Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
17. led 2009

ahoj pas! neboj, to půjde 😉

holky tak prďola mě celkem překvapil. v půl desátý jsem ho nahnala do pelechu a v deset už chrupkal a v podstatě bez protestů. tak jsem ráda, pže už se taky těšim až to zalomim.
tak dobrou noc a s kilama do ............. 😉 🙂

rozela
18. led 2009

přeji pěkné dopoledne děvčata. tak jsme měli veselou noc. fičeli jsme s malým na pohotovost. vzbudil se a strašně plakal, že ho bolí ouško, tak jsme si udělali výlet. střední ucho to zatím není, dr. mu napsal do zprávy zánět eustachovy trubice, ale to se může z hodiny na hodinu změnit. a ten malej lump nechce být v klidu a lítá tu jak hadr na holi. jak kdyby se nechumelilo. 😒
tak teď jedu do lékárny doplnit léčiva a pro plíny. zatím páčko 😉

rozela
18. led 2009

holky dneska zase nikdo? huůůůůůů 🙂
zítra vážení, to bude asi překvapení, až vlezu na to vážicí zařízení 😀

kometka5
18. led 2009

Krásný večer!

tak já v pátek večer byla na squashi, to byl balzámek na mou postavu. fakt jsem se cítila super.

dneska jsem si dělala ovocný den a pak jsme šli odpo k tchýni a tam bylo knedlo, zelo, vepřo. a to nejde odmítnout, protože pak poslouchám, jak mi od ní nechutná, jak jsem vybíravá a nevděčná atd. prostě jsem povolila. ale teď tedy trpím, bolí mi hrozně břicho, do toho jsem včera dostala mrchu... ☹

jsem zvědavá, na zířejší vážení, tak doufám, že se všichni probudíme do hubenějšího rána. 🙂

marie_m
18. led 2009

kocky, hlasim se zpet z vikendu..no, co vam budu povidat, vcera sem do sebe u tchyne cpala vsechno, tlacenku, kremroli, tribitku, svickovou, vseho jen kousek, ale presne v tyhle kombinaci, takze si dokazete predstavit, co zazila moje prdel 😀 😅

dneska sem se drzela, i plavat sem se donutila jit, tak sem zvedava, jaky bude zitra vazeni

jo a neska jsem videla znamou, kterou jsem delsi dobu nevidela a nevim, esi mi chtela udelat radost bo co, ale pry sem od te doby, co me videla naposledy, vyrazne zhubla 😀

leninn
18. led 2009

Ahojky holky, tak jsem tu i já, konečně...

Celý den dnes totální fofr, ani Vám nebudu povídat, jak jsem dnes jedla...ráno, malá káva na probuzení na zápas, který jsme mimochodem zase vyhrály 😀 asi 3l vody (během zápasu a pak doma, měla jsem strašnou žízeň)
Hned jak jsem přila domů, tak jsem musela připravovat pohoštění pro návštěvu, něco málo jsem u toho uzobla, ale skoro nic, pak zase káva s návštěvou a až asi v 18h zeleninový sálát s vajíčkem a to stejné ještě teď...jinak nic 😒 Nějak dnes nemůžu nějak jíst, což je u mě zcela nepochopitelné, protože běžně myslím jen a jen na jídlo... 😅

Paseky, neboj, ono se to zlomí 😉

Maru, uvidíš zítra, jak se to projeví na váze, ale pokud jsi měla jen malinkaté porce, tak si myslím, že se nic nestane 😉

Komet, ten squash Ti závidím, taky bych zašla, dlouho jsme s anžou nebyli, ale jemu už se se mnou moc nechce, poslední dobou ho vždycky porazím a to trpí jeho ego 😉

Holky, tak zítra, ať jsme hubený na jeden prst 😀 😀 😀

marie_m
18. led 2009

leni, gratulace k dalsimzu vitezstvi, jste holky sikovny 🙂

my jdeme s manzou zitra taky na squash, uz se hrozne tesim, pac me squash asi momentalne bavi uplne nejvic, ale bavi me proste nejvic s muzikem,ale spolu moc nechodime, pac i s hlidanim nas to pak stoji majlant

no nic, damy, jdu se pritulit k muzickovi, mejte se krasne a zitra doufam budou samy ubytky 🙂

leninn
18. led 2009

Maru 😉

kometka5
18. led 2009

Leni, opět gratuluji...už ani nevím, kdy jsi naposledy napsala, že jste prohráli... 😉

tak já jsem byla tak v pátek nabitá sportem, že bych pořád jen sportovala, ale už to bohužel vyprchává... ☹ ale večer už jsem nejedla, tak jsem zvědavá, jak to zítra dopadne na váze.

