Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
6. lis 2008

hoolky, nechte toho s tema bramborakama, kua, bo zvednu tu svoji velkou, linou prdel a pujdu si na nej koupit veci a udelam si ho 😀

rozela
6. lis 2008

mari, taky si říkám, že nakonec pro ty brambory půjdu 😀 😀 😀

marie_m
6. lis 2008

roz 😀 vid!...

rozela
6. lis 2008

no že bych dneska prubla ty bramboše v troubě pečené 😉 😀 asi to tak dopadne 😀

rozela
6. lis 2008

no nic, zvedám kotelnu ze stavu sedacího a mažu pro brambory 😀 😀 😀

marie_m
6. lis 2008

roz, tak pak dej vedet, jaky to je v ty troube 🙂

ja za chvili mazu na doplneni nehtu, tak uvidim, jestli to cestou vezmu pres kram 😀

rozela
6. lis 2008

to se neboj, budu průběžně informovat 🙂
holky já žasnu. dávala sem teď malýho spát a on se mi sám převlík do pyžama 😲 . vždycky spal po o jen v tričku a plíně, pyžamo jenom na noc. to čučim. počkam až usne a valim do kvelbu 😀

leninn
6. lis 2008

Ahojky holky,
tak nevím, ale včera jsem taky dělala bramboráky, Komet 🙂 , ale dělala jsem je manžovi k večeři a udělala jixch raději míň, aby je všechny snědl on a on je snědl, takže já neměla ani jeden...ale slinkala jsem jak ďas, já je taky šíleně miluju a docela mě láká ta představa udělat je v troubě na sucho...
Tak Rozi, pak dej vědět, jaké byly 😉

Cairo, jsem napnutá, jak luk, tak hned jak budeš něco vědět, napiš 😉

Maru, ten tenis ti závidím, to jsi zase měla prima pocit, co?

Holky, já mám teď zase nějakou krizi, nemůžu hnout s váhou a mám pořád hlad... 😖 😢 Vždycky se snažím, držet se, ale od pondělí jen hřeším a hřeším. Mezi tím, co si včera Maruš dávala do těla, tak já žrala zákusek u kávy 😠 😠

Chjo, chjo...a o víkendu je zase ta oslava... a odpadl nám zápas, takže pondělní váhu ani nechci vidět ☹

rozela
6. lis 2008

tak holky, je to v troubě 😀 uvidíme, jak se to vyvrbí, až se to upeče. navalila jsem to normálně na plech jako buchtu. jak to bude, dám vědět 😉

marie_m
6. lis 2008

rozelo, normalne premyslim, ze sbalim malyho a jdeme k tobe na kus bramboraku 😀

marie_m
6. lis 2008

leni, neboj, to se zase spravi!! jsme preci holky sikovny, takze od zitra zase zaberes a uvidis, ze ubytek bude!!!!

rozela
6. lis 2008

😀 tak přijeďte 😀 jenom kdyžtak počkej, až napíšu, jak to dopadlo 😀 kdyby to bylo hnusný, abyste nejeli zbytečně 😀 😀 😀

marie_m
6. lis 2008

😀 no, to je fakt, kuli nejakymu blafu se vlacet pres celou Prahu..hele, tak to nacvic a kdyz se povede, my dorazime na dalsi varku 😀

caira
6. lis 2008

holky ja bych stejne testovala az zitra rano, takze klidek 😀

jinak co ty bramboraky, uz je nekdo dela? 😀

my se akorat vratily s malou ze znakovani a zkousela jsem ji dat do postele, jelikoz ziva, ale delala tam akorat sceny tak je tady..to ji chci videt jak vydrzi do sedmi nez pujde spat...

Dneska jsem mela fakt chut ji uz dat na prdel jak byla protivna, porad se vztekala a delala sceny a celou presnidavku mi shodila na zem a to uz jsem fakt myslela, ze se neudrzim a flaknu ji na prdel 😠

rozela
6. lis 2008

ok 😀 hele spojení máme dobrý. na kobylkách sedneš na tram 12 nebo 14 a jedeš až ke mě před barák. je to sice hodina cesty, ale dobrý, ne? 😉 😀

rozela
6. lis 2008

cairo jojo, mám ty bramboráky v troubě, tak čekám, jak to dopadne a dám vědět 😉 🙂 a neleze na malou třeba nějaká choroba taky?

caira
6. lis 2008

rozela posli postooooooou mnam mnam...

holky dejte mi vas recept na bramboraky abych je taky kdyztak zitra mohla spachaaaatt 🙂

rozela
6. lis 2008

😀 pošlu pošlu.
já necham nasekat brambory v robotu a do tý rozmixovaný hmoty pak dám sůl, pepř, drcený kmín, majoránku, česnek, vejce a zahušťuju to strouhankou. někdy přidávám i na drobno nakrájený salám.

leninn
6. lis 2008

tak já se před chvílí vrátila z procházky, snědla 3knäckebroty s rajčatem a mozarelou a okurkou....moc dobrý, ale mám pocit, že bych ještě snědla slona...nevím, proč mám teď pořád jakoby hlad, asi jsem si nějak stihla roztáhnout žaludek, či co 😠 😢 Nebo je to možná jen chvilkový pocit a za chvíli mi bude fajn...a taky čekám MS, tak třeba i proto (ráda bych to něco svedla 😉 )

Rozi, tak jak to dopadlo? Kdyžtak to zítra taky udělám...

Maru, díky za podporu, nevím, co bych bez Vás dělala. Dnes se tak držím, snědla jsem sice 3bit intensimo, ale jinak opravdu dobrý, ale....ještě není konec dne a ta horší část přede mnou ☹

Snad to dnes zvládnu...

