovat a ani jsem neslyšela, že by se při dietě nemohla. je to prvda?
já dneska jen snídla a pak jsem přes oběd dělala švestkový koláče (MP si je poručil 😉 ) a i když jsem to nejedla, tak najednou jsem se najedla i očima, takže od rána jsem nejedla...asi vlekmi špatný přístup. a malá až za hodku usne, tak já se hodím do klidu a všechno sním... ☹

paseky
autor
8. srp 2008

ahojky, koukám, že jsme se zase rozmnožili 😀 😀 😀 to je fajn

dneska to nedodržuju ty časy tak přesně a je to znát, snad už si to nepokazím

jinak jak jsem byla u mudra , tak sestřička u něj taky zhubla tím, že začala jíst pravidelně. ze začátku na sebče byla prý hodně tvrdá, ale teď ,že má 70% čokošku v lednici a uloupne si prej vždy jen kousek a nechá ho rozpustit v puse. říkala že jí to fakt ta pravidelná strava hodně pomohla

paseky
autor
8. srp 2008

dietu držím od pondělí 😀

marta82
8. srp 2008

Tak ja se navecerela a za dnesek mam 4500 Kj

pavla80
8. srp 2008

tak já taky večeřím a mám 3000kj asi sem toho snědla málo,mám ted večer trochu hlad 😒 .Tak půjdu asi dřív spát 😀 😀

paula
8. srp 2008

Caira, super tip, s tou horkou vodou s citronem. 😉 To jsem nevedela a urcite to zkusim. Jinak je fakt divne, ze nehubnes, kdyz se tak drzis. A kojis? Oni to mohou byt hormony. Jako zenske v prechodu tloustnou i z vody. 😨 Ja mela po porodu a z kojeni 4 mesice pekne rozhazeny hormony a byla jsem i u dr. a ta mi rikala, ze je to podobna situace, jako v prechodu, pokud jeste nemas MS. Mozna taky nemuzes zhubnout proto. Jinak klobouk dolu pred tvoji silnou vuli. 😉
Holky, napiste taky vase tipy. 😉 Co je treba hodne dobre jidlo a ma malo kj. 😉 😀
ja si jdu spocitat, co jsem dnes snedla.... 😕

leninn
8. srp 2008

tak já dnes přes den dobrý, ale večer přijela kamarádka na pokec a bylo vinko, což je kJ jako hrom a také slané tyčinky, takže já dnes 8000kJ 😠 😒 😢
Ale výjimečně, teď se zase budu držet a pro jistotu si jdu ještě zaposilovat na břicho 🙂 tak třeba něco z toho hřešení shodím...
Ale jednou za čas se může, ne??? (potřebuju podporu 😲 )

paula
8. srp 2008

tak jsem to konecne do te kalkulacky nahazela. No je to trosku neprehledne, asi se v tom jeste neumim orientovat, na muj vkus to stoji moc casu. 😝 Taky jsem vahu potravin jen odhadovala. Vy to vsechno vazite? Ja snedla kus melounu a vubec nedokazu odhadnout jestli to bylo kolem 100, 200, nebo 300g. 😅 Kazdopadne me vyslo 5800kj, coz je super, i kdyz prictu nejaky odchylky, to jsem ani necekala.
Zkousela jsem to podle paseky, jist casto a mene. Ale ted mam hlaaaad. 🙄 asi to vyresim jako pavla80, jdu spat. 😀 😀 😀
Jo a muj tip, pro ty co se k cviceni nedostanou. Zkusit se vic hybat pri normalnich dennich cinnostech. Napr. pri myti nadobi delat podrepy, pri cisteni zubu stoupat na spicky, pri sezeni v mhd stahovat zadek. Ja si ted poridila svihadlo a pred kazdym jidlem 30 preskoku. Teda nic moc, ale chci to zvysit a hlavne je to vic pohybu nez predtim, vyssi spotreba kj a clovek pak muze vic snist. 😉
Hubnuti zdar a hodne uspechu!

leninn
8. srp 2008

paula: meloun je pěkně těžký, také jsem kousek snědla, ale vážil 400g, možná, že to tedy byl větší kousek... 😉

paula
8. srp 2008

Takze si to jidlo vazis na vaze?
A vy ostatni?
Ja mam totiz takovou trochu nepresnou... 😀 a taky nevim, jestli se me ji chce vytahovat a fakt vsechno prevazovat? to uz je teda docela drsny. 😉

rozela
8. srp 2008

ahoj holky, já si dnes na sebe ušila bič. hlídám celý den kámošce 2měsíční dvojčata, takže mé dnešní menu spočívalo v 1 párku a 3 kafích. 😖 . no nic, jdu to zaspat

leninn
8. srp 2008

paula. snažím se to opravdu vážit, protože zdání klame... ☹
je to na palici, ale celkem jsem si zvykla, má tu digitální, stále na lince, takže už je to bleskovka...

Rozela: mazec

paula
8. srp 2008

jooo, leninn, k tvoji predchozi otazce. Jasne ze se jednou za cas muze!! 😉 Jinak by to cloveka snad vubec nebavilo. myslim, ze to tu nekdo psal (caira?) ze kdyz uz jednou predtim hubla, tak si jeden den v tydnu dopravala. Hlavne si to nevycitej, nebo te hubnuti brzy omrzi. A 8000kj taky neni moc, mas to porad jeste pod prumerem (normalniho denniho prijmu, kdyz se nehubne.)
Jeee, ja bych si dala viiiiiiiiiiinko... ☹

leninn
8. srp 2008

paula: díky, jsi zlatá...to jem potřebovala 😉
a proč si nedáš sklenku? Nemůžeš? Kojíš?

paula
8. srp 2008

leninn: tak ze bych penize usetrene za jidlo investovala do kvalitni vahy? 😉
rozela: to je narez. Ja bych si netroufla hlidat nekomu cely den jedno mimino, natoz dve.

leninn
8. srp 2008

jo a teď sedím u PC a stahuju zadnici, docela dřina, ale prima tip, díky 😀

paula
8. srp 2008

No jeste trochu kojim, ale doma nemame a ani to nejak nekupujem. Vysla jsem z toho a ani me jeste nenapadlo koupit. 😕 Ale ted jak jsi to napsala, tak jsem na ne dostala hroznou chut. 😉 I na ten parek, co pise rozela 😀 😀 Ono je asi uplne jedno co napisete za jidlo, tak na to dostanu chut. 😀 😀 Fakt jdu radsi spat. 😝

paula
8. srp 2008

je a ja sedim u pc a nestahuji. 😀 😀 😀 chyba.!

caira
8. srp 2008

kocky to vite, ze kafe se muze, ale na dietu neni dobre 😀 😀 kvuli tomu, ze clovek zadrzuje vodu 😀

paseky
autor
9. srp 2008

ahojky, máme dnes oslavu, manža ,á svátek a tchán narozky, to jsem zvědaá jak to dnes zvládnu 😅

včera to nakonec dopadlo dobře 😝

držte a páá