Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
17. zář 2008

Cairo, nesmutni, každý má právo na to, aby se mu něco nepovedlo...já také nejsem zrovna extra kuchařka, spíš takové ty zeleninové cosi pokaždé jinak, na to celkem jo, ale klasika? Ta mi dělá potíže, asi dvaktát jsem dělala knedlo, zelo, vepřo, ale omáčky??? Třeba svíčková? Ta mi bude asi nadosmrti zapovězena ☹ Raději se ani nepokouším, možná je to tím, že na tu klasiku ani moc nejsem, spíš mám ráda těstoviny a rýži....než knedlíky 😝

pavla80
17. zář 2008

Ahoj Holky!!!!!

Tak já hned ze začátku musím na sebe prásknout,že jsem to totálně pohnojila dnes 😖 ,ale cítím se dobře.Do 3 hodin dobrý,ale pak jsem šla k segře,byli tam známí a tak jsme něco pojedli a popily si vínečko ale bylo fajně,mě se tak stýská po tomhle kdykoliv si něco dát a nemyslet na to že něco porušuju ach jo 😖 😖 .Mám nějakou takovou divnou náladu. ☹ ☹

A jinak jste tam napsali super recepty,určitě něco vyzkouším,hlavně ta zelenina se sýrem to zní dobře.Já taky večeřím tak o půl 7-v 7.Ale přiznám se že pečivo tmavé.Mě moc ty křupavé chleby nechutnají 😒 😒 .A asi by mi nechutnalo jíst třeba šunku jen ze zeleninou 😒 ,tak jedině ty ryby nebo tak.Ale zas jsem zvyklá na studené večeře a ještě večer něco vyvařovat,to se mi asi nebude chtít 😒 😒

kometka5
17. zář 2008

holky, tak mě dneska hrozně bolí moudrák, skoro nic jsem nejedla, tak jsem na tu megaváha zvědavá...

marie_m
17. zář 2008

kocky moje, ahojky, tak hlasim, ze jsem se az do ted neska drzela, tak snad to vecer neposeru, nevim cim to, ale sem zase tak nejakd dobre napumpovana, ze to zvladnu, zhubnu, budu rostena - MY VSECHNY!!!

akorat sem se vratila od kadernice, nechala sem si prebarvit melir, na hodne cerveno a k tomu mam ciro 😀

janulle22
17. zář 2008

ahojte holky...tak jsme dojeli ke tchyni ja hned hupsla a na vahu...mela jsem hroznej starch ale nakonec to dobre dopadlo...mam o 2kg min...vazila jsem se ve spodnim pradle...no ja sem ten nejstastnejsi clovek na svete.... 😀 😀 😀

preji same uspechy... 😀

marie_m
17. zář 2008

jani, ja se vazim nahata 🙂 kazdy deko dobry, ne? 😀....jinak velka gratulace!!!

janulle22
17. zář 2008

ja to ale nechapu celou dobu nic...a ted najednou zacnu pravidelne jist a cvicit kazdy den a jde to... 😕 ...zajimave...ale samozrejme jsem stastna jak blecha... 😀 😀 tak a ted jeste 23kg...a bude to super... 😀

kitty68
17. zář 2008

ahoj kocky

mari tak se nam v novem ciru ukaz 🙂 ja se tesim az budu zase rostena, zatim to ale tak nevypada, furt vazim stejne

ja dnes poprdela cely den, nejedla js skoro nic, pze js nejak nepocitovala hlad, a ted bych zrala jako polsky zajezd 😠

prochi
17. zář 2008

čauves mé drahé kolegyně 😎

tak jsem si k večeři udělala tu mraž. zeleninu se sýrem. Dalo mi to málo KJ, tak jsem si k tomu osmahla ještě jedno volský očko, žrádýlko fakt špicovní! Díkas za tipa 🙂

Jinak mě furt hrozně bolí v krku, nasadila jsem osvědčený homeopatika a doufám, že zítra bude líp, abych mohla na cvíčo. Ale pochybuju, bolí mě celej člověk, chjooo bych do toho kopla.

Večer mě přepadla hrozná krize a přesto jak je mi blbě, jsem se málem vrhla na čokoládu s celýma velkýma mandlema.... Normálně doma takovýhle lákadla nevedu nebo je před dietěním ještě rychle sežeru 😀, ale teď se snažím vydržet to nesežrat... ale byl to teda boj hroznej.

No a zítra bude výborný obídek, zapekla jsem brokolici s vajkem a sýrem. Tak se těším. Jen doufám, že nepolevim, manža teď bude mít čtyři dny volno a to je vždycky nápor na moji výdrž...

leninn
17. zář 2008

Pavli, úplně Ti rozumím, dnes si večer manža dělal topinky, já je šíleně miluju a nedala jsem si, ale tak bych si s ním dala...kdykoliv cokoliv ☹ 😢

Komet, zuby, to je děs. Já se zubaře bojím jak čert kříže a vždycky, když mě začne nějaký zub bolet, tak už se děsím dopředu a hlavně, vždycky mě vrtání bolííííí.... drž se, ať je líp....asi zhubneš, když nebudeš jíst, ale víš, jak je to s těma zásobama 😒

Jani, super, 2kg za necelý týden? To je paráda, gratulace.

