Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
6. říj 2008

prochi, presne, taky me uz nebavi se dohadovat, esi to rozcvicim bo ne 🙂

kocky, ja se akorat vratila z bazenu, teeda, to byla parada, ruka uplne v pohodce!! zitra rano se zmerim a zvazim a poslu caire miry

paseky
autor
6. říj 2008

ahojte holky děkuju za podporu, já měla celej minulej tejden takovej divnej, ale už jsem se do toho zase opřela, tak doufám, že to zase půjde

marie_m
6. říj 2008

paseky, to vis, ze to pujde!!!!

marie_m
7. říj 2008

bre ranko damy, tak sem se zvazila a zmerila a ubytek tam je, coz muzu bejt jedine rada, s tou rukou 🙂

KILUM SBOHEM a peknej den! 🙂

rozela
7. říj 2008

ahoj ženy, tak je zase hnusně ☹ bych se z toho počasí.......... nic, asi navlíknu prcka do pláštěnky a půjdem ven.

marie_m
7. říj 2008

roz, my taky chodime i v desti, dam mu gumaky, budnu s kapucou a deme 🙂
neska nesel celej den kun, to byl teda vopruz 🙂

rozela
7. říj 2008

no to mi povídej. nejdřív sem myslela, že je chyba na mém přijímači, ale pak mi docvaklo, že to asi bude chybka jinde.
odpo se udělalo pěkně, tak jsme drandili s motorkou, malej byl spokojenej. ale teda docela jsem se divila, jak se během jedný hodiny hodně ochladilo 😕 holt podzim 😒

marie_m
8. říj 2008

kocky, kde steee??
mladej prave vytuhnul, tak mam doufam aspon 2 hodky klid, vstaval neska zase brzo, ve 4:40!!! - jako me afkt uz z toho jeho vstavani hrabne, to snad ani neni mozny..

neska se chystam na erobik, tak sem na to zvedava...roz, uz sem se te ptala, ale nepamatuju si, z jaky si casti prahy?..

kitty68
8. říj 2008

ahojte, tak vidim ze nejsem sama komu nesel kun 🙂

my js byli vcera venku asi tak 3hodiny js litala s kocarem po parku, ale uz tam nejdu, ted jak je chladneji tam nejsou zadni lidi jen par pejskaru a byl tam takovy divny typek, furt chodil dokola 😲 no ja ovsem taky ale furt mam ten kocar ze jo 😅
tak dnes vyrazime k majaku 🙂 tam je porad hodne lidi

pavla80
8. říj 2008

Ahojky

Tak vidím ,že včera nejel koník!!!Já ani neměla čas si zapnou PC,protože se nám včera konečně vrátil tatka!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 .Tak jsme povykládali a pak jeli ke tchýni a pak na taneční,docela včera honička.

Maruš teda malý vstáva hodně brzo!!!!!A já si stěžuju když Miška vstáva v 6 😀 😀 .V kolik ti chodí spát večer????Tak at se ti na aerobicu dneska líbi 😉

My dneska Kačce koupily opožděně k narozeninám kolečkové brusle,tak ji je vemem do školky a ze školky už pojede.A jsou super,protože tam je i nůž na led,tak budem chodit v zimě na bruslák.Jen se ty spodky vymění 😉

marie_m
8. říj 2008

Pavli, on nam takhle vstava porad, nejdyl nam spal jednou a to do 6:15, ale byly i doby, kdy staval ve 3:45 a to ne jakoze na mlicko a zase spaat, ale proste vstat a hrat si ☹ takze 4:40 je porad velkej luxus 🙂 spat chodi mezi 7-8, zkouseli jsme ho ulozit i pozdeji, ale to u nas nefunguje, jednak uz je megaunavenej a pretazenej a jednak vstava jeste drive pak

jinak si dovedu predstavit, jaky bylo privitani s tatkou 😀 hlavne, ze je s vami doma,co?

my za chvili vyrazime do bazenu s mladym, tak snad to moje ruka prezije 😀

zalda
8. říj 2008

Tak mě včera taky nešel kůň, tak stane se. Co už. A co jinak jak je? Dprčic, teď jsem si vzpoměla, že jsem se zapoměla změřit a poslat míry ciare. Teda, to jsem ale hlava děravá.

