Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

paseky
autor
15. říj 2008

ahojte kočky,

jak se máte???

caira už je "doma" svatvu zvládla na výbornou. jsi šikula 😉 😉

já pořád nejdu dolů s váhou a tak tento týden váha zůstane pod postelí a až příští týden půjde ven 😀 , doufám, že už tam bude úbytek jinak se na to asi už vyprdnu . od začátku října nic jen kilo nahoru . achjo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 a to se opravdu snažím.

no nic až tady budete, doufám že tu budu i já a pokecáme

mějte se moc fajn

kila kšic

a papa sádlonoška

renda71
15. říj 2008

nazdar paseky,neblbni,nesmíš to vzdávat 😉 už takhle máš přece spoustu kil fuč,tak ono se to zase pohne uvidíš 🙂
já vím ono se to řekne ale já jsem to samý když vidim že se všemožně snažim a těšim se že bude na váze zase o něco míň,tak ono jako napotvoru se to sekne ☹
musíme VYDRŽAŤ! a všechny co tu jsme 😵

caira
15. říj 2008

dobre ranko kocky, dneska se citim neuveritelne tluste, nehorazne se mi ze sebe chce zvracet, kdyz se vidim v zrcadle, rano jsem si oblikla kalhoty a hruza jak mi z toho lezou speky, bricho neschovam ani kdybych chtela, ten spek mi proste pretejka a boky ani nemluvim, bych ze sebe blila, kdyz si reknu,ze driv jsem mela fakt dobrou figuru, sice zadna vyzablice, ale fakt pekne stihle telo a ted jsem rozkydla jak pytel hnoje. Vim, ze potrebuju cvicit, ale kdo mi asi tak pohlida? fakt bych rada zacala chodit do fitnesu, ja se totiz doma nedonutim ☹ zkusim se domluvit s manzou, ze bych treba chodila alespon v sobotu a nedeli brzo rano nebo tak, ze by pohlidal... 😒 ale potrebovala bych chodit alespon 4x tydne jako drvi ☹ jsem fakt lina jako prase 😠

ted letim k tomu doktorovi, ta vyrazka se mi rozsiruje a rozsiruje, tak snad mi na to neco da..

marie_m
15. říj 2008

cairo, klidek, takova depka padne na kazdyho...to prejde!!!!! a at dopadnes dobre u dr!

pavla80
15. říj 2008

Ahoj holky

Cairo taky tě vítám doma a děkuju za tabulku!!!!!!!!! 😉 Jsi teda dobrá,tak malý přírustek,taky velká gratulace!!!!!!!!! 😉 😉

Holky a co to tu jsou za depky.Paseky nesmíš to vzdát,hlavu vzhůru,to se pohne neboj.máš už spoustu kil dole ted to vzdát by byla velikánská škoda 😉 😉

Cairo ty se taky drž a když máš dneska tak blbý den tak se ani do toho zrcadla raději nedívej a určitě to zítra zas bude lepší 😉 .

Holky a já to zas večer pohnojila.Dali jsme si večer s manžou šampus s jahůdkama ach jo. 😝 .A ještě jak na potvoru mi dneska není moc dobře,už nejsem zvyklá 🙄 .Takže cvičení zas odpadlo.No co je manža doma,tak to cvičení taky flákám.Mě připadá,že ted ty poslední kila které chci dát dolů,my jdou nejhůř 🙄 .Už se mi taky prostě nechce.Spousta lidí mě chváli,jak jsem zhubla a tak,manža mi pořád tvrdí,že už hubnout nemám,že už jsem akorát,ale já se tak ještě necítím,ještě bych chtěla pár kil.Ale ted když se to blíží do finále,tak je to nějak nejhorší,ani nevím proč,ted to půjde určitě nejpomaleji 😠

marie_m
15. říj 2008

pavli, vidis, na mne zadny kila dole videt nejsou, taky sem poradnej vorvan, tak tam nejakejch 4-G kg nehrajou roli..
...dneska vyrazim zase na RnB dance, to zase bude prdel 😀 jediny, co mi vadi je, ze tam je pres cely stebu zrdcadlo, takze se porad vidim a to co vidim je sileny ☹ 😅

pavla80
15. říj 2008

Maruš ale určitě na věcích něco vidíš né?Ty to máš dobrý miluješ sport,hodně chodíš cvičit to ti půjde dolů jak po másle.