Maruš 😀 😀 😀 jsme na tom stejně, kdybych mohla, tak se svléknu z kůže 😀 😀 😀

Prochi, ať je líp, já zítra také valím na aerobik, v pátek trénink a v sobotu jsem se domluvila s manžou na squash, tak doufám, že neděli nepo*eru, abych v pondělí měla velký úbytek 🙂 Jinak to, že jsi tu čokošku nesežrala, to je megaúspěch (teda u mě by byl, ale bylo by to dost nepravděpodobné, že bych to vydržela 😠 )

Dobrou noc a zítra pá a kila fuuuuučččč 🙂

janulle22
17. zář 2008

lenin ...vatzila jsem se naposledy tak pred 2tydny a poslůedni tyden drzim diu acvicim a beru lipoxal tak mozna i to mi trosku pomohlo...
ale jinak diky za gratulace...potesi...tak se snazte at muzu ja poprat i vam... 😉

leninn
18. zář 2008

Dobré ránečko,
tak už máme čtvrtek a já se celkem držím, až na pondělí, tak doufám, že se udržím i nadále.. 🙂

Jani, i tak 2kg za zva týdny, to je super 🙂

kometka5
18. zář 2008

HOlky,
tak já musím zhubnout, od včerejška od poledne jsem skoro nic nejedla, ten moudrák mi dává zabra,t ještě že malá je zlatá, protože mám co dělat sama se sebou...za hodku jdu k doktoru, aby mi to vyčistil a dal dren, tak snad to bude lepší...

leninn
18. zář 2008

Komet: chudinko, tak to na Tebe myslím, aby to nebolelo a už to bylo ok... 😢
Drž se!

rozela
18. zář 2008

zdar děvčata, tak jsem dočetla, co mi uteklo.
komet, strašně s tebou soucítím! já mám ze zubaře panickou hrůzu. teď si zrovna šetřím korunky, abych si mohla nechat spravit zuby v celkové sedaci. vrtačka mě bolí i když dostanu injekci. je to trapas, ale já nedokážu jít k zubaři, když vím, že mi bude vrtat, normálně se rozbrečim a zbaběle zdrhnu z čekárny. trhání mi neva, to je v pohodě.
jani gratuluju ke shozeným kilům, super!
občíhla jsem si tu další receptíky, bezva inspirace.

no a jinak jsem s jídlem na štíru. včera 2 kousky štrůdlu a rýžový nudle s kuřím masem u číňana a dnes ke snídani šunka s vajcem pod velkým tlakem. nějak mám nervy v pr*eli. v pondělí máme jít na tu kalmetizaci a nějak moc to prožívám. chjo,už aby to bylo za námi.

jinak,leni, co se svíčkový týče, mám od kámošky super recept a je fakt banální, tak kdyby byl zájem.... 😉 nechci to sem psát jen tak, abych nevytvářela pokušení 😀

renda71
18. zář 2008

ahoj,tak se také hlásím do hubnoucího týmu 😉 potřebuju shodit takových 16kg.držím se dva týdny a první úspěchy jsou tu -4kg,přitom žádná hladovka,tak doufám že se to najednou nezarazí ☹

leninn
18. zář 2008

Rozi, když budeš tak hodná, tak určitě pošli, že bych manžu překvapila??? 😀 😀 😀

Rendo, ahojky, klidně se k nám přidej, 4kg dole, to je paráda 😉

renda71
18. zář 2008

no to nejhorší mě teprve čeká aby to už bylo na mě pořádně vidět 🙂

rozela
18. zář 2008

jasně leni, pošlu 😀 . koupíš v obchodě maso (nemusí být hovězí, klíďo kuří nebo prasátko) a sterilovanou zeleninu od hamé (hamé halali nebo tak nějak, malým písmem je tam napsáno směs na svíčkovou. dělá ji i seliko, ale pak se to dělá z polovice, protože má velkou sklenici) do velkýho hrnce nebo pekáčku vrazíš maso, vyleješ na to tu zeleninu, zaliješ dostatkem vody(já tam liju tak 4-5 sklenic od té zeleniny), přiklopíš a dáš do rozehřáté trouby péct. když je maso měkké, přiliješ smetanu a doladíš chuť cukrem či octem, podle toho, jak máte svíčkouvou rádi a na konec malou lžičku hořčice, aby to mělo šmak a je hotovo 😉 snad jsem to nenapsala tak komplikovaně, jak to vypadá 😀. upřímně, mě se ta svíčková povedla až na třetí pokus, nedařilo se mi vychytat tu správnou chuť, ale stálo to za to. doma se všichni olizovali až za ušima 😀

rendo, vítej do klubu! gratuluju ke krásnýmu úbytku, super!

