Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prochi
12. říj 2008

Ahoj holky, tak já se hlásím po totálně zku.venym 😔 😔 😔 celým týdnu... Vlastně skoro čtrnácti dnech. Nejdřív jsme měli s manžou výročí, pak jsme slavili mamky padesátiny, pak moje narozky a tenhle víkend malýho. Pořád jsem pekla nějaký dorty, mňamky z listovýho těst a já nevim, co všechno. Fakt děs běs. Jako si myslím, že jsem se až tolik nepřežírala (až na pár slabých chvilek.....), ale ta nepravidelnost...... chjoooooooo.
Tak dneska jsem dojedla k snídani poslední kousíček dortu, pak trochu oběda a zbytek dne jen zelenina. A teď večer ještě skoro hodina cvičení. Tak moc doufám, že ten příbytek nebude zítra až tak velký...
Holky, já jsem tak ráda, že jsou ty oslavy za námi! Připadá mi, že jsem teď zase hrozně namotivovaná, ale vlastně jedu zase pomalu od začátku ☹

Rozel, jako já si taky už kolikrát říkala, že by to vážení v pátek bylo lepší! Ale obávám se, že pak už bych přes tu PA SO NE neměla vůbec žádnou záklopku 😀 Tak jedině vážit se v neděli ráno s tím, že neděle pak bude hezky porušovací a pak bude celý týden na srovnání 😀

pavla80
12. říj 2008

Maruš tak hlavně že jste si odpočinuli bez malého a uplně tě lituju,taky mi je z alkoholu na druhý den šoufl.Ale já už tak dlouho nikde nezapařila že už to neznám!!!!!!!! 😀 😀

Tak já se celý víkend i týden snažila,tak snad to půjde vidět zítra.Ale je fakt že cvičení jsem zas moc nedala.Přes týden párkrát a v sobotu jsem si pocvičila a dneska už né.Nějak jsem z holek hotová,tak se mi ani nechtělo.Ale oba dva dny jsme byli na velkých procházkách,tak snad se to pohne aspon o něco!!!!!!

prochi
12. říj 2008

a ještě perlička na závěr - samozřejmě jsem celý týden tu mrchu váhu obcházela velkýýýýýýýýýýýýýým obloukem... zato když jim zdravě, tak bych na ní lezla nejradši třikrát denně 😀

prochi
12. říj 2008

Pavli, já taky moc necvičila, jen v pondělí stepy, ale vlastně jsem skoro každý den hrabala zahradu jak prdlá, tak pohybu bylo dost, jen jsem ti po tom vždycky dostala takovej hlad..... 😀

pavla80
12. říj 2008

No jo Prochi já taky moc oslavy nemusím,hlavně kvůli jídlu,ale zase na druhou stranu jsem ráda,že se všichni sejdem 😉 .Ale je dobře že už to máte za sebou,ted zas zaběhneš do svých kolejí 😉 Nás toho v zimě čeká taky dost ,už ted se toho bojím.Začínáme příští víkend a skončíme asi až po vánocích 😒 😒 .No budu se snažit prostě nežrat i když to nejde,když se něco slaví,aspon mě né 😒

pavla80
12. říj 2008

Tak já váhu schovávám abych na ni neviděla a fakt tam lezu až v to pondělí.Kdysi jsem tam lezla každý den a byla jen zklamaná.To se máš že aspon něco na zahradě můžeš dělat,každý pohyb dobrý 😉 To jídlo už mín,no jo ale na čerstvém vzduchu vyhládne..... 😀

pavla80
12. říj 2008

No nic já jdu do hajan,Ráno zas do školky,mě se tak nikdy nechce vstávat 😒 😒 😀

tak holky dobrou noc a zítra zas den pravdy tak at je těch kil co nejvíc dole!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

rozela
12. říj 2008

😀 prochi je to fakt, že by pak PA SO NE byly asi hustý, ale zas je pak delší doba na srovnání 😀 😀 😀 ale nic, takhle se aspoň naučím vzdorovat okolí. strašlivě me se*e, že doma, místo aby mě podpořili, tak mi házej klacky pod nohy. dneska třeba švára měl blbý kecy, že nechci jít do cukrárny. co bych tam asi tak dělala, když dorty nežeru. nepochopí to prostě. akorát pindá, že držim dietu. a to nemluvim o tom, že k obědu byl br.salát a řízek. sem si dala jenom trochu a to bylo okolo keců. se*u na ně!!! ať jim třeba huba upadne, ale já prostě budu jíst podle sebe. občas přemýšlím, kolik mi vlastně je. připadám si jak malej spratek, co musí poslouchat. béééé 😢
ovšem příští víkoš bude ryze makací. malej zůstane u našich a já jedu s manžou makat do zruče. tak budu mít pohyb a hlavně mě nikdo nebude prudit kvůli jídlu 😝

