Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

renda71
24. říj 2008

rozelo,vypadala dost dobře a to má i pěkný vztah ke sportu 🙂 já kmitat tak jako ona,tak jsem poloviční,ale nějak se nemůžu dokopat ke cvičení,jsem teď pořád hrozně unavená ☹ buď je to počasím,nebo že by věkem? 😀

leninn
24. říj 2008

Holky, to mě tak štve, že nám nejde ta prima, abych se na to jste co jíte mohla taky dívat. Hledala jsem to na netu, ale ten díl s tou paní, o které tu mluvíte tam nemůžu najít, možná, že tam ještě není...tak snad brzy. Kdybyste některá o něm věděla, hoďte mi sem odkaz, ju? Díky 😉

Rozi, pokus se zase jíst pravidně, jak píše Maruška, jinak si to tělo zase začne dělat zásoby a bude to v .....

Já jsem se teď vrátila z procházky tak jsem hezky vyvenčená, ale taky hladová. Tak jsem si udělala dva toasty a teď si je tu pojídám, mňam 😉

marie_m
24. říj 2008

leni, ten dil tam bude pozdeji, ted tam je dil z min tydne - http://www.stream.cz/porad/jste-to-co-jite

gustinovi
24. říj 2008

ahojte holky, chci se přidat, já potřebuji dát dolů 12kg Předevčírem jsem si koupila digitální osobní váhu, tak už si to můžu kontrolovat. Jinak mě váha hodně lítá, před 4lety jsem měla 60kg, za týden jsem pak nabrala nervamy na 70kg, to se mě drželo tři roky, pak než jsem otěhotněla tak jsem se dostlova vyžrala na 79kg, pak jsem otěhotněla, do zhruba toho 20týdne těhotenství jsem shodila na 71kg, rodila jsem 82kg, když jsem porodila měla jsem 74kg a teď půůl roku po porodu mám 72kg, pořád kojím, takže nechci nějak moc hodně radikálně měnit jídelníček. Já jím tak všechno ale s mírou. a chci se odnaučit jíst večer, celý den jsem venku s malou, pořádně se nenajím, pak příjdu domů kolem šesté, okoupu malou a dám ji spát, během toho manžel uvaří, přdevčírem dělal srdíčka na smetaně a já se pak najím za celý den.

Jinak jak to jde vám s hubnutím, kolik už jste shodili za tu dobu co jste založili toto téma, jestli se mohu zeptat?

prochi
24. říj 2008

ahoj holky, hlásim, že žiju, ale je mi pořád hrozně. Noc byla snad nejhorší v mým životě, spala jsem v sedě v obýváku vždycky pár minut, než jsem zase letěla, ulevilo se mi až ráno, když jsem ještě několikrát zvracela. Asi v osm si vzala malýho mamka (bydlíme v jednom domě), tak jsem šla na dvě hodiny spát. A pak znovu po obědě, když šel spát malej. Pak si ho převzal manža, tak jsem spala do půl pátý. Teď ale odjel na noční a už je to jen na mě. Naštěstí už nezvracím ani nekajdím, ale je mi hrozně slabo, motám se, pocit pořád na zvracení. Jídlo nemůžu ani vidět. Natlačila jsem do sebe za celý den jen jeden rohlík. Snažím se hodně pít, ale moc to taky nejde... No snad bude už zítra líp.
Dočtu vás až zítra, tak se mějtě krásně a na víkend posílám hodně sil 😉
Pááá

pavla80
24. říj 2008

Ahojky

Jéjda prochi,tak to tě asi schvátila nějaká střevní chřipka.Kačka něco takového měla minulý týden,celou noc kadila,už plakala,že ji bolí dupka,ale nešlo ji to ani namazat,protože fakt co 1.5-2hod. lítala.Taky to trvalo jen jednu noc,pak už dobré.Tak snad se ti už uleví a dneska v noci se vyspíš,potřebuješ to tak se opatruj 😉

Rozi neboj to přejde,musíš se donutit,zas trochu přitvrdit a jak píše Maruš,já si taky dám třeba jen ovoce s holkama,kousíček ale aspon něco.

