Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marta82
6. srp 2008

paseky se pridavam. Ja zkousela delenou stravu (/5kg dole,ale nechutnalo mi to),pak omezit jidlo a cviceni-coz bylo nejucinejsi,ale ted se k cviceni nemuzu dokopat, no prasky-ruzne, zadne nic moc ucinek. Potrebovala bych taky upravit jidelnicek,nejlepe od odbornika,protoze sama to neumim.

paseky
autor
6. srp 2008

hojky marti, to jsem ráda.

no já začala jíst prvidelně, každé 2 hodiny něco malého sním. i kdybych neměla hlad a ani chuť tak aspoň jabko, nebo půl jogurtu nebo tak něco. a večer se snažím si to zapsat, co jsem snědla, abych měla přehled. od září začnu k tomu chodit zase na aquaaerobic jinak jízda na kole a běhání kolem dětí.

laola
6. srp 2008

Mrkni na www.flora.cz
Je tam kalkulačka a ta Ti to spočítá. Pokud chceš zhubnout neměl by Tvůj denní příjem přesáhnout 5000 KJ. Mrkni ještě do tématu tady na MK "Jak zhubnout"

sisstin
6. srp 2008

paseky: jablko večer je to nejhorší, co můžeš..a ovoce vůbec..jsou tam ovocné cukry.. 😉 ovoce jedině přes den.. 😉

paseky
autor
6. srp 2008

siss přečti si to prosím ještě jednou 😵

laola dík za tip

paseky
autor
6. srp 2008

nepíšu tam nic o tom že jím jablka večer???

sisstin
6. srp 2008

paseky: néééé..už jsem si to přečetla správně 😝

laola
6. srp 2008

Pas, za málo já jsem si to všechno zapisovala - ze začátku hrůza... Ale za tři měsíce jsem měla 12 kg dole. A cvičila jsem jen malinko. Takže pokud se dokopeš k nějakým cvičebním výkonům, tak si myslím, že ten příjem může být i vyšší. Hlavně nehladovět 😉

haluskacz
6. srp 2008

paseky, kolik potrebujes dat dolu? Ja hodne.... tak i kdyby to melo byt do 10 kg, tak ze bych do toho sla s tebou? Aspon pro zacatek....

paseky
autor
6. srp 2008

halu já aspoň 20 tak pojď

paseky
autor
6. srp 2008

laola jj je to tak doufám, že takhle když nás bude víc a budeme si tady psát co a jak že to půjde budeme se pdporovat a pomáhat si a bude to fajn

paseky
autor
6. srp 2008

zametám chodník a jsem venku zase sem juknu další jídlo mi čeká ve 16 hodin dám si activii zatím čao

haluskacz
6. srp 2008

no ja dneska sezrala asi 4 ctverecky cokolady ☹ takhle nezhubnu nikdy... ja musim shodit 30. Ale asi si to budu muset nejak rozfazovat, protoze pri pomylseni na tech 30 mi naskakujou pupinky a ztracim motivaci. Toz co si dat nejaky limit - jako do tehdy a do tehdy 5?

sisstin
6. srp 2008

halus: trošku tě uklidnim, že kdo má těch kg víc, tak to jde rychle dolů 😉

haluskacz
6. srp 2008

siss, ja kdyz jsem se pokousela naposledy hubnout (po druhym diteti), tak jsem mela 6 dole za mesic. A pak prisly // 😀

paseky
autor
6. srp 2008

halu to je blbost si myslí,. dát si termín do kdy

je lepší pomalu třeba jen kilo za mesíc, ale udržet si ho

já už zkoušela vše začátek rychlej a pak už to nešloa nešlo

tak jsem si říkala budu jíst vše ale málo, i kousek čokošky proč ne, ale už mic jinýho a za 2 hodky třeba půl krajíčku chleba s máslem a tak

proč si něco zakazovat pak na to má člověk akorád větší chuť

ale dobrá

budeme tedy po klilech dáme si těch prvních 5 na 2 měsíce buď to bude dřív a nebo dýl hlavně aby to zase nešlo nahoru

paseky
autor
6. srp 2008

takže na konci září o 5 míň jooo

haluskacz
6. srp 2008

ok, to neni spatny.

ja si rikala, ze si budu davat polovicni porce, ale nejsem toho schopna... tak asi nahradim tradicni prilohy dusenou zeleninou, to by mohlo taky trochu pomoct

paseky
autor
6. srp 2008

jj dobá a menší porce vyřešíme tím, že si budeme dávat jídlo na malej talířek a ten může přetejkat hlavně zeleninou a maso a přílohy neee jen simbolicky joo)

haluskacz
6. srp 2008

jj a kdyz mi toho jeste pulku sezere mlade... 😀

paseky
autor
6. srp 2008

symbolicky

paseky
autor
6. srp 2008

vůbec nevadí hlavně se netrápit hlady jíst málo ale pravidleně

sisstin
6. srp 2008

já chci zhubnout "jen" dvě..ale u mě už to skoro nejde... 😕

marta82
6. srp 2008

tak zacinam zitra zapisovat a kazde 2h neco maleho. Ja potrebuju tak 15 kg

sisstin
6. srp 2008

já jak dosáhnu těch 49kg(156cm)..tak níž už to skoro nejde..nejmín jsem měla 47...ale to jsem teda vůbec nejedla..což nemá cenu že 😒

marta82
6. srp 2008

Jako 49 je ti malo?

sisstin
6. srp 2008

marta: jsem tam dopsala ty cm, abyste se neděsily 😉 já jsem malá, tudíž moje ideální váha je od 45kg do 58 😉 já bych ráda měla těch 47, chce to dát dolů ještě trošku bříško, jinak jsem spokojená...ale jídelníček dodržuju, cvičim..a dolů už to prostě nejde 😕

paseky
autor
7. srp 2008

dobré ranko,

siss, co potřebuješ hubnout vlasy, nebo řasy nevím kde , co by ti "přetejkalo" když máš tšch šílených 49kg. to mít tak nevylezu snad ani v plavkách 😀 😀 😀 prosímtě neblbni, na fotkách v ablu ti to sluší. 😉 😉

no a jinak jsem po snídani, jedla jsem v 9:30 takže další jídlo o 11:30 , což je za chvíli.

a co Vy ostatní????

paseky
autor
7. srp 2008

tak už asi nidko nehubne jen já

jdu baštit

sisstin
7. srp 2008

paseky: kdybys viděla můj břuch, tak vrhneš 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a moje mega kozénky 😅