rozela
12. říj 2008

pavli dobrou 😉

rozela
12. říj 2008

půjdu taky spát. dobrou noc holky a ráno samý úbytky 😉

leninn
13. říj 2008

Dobré ránečko,
tak už jsem doma...pobyt byl moc fajn, Baroušek byl úžasný, všem se hned zalíbila a se všema kamarádila... 😀 😀

Už jsem vás také přelouskala, co jsem tady nebyla 😉 Napovídali jste tu dost, ale já to ráda četla, už jste mi chyběly. Dnes ráno jsem se s děsem blížila k váze, protože na tom pobytu byly teplé večeře a na to nejsem zvyklá, tak jsem se fakt bála, ale je tam malinkatý úbytek, tak mám radost. Asi to bude tím, že jsme trávili celé dny venku a lítaly s kočárem po houbách, které tam rostly 🙂
Tak jdu poslat Caiře IP. Jsem zvědavá na tabulku za dva týdny, hlavně to minulé měření...

Jinak, všem depkařům, hlavu vzhůru, spolu to překonáme a zvládneme 😉 😀

Rozi, tu židli jsme nakonec koupili v akci v Hypernově, dva e-shopy mi odepsaly, že nemají 😠 Pak jsem lítala jak blázen, ale to byly ceny, v těch Baby centrech, to jsem odmítla a nakonec-záchrala v Hypernově a ještě jsme tam v akci koupili Barče k prvním narozkám tatrovku, má je za měsíc 🙂 Takže jsem měla moc velkou radost.

Tak holky, hezký den, kilům zdar, nazdar, sbohem

marie_m
13. říj 2008

holky, tak sem se zvazila a mam o 1,2 kg vice, nez vcera odpoledne, jak je tohle mozny??? ☹ mam to teda dostat a taky sem se vcera pekne najdla vecer, kdyz se mi prestalo delat blbje z chalstu, ale ztloutnout o tolik behem par hodin? ☹

kometka5
13. říj 2008

ahojky holky,
tak já jsem se vážila v pátek, nějak jsem to nevydržela a hrozně mi ta váha nakopla, ale dneska jsem zjistila, že asi blbým směrem, protože mám zase tolik co jsem měla minulý týden. ☹

ach jo, a to bych řekla, že jsem nic moc nejedla, je mi blbě, napřed jsem byla s maloou nastydlá, teď se mi do toho přidaly asi vaječníky...možná to bude tím, že jsme minulý týden skoro nebyli na prochajdách, abysme se vymarodili...

renda71
13. říj 2008

ahoj všichni,tak já tentokrát taky nic moc, ☹ včera oslava u tchýně ikdyž jsem se držela,ale stejně jsem zhřešila 😒

pavla80
13. říj 2008

Ahojky

Holky tak já tím že jsem moc asi necvičila tak je malý ale aspon nějaký ubytek,jdu psát caiře 😉 .

Komet tak se co nejdřív dej do kupy 😉 .A nevěš hlavu tak snad příští týden,bude nějaký aspon malinký ubytek.Bude to asi tím,jak jsi psala,že necvičíš.Já kdybych aspon trochu necvičila,tak nezhubnu ani deko,mě to jen jídlem nejde.Manža ted je víc doma tak zkusím aspon do posilky jednou týdně a něco doma.Taky se mi někdy staršně nechce ,ale vždycky se musím dokopat.

Maruš bude to asi tím že "to"očekáváš uršitě!!!!!!!!!!I když já s tím teda nijak problém nemám,ani nafouklá se nijak necítím.Ale většina holek tu psala že s tím taky mívají problém.Není možné aby člověk jen proto že se jednou nají přibral tolik 😒

