Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
29. zář 2008

leni, ted prisla tabulka od petry, si fakt sikulka, jak ja ti zavidim to cviceni, achichouvej

leninn
30. zář 2008

Dobré ránečko,
Maruško, to cvičení dělá divy, to Ti nemusím říkat, ale v pátek Ti sunají sádru, tak budeš moci také pomalu začít 🙂 Vím, že Tvůj oblíbený squash a tenis to ještě nebude, ale hlavně, že už půjde aspoň něco 😉
Tak nesmutni, zase se do toho opřeš a ono to půjde, ani už nebudeš u maminky, tak ona ta strava také dělá své, že? 😖 To znám 😒

Mě dnes také čeká zkouška, jedu s kamarádkama na návštěvu, tak jednou v měsíci se scházíme i s dětmi, je to mazec, ale strašně moc fajn, ale...také se u toho vždycky dobře papá...střídáme místa srazu, vždycky je to u některé doma, tak se večer pochlubím, jak jsem obstála... 😅

Cairo, díky za tabulku, musím říct, že je to opravd moc prima pohled, vidět ty úbytky 😀 😀 😀 Mám z nás radost 😀 Tak doufejme, že ten příští týden, do toho nového měsíce také tak hezky vykročíme 😉

Hezký den a hubnutí zdar 🙂

caira
30. zář 2008

dobre rano kocky, tak sup sup do dalsoho mesice hubnuti, zatim se drzim a piju fenyklovy caj 😀

Holky ja v nedeli odlitam na tyden do cr, takze nebudu mit v pondeli cas udelat tabulku protoze u nasich nemam moc pristup na internet, ale az se vratim - { vracim se dalsi pondeli behem dne} tak bych to doplnila za oba dva tydny, jo? Teda jestli je to ok? kdyztak bych vas poprosila abyste mi vsechny udaje poslaly do IP jako delate ted a ja to tam hodim hned jak prijedeme z letiste.

Jinak se vam musim pochlubit, ze jsem se vcera byla nechat ostrihat..zatim z toho mam smisene pocity, manzovi se to libi,ale ja nejsem zvykla mit kratke vlasy { teda zas tak kratne nejsou..cca na ramena} ale snad ok :-}

Dneska cekam balicek se zimnima botama, objednala jsem si tiberland boty a ted jsem zrovna koukala jak cestujou z holandksa..vcera v sedm vecer vyrazily z velkoobchodu a dneska v pet rano uz byli na london stansted letisti..behem dne by pry mely byt tu... to mi hlava nebere, ze si clovek neco objedna a oni jsou to fakt schopni behem 24 hodin dorucit az z holandksa 😕

zalda
30. zář 2008

Ahojky holky, moc se vám všem omlouvám, že jsem tu dietu včera neposlal, ale blbne mi doma net, tak jsem si aspoň stáhla program na předělání formát pdf do word, že to v práci v klidu dodělám a mě to prostě nejde v práci instalovat, mám tu omezene možnosti. Tak jsem z toho už fakt nešťastná a už mě to po pravdě fakt s..e 😠 🙄
To je něco na moje nervy, tak si všechno co potřebuji švihnu na flešku a u přítele dneska odpoledne to snad už dodělám, abych vám už to mohla konečně poslat. Raději to neslibuji, protože zákon schválnosti je u mě ten, že já to slíbím a nakonec se něco stane, že to nemůžu udělat.

Cairo a to už jsi dělala tabulku na říjen? 6e jsem ti chtěla taky poslat svojé údaje.

marie_m
30. zář 2008

cairo, ja udelala s vlasama radikalnejsi rez, mela jsem je asi po ramena a nejak mi hrablo (stava se mi to docela casto) a sla sem na kratko, ale jako hodne na kratko, cca 3 cm, citim se lip, myslim, ze i vypadam lip a nejak si ted nedovedu ani vybavit sebe s dlouhejma 🙂

cairo a kde v cechach budes?

caira
30. zář 2008

mari v Teplicich, severni cechy.
Abych pravdu rekla, tak se ale ani trochu netesim, jedu tam na tyden a misto toho abych si tam orazila tak uz mam naplanovany na kazdy den nejaky program { maminka se cinila 😒 } ruzne obihani uradu atd a jelikoz bracha se pristi sobotu zeni tak mamka ceka, ze ji pomuzu se vsim tim blazincem..ale to, ze jsme dali 15 tisic za letenky tak bysme si tam alespon chteli trosku orazit tak to nikoho nezajima..takze uz ted jsem otravena..
Pro me je nejhorsi, ze musim bydlet u nasich a mamina jen co priletim tak uz to zacne, udelej, uklid si a tata mi pro zmenu bude kecat do vychovy, podle nej delam uplne vsechno blbe..tyden tam a pak abych se jela na 2 tydny nekam lecit 🙄

zaldo udaje se poslou az k 6.10 😉 pak mi hlavne posli i svuj email

marie_m
30. zář 2008

tyjo, cairo, to je fakt vopruz, asi nema cenu se jim vzpirat, co?...tak to nejak prezij, tyden neni dlouuho doba!!!