rozela
8. říj 2008

ahoj holky! dneska mi opět tečou nervy. v pátek jsme malýmu vzali definitivně dudlíka. zatím je to v pohodě, sem tam si vzpomene, ale nepláče kvůli němu. jenže v neděli večer měl 45min. záchvat řevu, že nechce spát. včera večer znovu a dneska odpoledne začal vřískat nevim proč. nechtěl mi to říct, tak jsem ho chtěla nechat vyřvat, odešla jsem do jiné místnosti, ale on začal hulákat "mami kam deš" a letěl za mnou. takhle jsme tu cestovali asi hodinu a uklidnil se až před chvílí poté, co jsem už nevydržela zaječela na něj, ať už je zticha, on se lekl a přestal. tohle nikdy předtím neměl. jasně,vztekal se, ale takovýhle to prostě nebylo. je to šílený. nevim proč mě napadlo, že to souvisí s tím odebráním dudlíka. když měl stres nebo vztek tak si vzal dudunu a bylo, teď ho nemá, tak to ventiluje takhle. je to možný? ještě pár takových záchvatů a já mu toho dudunu snad vrátim. na tohle nemám 😢

jinak dneska jsem se držela v klídku, ráno ovoce, ke sváče müsli, k obědu špagety s omáčkou z cukety, sváča-lámankáč a gervais a teď si půjdu uvařit kafe a nastudovat nějaký stránky o vztekání dětí. jo a musim přiznat dnešní hřích v podobě dvou miňonek.

mari jsem z barrandova 🙂 tedy Kubík vstává pěkně brzy 🙂 ondřej mi v poslední době začal vstávat kolem 6.30-7h a já jsem z toho v šoku, protože vždycky vstával tak kolem půl osmé, osmé. Ale teď budu ráda. ve 4.40 bych si musela dát sirky do očí, aby mi nepadaly víčka 😀

rozela
8. říj 2008

nikde ani noha? natož ruka? chjochjo, tak já půjdu spát. dobrou noc a kila fuč! 😎

marie_m
8. říj 2008

zencky, tak sem se pred chvili vratila z erobiku, teda on to nebyl ani tak erobik, jako spis tanec v rytmu RnB 😀 jako mazec to byl a vsecko me boli, ale jsem spokojenaaa 😀

marie_m
8. říj 2008

roz, to si myslim, s tim tvym malym, muze souviset jednak s dudlem a taky s vekem, nas mladej na me ted zacal porvavat, ale jakoze fakt dost, mu treba reknu, ze...ja nevim..treba zmrzlinu nedostane a on rve mamo, zrmzlinu, ale uplne nahlas...ale je s nimas sranda, co?

tak dobrou kocky a KILUM SBOHEM!!

kometka5
9. říj 2008

Dobré ránko, holky!

tak jsem to nevydržela, a ráno hned z postele jsem hupsla na váhu...a ono je tam o kg míň a já se bála, že tam bude příbytek, protože se moc tenhle týden nekontroluju, do toho malá má ukrutnou rýmu, mě začíná bolet v krku... ☹

chtěla jsem se zeptat, jak jste tady probíraly ten špek jakoby pod pupíkem, tak ten já tam mám taky, je hodně vidět, že jakoby pod prsama, okolí žaludku jsem zhubla, když ten špek pak schovám pod kalhoty, tak už to jde...ale chtěla jsem se vás hlavně zeptat, napadlo mě, že já když jsem se měřila, tak jsem se měřila právě na tom špeku na největším místě. měřila jsem to správně nebo měříte jinde? napadlo mě, že to možná není pas, pas je asi kolem pupíku? já jsem jak malá, ale fakt v tom mám chaos... 😉

marie_m
9. říj 2008

komet, ahojky, no s tim sem taky bojovala, kde presne se mam merit, ale mamka me merila ne pres ten spek, ale fakt v pase, kolem pupiku..

kometka5
9. říj 2008

tak to neplatí, to já mám o hodně míň...a já proč mám tak hodně kolem pasu...tak já se přeměřím a pošlu opravdu Caiře. 😉

marie_m
9. říj 2008

komet :D taky sem se zkousela merit pres tu vanu a bylo mi na bliti a pak prave prisla mamaca, ze to delam spatne, tak sem se premerila, kde mam, taky to neni zadna slava, ale furt lepsi 🙂

pavla80
9. říj 2008

Čauky holky

Tak já jsem taky myslela že se mám měčit přes ten "špek",ale pak jsem si vzpoměla na jste to co jíte a ona je taky měří přes pupek 😉

