Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

ivulinda
3. lis 2008

HOLKY se kterýma si píšu to je:mari,rozel,lenin a pavla kolik jste zhubli a za jak dlouho???Fakt bych chtěla ty hnusné kila dát dolů 😠 😠

rozela
3. lis 2008

cairo taky jsem zvala holky z vedlejšího hubnutí k nám, ale bez odezvy. myslím, že nám je sem admini za nedlouho stejně přesunou 🙂

rozela
3. lis 2008

ivi já zhubla od srpna do teď 5,3kg. vychází mi to v průměru necelý 2 kila na měsíc. je to málo, ale za to snad natrvalo 😉

ivulinda
3. lis 2008

Já vím,že když člověk hladoví tak si tělo ukládá tuky,ale já se spíš bojím toho,že když budu pravidelně jíst tak ty kila nepůjdou vůbec dolů,a to nechci

pavla80
3. lis 2008

Ivi tak já začala tady s holkama 8.8 a zhubla jsem doted 8,5kg.Tak snad taky natrvalo,už nikdy nesmím dopustit abych přibrala 😒

rozela
3. lis 2008

když budeš pravidelně jíst, tak zhubneš právě tuky. když budeš hladovět, tak třeba budeš nějakou dobu hubnout, ale půjdou dolů svaly, pak se to zastaví a nepůjde dolů už nic.

pavla80
3. lis 2008

Ivi určitě když k tomu přidáš nějaký ten pohyb tak dolů půjdou.Všichni tu jsme živým důkazem.Každá jsme něco dali dolů 😉

ivulinda
3. lis 2008

Teda holky tak to vám teda závidím.Já začínám ode dneška z hubnutím a doufám,že se to podaří,tak mi držte palce.Jo a ještě dali jste si termín za jak dlouho jste chtěli zhodit nebo tak něco?

pavla80
3. lis 2008

No já si moc termín nedávala,jen mám svou vysněnou váhu ke které se chci dostat.Určitě to půjde držím palce!!!!! 😉

ivulinda
3. lis 2008

Pavli moc díky.snad to půjde dolů,pak napíšu jak to dopadlo,já chci zhodit to co mi zbývá pořád po porodu

caira
3. lis 2008

rozel, no tak kdyz nechteji tak muzou zustat tam, ale ja si prave rikala, ze admini je sem stejne budou chtit soupnout 🙂

uz mate vsechny tabulku? 😉

pavla80
3. lis 2008

Cairo dík já mám!!!!!!!!!!!!Už to tam jdu prozkoumat 😉

marie_m
3. lis 2008

cairo, diky za tabulku, uz dosla 🙂

ivu, ja dala od 18.8. dolu 6,5 kg, verim, ze by to bylo vic, ale mela sem pak mesic a pul ruku v sadre, takze sem nemohla cvicit

ivulinda
3. lis 2008

ok mari.a co to tady máte za tabulky?

rozela
3. lis 2008

cairo díky za tabulku! 🙂

marie_m
3. lis 2008

ivu, kazdy pondeli se vazime a vahu posilame caire do IP, kazedy prvni v pondeli v mesici se navic merime - prsa, pas, boky, hnata a to taky posilame caire, tak to pak zpracuje do tabulky a posila nam na mejla, takze vidis, kdo jaky udelal pokroky, muzeme se spolecne radovat, "zavidet si", podporovvat a na me to ma uzasnej efekt, pac kdz vidim ty svoje miry a tu svoji vorvanskou vahu, je to pro me dalsi motivace 🙂

marie_m
3. lis 2008

omlouvam se, pisu jako mongol 😠 😀

ivulinda
3. lis 2008

mari to nic 😉 ale je to super,že si takhle pomáháte a,že děláte takové pokroky.a proč to cairu takhle napadlo??

caira
3. lis 2008

pry mongol 😀

u me je to teda porad o zavisti, pac nehubnu a nehubnu, ale jeste nehazim flintu do zita, ono to nejak pujde, ne? 😀

ivulinda
3. lis 2008

cairo a jak tě to napadlo s těma tabulkama

marie_m
3. lis 2008

no nic, kocky, ja to balim, letime s mladym do bazenu, doufam, ze se mi tam neposere, neska je to nejaky nahnuty 😀
zatim packo sadlonozky moje 😉

caira
3. lis 2008

ivu: protoze takhle zpetne vidime jak pribirame, hubneme atd, lip se nam to drzi, kdyz vime, ze se v pondeli musime spekama pochlubit ostatnim 😀 😀

kocky ja si jdu hrat s malou, cely den ji morduju s pretacenim na brisko at to tam nase brzda dozene...ale docela uz se pretaci bez problemu, jen na tom brise porad nechce byt, lenoska lina 😀

rozela
3. lis 2008

cairo to se poddá 😉 uvidíš, jak tě jednou překvapí. 🙂 koukala jsem na fotečky, je úúúžasná. přesně takovej typ mimča, co by člověk "sežral" jak je to roztomilý.

caira
3. lis 2008

rozi diky, dneska se fakt snazi, i trosku zaplazila..teda cca 5 cm, ale lepsi nez nic..tak trenujeme a trenujeme 😀

leninn
3. lis 2008

Ivi, tak já začala o chvíli dřív než holky, už na konci července a od té doby jsem zhubla, vlastně k dnešnímu dni 11kg-takže za 3 celé měsíce a fousíček 😀 😀 Je to super a musím říct, že mi k tomu tato diskuse opravdu moc dopomohla, hlavně ta tabulka.... 😉
Tak se k nám přidej 😉

Jinak jsem se dnes také dokopala a už mám za sebou 40min posilování pupku a vytřený celý dům 🙂 😀
A dnes se má manža vrátit normálně, takže večer ještě sfouknu aerobik, dnes jsem opravdu nakopnutá tak ďas, tak hlavně, aby mi to vydrželo 😉

cairo, taky vzpomínám, jak jsem Barču mučila na bříšku a jí se tam tak nelbilo a pak najednou zvrat a už byla skoro pořád na bříšku a pak začala lézt jejprve dozadu 😀 😀 pak dopředu 😉

Maru, hezký pokoupáníčko-když mluvíš o těch kakancích, tak před chvílí ho Barča udělala do nočníku, ale málem se mi udělalo blivno-kolik toho bylo 😅 Tak ať to kubíkovi zůstane tam, kde má 😀 😀 😀

rozela
3. lis 2008

ach jo, to je pruda. venku se vyčasilo do přijatelna a já musim trčet doma 😢 už aby byl tenhle týden za mnou a já mohla začít realizovat plány. z nudy jsem si vymyslela nový cíl. chci se do konce roku dostat pod 85kg. i kdyby to mělo být 84,9. tak jsem zvědavá, jak se mi to podaří.

kitty68
3. lis 2008

roz pro me byla ta 69 nestastna porad js se nemohla dostat za

my tady dnes mame odpudive sedo ale ani neprsi ani neni zima

caira
3. lis 2008

kitty to znam, ja vim, ze jsem ted linejsi, ale fakt potrebuju, sere me, ze mi leze bricho z kalhot, mam to fakt jako alspky previs.. chtela bych do konce roku alespon na tech 65, za to bych byla i vdecna 😵

rozela
3. lis 2008

holky, to dáme! 🙂 do teď nám to tak nějak šlo, tak to půjde dál 😉

caira
3. lis 2008

rozi ja dneska priznavam, ze mame teplou veceri, jak me boli v krku tak se mi nechce jist pecivo, tak budu mit ryzi a omacku 😅