rozela
18. zář 2008

ježiš já píšu jak ichtyl. snad to po sobě raději ani nebudu číst! 😎

rozela
18. zář 2008

leni a to hlavní jsem samozřejmě zapomněla napsat. když je omáčka hotová, tak se maso vyndá a zelenina se rozmixuje 🙂

kaculka22
18. zář 2008

ahoj holky,

vezmete mě prosím mezi sebe? Potřebuju zhubnout alespoň dvacet kilo, a když vidím jak vám to takhle pohromadě jde, tak jsem se rozhodla napsat. Třeba mě to nakopne se více udržet když mě honí mlsná. 😉 Snažím se jít vícekrát denně menší porce a méně kalorická jídla, zatím jsem shodila 4 kilča, ale moc necvičím, takže to jde pomalu. Tak hubnutí zdar 😀

marie_m
18. zář 2008

ahojky, zdravim nove prichozi

komet, drz se, zuby sou nejvetsi vopruz, znam to, mam vytrhanou pulku drzky!!!

roz, vy se taky drzte!!

ja se musim pochvalit, pekne do toho zase slapu, za 6 dni mi sundaj sadru, tak budu chodit aspon pobden plavat a hnedka to pujde vsechno lip 🙂

marie_m
18. zář 2008

pobden je samozrejme obden, pisu jako mongol 😀

pavla80
18. zář 2008

Ahojky!!!!!!

Tak holky včera jsem měla takovou menší depku a fakt už to vzdát a zůstat taková jaká jsem 😒 😒 ,ale snad jsem našla zas nějaký ten elán a musím vydržet sakra!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Rozi recept je super!!!!!!Určitě vyzkouším 😉 😉 😉 .Ale asi né ted,udělám překvapení manželovi až přijede 😉
a určitě není trapas,že se bojíš zubaře a bolí tě to ,protože máš asi citlivé zuby.Ty já mám taky,ale naštěstí mi injekce pomůže 😉 .

Kači jasně přidej se k nám 😉.4 kila jsou super 😉 .Já taky právě necvičím každý den,tak to jde pomalu.Sem tam zhřeším 😒 😒 .Ale i těch 5 kil co jsem shodila jsou dobrá a jsem za ně vděčná.Jenže se mi zdá že se to zastavilo a já nějak ztrácím motivaci 😒 😒

Rendi tebe tutaky samozřejmě vítám!!!!!!! 😉 😉 a taky 4 kilečka super,myslím že když chce člověk zhubnout,tak potěší určitě každé kilčo

Komet to je mi líto,že se tak trápiš se zubama 😒 😒 .Tak snad se brzy vyléčí at už si bez bolesti.Já taky uplně nesnáším zubaře,ale jednou za půl roku to musím vydržet

Maruš závidím ti tvůj optimismus,taky jsem takový měla,ale musím ho zas najít!!!!!!Ale určitě ho najdu 😀 😀

Jani 2 kilečka super!!!!!!! 😉 😉

Tak doufám že jsem na nikoho nezapoměla a jestli jo tak se omlouvám!!!!!!! 😉

rozela
18. zář 2008

zdravím kači, vítej v klubu 😉

maruško kam chodíte plavčit?

marie_m
18. zář 2008

roz, s kubikem chodime nejvic do stepu (www.sportcentrumstep.cz) nebo obcas do letnan, byla jsem s nim parkrat v aquapalace a ja sama chodim k nam do hotelu DUO

rozela
18. zář 2008

aha, tak znám akorát z doslechu letňany a palace. my chodíme do aquadream na barrandově, do radlic a v létě se nám moc líbil venkovní bazén slavie.

teda, ale ten step vypadá úžasně!

marie_m
18. zář 2008

ja sem na ten barandov uu taky koukala na web, jaky to tam je?...se nekdy muzeme domluvit a vyrazit spolecne i s prackama 😀
step je super, my tam chodime i na tenis a squash, libi se mi tam 🙂

kometka5
18. zář 2008

Holky, tak bylo to úplně jinak. nakonec mi řekla, že je tam moc tý dásně, která překrývá zub, takže mi to umrtvila a vyřezala. to mi bylo fajn, nic jsme necítila, ale teď už mi moc do skoku není. ale je to lepší než ráno. a to prý zítra to bude ještě horší, tak to nevím. a doporučila mi, jelikož se tam nesmí dostat nic z jídla, tak buď se najíst a pořádně vyčistit, což bolí nebo prostě jít jen tekutou stravu. nějak mi ale nenapadá co... ☹

a do toho malá se rozhodla, že se z ní dneska zblázním... 😒

jinak zdravím všechny nově příchozí a kilům zdar... 😉

a všem holky, moc děkuju za podporu...