jdu do hajan, dobrou noc

marie_m
19. led 2009

dobre ranko, tak mam ubytek, i pres tu sobotni zranici, tak sem rada, pac sem se cely minuly tyden fak snazila a hodne sportovala 🙂

komet, mas to v IP

kocky, pekny den

leninn
19. led 2009

Také dobré ránečko,
Maru, tak vidíš, přeci jeden hříšný den nemůže zničit týdenní snažení, moc Ti to přeju 🙂

I já mám úbytek, takže také spokojenost 🙂 Posílám kometce do IP.

Komet, my totiž za celou sezónu prohrály jen jednou 😀 tak proto si na to nemůžeš vzpomnenout 😀 😀 A nevzdávej sportovní nasazení, dnes je určitě úbytek, tak Tě to zase nakopne, protože na tom má ten sport jistě zásluhu 😉

Hezký den 😉

bramburka
19. led 2009

znova se hlasim fo tohoto tematu, ja jsem uz tu jednou byla, pak jsem to vzdala a od té doby 3 kg nahoře, takže bída, tak jsem se minulý týden začala sbnažit a mam 1,5 kg dole, tak jsem ráda, neb jsme byli o vikendu na horach, kde jsem docela dost jedla. CO mam dělat, kdy se měříte?

renda71
19. led 2009

krásné ranko,tak jak samé úbytky,já teda nic moc,ale aspoň o kousilínek se to hlo jenže o víkendu byla samá návštěva,koláče,perník,štrůdlík no kdo to měl vydržet 🙂 stejně se nejlíp ovládám,když jsem přes týden sama doma jen s malou,ty žrací víkendy by se měly zrušit 😀

andy80
19. led 2009

Dobré ránko,

já mám tento týden pouze 0,5kg, ale není se čemu divit. Jiřík měl sobotu narozeniny, tak jsem si dala dortíka, chlebíčky a červené víno. Ale ode dneška jsem zase přísná. Ale zase za 14 dní 2,5 kila taky dobrý 😉

kometka5
19. led 2009

krásné dopoledne,

Leni, ty jsi optimistka, já a úbytek? mám tedy pidi úbyteček, čekala jsem o hodně větší, fakt jsem celý týden docela držela, až na malé výkyvy, do toho jsme i něco dělala a ono skoro nic. Hodně mi to naštvalo, mám pocit, že to nemá smysl, že asi nikdy už nebudu na svý váze a mě je určeno být hnusná a tlustá. ☹ ještě to můžu přičítat MS, ale na co se budu vymlouvat příští týden, to fakt nevím. 😠

leninn
19. led 2009

Komet, hlavu vzhůru 🙂 Úplně Ti rozumím, ale ono to půjde, neboj. A máš ještě něco z těhu kil? Nebo už je máš dole, ale chceš ještě zhubnout? A myslím, že to bude ta MS, já jsem ji měla minulý týden, také jsem se celkem snažila a 200g pouze dole, jsem byla také naštvaná, ale tento týden se to zase pohlo 😉

A vůbec, holky, hubnete těhu kila nebo už jste na předtěhu váze chcete zhubnout něco na víc? Vlastně ani nevím, jak jste na tom?

Andy, 2,5kg za 14 dní je super, myslím ideální, klidně by stačily i ty 2kg 🙂 jsi dobrá, hezky ses do toho opřela 😉

Rendo, přesně tak, ty víkendy...já, pokud nehraju zápasy, tak jsme taky děsná a nemůžu se udržet, naopak, když hraju, tak jím až příliš málo, protože mi pak není dobře, ani před zápasem, ani po... 😒

Ahoj Brambůrko, nějak si Tě nepamatuju...ale, tak jako tak, klidně se k nám přidej 😉 Funguje to tak, že se vážíme každý týden v pondělí a posíláme Kometce váhu do IP, první pondělí v měsíci se i měříme-hrudník, pas, boky a stehno 😀 Ona to zapíše do tabulky a pošle nám to na mail, takže se s ní nějak domluv a pošli ji i mail....nemůžu za ní mluvit, já tu tabulku nedělám 😅

kometka5
19. led 2009

Leni, já mám pořád min. 6kg, před těhu, ale pak chci ještě 4kg. mě by docela stačilo mít 70kg, i když byli doby, kdy jsem chtěla hubnout, ale teď budu hrozně moc ráda, když to dotáhnu do 70kg, což jep ro mě teď nepředstaavitelný cíl. ☹ a jak jsi na tom ty?

