Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

janulle22
13. zář 2008

no vidis aspon mas radost z vahy...🙂ja v brne este nikdemoc nebyla bydlime tady jen asi 3mes ale dnes sem sla koupit teplaky na ten aerobik a meli tam tamana jen s deckym oblecenim tak sem uplne cumela a az ted si na to vzpomnela tak tam naletim...🙂

rozela
13. zář 2008

ty jsou moc pěkný. hezčí, než ty lacláčky. 🙂

janulle22
13. zář 2008

ze jo taky myslim....uz je mam objednyny snad jsem to objednala dobre...za jak dlouho ti to doslo...?

rozela
13. zář 2008

ty jo, teď mi to došlo. adámkovi je rok a něco a ty mu kupuješ velikost 86. to je mazec 😀 ondřej teď z 86 vyrostl a jsme na 92 😀 tak to musí být áďa kus chlapa, že? nebo je ten náš prostě prcek 🙂

rozela
13. zář 2008

já na to nečekala. ta kamarádka se zná s těma holkama, tak jim jenom brnkla a já si to pak u ní vyzvedla. ale myslim, že záleží na tom, jak rychle to ta holčina pošle. když to pošle v pondělí, tak je máš ve středu doma.

janulle22
13. zář 2008

no snad jo... 😉 ve stredu odjizdime... 😀 ... tak ja jdu chrupat...tak dobrou noc....

rozela
13. zář 2008

jj, dobrou!

janulle22
14. zář 2008

ahoj holky hlasim prichod... 😉

janulle22
14. zář 2008

hlky preji krasne rano...uz jsme oba na nohou nabasteni a ja i po cviceni... 😀

leninn
14. zář 2008

Také přeji krásné slunečně studené ránečko 🙂

Jani, Ty se máš, že už máš po cvičení...jaké cviky cvičíš, co posiluješ a jak dlouho?

Rozi, máš pravdu, já to sladký nepotřebuju, když moje vůle si to občas nemyslí...třeba jako včera ☹ Dnes jedeme na další návštěvu, tchýně s tchánem se vrátili z dovolené, a tak se s nimi uvidíme a ještě jedeme ke švagrovcům na chalupu, tak dnes opravdu musím odolat, zítra to vážení a já minulé pondelí neměla skoro žádný úbytek a to by tak dál nešlo 😠

Tak se všechny držte, holky moje podporovací 🙂 😉

janulle22
14. zář 2008

ahojky lenin...ja cvicim sklaúpovacky ale jen castecne pac se nezvednu uplne nevim proc od porodu mi to nejak nejde ☹ pak zvedam obe nohy nahoru pak pojdene...lezim na zadech a zvedam jen zadek...pak si lehnu na bok a zvedam jedno nohu pak nohy pokrcim do L a zvedam jednu nohu pak se obratim na druhej bok a pak damske kliky dam min pauzu a opakuju...cele cviceni asi 30 min...ale malej si me osedla 😀 tak se smejem ...a ten tadek vetsinou zvedam i s malym 😀 ..no musis odolat...to zvladnes...vcera si pritel koupil margotku a ja odolala ale kousicek jsem mu ulomila uplne bez sladkeho byt nemuzu 😀

kitty68
14. zář 2008

baby vy jste silene ja teprve vstavam, ted js zapla laptak jestli neni mama na skype 😕

janulle22
14. zář 2008

kitty proc silene...?kdyz malej vstava v 7 co mam delat... 😀 ?

leninn
14. zář 2008

Jani, já taky cvičím, dá se říct, že každý den, hlavně tedy na břicho, abych tu hnusotinu dala pryč. Už je to asi měsíc a břicho se mi vážně celkem,aspoň trochu, stáhlo, teď se chystám na nohy a zadnici, aby to bylo vyvážené, až budu ta štíhlá kočka 😉

