Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
29. led 2009

jasně bramburko na budějárnu. rozhodně se přidej. dáme kafe, nějaký dobrý oběd, a tááák 😉

bramburka
29. led 2009

majítam výborný latte 😉 jo pridam se, to bude fajn, tak pak pisnete kdy a jak?

bramburka
29. led 2009

teda jako v kolik, jsem náká mimo, asi z hladu 😀

marie_m
29. led 2009

bram, jojo, na budejarnu, ale uz to neni, co to bejvalo, nejdriv sem tam chodila odpo, kdyz zacinali a byla pohoda, pak tam bylo moc deti, tak jsme zacali chodit rano a pohodka, skoro ani noha a naposledy, co jsme tam byli, tak deti jako na*rano...tak snad to zvladneme

bramburka
29. led 2009

no my tam byly s xenuš jednou, pred vanocema a teda detí hromada, snad by to ted mohlo být lepší, ale ono je to asi o tom, jak je venku, no...

rozela
29. led 2009

kámoška tam byla teď v úterý dopolko a prý pohoda. víc maminek než dětí. latte tam mají super, taky si ho pokaždý dám 🙂

marie_m
29. led 2009

tak sem se vratila z ty lymfodrenaze, celkem pohodka, tak snad to k necemu bude, ze? 🙂

bramburka
29. led 2009

a jak to jako probihalo a kčemu že to má být?

marie_m
29. led 2009

bramburko, napatlala sem se nejakym kremem, natahla na ty svoje sloni hnaty puncochace a vlezla do takovejch "kalhot" a ty se nafukovaly a vyfukovaly a vibrovali na kejtach, prdeli a bruchu...no a ja doufam, ze mi to podari se odvodnit, takze ze me vytecou ty 4 litry nadbytecny vody, prestanou mi natejkat hnaty a mimojine to ma mit velice pozitivni ucinek na celuitidu 🙂

alanis85
29. led 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na
www.obezita.kubikula.net
Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

kometka5
29. led 2009

Maru, kolik ta sranda stála?

marie_m
29. led 2009

komet, jedna procedura 180 Kc, maji to tam nove, tak to maj levneji, nez jinde...jen sem holky zjistila, ze je mi nejak blbe, jakoby od zaludku, tak premyslim, esi to muze byt z toho a nebo to souvisi s tim, ze na me leze chripajzna, tak snad to druhy, protoze tam du zitra znova..

jinak sem se dneska opet pekne drzela, musim se pochvalit, sem holka sikovna 🙂

rozela
29. led 2009

mari hned mi sem lupni kontakt prosím 😲 za 180 kaček je to skoro zadarmo!!! normálně se ceny pohybují kolem 4-5 set!

tak jsem si dnes zkazila jídelníček. právě jsem natlačila kinder mléčný řez. ale, přišel stepper pro ségru. hned jsem ho smontovala a prubla. super věc. taky si ho nechám pořídit k narozeninám. to mě baví.

marie_m
29. led 2009

rozelko, ale ja nebyla na manualni, ale pristrojovy lymfodrenazi, ktera by snad nemela byt tak ucinna, proto je o dost levnejsi, nez manualni, mela jsem najitou manualni, ale chteli 800 za hodinu a pul, no fuj...
ten salon je na proseku, v hotelu duo, chodim tam i na nehty a kosmetiku, porad chces ten kontakt? 🙂

kitty68
29. led 2009

alanis tak js ti to vyplnila 😉

bramburka
29. led 2009

jsem zpatky z akváče, nejvic se mi na tom libila potom ta vířivka a plavčo, ale budu chodit, bylo to bezva.

rozela
29. led 2009

kde je hotel duo tak nějak i vim, a když tam teď jezdí baj metro na prosek... 😉 chci kontakt. právě že ty strojní jsou kolem tý částky, co jsem psala. manuální jsou šíleně drahý. to bych musela hooooodně dlouho šetřit. našla jsem si jedny cenově moc pěkný, ale v praze hrnčířích, a tam se fakt kodrcat nebudu.

holky jdu koukat na jak se staví sen a spát. jsem dneska nějaká vyřízená.

bramburka
29. led 2009

dotaznik vyplnen.

marie_m
30. led 2009

dobre rano, zeny

bramburko, tak to je super, ze se ti to libilo a virivku taky muzu 🙂

rozela
30. led 2009

čau kočky! prosím, držte mi palce. za chvíli jedu do práce, předvedu dítko 😀 a jsem napnutá jak kšanda, jestli se dohodnu se šéfem. hned jak se vrátím, dám vědět, jestli jsem dobře pochodila. zatím páčko

marie_m
30. led 2009

good luck, roz 🙂

bramburka
30. led 2009

držím pěsti at máš štěstí, zlom vlas! to je zaklínadlo 😉

jinak já jsem naprdnutá, tata že mi přijde dopo hlídat a přišel ted v 11, no tak vzhledem k tomu, ze v 11:30 mala obedva a jde spat je to pomoc jak hrom a ja debil, ze si dnes v klidu nakoupim tady varim z poslednich nouzovejch zásob.