Brambůrko, jaksně, že se můžeš přidat, do tabulky tě dopíšu, to není problém, všechno je, jak psala Leninn, ale ještě bych potřebavala výšku. jestli chceš, tak mi písni do IP.

paseky
autor
19. led 2009

ahojte kočky moje, doufám, že všechny úbytek

moc Vám to přeju a já dnes najíždím na 2 hodinovej systém, páč bych se za chvíli asi jinak neunesla 😝

tak doufám že příští po budu mezi Vámi šikulkami a budu hlásit třeba malej , ale úbytek

takže zdar hubnutí a ať jsme tlustý na tři prsty 😀 😀 😀
večer jsem juknu teď pádím k mamce dělat účto
školu až už v únoru mám zatím hotovo 😉

prami
19. led 2009

ahoj holky,

taky jsem odeslala údaje.Zhubla jsem 0,6 kg.Na to,že jsem nebyla úplný vzorńák,to celkem jde.

komet - jsem na tom úplně stejně-ted budu ráda za 68 kg a byly doby ,kdy jsem měla 58-60 a 68 byl pro mne vrchol obezity 😀 ,no a jak bych je ted ráda měla- a jak to tak vidím,tak cesta k nim bude ještě móoc dlouhá :-

leninn
19. led 2009

Komet, já jsem vždycky měla 70-72kg, jak jsem psala, mám dost svalů a při této váze jsem měla asi 14%tuku, když jsem si ho nechávala tenkrát změřit. Jenže po škole, to jsem nastoupila do pracovního procesu, učila jsem ten tělocvik a během dne jsme nestíhala jíst ani pít, pak oběd, kde jsem se nažrala k prasknutí, pak zase skoro nic a když, tak samé nezdravosti, a pak večer pořádná večeře, takže jsem otěhotněla a měla jsem 80!!!! 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 blicí smajlík by se opravdu hodil....pak 18kg v těhu, takže jsem šla rodit skoro s metrákem, no hnus, je mi blbě, když si na to jen vzpomenu ☹ ☹
Takže teď jsem téměř na své škoní váze, ale chtěla bych to zkusit na míň, třeba to teď změnou hormonů po porodu půjde 😉 Chtěla bych tak 65, vysněných by bylo 60kg, ale nevím, jak bych pak vypadala a manžovi už by se to asi nelíbilo, říká pořád, že už hubnutí stačilo, že se mu takto líbím, že už víc nechce...ale já ano 🙂

Takže shrnuto, podtrženo...mám o 7kg míň než před těhu, ale kdybych se předtím tak nevyžrala, tak mám ještě tak 2kg navíc...

Toť moje historie, post podrobná, ale také mě to u Vás zajímá....kuk, pište, přehánějte, prochu intimního 😀 😀

paseky, nazdárek, najeď na systém dvohodinovek a úspěch bude zaručený, jak jsi vlastně na tom?

Prami, to je super úbytek, však ideální je prý 0.5-1kg za týden 🙂

pavla80
19. led 2009

Ahojky

Tak holky já po tom mém víkendu jsem měla strach,ale je tam kilo dole!!!!!!!Jsem se fakt celý týden držela,sice pohybu až tak moc nebylo,ale jedla jsem ukázkově,myslela jsem že mi to víkend zkazí,samozřejmě návštěvy,tak se sem tam zhreší .Ta to půjdu poslat Kometce

No jinak já už těhu kila neshazuju,já jsem se tak hezky vykrmila ještě před těhotenstvím,takže tak 😒 .

Brambůrku taky tě vítám a určitě se přidej 😉 😉

Leni a samozřejmě gratuluju k vítězství jste fakt dobré!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

No a jinak holky tak myslím že máme za sebou uspěšný týden a další kila půjdou taky určitě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .Možná pomalu ale půjdou 😵 😵 😵

kitty68
19. led 2009

cau krasomilky

tak js si myslela ze js byla z tabule vysoupnuta a dnes js zjistila ze mi to chodi do spamu 😠
takze doplnuju stare resty a poslu komet co chybi + aktualni vahu 😝 😝 😝 hybe se to dolu ale ne tak rychle jak bych si prala.

mezitim co js hledala metr, mi ellun vlezla do batohu co mam do prace a sezrala zvykajdu 😅 , ale to by ji nic nemelo byt ze jo?