Kitty, tak to Ti závidím, to Ti malá tak dlouho spí? Já si tedy nestěžuju, my vstáváme mezi 6:30-7 a jsem spokojená 😉 znám dost mamin, které musí vstávat před šestou 😖

kitty68
14. zář 2008

no leni u nas je o hodku min to zaprve a vstava taky v 7 ale ja ji soupnu do postylky dam ji hracky a jeste trosku v ramci moznosti spim

jak byla mimco to spala normalne do 9 nekdy i 11 to byly casy ☹

ja teda ted dva vecery tancila podle toho tchynineho dvd a je to super cvicit bych se nedonutila

janulle22
14. zář 2008

lenin ja cvicim na vse hned...snad bude nejakej ubytek... 😀 akorad jsem se nezmerila nemame doma krejcovskej metr...ve stredu jedem dom tak se zvazim...sem zvedava...

kitty to mas dobry ze si vyhraje v postylce to u nas teda nehrozi... 😀 ma co delat aby tam po probuzeni vydrzel 5min nez se zase proberu ja 😀

leninn
14. zář 2008

Kitty, já vím, že je u Vás o hodinku míň, ale i tak se mi to zdálo celkem dost dlouho na Tvou malou, když už je sedmiměsíční, ale když si takto vyhraje s hračkama, tak to máš super. To Barča stojí v postýlce a huláká(nebrečí) na mě 😀 😀 povídá, lumpačí, houká, no, prostě mami vstávej a nebo si mě aspoň vem na chvíli do pelíšku 😉 Tak si ji k sobě s manžou každé ráno šoupneme, ale ona je divoch, hopsá po nás, leze po nás a ...o spánku, ani jako, se nedá mluvit. Je to ale úžasné, rána miluju 🙂

Jinak cvičení nebo tančení, to je jedno, obojí je fajn, tanec je prý super, zapojují se u něj svaly, které ani běžně nepoužiješ 😉

janulle22
14. zář 2008

jen tise zavidim... 😀

leninn
14. zář 2008

Jani, jak to?

janulle22
14. zář 2008

ada nevydrzi ani 5min v postylce kdyzse vzbudi...musi jit honemkramovat a delat bordel jakon to umi... 😀

leninn
14. zář 2008

je to divoch 😀 To Barča taky, ale ta rána jsou....hmmmm, úžasná 😲 Ale je mladší, tak uvidíme, jak jí to dlouho vydrží 😉

caira
14. zář 2008

bre dopoledne vespolek, tak jak to jde?
my vcera byli na prvni lekci plavani s malou a bylo to super, teda az na moment kdy nam rekla instruktorka, ze je mame potopit..to jsem si myslela,ze si snad dela srandu..mala z toho teda nadsena nebyla..nevedela, jestli brecet nebo co ma delat..nastesti jsme to delali za celou hodinu jen 2 x, priste s ni bude v bazenu manza, tak ted s tim hadam nebude mit problemy, ale me teda topeni vlastniho ditete nebylo moc po chuti 😀 ale jinak se ji tam desne libilo, porad vejskala, chectala se, cakala okolo,takze snad to bude jen a jen lepsi...

janulle22
14. zář 2008

lenin...to je slabe slovo...on je andilek s dablem v tele... 😀 😀 ale jinak ho miluju...je s nim sranda...

caira...to je mazec s tim potapenim..my nechodili,ale nevim esi bych ho potopila bych mela strach... 😒

rozela
14. zář 2008

ahoj holky, tak já měla dnes dovoleno spát až do půl deváté. ondrášek měl spavou, ale teď ho zas nemůžu dostat do postele na polední spánek.

já vám řeknu, že já bych asi nedokázala dítě potopit. musel by to někdo udělat za mě. vím, že je to na plavču běžné, ale ten pocit..... malej se potápí sám a má z toho děsnou srandu. jenže jak už není mimčo a nemá ten reflex, tak si občas trošku lokne a já se pak bojim.