kometka5
30. led 2009

tak holky,
já si včera k večeři dala palačinky. ještě že si je ničím nemažu a jím je jen tak. ale stejně ten olej, cukr, mouka...no nic moc...ale bylo to výborný.

jinak marodíme celá rodina, Soník, takový škvrně, nakazilo mě i taťku. takže to vidím navíkend doma, to bude dlouhý... 😒

Roz, držím palečky, tak pak dej vědět, jak jsi dopadla...nějak jsem ani nepostřehla, že se chceš vrátit do práce...a co vlastně děláš?

Maru, to je fakt krásná cena, tady v Plzni, tak to taky stojí kolem 400,- ☹ a už je ti líp?

marie_m
30. led 2009

komet, jojo je, neska jdu znova, tak jsem zvedava, co to se mnou zase udela 🙂

rozela
30. led 2009

ahoj holky,moc děkuju za podporu. ani nevím, jak jsem pochodila ☹ šéf mi nemůže říct ani tak ani tak. dějou se v práci velký změny a snad během února bude vědět, co a jak. říkal, že samozřejmě to podpoří. jenže když se papaláši nahoře rozhodnou, tak mi ani jeho podpora nepomůže. mám z toho takovou blbou náladu, jsem otrávená. malýmu se z práce vůbec nechtělo domu, nakonec jsme jeli až v 16h a ještě mi usnul v tramvaji, takže jsem ho nesla až k baráku. pronese se, to ani neni možný.
komet dělám (dělala jsem) v pojišťovně, kancelářskou myš na generálním. intuice mi nenapovídá nic pozitivního, takže začnu od pondělka hledat nějakou jinou práci na polovičák. ☹

marie_m
30. led 2009

roz, nehazej flintu o zita, treba se pletes, uvidis, ze to dopadne dobre 🙂

ja byla dneska shodou okolnosti taky v praci, prodllouzit smlouvu a dva lidi mi nezavisle na sobe rekli, ze jsem nejaka zhubla, tak mi to samozrejme udelalio hroznou radost 🙂
kuba tam rail, ze to ani nebylo pekny, myslim, ze se tam s nim zase delsi dobu neukazu 🙂

jinak sem byla zase na lymfodrenazi, malem sem tam usnula, v pondeli du zase, tak snad mi to pomuze

kocky, my jedeme na vikendika k nasim, hezky v so i v ne squash a bazen, uz se moc tesim, tak sem mejte moc hezky, pekny vikendik, KILUM SBOHEM a ja se tu pres vikenik ukazu, pa

rozela
30. led 2009

já sem právě kardinálně doprasila. dneska mám nějakej den blbec, tak jsem se na to musela nažrat. 😝 namazala jsem si housku tatarkou, dala sýr a šunku a nesežrala jsem to, ale doslova vdechla. a ještě dojídám housku se sýrem po ondřejovi. seru dneska na všechno. od 19h jsem vykoupaná a v pyžamu, zalezu do pelechu a už ani nehnu prstem. skouknu turdorovce a zalomim to. zítra musim jíst ukázkově, abych ten dnešní večer vyrovnala.
holky dobrou noc a kila pryč!

bramburka
30. led 2009

tak jsem se vratila ze squashe a boli me kycel, vikend pauza a vidim to na ibuprofeny

bramburka
30. led 2009

holky, tak neteř taky, leží se zápalem plic v nemocnici v Jablonci.... ale to podle me hodne zanedbala svagrova, ktera nechtela chodit do ordinace aby se nečím nenakazili... ☹

leninn
30. led 2009

Ahojky holky,
tak já dnes zase ne zcela ideální den, ale už se to lepší.. 😉
V pondělí už by to mohlo vyjít 😀 😀

Brambůrko, teda Vy se v tom teda plácáte, dávejte na sebe s malou pozor, ať něco nechytnete!

Rozi, držím pěstičky, aby Ti to vyšlo podle Tvých představ 😉

Maru, Ty budeš mít pokožku jak dětskou prdelku, závidím 😉 to musí být vegáč 😀 Jak dlouho ta lymf. trvá? Hmmm, představuju si to jako vířivku a to mi dělá dobře po těle...třeba to taky někdy zkusím 😉
Zvládni pokušení u Vašich, ale každodenní squash a bazén povolí i nějaký ten hříšek, ne?

Komet, palačinky, mňam 😝 Brzy se uzdravte, ju? Hezky odpočívejte...

Holky, moje, dobrou, jsem už asi tuhoň, manža není doma, tak mám čas jen pro sebe...tak si půjdeu ještě chvíli číst do pelechu 😅 Dobrou 😔