rozela
30. zář 2008

ahoj děvčata!
leni, držim palce, abys to co nejlépe zvládla. 😉 ale věřim, že to bude v pohodě. už jsme zkušené "dietářky" 😀 , tak nás jen tak něco nerozhází, ne? 😉 😀

cairo, to je teda mazec. jak ty boty, tak ten týden v čr. 😕 nakonec je firma s botama z holandska rychlejší, než dodavatel s kočárkem, že? 🙂 hele třeba tě rodičové překvapí a bude to doma pohoda. 😉 možná je to naivní, ale doufat můžeš 😉 mamča je asi pěkný generál, co? 😀 neboj, když bude moc zle, vzpomeň si na nás všechny, že na tebe myslíme a posíláme ti pozitivní energii 🙂 😉 hlavně se drž.

zaldo, klid s tou dietou. až to bude, tak to bude. vždyť to nespěchá, o život nejde 😀

leninn
30. zář 2008

Cairo, já souhlasím, jeden týden to bez tabulky vydržím, určitě pošlu do IP váhu a míry...
Jinak to v ČR zvládni, z toho cos psala to asi bude docela dřina 😒 Když budeš mít možnost, tak se ozvi a informuj nás, jak to probíhá.
Jinak s těmi botami Ti celkem závidím, nám ta židlička ještě nepřišla a telefon neberou a na mail, který jim manža psal ještě jaksi neodpověděli....sv*ně 😠 😠 😠

Rozi, od rána se držím, abych si na té návštěvě mohla dát kávu a něco na zub a nemusela si to vyčítat, než pojedu, tak slupnu šopák, který jsem si udělala, abych tam nejela hladová 😉 🙂

Maru, tak to Tě s těmi vlasy obdivuju, to bych se nikdy neodvážila jít tak moc na krátko, i vzhledem k tomu, že by mě manža asi zabil, má rád dlouhé vlasy 😉

rozela
30. zář 2008

leni to si děláš pr*e s tou židličkou,ne?! 😲 to je neskutečný! bych odstoupila od smlouvy a požadovala okamžité vrácení peněz. a ještě se budou tvářit, že tam nejsou. žasnu 😲
kafe si určitě dej 😉 všude se píše, jak je kofein blahodárný v odbourávání tuků, tak ho do sebe taky pumpuju 😀 😀 😀 a když si dáš jeden, maximálně dva chlebíčky, tak se nic nestane. hlavně se nekoukat na sladký, aby na tebe nemohlo volat: sněz mě! 😀 😀 😀

leninn
30. zář 2008

Rozi, tak zítra to bude měsíc, co jsme ji zaplatili a dnes přišel mail, že objednávka nemůže být vyřízena....prý kvůli velkému počtu objednávek, mě se*ou, takže vrátili peníze na účet, aspoň, že tak, ale stejně 😠 😠 😠 Teď mám na to tři dny koupit novou, protože příští týden odjíždíme s Barčou pryč a neměla by v čem sedět, ach jo, mě naštvali ☹

rozela
30. zář 2008

tak to je vskutku "výborná" firma! 😕 s tím snad musí počítat, že při velkém počtu objednávek musí být schopni zajistit dodávky. jsou holt podnikatelé a podnikatelé. aspoň že vrátili peníze. nevěš hlavu. tak skákneš někam do obchodu a koupíš 😉 kdyby nevrátili peníze a ještě dělali mrtvýho brouka, bylo by to horší. každopádně je to teda aspoň pro mě dost poučení s netovým objednáváním. já zatím jen jednou objednávala z netovýho obchůdku a to jídelní židličku 😀 před rokem a něco a byla jsem mile překvapená. psali, že doba dodání je do 7 dnů a za 2 dny mi zvonil u dvěří pošťák s židlí 😀 a platila jsem ji při převzetí.

