Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
22. říj 2008

Jo, Rozi, to pravidelné jídlo dá celkem zabrat co? Člověk by si myslel, že jíst může stále a kdykoliv a cokoliv, ale není to tak snadný...až na ty večery 😠 😠

Cairo, taky bych si nějaký to cukrovíčko dala, taky jsem vždycky pekla jen s mamkou, ale já v tom můžu i pokračovat, protože naši bydlí asi 2km od nás, tak pečeme společně a dělíme se 😉 Juhůůů, T moc dobrá kuhařka, ale Ty to jistě zvládneš 🙂

marie_m
22. říj 2008

cus zeny, tak ja se pred chvili vratila ze cvica, natlacila sem do sebe zeleninu, ted neco dodelavam do prave a asi pujdu do hajan, i kdyz vm, ze stejne driv, nez kolem pulnoci neusnu

krasnou dobrou noc!

prochi
22. říj 2008

Ahoj holky moje,

tak asi po stopadesáti letech načuhuju, co a jak 😉

áááááá a koukám, že byly včera asi nějaký ééééérupce na slunci, ne? 😀

Já hlásím, že mám dole za min. a kousek tohohle týdne přes dvě kila dole. A vůbec nevím, jak se mi to stalo.... Tea hodně se hlídám, abych jedla fakt pravidelně a pestře. Ale hlavně vůůůůůůůůůbec nemám chuť na sladký!!!!!!!! Je to pro mě úplně jinej život, dřív jsem prostě MUSELA mít něco sladkýho ke kávičce po O., přes to vlak nejel! No a teď si představte, min. týden jsem načala čokoládu, někdy jo, někdy ne, si vezmu jeden až dva čtverečky ke kafču, ale víc chut nemám. Kéž by mi to vydrželo, prosim, prosim. Jinak jím asi tak: ráno kolem devátý snídaně - věšinou tm. pečivo, sýr, zelenina, hodně si teď dělám takový ty jakoby bagetky, že do rozkrojenýho tm. rohlíku dám plátek šunky, plátek sýra a lupen čínskýho zelí. Já totiž ač mám po ránu děsnej hlad, tak nemám na jídlo ani pomyšlení a tohle je jediný, co ještě dokážu sníst... Pak v poledne oběd, normoš, co vařím. Dneska třeba výborná houbová omáčka s knedlem 😅. Odpol. sváča - většinou ovoce, někdy jogurt. Před pátou ještě jednou nějaký kus ovoce a pak v šest nějaká lehčí véča. Teď jsem se úplně zamilovala do cottage sýra, máznu si tím tři křehký chleby, dám tunu zeleniny, zapiju to ovocným zakys. nápojem a je mi božsky 😀

Jinak cvíčo teď padlo, ale kolem malýho mám pohybu myslím až až. Každý den dopol. chodíme ven na dvě hoďky a odpol. jsme venku ode dvou tak do půl šestý. Když moc nezlobí a má "pomáhavou", tak hrabu, nebo aspoň každý den vymetu dvorek (to je práce minim. na půl hodiny), tak aspoň něco.

Jó a mě je 28 🙂

prochi
22. říj 2008

PS: ještě jsem chtěla poděkovat za krásný IP, vážim si toho moc, ale zatím pořád pššššttt, ju? 🙂

marie_m
23. říj 2008

prochi 😲 sem rada, ze k nam jeste zavitas, drzte se!!!!

leninn
23. říj 2008

Prochi, ahojky 🙂
Tak vidíš, ty hubneš jak o závod, a to máš ztížené podmínky🙂
Držte se, myslíme na Vás 😉

leninn
23. říj 2008

Jo, a abych si přisadila, nevydržela jsem a skočila na váhu a mám...o kilo víc než v pondělí, takže ode dneška valím dieto o 106, nechci mít v pondělí víc 😢 😢 😢 bééééé

marie_m
23. říj 2008

leni, to bude v poho, dyk mas zitra trening a o vikendu zapas, to neco pekne vypotis, ja pred sportem uzivam carnitin, urychluje splalovani 🙂 nevim, esi to ma na me nejakej efekt, ale tak neskodi mi to 🙂

BTW, mam doma bez 3 prasku cely baleni (3 mesice) Lindaxa 15 mg, tak kdyby jste mely nekdo zajem...ja to nebudu pouzivat, verim, ze to zvladnu sama..

pavla80
23. říj 2008

Ahoj holky moje!!!! 😉

Prochi vítám tě po delší době mezi náma 😉 😉 .A jsi teda šikula!!!!!!!!!! 😉 ,a víc odpočívej,ale u malého to asi nejde co?????Držte se!!!!!!! 😉

Já jím tak nějak podobně jako ty,a docela se mi daří tímhle stylem dát dolů nějaké ty kila.Jsem ráda,nechtěla jsem nějak totálně měnit jídelníček,protože vím,že bych to pak nevydržela 😒 .Na váhu raději nelezu,tak doufám,že něco v pondělí ubyde musí!!!!!!!!!!!!!! 😀