Leni vítám tě zpět,tak asi odpočinutá co???? 😉 A gratuluju k ubytku!!!!!! 😉 😉

rozela
13. říj 2008

ahoj holky, tak nálada dneska nic moc, jak tak koukám. já jsem taky pod bodem mrazu, ale ne z váhy. koupila jsem si konečně tlakoměr a jsem uplně v řiti. můj tlak je příšerný. měřila jsem se 3x po sobě, horní celkem v normě, ale spodní byl 105, 103, 106. a spodní je prý nebezpečnější, tak si odpoledne zavolám k doktorce, objednám se a uvidím, jestli budu muset baštit zase tablety, jako při preeklampsii 😢 hrůzou dneska ani nejim a piju jenom kafe bez kofeinu ☹

rozela
13. říj 2008

leni tak to je bomba, že si nakonec tak dobře pořídila 😉 tatrovku chci taky koupit. k vánocům. všichni kamarádi kolem ji mají, ondrášek ne, tak je z toho smutný. ale ježíšek mu naježí pod strom. 😉 🙂

rozela
13. říj 2008

teda tady je ale slušně mrtvo 😲

marie_m
13. říj 2008

roz, s tim tlakem sem taky mela v tehu probemy, musela bejt asi v pulce na par dni v nemocnici, nastesti se u me preekl. neprokazala, ale i ted mam vyssi tlak, horni kolem 140, coz je v klidu, ale spodni pres 90, ale zatim to neresim, ani mudra, kdyz me merila nic nerekla, jen, jee, vy mate vyssi tlak..takze asi se to resit nemusi, bo nevim..

leninn
13. říj 2008

Hezký večer,
koukám, že dnes opravdu nikdo nikde...já jsem se teď vrátila z aerobiku a jsem spokojená, ale ještě víc mě těší, že jsem dělala manžovi k večeři pizzu a sobě jsem si raději ani neudělala, abych ji nejedla, což mě těší.

Rozi, ten tlak si přeci jen hlídej, ať něco nepodceníš, kor když jsi měla preeklampsii!!! Maru, Ty taky!

Komet, hezky odpočívej, v klidu a hlavně v teple! Když nebudeš v pohodě tělesně, nebudeš ani duševně a hubnutí Ti nepůjde. Hezky se uzdrav a pak se do toho zase dáš.

Nevíte, jestli už je Caira doma? Jsem zvědavá, jak se měla....snad ji tam moc netrápili.

Prochi, to listí mě taky čeká a docela se na to i těším, bude pořádný pohyb, dám si do těla...bude to místo cvičení doma na dece, ne?

Tak hezký večer, ještě se sem určitě juknu-peru 😒 😀

caira
13. říj 2008

nazdar kocky, tak jsem si konecne sedla, prosla vsechny IP a doplnila do tabulky, jen mi chybi udaje od Kitty a od kometky za dnesek a muzu posilat..teda ja se k vazeni nedostala ani minule pondeli, nasi maj rozbitou vahu,takze se zvazim zitra..ale upozornuju, ze bude tak minimalne 3 kila prirustek..fakt jsme neskutecne zrali 😅 svatebni kolacky, mamincino vyvarovani a pak ta svatba to v sobotu totalne zavrsila...no a vcera se jeste dojidaly "zbytky" ze svatby..takze fakt neskutecna zranice, na dietu jsem cely tyden ani nevzdechla, bych si ted za to namlatila kusnu jak je mi z toho mizerne...

taky jsem se zahadne osypala, ve ctvrtek se mi na brise zacaly delat takove cervene male skvrnky, jakoby kousance, ale cca 10, pak druhy den uz jsem je mela i na prsou, vcera jsem objevila dalsi na rukou a k tomu se dneska objevila jakoby vyrazka po celych prsou.. takze fakt nevim co to je, jestli nejaka alergicka reakce nebo tak..ale des, zitra se objednam k doktorovi, tak snad me nejpozdeji ve stredu bude moct vzit... 😅

Dovca dobra, kupodivu jsem mela klid..vsechna pozornost byla soustredena na brachovu svatbu takze me si nikdo moc nevsimal 😀 zato malou rozmazloval kazdy, si s ni ted uziju, bude cekat, ze kolem ni porad budu litat jako to mela u nasich, tak mela porad nekoho kolem sebe na hrani..taky byla cely tyden nejstastnejsi dite pod sluncem, se neprestala smat a radovat. 😉

marie_m
13. říj 2008

cairo, vitej zpatky 🙂

leni, ty si proste sikulka, mas pevnou vuli, to mne, jak se zda, chybi ☹ a se*e me to neskutecne!

leninn
13. říj 2008

Cairo, vítej! Ten týden musel být na jídlo hodně náročný, taky bych asi těžko odolávala. Mě čeká zkouškové období od půlky října. to má sestra narozky, až do půlky listopadu, to mám narozky já, Barunka rok a manžův synovec...no, bude to mazec, oslava za oslavou 😒 😖 Uvidíme, jak odolám...