Já mám spíš problém že snídám až kolem 9-9.30 ráno.Já to dřív nestíhám chodím do školky a než ještě zajdu do obchodu a tak.A taky prostě dřív do sebe nic nedostanu 😖 .Takže pak už nesvačím a rovnou kolem 12-13 obědvám.Tu svačinu tam prostě nenacpu 😒

Gustinovi,vítej mezi námi 😉 .Určitě se ti to podaří 😉 😉 ,držím palečky.Já jsem taky moc jídelníček nezměnila,jen vyřadila sladké(i když sem tam ulítávám 😀 ),vyměnila světlé pečivo za tmavé ubrala porce a začala se aspon trochu hýbat i když jen doma,pořád nějak nemám čas,zajít si někde do posilky,manža furt v práci a holky nemá kdo hlídat.Tímhle stylem se mi povedlo za 3 měsíce zhubnout 8 kg.A to je u mě uspěch,že jsem to vydržela 3 měsíce,většinou jsem vydržela tak maximálně 1 měsíc.A to jen díky holkám,je to opravdu super,že se navzájem podporujem a zase si dodáváme sil,když už to některá z nás chce vzdát TAK HOLKY DÍÍÍÍÍKY MOC!!!!!!!!!!!!!!!!Takže se urřitě přidej a uvidíš že se to povede,všem tady se to zatím vede že holky 😉 😉 😉

leninn
24. říj 2008

Ahojky, tak jsem tu po tréninku, cítím se skvěle, tak jsem to oslavila vínečkem 😉 Snad to tolik neva, ne?

Prochi, tak to je mazec, musíš být totálně mrtvá, ale hlavně odpočívej, kdykoli máš možnost a hlavně pij!!! Ať opravdu nejsi dehydrovaná!!! To je při průjmech největší riziko! 😒

Gusti vítej mezi námi, Pavla řekla asi vše, díky holkám tady na koníkovi jsem zhubla za 3 měsíce 10kg 🙂 Takže holky, díky moc moc moc...(začala jsem sama trošku dřív a pak našla tuhle diskusi, tak jsem se zapojila a výsledky se dostavují)

Rozi, já jsem teď zase tak nakopnutá, že ani nevím, jak se to stalo, ale spátky se mi vrátila síla a energie a hlavně VŮLE zhubnout, tak neboj, krize pomine a zase to půjde. Spolu to dokážeme 😉

Maru, díky za odkaz, na ten www.stream.cz se pravidelně dívám, ale je tam jen ten minulý díl, tak snad se tam btzy ukáže ten nový. Potřebuju ho vidět, protože jsem vždycky hubla tak, že jsem hladověla a bylo to k ničemu....tak to chci vidět na vlastní oči, i když o tom už jste mě přesvědčily vy!!! 🙂 😀

Juhůůůů, díky moc všem a hubnutí (Prochi-decentnímu přibírání 😉 )zdar-nazdar 😀 😀 😀

kitty68
24. říj 2008

ahojte kocky

prochi uplne te chapu s tim spanim vsede v obyvaku, ja teda posledni noc taky, ale ne kvuli bliti, ale od zad jak me boleli kdyz js si lehla

pripadam si taky teda dost hubene, ale na vaze stejne bude prd poznat jako obvykle

leni ty uz mas 10 kg dole!!!!!!!!!!! 😕 😉 😵

kitty68
24. říj 2008

jo a jeste js zapomela

gusti pridej se, ja mam ten sam problem, ze si fakt musim hlidat abych jedla

leninn
24. říj 2008

Kitty, začala jsem sama 27.7., udělala jsem si tabulku na cvičení, začala zapisovat do flory a při tomto pondělku jsem měla dole 10kg, vážně a opravdu, jsem za to moc ráda, ale stále mi ještě těch 6kg chybí, abych byla celkem spokojená a tak ještě 13kg, abych byla šťastná 😉

pavla80
24. říj 2008

Leni ty brdo si dobrá 10 kilo!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