Komet no vidíš super!!!! 😉 .Já ce celkem držím,ale zas moc necvičím.Co je manža doma,tak nějak dopoledne nestíhám.Ale zítra do práce a na celý víkend,tak se zas budu hýbat,tak snad tam zas bude v pondělí ubýtek 😉

pavla80
9. říj 2008

já to blbě napsala,že jde manža do práce,tak budu mít chvilku klid na cvíčo 😉

marie_m
9. říj 2008

ja se prave s kamaradkou domlouvam na aerobikovym vikendiku, to zase bude prdel 🙂

kometka5
9. říj 2008

tak to já se zítra změřim po ránu a hned to pošlu Caiře.... 🙂

marie_m
10. říj 2008

teda zencky, tady je mrtvo..
...my jsme vcera vecer prejeli k nasim, nechavame tu kubika na vikend a budeme relaxovat, takze jak to tak u maminek byva, hrozne jsem se vcera nazrala ☹

pavla80
10. říj 2008

ahojky

Jééé Maruš závidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak si to hlavně parádně užijte s manžílkem 😉 😉 Já bych si taky potřebovala od holek odpočinout.Tak až bude mít manža volno,tak se taky musím domluvit s mamčou jestli by mi nevzala holky 😉 😉 Ale nevím jestli tam Míša bude chtít spát,ještě nebyla vůbec na hlídání,natož přes noc 😖 😖

Jinak holky já to včera taky totálně pohnojila 😒 .Ale nejhorší je že jsem z toho ani neměla špatné svědomí.Byly jsme u známých,popily vínečko dala si pár jednohubek.To se jako ještě dalo.Ale jak jsme přišli domů,tak jsem dotala hroznou chut na čokoládu co přivezl manža zItálie,je fakt perfektní.No a tak jsem si dala o půl 9 večer k ordinaci asi 6 kostiček fůůůůůj

marie_m
10. říj 2008

pavli, to je proti tomu, co sem vcera (a dnes opet) sezrala ja uplny nic!
jinak nasi nam mladyho hlidaji tak jednou za 2 mesice, oni sou s nim moc radi a my s muzikem si aspon dachneme 🙂

renda71
10. říj 2008

ahoj,koukali jste včera na ,,jste to co jíte"? 🙂 já jsem tý holčině moc držela palečky a když ji na závěr přítel požádal o ruku,tak jsem ronila slzy 😵

renda71
10. říj 2008

koukám,že dneska jsem tady jenom já? ☹ až se některá připojíte,tak my povězte jaký je váš jídelníček během dne 😉 protože mě se zdá že jím pořád to samý ráno mu"sli s mlékem,pak nějaké lámací chlebýky např se sýrem,kafčo s kulatými rýžovými kolečky2ks,kefírové mléko,nějaké to ovoce nebo malý salát a toť vše ☹ ,málokdy si dám mini porcičku běžného jídla co vařím rodince,to většinou jen o víkendu,ale není to moc jednotvárné?

rozela
10. říj 2008

ahoj holky! teda, tady je fakt mrtvo. asi už nikdo nehubne 😲 😀 myslela jsem si, jak nebudu dočítat včerejšek 🙂
já jsem vyřízená z malýho. včera časně ráno (03.41h) se vzbudil a hned začal s tím svým hysterákem. no sem myslela, že se mi to jen zdá, tak jsme hodinu dělali možný, nemožný i zázraky, než to přestalo a mohli jsme zase spát. přes den jsem ho nechala bez spánku, večer zalehl až v 22h a spal do 8 ráno, tak byl klid. teď tu zase vřeští, snažim se ho ignorovat a doufám, že ho to brzy přejde.
jinak včera bylo jste to, co jíte dobrý. okavidně se dá zhubnout i v těhotenství. ovšem při té změně stravy není divu.
já se kupodivu celkem držim v jídle, i když bych potřebovala obalit nervy.

rendo to máš strašně málo to jídlo co píšeš. chtělo by to nějakou rybku nebo kuře a určitě i celozrnný pečivo, brambory, těstoviny, rýži, polévky. ty vůbec nejíš teplé jídlo?