Já chci v pátek jít do posilky tak snad to stihnu.Pak bych chtěla aspon 2 krát týdně,ale samotná to je na nic,škoda,že holky bydlíte všechny tak daleko 😒 😒

marie_m
15. říj 2008

pavli, ale ja chodim treba na erobik sama (pokud nejedeme s holkama na vikendovej aerobik) a vubec mi to nevadi..

pavla80
15. říj 2008

Maruš taky budu muset,nemám tu nikoho,kdo by chtěl cvičit se mnou 😀 .Já vím že to nevadí,ale pro mě je to lepší víš.... 😉

A RnB dance ty tančíš v nějaké skupině????Mě se takové ty kolektivní tance hrozně líbí,tak co tam vidíš nebude až tak hrozné 😀 😀 😀

marie_m
15. říj 2008

pavli, nene, to je normalni dance aerobik, teda menuje se to dance aerobic, ale je to proste tanec...prave jsem se vratila a mam zase takovy smiseny pocity, pripadala sem si tam neska fakt jak , bylo nas tam jen 5, takze sem se nemela za koho schovat, do toh tam samy vystajlovany pipiny a do toho ja vorvan, kurva..a to si pamatuju, kdyz jsem pred otehu mela 65 a rikala si, esi bych nemela zhubnout...co bych za to dala ted!

marie_m
16. říj 2008

holkyyyyyyyyy, kde jste kdo? 😕 😀

rozela
16. říj 2008

ahojky, tak jsem konečně taky tady.

renda71
16. říj 2008

já jsem taky tu 😀

rozela
16. říj 2008

zase lítam jak motorová myš. uf. no, aspoň mám nějakej ten pohyb. akorát na jídlo mi nějak nezbývá čas a to je špatně. už jsem vynechala sváču, tak budu až obědvat. no, snad to nebude moc znát na váze. 😒

marie_m
16. říj 2008

roz, uz jste s ondrasem zdravy?...ze bychom mohly neco podniíknut 🙂

rendo, tvoje anicka je roztomila🙂

renda71
16. říj 2008

marie díky,je to pěkný kvítko 😀

marie_m
16. říj 2008

rendo, o certech mi nepovidej,moje dite je hrooznej zivel, ale tak to ma bejt 🙂

rozela
16. říj 2008

jojo, jsme zdravý 🙂 v pondělí snad konečně proběhne i ta tuberkulínová zkouška a ve čtvrtek očkování, takže budeme konečně "svobodní" 😀 😀 😀 tak se těším na podnikání 😉

rozela
16. říj 2008

mari, jestli chodíš na ten dance pravidelně, tak bych tě klíďo šla podpořit, coby velryba. tanec miluju!

pavla80
16. říj 2008

Ahojky

Tak já taky dneska lítám,jak splašená.Byly jsme v polsku tak jsem si dala na snídaní hot-dog 😒 😠 .No jo ráno jsem nestíhala a pak tam už nic nebylo a hlad jsem měla děsný.Přijeli jsme v 10 tak jsem začala uklízet,ted jsem si na chvilku sedla.Odpoledne jedu dneska do Ostravy na Haberu,tak se těším,zas se trochu odreaguju aspon 😉 😉

Tanec taky miluju ale tak někde na diskotéce,já moc neumím takové ty pohyby se všema stejné.Proto se ani neodvažuju moc na aerobic 😒 😒 .Jako nějaké zašátky zvládám,ale jak je to už náročnější tak to jde mimo mě 😀 😀

Rozi tak to je dobře,že je Ondrášek už v pohodě 😉 😉 😉

marie_m
16. říj 2008

roz, ja myslela neco s detma, ale na ten dance muzes se mnou taky 🙂 je to tady www.sipkova.cz

rozela
16. říj 2008

jééééééé, pavli já byla v ostravě na haberovi někdy v roce 2001 nebo 2002(nebo tak nějak). tehdy tam měl taky koncert a bylo to úúúúžasný! 😵 akorát bylo hustý, dostat se v 1 v noci na starý jičín 😀

holky díky za podporu. jsem ráda, že je malej konečně ok. a doufám, že to tak dlouho zůstane.

rozela
16. říj 2008

mari určitě s dětma. 🙂 ten dance jsem myslela jako navrch 😀

pavla80
16. říj 2008

Rozi tak to já tam byla taky,já byla skoro na všech které byly 😀 😀 .A všechny byly fajn,ta atmosféra!!!!!!.No tak já v té době už bydlela už v Albrechticích tak mi to máme kousek asi třičtvrtě hodinky vlakem,ale budu se zas bát večer jet vlakem 😒 😒 .Ty pocházíš z Jičína?????

rozela
16. říj 2008

jojo, pocházím a tehdá, jak tam byl ten koncert, tak jsem tam i 2 roky bydlela, ale kvůli práci jsem se nakonec vrátila do prahy 🙂
na tom koncertě jsme stály přímo pod podiem. zážitek naprosto úchvatný 😉

pavla80
16. říj 2008

Jo my taky bylo to super!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

Tak já za chvíli pádím holky tak pááááá

marie_m
16. říj 2008

pavli, uzij si to!! 🙂

renda71
16. říj 2008

holky tak jsem dnes hupsla na váhu a je tam to samý co v pondělí ráno 😒 což asi neni moc dobrý když mám do pondělka něco schodit 😖

marie_m
16. říj 2008

rendo, jeste mas (mame) 3 dny 😀

marie_m
16. říj 2008

tedaa........tady to zase zije 😀

ja se prave vratila z plavani, mam ze sebe dobrej pocit! 🙂