marie_m
30. zář 2008

dobry vecer, damy, tak ja hlasim, ze se druhy den celkem drzim, tak to by bylo, aby nebylo 🙂

leninn
1. říj 2008

Dobré děštivé ráno,
Rozi, tak jsme ještě včera objednali židličku novou, tentokrát na dobírku a PPL, připlatili jsme si asi 30Kč za rychlost😀 , měla by do pátku dojít, tak jsem zvědavá...snad nezklamou.
Včera na té návštěvě jsem to moc nezvládla, nebylo to nic hrozného, ale....mohlo to být lepš, ale uznávám, že i horší 😉
Maru, gratulace, jsi šikulka, že se tak držíš, já už ode dneška také musím, abych v pondělí ještě nahlásila úbytek, než odjedu do něděle pryč...(to pak o úbytku pochybuju 😒 )

Jo a dnes jdu na vyříznutí pihy, tak na mě myslete, bojím bojím ☹

marie_m
1. říj 2008

leni, neboj, to vyriznuti bude v pohodce, pak bude mit klid a nebudes myslet na to, jeslti nahodou....
uz aby byl patek, ani nepocitam, ze by mi tu sadru nesundali, tak doufam...a pak v sobotu mame sraz s gymplem (jsme od skoly uz 10 let, to leti), tak se pekne pochvalim tim, ze se pekne opiju 😀 to sem ale mamina, co? 😅 😉

kometka5
1. říj 2008

Maru, tak to mi máme se střední sraz za týden a já se taky hrozně těším, až se opiju, myslím, že na to máme velikánský právo... 😀

Leni, držím palce, ale nebude to nijak hrozný, nebuj... 😉

rozela
1. říj 2008

dobré ač deštivé ránko! leni tak snad bude tahle "židličkárna" lepší než ta předchozí 😉 . a odstranění pih se neboj. taky jsem byla na řezání pih a je to brnkačka. nebolela ani injekce do krku, který jsem se nejvíc bála. 😉 jenom to hojení pak svědilo 😀 návštěvu si zvládla, jak píšeš. hlavně že si nepodlehla neřízené konzumaci všeho možného 😉 😀 hoď to za hlavu.

mari a komet, naprosto souhlasím, že máte právo se zbořit 😀 čas od času je to potřeba a hlavně za úbytek na váze si to zasloužíte. 😉

já dnes budu nejspíš někde cestovat. manža má volno, tak pojedemem omrknout nějaký věci. 🙂 to mi vyhovuje, protože v tomhle počasí bych bojovala se žravkou. 😔

marie_m
1. říj 2008

kocky, taky si myslim, ze si muzu jednou "prolit hlavu", jen to leceni pak bude celou nedeli :-/

tohle pocasi uz me fakt sere, jednou 10 podruhy 20 stupnu, jak uz sem nastydla fakt 6 tejdnu, kuba to ted ode me asi chytil, chudak ☹

rozela
1. říj 2008

nic si z toho nedělej mari. já mám ondřeje taky nastydlýho a teď nevím co dál, protože kapky do nosu se mají brát jenom týden, jenže jemu rýma trvá dál a nejsem si jistá, že mu pomůže vincentka nebo libenat. a totéž s kašlem ☹

marie_m
1. říj 2008

roz a odsavas?...my odsavame vysavacem, to je nejepsi, vincentku pozuzivame hlavne na zvlhceni vzduchu a je fakt, ze kapky by se nemely dyl, jak tejden...byli jste u dr?

rozela
1. říj 2008

ondřej smrká sám, občas mu ještě doodsaju nos odsávačkou, ale většinou už tam nic nemá. dřív jsme taky odsávali vysavačem. bylo to nejlepší a nejrychlejší. u doktorky jsme nebyli. teplotu nemá, tak ho tam zatím nechci brát. uvažovala jsem,že se zeptám v lékárně a když mi neporadí, tak k doktorce zavolám, ať mi řekne co a jak.

paseky
autor
1. říj 2008

ahojte kočky, koukám, že většina z nás má sraz a chystáme se opít 😀 😀 😀 já jdu na sraz 10.10. a taky se moc těším jak se opiju až mi z toho nehty slezou. potřebuju to jako sůl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenni neboj ztráta znaménka není bolestivá, pak budeš kočka a to za to stojí přeci 😀 😀

už jsem si jich taky nechala pár odstranit a letos se chystám na další , protože až fakt zbuhnu a budu kočka, tak mi přee neboudou pihy ničit neeeeee

no holky zatím a kila kšic zdraví sádlonoška

marie_m
1. říj 2008

hm, v lekarne teda aspon neska u nas mi teda moc neporadily zencky, my mame problemy trosku s imunitou a pruduskama, lecime se a kuba zacina docela sipat a piskat, tak premyslim, esi skocim k dr radeji hned bo az zitra, ale teplotu zatim nema, tak to asi nebudu hrotit..

