Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
5. říj 2008

Ahojky holky,
hezké nedělní skoropoledne... 😅
tak jakpak jste na tom po těch všech včerejších pařbách? Přežily jste??? 😀
A jak to vypadá se zítřejším vážením a měřením? 😉 no, u mě nevím, chci dneska opravdu malinkato jíst, i když snídaně byla vydatná, aby to zítra bylo co nejlepší 😉 🙂 tak se držte
Hezkou neděli všem...
Zatím páček 😎

renda71
5. říj 2008

taktéž přeju všem krásnou neděli 🙂 já už dnes mám podivné šimrání v břiše ze zítřejšího vážení 🙂 ale snad nebude nejhůř a nakopne mě to vydržet!!!!

lennis
5. říj 2008

Holky, vydržte, já se musím taky hecovat, Pavli - díky, já jsem si vždycky říkala jak žeru, ale když vidím občas ten pořad a co tam vše snědí, tak si říkám,jak jsem na tom ještě dobře, pro mně by asi bylo nejponižující být tam v tom spodním prádle. Ale někdo to asi potřebuje, já vždy když si udělám nějakou zdravou "mňamku", tak si říkám, jak by mně paní doktorka (ta z toho pořadu) pochválila, no a někdy naopak, když jsem si dala něco tučnějšího, jak by ze mně radost neměla, takovej dohled bych potřebovala. Já bych chtěla do května dát dolů 10kg, ale budu spokojená se 6kg, to byla váha, se kterou jsem se vdávala před 5 lety 😖

rozela
5. říj 2008

ahoj holky. tak dnes už jsem stihla cestu do zruče a zpět, teď vařím pozdní oběd - kuří polévku a rizotko no a chci to dneska fakt brát hoooodně lehce. snad se zadaří. je hezky, svítí sluníčko, to je inspirace 😀

rozela
5. říj 2008

lennis, to půjde. já chci do května dostat dolů 30kg. budu mít kulatiny a tohle by byl takový pěkný dárek. věřim, že to bude. 😉

paseky
autor
5. říj 2008

ahojte kočky

hlásím průser jako brno, včera jsem žrala asi za 100 lidí, měli jsme oslavu a já to prostě nedala jsem tlustý šeredný prase a asi se ze sebe pobliju 😒 ☹ 😢

jediná omluva je, že jsem to dostala a to jsem pak jak urvaná z řetězu

no ale hlavu vzhůru dnes už jen ovoce a zelenina maximálně jogurt a zejtra nastoloju tvrdej režim, když už mi to tak pěkně šlo to by bylo aby nebylo, ty kila já už prostě nosit nechci

tak se držte kila pááááááááá vaše sádlonoška

rozela
5. říj 2008

pas, z jednoho žracího dne se nestřílí. neboj, to ti nijak zvášť neuškodí. a hlavně, kolem periody je to vždycky katastrofa. holt blbý ženský hormony 😠
jednou mi spolužačka říkala, že prý při periodě, když se hodně žere, že se netlousne, krz ty hormony. nevíte někdo, jestli je na tom něco pravdy, nebo je to zas nějaká hnusná lež?

marie_m
5. říj 2008

kocky, tak se hlasim zpet doma, kalbu sem prezila, ale teda jako ze by mi bylo dobre, to zase neee 🙄 😀
radily jsme s holkama az do 5 na discu, mazec

leninn
5. říj 2008

Tak holky, dobrou noc a zítra ráno kila a centimetry pryč 😉

marie_m
6. říj 2008

pekne ranko, damy

takze ja se vazila vcera odpo, pak sem se navecerela (je fakt, ze vic, nez bych musela), pak sem se vazila neska rano a mam o 1kg vic, nez vcera, to je docela divny, co?...jeste, ze tenhle tyden tabulka nebude, pac bych se musela za sebe stydet! 🙂

KILUM NAZDAR a peknej den!!

leninn
6. říj 2008

Dobré ráno všem hubnoucím,
Maru, asi Tě zklamu, tabulka bude, jen nám ji Caira pošle až příšstí týden, protože jede pryč. Dnes se nejen vážíme, ale i měříme!!! Je první pondělí v měsíci, tak nesmutni nad váhou a utíkej pro metr, na cenťákách ten úbytek bude vidět určitě 😉 😉