Jinak jsme byly včera na té zahradě a opekli jsme si párky ty byly perfektní a asi letos poslední 😒 😒 .Tak jsem kapku zhřešila.ale dala jsem si je ve 5 večer a pak už nejedla nic,nějak jsem ani neměla hlad,myslela jsem že si dám ještě nějakou zeleninku a fakt žáden hlad 😉 .Taky jsme makali na zahrádce a už ji připravily na zimu 😉 tak aspon nějaký pohyb a ted půjdu na chvíli pocvičit

A je mi 28 let

paseky
autor
23. říj 2008

ahojte kočky

no já mám doma od včera bojovku

Bája si přinesla málé přátelé ze školky a tak se jich zbavujeme, jen si na to vzpomenu už se drbu 😀 😀

takže povlíkám a převlíkám, pereme, myjeme vlasy a vyčesáváme atd.atd.atd. hrůza!!!!!!!!!!

má delší hnědý vlásky a ta V.Š.I. návštěva je v nich skoro nevididtelná je to tak na lupu 😝

pronchi ahojky drž se holka

a holky nějakej ten hříšek je občas potřeba nee!! ale nesmíme tro přehánět jako onehdy zápas o " prase dne" ještě že nás to přepadá všechny stejně 😀 😀

jo a je mi 29 jsme všechny tak nastejno asi to tenkrát byla nějaká nepříznivá konstalace hvězd či co , že holky

a to by bylo äby z nás nebyly kočky

takže zatím papa a kila pryč

renda71
23. říj 2008

paseky,já jsem z vás asi nejstarší 😢 Barunka aspoň nemusí do školky a užívá si to doma s mamčou né 😀

já jsem byla s Aňou celou noc vzhůru,měla dost vysokou teplotu,nejspíš po tom očkování tak jsem dnes jak

přejetá 😖

marie_m
23. říj 2008

paseky a rendo, holky, at jsou deti brzo v poradku!!

pavli, ja bych si tak dala burta delanyho na ohynku, to tak miluju, nam 🙂 a koukat do ohne, to je moje

leninn
23. říj 2008

Pas: jo vši, to je zapeklité, pamatuju si, jak to bylo, když jsem ještě učila. Nic se nědělo do té doby, než mi řekli, že nějaká třída má vši. Jen jsem tam vešla, už jsem se drbala o 106, ale naštěstí jsem je nikdy nedostala 🙂

Já teď zavařuju mošt, tak jsem celá jakási sladká 😅 Ale aspoň na to sladké nemám chuť

A večer mi snad už opravdu vyjde to cvíčo, tak se těším...ještě sem pak nakouknu, jaký jste měly den Vy 😉

renda71
23. říj 2008

tak nevím jak vy ale já jsem dnes nějaká přecpaná 😒 ani jsme nebyli s malou venku,má pořád teplotu,takže

sedím doma a honí mě mlsná 😀

marie_m
23. říj 2008

caao kocky, tak ja neska chtela jit plavat, mela mi prijit holka na hlidani, ale nedorazila, takze sem doma, vecer se mi uz nikam nechtelo, sem nejaka jeta :(
neska jsem mela celej den hlad, vubec nevim proc, ale porad bych neco jedla.... nastesti sem se drzela..
..a jak u vas?

leninn
23. říj 2008

Tak já jsem po cvičení a cítím se skvěle...mám ze sebe dneska docela radost, tak ještě ty tři dny a v pondělí úbytek a budu zcela spokojená 😉

Rendo, to znám 😒 zítra bude líp, neboj

Maru, to je smůla, tak si jeden den odpočni a zítra si zase jistě dáš do těla, že? Jsi dračice 😉

Hezký večer a zítra pá

prochi
23. říj 2008

Ahoj holky, koukáte na Jste to co jíte?? Dneska je to fakt masakr. Kdo nekouká, tak zhruba: paní má ca. 114kg, z toho víc než polovina tuky a už prý se ca. 3 roky stravuje na ca. 4tis. KJ. Je prý silně podvyživená, tělo se zuby nehty brání hubnout a jen si ukládá další a další tuky 😕 😕 Prostě to, co si tady pořád říkáme, že se hlavně nesmí hladovět! No jsem na to zvědavá, co se mudře Kateřině podaří...

A mě přepadla teď večer strašná sr.čka... Omlouvám se, ale to ani jinak říct nejde 😅, je to fakt masakr 😕 Měla jsem takový neskutečný křeče, až jsem dostala hrozný strach, co se zase děje, ale pak ve mě začalo úplně bublat, fakt jak potrubí a už jsem letěla 😅

marie_m
23. říj 2008

prochi, koukala sem na to a trosku me to znejistilo, esi teda taky nedelam neco spatne ☹ fakt husty...ale dokovad se mi dari hubnout, tak snad je vse ok..

hlavne, kdyz to byla jen s*acka, ale jinak jsi fit 😉

prochi
23. říj 2008

Maru, je mi fakt blbě, teď jsem si vzala uhlí, snad se to zlepší, mám zase hrozný křeče, jde ze mě jen voda, ale hodně, furt... Omlouvám se za podrobnosti, ale nám to tady komu říct 😅 (manža je na noční). Ale snad to bude něco střevního, protože manža s.al a zvracel celou neděli. Jen aby to ještě nehupslo na malýho.