marie_m
19. led 2009

leni, ja mela pred tehu 65 kg, 4x tydne sport, zadnej rachetik, proste normalni sportovni holka, v tehu + 40 kg a jak sem dopadla vidis v tabulce, nemyslim, ze bych to dotahla zpet na 65, ale tak za 70 budu rada

vsem ubytkarkam velika gratulace...jsme proste nejlepsi! 🙂

kometka5
19. led 2009

tak já jsem měla tak 68-70kg, myslela jsem si, jak jsem hrozně tlustá, hlavně stejna byli mega, ale to mám po mámě a babi, takže s tím asi nic moc neudělám, to jsem se vtý době seznámila i MP, těsně před otěhu jsem ale nabrala 4kg. takže jsem měla 74kg a pak v těhu 18kg, hnus,fuj, a z porodnice jsem si odenska 14kg a ty vůbec nešli dolů. nevím, jestli to bylo tím, že malá spinkala celou noc od začátku, že spinkala i přes den, fakt hodný miminko, takže žádný stres a mě ty všechny těžký kg zůstali.
tak teď s tím musím bojovat a nějak mi to prostě nejde. do toho teď nějak mám krizi, že se v zý zimě nedostanu mezi lidi, pořád jsem doma s malou, zavřená do 4stěn a nějak to všechno na mě padá. ☹

pavla80
19. led 2009

Kitty já myslím že né 😉

Maruš teda 40kg to si musela být fakt chudák,ale nyslím žes už to tu jednou psala.

Já přibrala jen 12kg a 8kg,ale ještě před těhotenstvím jsem si to nějak neuhlídala.Ale já vždycky měla problém s přibráním v 19 letech jsem měla 47kg a byla jsem teda uplně hnusně vyzábla,ale prostě to nešlo nahoru a pak přišel takový zlom a během 4 roků jsem se stihla vyžrat na 70kg.Do dneška nechápu jak se mi to povedlo,ale je v tom i těch 12kg v těhotenství.Ale tady je fakt příklad,jak ty kila můžou jít rychle nahoru a tak blbě dolů!!!!! 😖

No jsem ted douklízela tak s epůjdu naobědvat a pak zkusím na chvilku zacvičit si 😉

kitty68
19. led 2009

no ja kdyz js zjistila ze js tehotna tak js mela 58 kg a 63cm v pase a to js si pripadla oplacana 😠 na konci tehotenstvi js mela 75 kdyz js se naposledy vazila asi tak 2 tydny pred porodem a 104 cm pres bricho, z porodky js se vratila a mela js 68kg, pak js jeli do cr a tam js pribrala 2 kila a porad se tak motam kolem tech 70 kil a uz je to rokl 😝

prochi
19. led 2009

Ahoj holky, hlásím se zase po delší době. A koukám, co se to tu neprobírá za intimčo téma – "aneb jak jsme k kilům přišly" 😀 😀

U nás zdá se všechno v pořádku. Příští týden se chystáme na velký ultrazvuk, tak jsme s manžou celý nedočkavý, jestli se nám mrňousek ukáže, co je zač. Ale je nám to úplně jedno, hlavně aby bylo všechno v pořádku. To je nejdůležitější.

No a já? Tak mám nahoře už dvě kila! Nehorázně jsem se v poslední době rozežrala, hlavně mám problémy udržet se večer… snažím se jíst pravidelně, ale přesto na mě večer padá neskutečná žravá... A úplně nejhorší je, když je manža doma, protože to poslouchám jen – běž se najíst, teď se nesmíš žinýrovat, nééé že se budeš hlídat!!, musíš si vytvořit i nějaký zásoby, aby se pak dělalo mlíčko…. blablabla a já většinou podlehnu, co vám budu povídat 😅 Přes Vánoce jsem se hodně držela, protože za normálních okolností jsem schopná přibrat za ty dva týdny, co je manža se mnou doma a ty všechny návštěvy… klíďo píďo 3-4 kila. To jsem si teď zakázala, protože v těhu bych to těžko shodila a už by mi to zůstalo. Tak jsem byla šťastná, že to skočilo jen o kilčo. A taky mě hned po Novém roce čekala kontrola. Doktor mě pochválil a řekl, že když bude vše v pořádku, tak můžu přijít až za čtyři týdny. No a ta vidina vážení u doktora až někdy za čtyři týdny mě táááááák rozežrala, že se nemůžu od tý doby zastavit. Budu muset asi k vám zase začít chodit pravidelněji, abych se držela na uzdě.
Taky už bych mohla pomalu začít cvičit, aspoň nohy, záda, ruce... ale vůbec nevim, kde mám na to jako vzít energii. Bříško roste neskutečnou rychlostí (u prvního těhotenství jsem takovýhle měla až tak o deset týdnů později) a já celý dny lítám za malým, ohýbám se k němu, lezem po zemi… už mi nespí po obědě, jen opravdu výjimečně, takže to je nonstop 24hodin makačka bez odpočinku.