Maru, užij si víkend, hezky zachlastej a vymyj si mozek, ať ho máš čistý a můžeš se pak do toho pořádně opřít. A myslím, že ten chlast vykompenzujete cvičením, neboj 😉 😀 😀

marie_m
6. lis 2008

leni, klidecek, pohodka, ja dneska malymu koupila nejakou coko musli, ale nejak sem mela pocit, ze ji proste musim snist, tak uz je daavno ve mne 🙂 proste jeden den v tydnu si neco dopreju, ja normalne na sladky nejsem, ale moje telo funguje tak, ze si ten cukr rekne samo 😀

kitty68
6. lis 2008

no leni pred a pri ms ma telo ma telo vetsi spotrebu az o 200 cal 😉

rozela
6. lis 2008

holky je to v čudu, někde se stala chyba. místo bramboráků nám vyšlo suché gumové cosi. takže příští pokus bude vypadat asi takto: řidší těsto, víc česneku a na plech vyšší vrstva těsta.
ale bude teda nějakou dobu trvat, než se dám na další pokus. tohle mi teda bramborák na nějakou dobu znechutilo ☹ 😢

leni, ono se to nepo*ere kvůli kousku tyčinky 🙂 asi na tebe padla nějaká krizovka, jak tak koukám. nakopni ji do pr*ele, ať si padá na někoho jinýho 😉 🙂 zkus si udělat nějakej dobrej čaj, klidně si ho i přislaď a zalej s nim žaludek.

stejně, ta perioda je pěkná svině. taky mám těsně před, tak čekám, kdy na mě přijdou chutě a žravá. mám pro ten případ navařenou cuketovou omáčku na těstoviny 😀 😀 😀 proč chlapi taky nemaj nějakou obdobnou záležitost? příroda je nespravedlivá.

marie_m
6. lis 2008

roz, skoda, tak priste si dej zalezet, kdyz prijdeme 😀

pavla80
6. lis 2008

Ahojky

Tak vás zas zdravím až večer 😉 .Nějak nestíhám,když je manža doma.

To solárko jsem odložila na zítra,dneska jsem nestíhala,dala jsem se do uklidu skřín a vyřazování věcí a tak.Pak jsme jeli k mamce a byli tam až do večera.Samozřejmě jsem zas zhřešila 😒 .Dala si kofolu a pár takových těch bílých chipsu,nevím jak se to přesně jmenuje 😀 .Ach jo jsem děsná,já to taky poslední dobou nemůžu vydržet a ta váha dolů nepůjde 😒 😒

Holky a já bramboráky miluju!!!!!!!!!Ale u nás je dělá manža je na ně profík.A nejlepší,ale samozřejmě i nejkaloričtější jsou s anglickou tak ty nemají chybu.A my to teda strouháme na hrubém struhadle 😉 .Mě připadají lepší 😉

Cairo dej zítra vědět jak to dopadlo 😉 😉 ,jestli manža oslavuje 😀

Ivu a já teda přílohy jím,kromě taky těch knedlíku i když občas si dám jeden,já je totiž mám dost ráda 😅 .A co to cvičení????Bavila sem se s kámoškou,bude taky chodit do posilky,tak se k ní přidám,tak ještě vymyslet hlídání a taky nějakou tu posilovnu.

rozela
6. lis 2008

tak nám přišla návštěva, divili se, že jsme bramboráky pekli, koukali na to divně, ale už je to fuč. tak to asi až tak hrozný nebylo 🙂 jé, to byla zase sranda 😀 😀 😀 řešili jsme veledůležité téma: co je za pupíkem 😀 😀 😀 no nepřišli jsme na to 😀

marie_m
6. lis 2008

kocky, ja miluju ctvrtecni vecery doma, davaji mi VKV, jste to, co jite, pak zoufalky, malej spinka, manzu sem vysoupla za klukama a mam klidecek, ale nejak nevim proc, ale dnesek byl nejakej divnej den, citim nejakej divnej pretlak, sem unavena, vsechno me boli, furt mam hlad a zrala bych, uz aby bylo zitra!

rozela
6. lis 2008

tak za chvíli začne jste to, co jíte, budu bedlivě koukat. malej mě právě slušně nakopl do obličeje, doufám, že mi nenapuchne pusa. ach jo, ty děti.

kitty68
6. lis 2008

no tak na to js se ptala nedavno petra co si mysli ze je za pupkem

ja se budu divat na hudebni ceny z liverpoolu

marie_m
7. lis 2008

kitty, tak jak to dopadlo?

jinak dobre ranko, holky?...tak sem vcerejsi zk*rvenej den ukoncila poradnou zranici ☹ tak snad uz mam vybrano a zase pojedu zdrave

leninn
7. lis 2008

Dobré ráno holky, u nás to dnes nevypadá na nějaké prímové počasí...
Jinak alba mám úspěšně hotová a mám z nich hroznou radost, tak si je budou moci hosti na nedělní oslavě prohlídnout.

Maru, neva, občasná žranice je přeci i k dobru, znovu se nakopne spalování, ne? 😀 😉 Já jsem se včera udržela, ale bylo to zuby nehty. Musím i dnes, což si myslím, že bude celkem v pohodě, protože večer mám aspoň trénink, tak to se držím, protože jinak je mi tam zle...ale ten víkend, děsím se, ale věřím si, potřebuju, aby se mi hnula váha za každou cenu, teď jsem povolila jak hrom, tak se zase musím vzmužit 😉

Jaký a o kom bylo "Jste to, co jíte"?