Tak snad když jdou kila či cm dolů, tak žádnou chybu neděláš. Ona fakt podle toho, co ona uvedla, hladověla. Jen zelenina a ovoce. Skoro žádný maso, sacharidy, nic. Zajímalo by mě, jak to s ní bude dál, obávám se, že zase začne hladovět...

marie_m
23. říj 2008

prochi, tak hlavne budte na sebe cela rodinka opatrny!!!

no, to by me taky zajmalo, ale myslim, ze by to snad mohla zvladnout, ted uz by mela vedet, jak na to...skoda, ze obcas neukazou ty lidi treba po pul roce

prochi
23. říj 2008

viď, taky by mě to kolikrát hrozně zajímalo, vidět ty lidi za pár měsíců, jak na tom jsou.

Já jsem se usídlila v obýváku, protože je odtud nejblíž na záchod, kterej už pomalu ani nestíhá splachovat... 😅 To bude asi noc...

marie_m
23. říj 2008

prochi, drz se! a kdyby neco, tak zajed k mudrovi! dobrou

prochi
23. říj 2008

Maru, dík. Jdu si vzít další uhlí a zkusim si lehnout. Už aby byl doma manža...
Brou.

marie_m
24. říj 2008

dobre ranko, kocky, tak co planujete na vikendika? my jedeme k nasim, to zase bude zradla...ale musim to vydrzet, konecne pujdu po dvou mesicich hrat tenis a squash, tak snad to ja i ruka prezijeme 🙂

prochi, zvoladla jsi noc v pohode? 🙂

leninn
24. říj 2008

Ahojky holky,
Prochi, také doufám, že jsi ok....pokud budeš moci, ozvi se, ať jsem klidnější.

Maru, tak dávej na tom tenice a squashi pozor!!!Ať to nepřeženeš. Přeci jen, není to ještě tak dlouho, co jsi měla tu ruku v sádře.

Víkend, už jsme pozváni ke chýni v neděli odpoledne na návštěvu ještě s našima, ale já mám dopoledne ten zápas a jedeme až do Jablonce, tak doufám, že se nestihnu vrátit, protože jsem chtěla mít klidnou neděli, hlavně bez pokušení a u ní by to bylo velké pokušení a já bych asi jen těžko odolávala. Tak uvidíme....

Maru, tak Ti držím u vašich pěstí. To je děs, jak si nás ty rodiče opečovávájí a vyvařují, co? 🙂 KJe to milé, ale ty následky 😖 To už je horší 😒

Tak se držte a hezký den 😉

marie_m
24. říj 2008

leni, jojo, snad to zvladnem, na to zradlo sou ty vikendy uplne na h*vno, co?

pavla80
24. říj 2008

Ahojky

Holky tak my byly včera u tchýně tak jsem zas malinko zhřešila ☹ .Ach jo to se nedá přes tu zimu.Ale o víkendu budem doma, tatku máme v práci,tak aspon nebude důvod hřešit snad.

Paseky tak snad je ti líp,napiš 😉

Maruš užij si tenis a snad bude ruka v pohodě 😉 😉 A zvládni to u rodičů 😉

rozela
24. říj 2008

ahoj holky, nějak se nemůžu dostat z krize ☹ jídlo na draka, vůbec nezvládám dodržovat režim. zase jim nejdřív až v poledne a večer je to katastrofa. asi si vybírám zrovna svůj díl krize. myslim si, že za to může momentální stres. ☹

prochi, doufám, že už je to lepší. hlavně hodně doplňuj tekutiny, abys nebyla dehydrovaná.

maruško, užij si squash, určitě se těšíš a buď moc opatrná na ruku 😉

jinak ke včerejšímu "jste to, co jíte", to bylo dost hustý. když jsem viděla ten její "stůl hrůzy" nestačila jsem zírat. tak málo jídla. to bylo něco. obávám se, že ta paní asi sjede zase na menší porce, než jí napsala doktorka Kateřina. byla dost fixovaná na váhový úbytek. a přitom jí tak pěkně šly dolu centimetry přes kotelnu, že?

ach jo, zase víkend. už aby bylo po něm. 😢

marie_m
24. říj 2008

roz 😀 jojo, ale pani na to, kolik mela kg, tak nevypada zase tak hrozne, az teda na to pandero, ale kez by ji to vydrzelo a zhubla 🙂
a roz, ja taky nestiham jidlo, nebo, kdybych na to prdela, tak nestiham, ale ja uz chci vazne zhubnout, takze fakt co 2-3 hodiny jim, treba aspon pulku bananu napul s mladym, zkus zase najet na osvedcenej rezim 🙂 drziím pesti

rozela
24. říj 2008

musim se nějak přinutit zase jíst jako předtím. nevim co se to děje, že mi to teď nejde. asi podzimní depka nebo co. 🙄

na ty její kila vypadala docela dobře. hlavně mě zaujalo, že měla k tý váze hezký nohy. no jak říkala doktorka Kateřina, typický jablíčko. to já jsem spíš hruška.