Tak já jdu Caiře poslat IP, váha o fousek menší, tak jsem ráda, protože jsem čekala přírůstek, ale cm? Jsem velice mile překvapená 🙂 🙂

kometka5
6. říj 2008

Krásné ránko holky!

tak já už mám taky naměřeno i naváženo, hned to posílám Caiře. Je to sice nic moc, ale já jsem ráda, že se to konečně hýbe, já totiž po každý dietě jsem přestala, protože jsem vůbec nehubla, tak i když mám každý týden jen 0,5kg, je to pro mě výborná motivace. 🙂 Jen bych ještě potřebovala ten pohyb, ale nějak se prostě nemůžu dokopat. 😠

Maru, Leni má pravdu, normálně se vážíme, dnes dokonce i měříme, jen tabulku dostaneme o týden dýl.

A Caira už je v ČR?

Pas, jeden den ti nemůže ublížit. mám jednu radu, kterou mám od MP, dělal kdysi kulturistiku, takže na hubnutí atd je docela expert. prý když se při dietě zastaví váha a už to nejde dolů, tak pomůže se jeden den pořádně nažrat, že se nemůžeš ani hnout a je to pro tělo takový šok, že hubne dál. což mě přijde docela logický. 😀

kitty68
6. říj 2008

caute krasky

jo caira uz je doma, letela vcera 😢

dneska js se vzbudila jako prejeta parnim valcem, jdu se zmerit a zvazit 😉

zalda
6. říj 2008

Ahojky holky, a co všechno si muýsím změřit do té tabulky? Protože od října mě ciara zapíše do tabulky, tak abych věděla, co mám dneska měřít. Děkuji. 😉

kometka5
6. říj 2008

Zaldo, měří se prsa, pas, boky a kejty. 😉

zalda
6. říj 2008

kejty? Co to je?

pavla80
6. říj 2008

Ahojky holky

Tak jsem taky odeslala míry 😉 .Z váhy jsem docela příjemně překvapená,čekala jsem že budu mít víc a zas je půl kila dole 😉 .Na to že jsem minulý týden flákala cvičení 😉 .A cm.jsou super jen jsem si myslela podle toho oblečení,že bude dole víc,ale štve mě že jsem si nenapsala cm. dřív,jak jsem začala.Tak to bude asi víc protože tabulka začala později,to už jsem měla něco dole 😒 .No ale je to jedno hlavně že to vidím.Holky jsem hrozně ráda!!!!!!!!!!!!!!Díky vám,jsemto tak dlouho vydržela,tak ještě bych potřebovala 4 kilča a budu spokojená holky moc dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

Paseky a bud v klidu jednou opravdu nevadí,však se podívej na své uspěchy předtím!!!!!!!! 😉 😉

A jinak zítra se nám vrátí tatínek,ráno kolem 10 přijede tak jsem hrozně štastná už se na něj moc těšíme!!!!!!!!!Ale možná mi přijede zas pokušitel,jak ho uvidím jaké si dává mnamky tak se bojím,že toho hřešení bude víc 😀 😀

pavla80
6. říj 2008

zaldo kejty jsou stehna 😀 😀 😀

rozela
6. říj 2008

ahoj holky, tak já se jdu vrhnout na míry a váhu. jsem zvědavá, jak to bude vypadat 🙄

zalda
6. říj 2008

Aha, děkuji 😅 , to bude teda hrůza. To nechci ani vidět. 😒

kitty68
6. říj 2008

kejty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v mem pripade me teda velice potesily, stejne tak pas a i pres rit mam centak min, kozy nemerim, pze u me to je variabilni, dle apetitu nasi krasky 😉

vaha - netreba komentovat, jako vzdycky 😝

rozela
6. říj 2008

tak je to poslané. něco z váhy dolů, něco i na cm. v pase mám teď jak modelka, ovšem modelka má tolik přes boky 😒 no nic, tak se budu snažit dál.

renda71
6. říj 2008

všechny zdravím a taky hlásím úbytek 🙂 sice nic moc,ale lepší než aby tam bylo něco navíc že 😀 míry jsem caire poslala dnes poprvé ale taky už zjišťuju na oblečení,že my nějak líp sedne 😵

zalda
6. říj 2008

No já to vidím u sebe dost bledě, ale už to hubnutí musím brát dost vážně, jinak v životě nezhubnu 😔

kometka5
6. říj 2008

tak jak jsem psala, úbytek je sice na váze, ale v cm nic moc zázrak. něco málo jo, ale stejně to potěšilo.... 🙂

zalda
6. říj 2008

No u mě jsou problém stehna, boky, prsa by mohli být taky menší a paže (nevíte co je dobrý na jejich zhubnutí?)

rozela
6. říj 2008

zaldo makat, makat a makat. kor na paže, jinak budeš mít takový ten převis kůže, když zbedneš ruku

pavla80
6. říj 2008

tak holky já docvičila a sem zas uplně rozklepaná 😀 😀 .Ten týden je znát.