Kity a už jsi v pohodě???Záda nebolí??A neboj určitě tam něco bude 😉

No holky já jdu dneska do hajan,tak se mějte krásně užíjte si zbytek večera a zítra sem zas kouknu tak dobrou noc a kila pryč pááááááá 😉

leninn
24. říj 2008

Pavli, jenže...já mám na rozdíl od Tebe a Kitty dost velký rezervy-bohužel 😒 😢 😠 Takže je jasné, ýe mi to jde snáz, když se do toho pořádně obuju, což jsem tentokrát udělala...ale, taky jsem nikdy neměla tolik kilo, to mi zůstalo po porodu, tak doufám, že se jich tělo chce zbavit stejně, jako mozek 😀 😀 😀

kitty68
24. říj 2008

ale prd boli me furt, byla js s nima na rentgenu a jeste mi brali krev na vsecko mozne co existuje tak uvidim mam prijit za 2 tydny az budou vysledky a jestli mi bude hur tak driv, myslim ze tam js v sobotu dopol tak uvidim po dnesni noci

a jeste js si vcera nabila hlavu, byl takovy sileny vitr a jak js sedala do auta a zrovna mela tu hlavu na urovni tech dveri a z druhe stany toho auta tak tak zafucelo ze mi to normalne privrelo hlavu 😅 js v ten moment nevedela co se kona

leninn
24. říj 2008

Kitty....to je síla...tak ať Tě ty záda i hlava přestanou bolet.

leninn
24. říj 2008

Jo a víte co mi ještě zase po mohlo v hubnutí...hned na začátku jsem se vyfotila-sama, potají, samospouští- a teď, když mám krizi, tak se na sebe podívám... 😒 😖 😖 🙄

nobody
24. říj 2008

co tam bylo za paní v tom pořadu?

kitty68
24. říj 2008

leni a ta flora je .cz ?

jej tak to ja se taky vyfotim, nejhorsi je ze jak na sebe cucim tak si ani tak tlusta neprijdu 😝 😅

leninn
25. říj 2008

dobré ránko,
já už si popíjím kávičku a chystám se na jogurt 😉

Prochi, jaká byla moc?

Pas, co ty V.Š.I?

Kitty, tak to Ti závidím, že si nepřipadáš tlustá, já bohužel ano. Tak proč hubneš? Když jsi spokojená? Kvůli váze? Na tu se vykašli, já třeba nikdy nebudu mít málo kilo, nikdy jsem neměla a prostě mi to nejde, pod70kg jsem se snad nikdy v hubnutí nedostala, tělo to nedovolilo, ale teď po porodu se třeba hormony umoudřily a půjde to, chci to zkusit.
Ta flora je www.flora.cz

Hezký den 🙂

kitty68
25. říj 2008

ahojte

ja uz jim jogurt 🙂 ellun vstavala v 7.20 a ted se diva na Bili muzi neumeji skakat 😅

leni to je tak ja si neprijdu tlusta, ale rozkydana ☹ a kdyz vidim ty rifle co js mela pred tehotenstvim tak se mi chce brecet 😢 takze spokojena nejsem + mam strach z pribyvajicich let a nadvahy 😝
dik za tu floru urcite se tam zajdu podivat, ja vim ze js kdysi v cesku taky zapisovala do takoveho jidelnicku, stahovalo se to zdarma, zadaly se tam udaje o vysce, vaze, kolik chces zhubnout a za jak dlouho, ale uz si nemuzu vzpomenout jak se to jmenovalo, akorat vim ze tam byla reklama na xenical na zacatku a jestli ho uzivate, a taky se tam psala aktivita, tak na konci celeho dne to ukazalo jestli jsi hubla nebo tloustla

leninn
25. říj 2008

Kitty, rozumím, já jsem taky rozkydlá ☹ 😢 Pořád to břicho...ach jo, a to jsem doma posilovala, zase se k tomu vracím, ale nechce se mi, tak šíleně moc se mi nechce 😠 Ale musím. I když to břicho zatáhnu, tak se mi tak hnusně klepe 😝 bléééé, jen si na to vzpomenu, je mi zle...
ale nebudeme na sebe hnusné, věřím, že když ještě pár kilo shodím a k tomu budu sportovat a třeba i občas posilovat, zase se to vrátí do normálu (tak nějak k normálu)
Každopádně...když se dívám na holky z basketu, při převlíkání, tak je mi do breku. Ony nemají děti, tak to nelze porovnávat, ale...já chci být zase pevná jako kdysi 🙂 A já to dokážu, Ty to taky dokážeš a ostatní taky!!!
Jo a tloustnutí se do budoucna také dost obávám, hlavně proto, že tak dlouho závodně sportuji a co až jednou přestanu??? To se budu muset šíleně držet 😒

