Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
12. zář 2008

maruško rozumim 🙂 my mu taky koupili takový kolečko, jenže jak má tu jednu šlapku dole a druhou nahoře, tak na tu spodní nedosahne a je z toho takový překvapený a vzdá to. tak snad už na jaře budem brázdit chodníky na kolečku 😀 jo a s tou hyperaktivitou, tak to znám velmi, velmi dobře. teď nám začalo období " já sám", takže už mu nemusím asistovat u všeho, ale tak ti ani nevím, jestli je to dobře nebo špatně 😀 😀 😀 při jeho koumáctví se moc neodvažuji ho nechat dělat co by chtěl. on by byl schopný snad i odmontovat topení nebo rozebrat televizi.

janulle22
12. zář 2008

zkusim zitra koupit nocnik a necham ho behat nahyho a uvidime...vsude mame podlahu takze v poho..mastna tyc tak to jsem jeste neslysela... 😀 😀 😀 😀 dobra hlaska...

rozela
12. zář 2008

a přiznam se, že jsem si i koupila kšíry. pro všechny případy, kdyby venku moc zdrhal a já už byla nepoužitelná, tak by chodil na kšírkách 😅

janulle22
12. zář 2008

rozi to taky znam adam vleze uplne vsude na gauc na parapet mame jen televizni stolek a po stranach je asi 30cm mistatakze tam vleze 😉 hruza furt ho jen odnekad sundavam.. 🙂

janulle22
12. zář 2008

rozela...co to je ksiry...?jako voditko pro deti 😀 😀 😀 😀 ?

rozela
12. zář 2008

😀 to přitahla domů ségra, když na mě vybalila, že nesnáší mastnou tyč, tak jsem si málem smíchy cvrnkla do trikotu 😀

zkus a uvidíš, třeba se adámkovi bude nočník líbit a za pár dní bude lítat bez plínky 😉

rozela
12. zář 2008

jojo, přesně tak 😀 jsou to takový ty jako kšandy. dřív, když kočáry ještě neměly ty pásy, tak tím maminy připevňovaly děti, aby z kočáru nevypadly. normálně spojím ty konce, kterýma se to přidělává ke kočárku a mám luxusní vodítko 😀 😀 😀

janulle22
12. zář 2008

rozi zas bych malymu tak nefandila ale cetla sem na konikovi ze treba ucej uz od pul roka...dyt to decko snad ani nesedi ne...?myslim samo...ale budem to obcas zkouset...ale s kakanim nevim...uz vcera se nam vykakal na podlahu...byl bez pliny pac byl hodne opruzenej... 😀

janulle22
12. zář 2008

ty vole tak to je husty ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jsem to cetla priteli tak se taky chlame....ty ses drsna... 😀 😀 😀 😀 😀

rozela
12. zář 2008

jojo, to jsem taky četla. učí dětičky už pomalu od narození. nevim, možná to funguje, ale já toho nejsem příznivcem. dočetla jsem se, že děti jsou schopny uvědomit si potřebu jít na nočník nejdřív kolem roka a půl a ovládat ji kolem druhého roku. a hodně jsem dala na zkušenosti s nočníkováním u kamarádek, co mají větší děti. jedna začala s nočníkem až po 2.narozkách a děcka byly do 14-ti dnů přes den uplně bez plíny. a ostatní také začínaly tak nějak. vlastně neznám nikoho, kdo by dával děti na nočník dřív než v roce a půl.

rozela
12. zář 2008

no, zatím jsem to prubla jenom doma, když jsem je nastavovala na to jeho mužné tělíčko 😀 ale kdo ví, třeba jednou nadejde i venkovní použití 😀 😀 😀

janulle22
12. zář 2008

rozel..tak ja to tady nebudu hrotit a jeste nejakej ten patek s nocnikem pockam... 😉 diky snad to adminum nebude vadit ze jsem se zeptala nebo nekomu z holek 😉 a jak se na to tvaril malej...? 😀

rozela
12. zář 2008

myslíš na kšíry nebo nočník? 😀 😀 😀

no z kšírů měl ze začátku srandu, ale když jsem mu vysvětlovala, k čemu je to dobrý a ukazovala mu co a jak, tak se začal vztekat a možná to mělo i ten efekt, že venku jsem je zatím nemusela použít.
😀

ale kámoška,co má dvojčata, tak když začala s dětma chodit ven bez kočárku, tak než si zvykly poslouchat na slovo, tak byly na kšírkách. souhlasim s jejím názorem, že je lepší mít kšíry než ležet v penále.

janulle22
12. zář 2008

lezet v cem...?

rozela
12. zář 2008

no jako v rakvi. kdyby jí třeba malýho srazilo auto, nebo zakousl nějakej čokl, nebo kdo ví co ještě.