U mě je nejvíc problém boky a stehna,břicho už celkem jde.Holky jen nevím jak zpevnit podbříšek.Já mám po porodu děsně vytahanou tu kůži .Jako břicho okolí žaludka v pohodě,ale dole v podbříšku je to děs.Posiluju ale nevídím moc vysledek.Jako když si dám kalhoty tak je to v pohodě to mi zpevní,ale jak se svlíknu,je to děs.Bojím se že už to dolů nedám,že jsem měla posilovat hned po porodu ☹ .Co myslíte?????.Prsa bych potřebovala přidat 😀 😀 ,ale už jsem si zvykla.Já mám děsně nesouměrnou postavu já od vrchu do pasu se to dá ,ale od pasu dolů děs!!!!!!!!!!!!!!!!! 😖 😒

rozela
6. říj 2008

pavli zkoušela ses soustředit na posilování právě jen "spodního břicha"? takový ten cvik, kdy ležíš na zádech, nohy zvedneš kolmo k zemi a jakoby vytahuješ chodidla ke stropu. prostě zvedneš zadek do vzduchu 🙂.já to ještě nezkoušela, ale měl by to být velmi efektivní cvik. poradila mi ho spolužačka - kulturistka. to by snad mělo být zárukou úspěchu 😉 ze začátku je prý dobré opřít nohy celou plochou o zeď, takže jakoby na tý zdi sedíš a zvedáš zadek jakoby po tý zdi. no zkus a uvidíš. 😉

já potřebuju zhubnout uplně všechno. jsem normální koule. teď jsem si stahla jednu svou fotku z oslavy a chci ji poslat do michelinu, že bych jim jako dělala reklamu. aspoň by z těch špeků káply nějaký korunky 😀

prochi
6. říj 2008

Ahoj holky, pamatujete si ještě na mě? 😅

Já jsem se sem skoro dva týdny vůbec nedostala ☹ Malej mi poslední dobou spí po obědě buď vůbec nebo jen půl hodinky a to jsem ráda, že stihnu oběd a vypít jakžtakž v klidu kafe. A večer jsem poslední dobou buď šíleně unavená, že jsem ráda, když se svalím na gauč a nebo PC okupuje manža a já nemám šanci...

Nicméně... stav je takový, že jsem po minulém neúbytku s počítáním KJ sekla. Jím tak nějak normálně, samo že né smažený a jinak nezdravý, ale snažím se hlídat jíst pravidelně, hodně zeleniny, trochu ovoce, sladké jen jednou denně po O. ke kávičce, no a minim. obden cvičím. A za tenhle týden je další půlkilo dole! Asi by to bylo víc, ale slavili jsme mamky padesátku, dělala jsem dort, sbodla pár chlebíčku, sekanou, řízeček ..... 😔 😀 Tenhle týden taky nebudu počítat, protože v pátek budem slavit moje a malýho narozeniny, takže ve čtvrtek budu zase plácat dort, péct nějakou roládu, nebo sekačku... v pátek chlebíčky nebo jednohubky, šnečky z listového těsta... tak ze zkušeností se sebou už vim, že nemá cenu teď být nějaká přísná, protože bych se ve čtvrtek nejpozději v pátek z toho akorát přežrala 😀 No a příští týden uvidím, pokud dám se za tenhle týden zase půlkilčo důle, tak na počítání asi už definitvně prdím.

Ale jsem nesmírně nadšená z cm! Já budu asi ten případ, kdy na váhu nic moc, ale na cm paráda, doktorka Kateřina by ze mě měla určitě radost 😀 Páč v na kila od začátku hubnutí (půlka srpna) něco málo přes pět, ale v pase - 9cm, tak jsem hrozně šťastná a zas mě to neskutečně nakoplo.

Zdá se, že mlaďoch nakonec usnul, doteď si vypravoval v postýlce, tak já vás jdu ještě aspoň zhruba dočíst, co novýho a jak to jde 😉