leninn
25. říj 2008

A co budete dnes dělat k obědu? 😉

renda71
25. říj 2008

ahojky,tak já dnes vařím kuřecí polévku a pstroužka s brambůrkama a zeleninou 😵

leni gratuluju k takovému úbytku,je to skvělý,já sama jsem začala 1.září a mám dole 7,5kg tak se ještě musím

moc,moc snažit. 🙂 taky mezi námi vítám gusti a věřím,že s námi jí to hubnutí půjde snáz 😀

marie_m
25. říj 2008

cau kocky, vy jste se teda neska rozkecaly 🙂

vitam novacky 🙂 ja hubnu cca od 18.8., zacala jsem tady s holkama a do ted jsem zhubla necelých 6 kg, z toho sem mela ale mesic a pul ruku v sadre, takze se toho moc delat nedalo

jinak sem se vcera u nasich vecer celkem drzela, rano jsme byli na tenise, moc sem toho nenabehala, ale ruka to vydrzela, tak zkusim jeste zitra rano skvos a uvidime

holky,drzte se a KILUM NAZDAR.....sadlonozky moje 😀

kometka5
25. říj 2008

ahojky holky, po dlouhý době jsem zde...stěhujeme teď mámu, tak skoro nejsem doma...

tak já za váma nějak zaostávám...od 1.9. (kdy je tabulka), tak mám dole 2,5 kg, ale jinak hubnu už od začátku července a to už mám dole 8kg. takže jsem více méně spokojená, jen bych se potřebovala hýbat...já bych potřebovala nějaký pár volů, aby mi k tomu cvičení vždycky donutili. 🙂

jsem zvědavá na to pondělí a taky se těším na ten poslední díl Jste to, co jíte...jestli to náhodou nebude můj případ... 🙂

kometka5
25. říj 2008

a tak se musím pochlubit, jaký jsem obrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr prase...ráno jsem si koupila Margošku a půlku snědla a půlku vyhodím, protože zase sladký nemusí půl roku vidět. ale já jsem musela doplnit zásoby, mám totiž pocit, že si malá od roku řekla, že se z ní zblázním....zlobí, píská, vzteká, brečí a to už celý týden, fakt už nemůžu. do toho se MP vracel celý týden v osm, takže mi s malou ani nemohl pomoct... 😒

a teď jsem si opsala ze začátku naší diskuze Caiřin recept na mrkvový kolíč, tak to už se těším až ho večer nebo zítra udělám... 😉

a pak mám hubnout...nějak jsem demotivovaná, když vidím, kolik jste toho zhubli a já pořád nic moc. ☹

prochi
25. říj 2008

Ahoj holky,
babička si vzala malýho ven, že prý si mám odpočinout... tak jsem uklidila po návštěvě, vyluxovala a letim na koníka hlásit, že žiju! Noc byla už klidná, spala jsem od osmi večer až do rána, jak dudek. Je mi pořád divně, jídlo nemůžu ani vidět, ráno jsem do sebe násilím nacpala půl rohlíku, k obědu jsem udělala brkaši a tresku jen na vodě, to jsem byla schopná trochu pozřít a teď jsem do sebe nacpala půl jablka. Jenom začínám mít podezření, jestli mi není špatně z něčeho jinýho... 😅 🤐 🤐 Jo a nechuť na sladký k mý velký radosti stále trvá! Ráno jsem upekla štrůdl a dosud jsem neměla ani žďabíček. Tak jsem hrozně happy a doufám, že mi to vydrží co nejdýl.

Tak a teď vás jdu dočíst 🙂

prochi
25. říj 2008

Tak jsem vás dolouskla.