...holky, omlouvam se za off topic!

rozela
1. říj 2008

tak to my máme v lékárně na středisku bezva lékárníky. poradí cokoli a občas i to, co nechci vědět 😀

ahoj pas! 🙂

caira
1. říj 2008

nazdar kocky, tak mam uklizeno, vyzehleno a ted cekam az se mi probere dite, dam ji obed a vyrazime na kliniku vazit, jsem zvedava jestli alespon trosku pribrala nebo zase dostanu sprdaka 😅 Ale tenhle tyden jedla fakt hezky, sice nesni zadne velikanske mnozstvi, ale ma rano kasi a s ovocem, v poledne obed a pak odploledne ovocnou presnidavku + do toho mliko tak snad se to ukaze na vaze, jinak me klepne pepka 🙄

My pri ryme taky odsavame vysavacem, teda odsavam stejne tak jednou za par dni i kdyz rymu nema at nema plny nos, nedam na tu odsavacku na vysavac dopustit 😵

Co se lekarniku tyce tak mame taky dobry a dost poradi.. posledne jsem takhle byla shanet neco na posileni imunity, jsem desny chcipak a cely podzim a zimu mam opary atd tak mi lekarnik poradil C+zinek a jeste na vic multak tak se dopuju a snazim se jist i dost ovoce..snad to letos trosku pomuze.. Se desne bojim, ze mala ty opary odemne chyti, ted zrovna mam opar, teda uz leze dolu, ale byla to hruza, clovek nemuze prcka ani poradne pomazlit ☹

leninn
1. říj 2008

Ahojky holky, tak piha už je pryč a opravdu to nebolelo 🙂 Měla jsem ji v oblasti kalhotek, takže nikod žádnou změnu nezaznamená, ale dřela se mi o kalhotky, kalhoty, kraťasy...lepší, že je pryč, jen nemůžu jít zítra na aerobik a v pátek na trénink, což mě mrzí ☹

Cairo, Barča jí 5x denně, Tvoje malá jí jen 3x? My tedy ráno mlíko, dopolední sváča ovoce, poledně zelenina a maso, odpolední sváča a večeře mlíko....
Holky, jak to máte Vy? A jak velké dávky, zrovna jsem nad tím tuhle uvažovala, kolik by asi tak měla čeho sníst...

A tu chlastačku Vám všem závidím, asi se budu muset zrušit doma s manžou... 😀 😀 😀

marie_m
1. říj 2008

leni, tak vidis, zes to zvladla 🙂 a nezoufej, ze nemuzes v patek sportovat, esi mi sundaj sadru, tak du hnedka v patek aspon plavat, tak si dam do tela i za tebe 🙂

holky, nas mladej je o neco starsi, nez vase princezny, ale krmime ho taky 5x denne a plus kolem, kdyz my jime, on nam uzira, takze cairo, taky mi prijde, ze ji davas malo jidla...ale asi to je tim, ze jist nechce, vid?

kometka5
1. říj 2008

tak me zrovna malá hodně bojkotuje odpolední sváčy a večeře...ze dne na den přestala jíst kaše, takže jí dělám většinou k večeři chleba s něčím, ale vlastně točíme pořád jedno a to samý a odpolední sváča jako jogurt, nebo něco podobnýho, to jak kdy. třeba teď se radši cpe křupkama a na svaču se vykašlala.... 😀 já už to nějak neřeším, i když jsem z toho byla hodně divoká. stejně jako mlíko máme jen ráno, jinak mi ho pít nechce, a byli jsme asi před 2měsíci na 240ml, teď jsme tak na 180ml. 😒

kitty68
1. říj 2008

ahojte ted js se nedostala 2 dny vubec na kone, nejelo mi to.

caira to myslela tak ze dava male jidlo 3x denne a zbytek ma mliko tak jako ty leni
no jeden prikrm by mel byt 150-200g aby to nahradilo mliko teda aspon tak to psali na kojeni.net
ell ma rano mliko pak svacu, pak obed, pak svacu a vecer zase mliko

kitty68
1. říj 2008

no a uplne me to nebavi to hubnuti 😢 , zacala js litat s kocarem po venku 4 hodky denne a jeste js pribrala tak js pekne nas*ata a to tlacim ten kocik sviznym krokem u nas do kopce div ze hubou nedru asfalt, tak musite uznat ze je to nespravedlive ☹

devcata ale musim se pochlubit ze nasi krasce vylezl prvni zub 😵