janulle22
12. zář 2008

aha...mas vyrazy kterym jaxi nerozumim.. 😀 no nic jdu chrupat...tak dobrou...zeeeetra....

rozela
12. zář 2008

jasně, dobrou! 😉

marie_m
12. zář 2008

roz, ja sem tuhle videla nedavno nejaky dedka, co si vedl malyho klucinu prave na tech ksirech a uplne bych se posrala, jak to tomu diteti muze nekdo udelat? :-/ ale to je samozrejme kazdyho vec a byt mam opravdu hodne zivy dite, tak bych mu to neudelala

jinak my porad jedeme na plinkach, sem tam udela ee nebo bobek do nocniku, ale to je tak vse...my budeme mit plinky snad do zakladky

kocky, dobrou

marie_m
12. zář 2008

jo a jeste prosim holky v anglii - cairo a spol, nevite u nejakym dobrym ubytovani v londyne na vikenda? dik diky a dobrou

janulle22
13. zář 2008

ahoj holky....hlasim navrat z rise snu... 😉

paseky
autor
13. zář 2008

ahojky, tak jsem to nevydržela a vlezla na váhu a mám ..................................................



o 2,5 kila míň se z toho dnes snad ožeru. jsu šťastná jako blecha hurá a jupíííííííííííí

a to jsem si včera odpo zahřešila dala jsem si kinder bueno a horalku(jsem neuvěřitelný "čuně") , ale vím, že i to na chvilku stačilo a zase od po najíždím na tvrdší režim víkend si nechám ještě volnější 😉

janulle22
13. zář 2008

paseky...tak ti mooooooooc gratuluji k uspechum....ja jsem se sem pridala teprve nedavno...asi tyden takze jeste neni co asi co vazit...zavidim ti shozena kilecka...ja se nasnidala dala chvilku pauzu a jdu si zacvicit... 😉 ale jen po domacku... 🙂

paseky
autor
13. zář 2008

jani hoj neboj výsledky se dostavý za týden či dva uvidíš

dík

janulle22
13. zář 2008

muzu se zeptat na tve miry...?pokud nechces nerikej.... 😉

janulle22
13. zář 2008

holky tak jsem so zacvicila a je mi fajn.... 😉 jen bych potrebovala jeste spinkat...ada se v noci porad budil...takze ja taky... 😒 ...

kitty68
13. zář 2008

ahoj kocky

ja teda vcera zkousela cvicit, pujcila js si od tchyne latino tone (samba, mambo atd sestavy) no a dnes valim koupit poradnou podprdu, pze mi kozeny litaly vsude 😀 😅

marusko ja v londyne nejsem, ale co js byli naposledy tak hotely jako travel inn a premier inn atd, jsou vsude kolem dalnic i v londyne tak meli noc kolem £50 +- £10, vikend je drazsi 😉

janulle22
13. zář 2008

kitty jsem premyslela o cd olgy sipkove...ale nevim jestli bych se k tomu doma donutila... 😉

kitty68
13. zář 2008

no ja js furt uvazovala taky o tom wii fit&dance ale rekla js si ze bude levnejsi si pujcit neco od tchyne, pze ta ma 548164816481648618 dvd s cvicenim a formovanim postavy, tak js si rekla ze zkusim nejdriv tohle a pak uvidime

janulle22
13. zář 2008

no zacnem chodit cvicit to se neda...jsem jak vyzrany chro chro chro...prdel jak kdyz slon srazi paty a o brichu ani nemluvim...tipuju mes tehu.. 😔

pavla80
13. zář 2008

Ahojky!!!

Tak holky za mnou další nepropaná noc ach jo ☹ ☹ .Míša zas horečkovala a nespala chudinka moje ☹ .

Holky já už nebyla asi 3 dny na kole nemám sílu ještě vůbec cvičit,tak jsem zvědavá jestli bude něco dole,ale ted na to ani nemám myšlenky,jen se modlím aby jsme už byli bez teplot 😒

My budem celý víkend sedět doma ach jo.Ven nemůžem na návštěvu k nikomu taky né 😒 😒 .Fůůůj at ta hnusná nemoc už je za náma!!!!!!

Paseky si teda dobrá,máš kila dole i když jsi byla na dovolené,tak to bych nezvládla,šikula gratuluju!!!!!!!!!!!! 😉 😉

No a nočník.Tak Kačka se naučila v roce a půl byla šikulka!!!!Dávala jsem ji tam asi od roka vždycky hačnout at si zvykne a naučila se.S Míšou je to trošku problém nechce tam sedět,ale někdy dopoledne jsme bez plínky a zkoušíme at si aspon zvyká,ale taky to nebudu nijak hrotit a počkám prostě do těch dvou let.