Vítám nově příchozí Gusti 🙂

Kitty, tak co záda? Furt tě tak bolí?

Rozel, Komet, koukám, že vás postihla nějaká depčička, ne? Tak pryč s ní! Vždyť už jste toho tolik dokázaly! No tak holt přišla krize, nezbývá než se s ní mrchou porvat a rázně jí vysvětlit, ať si zase laskavě táhne! Ju? Tak jsem ráda, že jsme si to vysvětlily 😀

Jinak Komet, s tím vztekáním... obávám se, že tě teď pár měsíců (až let...) žádný zásadní zlepšení nečeká... U nás to vypuklo taky nějak okolo roku. Holt to období vzdoru někdy přijde už takhle dřív. Táhne se to s námi do teď, jen se mění formy. Třeba těsně po roce, když jsem si dovolila něco malýmu zakázat, tak sebou švihnul na břicho a mlátil hlavou do země. To trvalo ca. pár týdnů, odeznělo to samo, ani nevím jak. Jen těch pár týdnů vypadal, jak kdyby jsme ho doma mlátili. Měl čelo samou modřinu a já ho v noci chodila kontrolovat, jestli dýchá, fakt jsem se kolikrát bála, jestli nemá otřes mozku. Pak přišlo období, že když jsem mu něco zakázala, vlepil mi facku (pokud jsem byla po ruce), to taky naštěstí brzy odeznělo. řekla bych, že teď jak už mluví, je to o moc lepší, protože se na spoustě věcí s ním dá domluvit. Takže když je teď naštvanej, tak ho jednoduše vykážu za roh nebo do jiný místnosti... a až se zklidní, tak přijde. Ovšem nervy mi tečou každou chvíli, neříkám, že nééé 😔

marie_m
25. říj 2008

prochi, super, ze ti je lip!! 🙂 myslim, ze ti jeste nejakou dobu bude blbe, vid? 😲 😀 🤐

s tim vztekanim, u nas uz jsme prosli taky vice stadiema, ted to vypada tak, ze me ani nemlati, ani si neleha na zem,ale zacne na me rvat, jakoze kdyz chce priklad ovladac a ja mu ho nedam, tak zacne rvat mamo ovladac, ale huste nahlas, hajzlik muj milovanej

ted jsme se pred chvili vratili od babi a mame doma asi 6 langosu, ktery miluju, tak uvidime.....zatim sem si nedala, snad to vydrzim, o obedu mamka delala vinny klobasy, tak ta do me zasvistela jedna radost, no sem na sebe zvedava tady

pavla80
25. říj 2008

Ahojky

Prochi tak to je dobře,že je líp a holt si ted musíš na chvili zvyknou,že bude možná hůř!!!!!! 😀 😉 🤐 .S tím slydkým ti závidím teda,já už na ně nemám takovou chut jak kdysi,ale ještě pořád trvá ach jo 😝

No holky o vztekání ani nemluvte.Míša posledni dobou je taky děsná 😒 .Taky sio dost věci vyřvává a jak není po jejím normálně se urazí a kdyby jste viděly její výraz,někdy nechápu 😀 😀 .Zatím sice nešvihá sebou o zem,ale řve jak tur.Já to moc neznám Kačka,takové záchvaty vzteku neměla,byla hodně rozumná a spoustu věcí ji šlo vysvětlit.Tak jsem zvědavá co mě ještě s Míšou čeká a nemine 😀

Komet myslím že zas tak "obr prase"nejsi.To já kdybych si koupila margotku tak ji sežeru celou jak se znám 😀 😀 😀 .Takže bud v klidu,sem tam to to tělo potřebuje,přísun aspon malého množství cukru 😉

pavla80
26. říj 2008

Dobrééééééé rááááááno holky!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

Tak Miška dneska vstávala v 5 ráno!!!!!!!!!!!!

No jo ten posun hodin na nás nechal vliv.Tak už máme spoustu věcí udělaných a za chvíli půjdem vzbudit tatku,chudák přišel pozdě z práce .A dneska jede ještě dopoledne do Karviné a pak zas do práce.