jsem dnes děsně nas*aná. nějak blbne počítač a já nevim, co s tim. tak to zkusim zas večer, snad to bude lepší.

janulle22
14. zář 2008

rozel..ty se mas...ja ti tak zavidim to spinkani...taky bych si bucla,...ale najest se a jit spat to je tak abych kynula a ne hubla 😀

janulle22
14. zář 2008

holkyyyy tam je kosa jako prase.... 😠 nemam rada zimu....jsem si sla koupit ciga a ve vytahu mame zrcadlo..jsem se normalne lekla... 😔 ...pripada mi ze jsem tlustsi nez predtzim... ☹ ...myslela sem ze hubnu ale myslim ze to bude opak... ☹ ...co bych chtela ani ne po tydnu dietky a cviceni ze...?

kometka5
14. zář 2008

Ahojky,
tak já jsem zvědavá na ten zítřek, vydržela jsem celý týden se nevážit...a zítra se i přeměřujeme? nebo jak to je?

tak já jsem z toho potápění měla taky trošku stíhu, potápět svoje vlastní dítě, ale pak mi to nějak nepřišlo, malá z toho taky není moc odvařená, ale nebrečí, jen neví, co se to právě děje, jsem zvědavá, jak teď...jdeme na plavčo příští pondělí, i kdyřž nám začíná už zítra, ale malá je pořád trošku urýmovaná, tak to nechci hrotit...

jinak já už jsem od pátku sama a hrozně moc se mi stýská... ☹

Leni, mě malá dělá to, co tobě, taky nebrečí, ale stojí v postýlce a hrozně křičí, jen co vidí, že vstávám nebo Vašek, tak se zklidní a hraje si v postýlce...ale většinou si jí bereme k sobě do postele, taky skáče do plštářů, přelejzá nás, ale jsou to rána k nezapalcení, fakt je hrozně miluju, asi stejně jako ty...o to víc mě teď ráno nebo večer nebo v noci je mi smutno....

pavla80
14. zář 2008

Ahojky!!!

Kometko přeměřujem se až první pondělí v měsíci.A taky jsem zvědavá,ale ubztek asi nebude,moc jsem tento týden nejezdila 😖 😖 .No a to ti nezávidím,že máš manžu pryč,vím co to je ☹ ☹ ,taky se nám stýská

Ráno taky příjdou vždycky obě holky k nám,ted když je školka tak to moc netíháme,ale o víkendech si to vynahrazujem,je to vážně super,taky to mám moc ráda 😵 😵 .

Na plavání jsem chodila jen s Kačkou a mě vadilo i to kelímkování,já osobně sama moc nesnáším když mi někdo stříká na obličej a jí jsem musela ten obličej polívat 😒 ,vždycky tak divně lapala po dechu.Potopit jsem se vždycky bála,že se utopí 😅 .Ale pak jsme stejně museli skončit,byla hodně nemocná tak mi to dr. nedoporučovala.Ale jinak to bylo fajn,říkanky se tam povídají je to supr 😉 😉

A Michalce je uždneska líp!!!!!!!!!!!Je bez teploty i průjem se upravil sláva!!!!!!!!

A máme hroznou zimu v bytě!!!!!!!!!!!!!!!Venku kosa jak blázen a doma taky .Holky jsou navlečené v mikinách.Ach jo a bude to horší a horší.Já bych brala na celou zimu odcestovat do teplých krajin 😀 😀 😀

janulle22
14. zář 2008

my mame nastesti v byte krasny teploucko ale venku je kosa...kdyz jdu veset pradlo nebo na cigo tak mi uplne stoji karkulky... 😀 😀 to je dobra zer je mala uz v pohode...to mi rikej ze mate doma takovou zimu...?

caira
14. zář 2008

hele janulle, ty se doma asi hodne nudis, vis? koukam,ze tu pises porad jen a jen ty 😉

Mimochodem, ty se pridavas k nam k hubnuti nebo jak?