Maru, nebuď smutná, já s tou vůlí taky hooodně bojuju, strašně moc, ale prostě bych se do konce roku chtěla dostat na svou váhu z výšky, což je ještě 6,5kg na 2,5měsíce...což by se dalo, jenže....já teď za 14dní zhubla půl kila a takto to nezvládnu 😢 😢 ☹

Holky, ale žádné smutky ani předsudky, zhubneme, co zhubnout máme...třeba míň, než si přejeme, ale pořád lepší než nic!!! musíme si věřit a myslet pozitivně a být na sebe hodné 😉

marie_m
14. říj 2008

leni, ja mam v planu do konce listopadu (nebo sem aspon mela) zhbnout 10 kg, coz se mi asi taky uz nepovede, kua ☹

jinak dobre ranko kocky, KILUM NAZDAR!

kometka5
14. říj 2008

Krásné ránko, kočky!

tak já jsem zvědavá na příští vážení, malá má o víkendu narozky, takže to bude docela dost krušný...ale jsem rozhodnutá, že se najím...včera mi ta váha docela vytočila, nevím, proč zrovna v pondělí je největší, dneska jsem se vážila a je tam o 0,6kg míň než včera. já vůbec netuším, jak to moje tělo pracuje.

já bych chtěla do vánoc ještě pět kg, ale to nevím, nevím, jestli se mi to podaří, moje jediná výhoda je, že vánoční cukroví nejím, ale stejně přiberu, ale po chlebíčkách, salátu atd. ☹

Jen s tím cvičením jsem fakt lenoch líná...ach jo...MP věčně není doma, takže cvičení někde prostě odpadá, jsem na malou skoro pořád sama...a když po obědě spinká, tak dělám různé věci, které s ní dělat nemůžu, žehlím, vařím, vytírám... 😒 ale to je taky pohyb... 😀

Cairo, už jsem ti váhu poslala do IP, já na to úplně zapomněla. 🙂 a jaká byla svatbička?

marie_m
14. říj 2008

komet, presne, taky to nechapu, ale ja se dneska vazila rano a jedla sem vic, nez bych musela vcera a presto mam o 0,7kg min, nez vcera...takze taky nevim, co to moje telo dela? 😀

caira
14. říj 2008

nazdar damy, tak jsem se rano zvazila a kupodivu mam "jen" o 0.6kg vic nez pred odjezdem, tak to docela jde, jsem se fakt bala, ze me vaha za tu zranici pekne ztresta 😀

Kitty porad nedodala vahy, takze to posilam bez jejich udaju, takze jdu na to kocandy 😉

marie_m
14. říj 2008

cairo, diky za tabulku, mela bych se stydet...

ale abych se taky povzbudila, tak od zacatku myho(naseho) hubnuti - zacala jsem 18.8. jsem zhubla pres 4 kg

leninn
14. říj 2008

Ahojky,
cairo, díky za tabulku....a musím říct, že jsi to zvládla, jen malý přírůstek, na to, že jsi byla na svatbě a týden u rodičů 😉
Maru, není třeba se stydět...za týden to bude lepší a jak jsi psala, už máš před 4kg dole, což je super 😀
Holky, myslím si, že jak je tělo v pondělí ráno v očekávání, jaký bude úbytek či přírůstek, tak se sekne a váha nechce jít dolů....ale důležité je, že máte třeba hned v úterý o něco míň....to je prima, ne?
Zkuste na to vážení v neděli tak nemyslet(což já tedy nedokážu) a třeba se to zlepší...

Odpolko jdeme přát tchánovi k narozkám, tak doufám, že to zvládnu....večer dám vědět, ale mám dnes nějakou žravou
😒

Páček 😀

rozela
14. říj 2008

ahoj holky!
cairo díky za tabulku a vítej zpátky. a gratuluju k jen malému přírustku, to je dobrý, ne? ani celý kilo 😉 při příštím vážení bude fuč 😉

devčata, dneska jsem se držela. až do teď. ségra přitahla brambůrky, sedly jsme, řešily a já si ani neuvědomila, že to tlačim do hlavy. uplně jsem se lekla, když mi to cvaklo. no, takže tak 🙂
těší mě, že se to tu zase trošku rozjelo. koupnu malýho a po uložení sem ještě juknu 🙂