No a můj příběh s kilama... tak nikdy jsem nebyla žádná vyhublina, pořád tak +- 70 kg, ale hodně jsem sportovala, takže špeky to ani moc nebyly. Průser začal, když jsem začala chodit do práce a v tu dobu jsme se taky sestěhovali s manžou k sobě (tehdy ještě přítelem). V práci byl velký stres, na jídlo nebyl celý den čas ani pomyšlení a když tak rychlý koláček, kobliha a čokoška z automatu. Přijela jsem navečer domů a teprve jsem se pořádně nacvakla. Takhle jsem se zakrátko vyšplhala až k osmdesátce. A pak se věčným schazováním a přibíráním přidalo dalších deset kilo! V tu dobu se taky přišlo na to, že mám v prdeli štítnou žlázu, ale nechci vinu schazovat jen na ni, i když velký podíl na tom měla. Začalo léčení a já zhubla zase na osmdesát. Pak přišlo těhu. Přibrala jsem dvacet, deset zůstalo v porodnici, pak asi čtyři kilča šla ještě sama, ale pak se to kouslo. Nejdřív jsme kojili a já nechtěla držet nějaký přísný diety, dítě mi spalo celý noci, malej byl hrozně hodnej, žádná hoňka, takže kojení na mě žádný hubnoucí účinky bohužel nemělo.

Holky, viděly jste poslední díl "Jste to co jíte" s tou René, jak byla ve Vyvolených? Tak tam to ten doktor, nebo poradce, nebo co to je, řekl moc hezky. Takhle nějak "René, se svými 70ti a něco kily nepatří zrovna k těm, co trpí velkou obezitou. Ale schválně jsme její příběh zařadili až na konec, jako takový memento, protože v 99% případů, takhle obezita začíná. Máme ca. 70kg, nejsme spokojeni, zhubnem, zase přiberem, zhubnem.... a tímhle stylem se projíme až na metrák a budeme si říkat, jééé kdybysme měli těch 70, to jsme tenkrát vypadali dobře....." Myslím, že měl velikou pravdu.

bramburka
19. led 2009

To jo... já začínala s blbejma dieta když jsem měla 70 kg při výšce 176 cm... no kéž bych to ted mela, je to ted muj cíl, mam 88 kg a těhu za to nemůže teda.
Tak jsem se do toho obula když jsem se na novej rok zvážila a bylo tam 89,5kg, tak jsem se lekla a rekla jsem panebože 🙂 90kg mít nemuzu. Od te doby jsem byla tyden a vikend lyžovat, 1x tydne spinning, 1x tydne aerobic a ted v nedeli jsu tady do fitka na nejake cviceni hubneme pro zeny, 2 hodky i s trenerem....tak uvidim 😉

bramburka
19. led 2009

Jo a sundala jsem tedy 1,5 kg za 14 dni, no a ted jim bily jogurt 😒 ale neomezuji se, jen jsem prestala jist pečivo a sladky, jinak vše, jo a sladky do 30g 1x denne do 14h, podle návodu na obezita.com

rozela
19. led 2009

ahoj ženy, já dnes už 3. týden na stejné váze. se mi to fakt kouslo 😒 hned jdu poslat kometce ip a půjdu zase šůrovat. malý je zatím v pohodě. baj jsme dnes ve školce byli. zítra půjde s tatinem, tak jsem na to zvědavá.

moje obezita story je asi taková: do nějakých 21let jsem vždy měla tak těch 60-65kg, pak se najednou něco zvrtlo, já se vyšvihla na 75, začala jsem hubnout, přibírat, hubnout, přibírat, až jsem byla na 80kg. pak svatba, do roka jsem byla na 90kg, ale to bylo tím, že přes den jídlo skoro žádné a po večerech párty a večeře v restauracích s přáteli. pak těhu +13kg, po porodu do pár měsíců jsem byla pod váhou před těhu a za další rok + 10kg. hlavní problém-přes den nejím a večer to doženu. ale teď se držím a na těch zakletých 70 se prostě dostanu. to, co říkal Havlíček o René, jak zmiňovala Prochi na mě naprosto sedí.

a ještě prochi, super zprávy! 😉 jen tak dál. 2 kilča, to je krásný.

bramburko vítej mezi námi 🙂