Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

paseky
autor
10. říj 2008

ahojky, tak mám nějakou deprésy, už 2 týdny úbytek 0 ☹ ☹ ☹ ☹ jsem z toho hotová ,

co s tím??????

mám chuť s tím praštit achjo 😢 😢 😢

říkám si že asi nezhubnu, jsem z toho hotová, snažím se a nejde to dolůů

rozela
10. říj 2008

pas vydrž, to je normální, že se po čase váha na chvíli zastaví, a pak se to zase rozjede. hlavně to teď nevzdávej, to by byla pěkná blbost. vydrž, ono se to zas pohne směrem dolů 😉

paseky
autor
10. říj 2008

roz dík, ale od začátku října prostě nic a 1 spíš do plusu a to fakt držím měla jsem pár úletů. ale snažila jsem se je aspoň vysportovat

paseky
autor
10. říj 2008

je to hrozný se snažit a pak když to stagnuje je to hrozný 😒 😒

rozela
10. říj 2008

vzpomeň si na doktorku Kateřinu. v jednom ze starších dílů "seřvala" jednu holčinu, co jí furt volala, že všechno dodržuje a nehubne. ser na váhu a měř se. když nehubneš na váze, hubneš na objemu. tohle jí tehdá v tom díle řekla a ta holka nakonec musela uznat, že je to pravda. jo, mám dojem, že to byla zrovna ta uřvaná nanda, co byla v minulém díle s tou "italkou"

rozela
10. říj 2008

takže klid, nestresovat se a hlavně se nevzdávat. 😉 🙂

paseky
autor
10. říj 2008

jo fakt

když já se neměěřím jsem šílenej lajdák na to měřila jsem se 2* a přes stehna byl úbytek 7 cm tak to šlo

já ten bláznivej hubnoucí pořad moc nesleduju. začala jsem až teď, jen mi přijde ta mudra (docela taky při těle) a to ponižování těch "buřtíků" se mi moc nelíbí. takový trapný a proč mááte v ledničce to a to a to. to vůbec nepotřebujete máte tam mít trávu a vzduch a nic jinýho fakt trapas. no ale je to její práce že 😀 😀

paseky
autor
10. říj 2008

ale asi zhubnuli všichni, jen to rozjed a nevzat že takže moje hnusný kila navíc těšte se já s váme zatočím

začnu chodit na aquaaerobic a bude

paseky
autor
10. říj 2008

pojedete do prd...... už vás nechci

kometka5
10. říj 2008

Pas, už jsemto tady jednou psala, to tělo je nato málo zvyklý astagnuje, je to u dlouhodobě hudnoucích, zkus se jeden den opravdu přecpat k prasknutí, zrovna nemyslím čokoládou, a pak zase držet dietku a ono se to pohne... 🙂

paseky
autor
10. říj 2008

kome už jsem se přecpala minulý týden na oslavě tetiných 90 a nic se neděje, ale ono to zase snad půjde

paseky
autor
10. říj 2008

aspoň teda doufám, že to půjde 😉

rozela
10. říj 2008

jo to jo, taky jsem koukala, že není zrovna twigy. no ale..... přijde mi, že má hrozně širokou pánev. aspoň podle oblečení to tak působí. ten pořad je někdy dost drastickej, ale když už se tam ty lidi přihlásí, tak s tím musí počítat. a televize z toho chce udělat asi taky show, možná proto ty lidi tak ponižujou. na druhou stranu, třeba potřebují nakopnout takovým způsobem, aby pak vydrželi tu dietu. by mě zajímalo, jestli to dodržují i po natáčení a hubnou dál, nebo s tím fláknou a vrátí se do hrochacího stavu.

paseky
autor
10. říj 2008

asi jak kdo, někdo se snaží a někdo si říká, že mu to může,

koukni na ty, co tam chodí z minulých dílů většina je tlustých a chtějí začít znova

rozela
10. říj 2008

to je pak ale fakt o hovně.

rozela
10. říj 2008

hurá do televize. zadarmo dostanu jídelníček, cvičení a lékařský dohled, natočej mě, odvysílaj, a pak budu zas jak bečka. no že bych se na celou televizi nevys*ala 😀 😀 😀

paseky
autor
10. říj 2008

no právě, dostanou troubu, která peče vaří a smaží a praží a jsou v tv a třeba to někomu stačí, ale je tam asi i pár jedinců , kteří to myslí vážně a o tom to asi je věřit a doufat a jak se říká víra tvá tě uzdraví

takže věřit tomu že zhubneme a zůstaneme hubený

rozela
10. říj 2008

jo a ještě jak se snažim maskovat do oblečení kdejaký deko, a pak by mě celej národ viděl ve spoďárách, jak natřásám tuky doufajíc, že samy odpadnou. no na to bych neměla. asi bych se propadla do austrálie. 😀 😀 😀

rozela
10. říj 2008

ta trouba, ta by se mi teda líbila 🙂 jéééé já bych byla kuchařka k pohledání, bych se z tý kuchyně nehla

paseky
autor
10. říj 2008

to mi přijde taky brutus ten břišní tanec v bikinkách se 100 kily a tvářit se velmi hrdě a důstojně jsem krásná a úchvatná a nikdo není víc

fakt šílený

člověk se schovává každej špek aby nebyl vidět a takhle si zatancovat před půlkou národa bych se v prde... viděla ale zas na druhou stranu mi jsou lidi okolo úplně ukradený a stejně po týdnu už ani neví žes tam byla že

rozela
10. říj 2008

věřit, že to zmáknu, udělam co budu moct a ty kila půjdou do věčných lovišť. hele, ale to je taky dobrý heslo: věř a víra tvá tě zhubne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paseky
autor
10. říj 2008

u nás se to říká u vás ne

věř a víra tvá tě uzdraví

takže věřit tomu že kilas půjdou pryč a je a oni fakt půjdou

rozela
10. říj 2008

to je fakt, další týden se tam bude natřásat jinej adept na hubnutí a na přechozího se zapomene.

teďka hledají rodiny, skupiny přátel, atp. s větší nadváhou, které chtějí zhubnou. holky, že bychom se tam přihlásily jako skupina? 😉 😀

paseky
autor
10. říj 2008

všechno je propojený se vším takže pokud je člověk po nějaký stránce v řiti tělo se holt brání já asi trochu psych. mám v háji začala mi zase škola a zkoušky až se do toho pořádně zase dám myslím si že to půjde

paseky
autor
10. říj 2008

roz to je výbornej nápad a trouba je naše jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 kdo nás přihlásí??????

rozela
10. říj 2008

u nás se to taky říká. jenom jsem si to přidala k těm lidičkám z toho pořadu, kteří se na to po natáčení vybodnou a myslí si, že budou hubnout dál.
jinak naprosto souhlasim. víra dělá divy. někdy možná i větší, než by člověk myslel.

paseky
autor
10. říj 2008

jj je to tak


a tak jak do toho pořadu půjdem co holky????

rozela
10. říj 2008

no tak mi holky písněte, kdo do toho jde a já nás tam přihlásim 😀 😀 😀

rozela
10. říj 2008

no jo, ale co když dostanem jenom jednu troubu pro celou skupinu? to abychom pak udělaly rozvrh, kdo ji kdy bude mít 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paseky
autor
10. říj 2008

tak to by byla teda prekérka jen jedna trouba 😀