Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

nalka
25. led 2009

Kitty já tu váhu mám taky,nejdřív mě to ukáže váhu,pak tuk a pak vodu,jenže jak mám poznat,jestli mám tuků a vody hodně nebo málo.Já nevím,kolik mám správně mít na výšku 169 a váhu 66.Třeba voda se mi většinou ukazuje okolo 50 procent a co já vím jestli je to moc nebo málo 🙂

kitty68
25. led 2009

nalka ja js k tomu mela i takovou knizecku a tam bylo napsane kolik by ceho melo byt vzhledem k veku, ale kde js tu knizku zasantrocila netusim 😅
kazdopadne js to mela nastavene predtim nez js zapadla, a to mi ukazovalo ze mam ten fitness level 4 a ted mi to ukazuje 2 😖 takze bych se asi mela zacit vic hybat

ale na 169 66 kilo je supeer 😉

kitty68
26. led 2009

takze mi to nedalo a pohledala js to na netu, dokonce js vstala z postele 😅

takze zenska by mela mit mezi 20-30% tuku v tele, pricemz v tehotenstvi a kojceni spise k te horni hranici

a vaha funguje na tom ze vysila slabe elektricke impulsy do tela, ty probihaji rychleji ve svalech a tim se urci kolik vlastne tech procent ci kilo toho speku je

divala js se i na super vahy ty ukazi bmi, spek na procenta i kila, kolik vazi kosti, i objem svalu a tu vodu

tu vodu to ukazuje proto abys vedela jestli nejsi dehydrovana behem hubnuti tzn ztracis jen vodu ne tuk

marie_m
26. led 2009

kitty, neblazni, to by preci znamenalo, ze sem v norme, a pritim BMI mam 30, coz je obezita!!!!....tuku mam 25 kg a k idelani vaze mam dat dou 7,5 kg tuku, tu vahu, jak o ni pisete mam doma taky, ale nejak to nesleduju, pac tomu uplne neverim..
...holky, od vcerejska me boli ti pravy zapesti, ktery sem mela v sadre, proste z niceho nic najednou me to vcera zacalo bolet, ja se z toho uz vazbe poseru

jo a jeste mmi ten rozbor rekl, ze mam v tele snad 4 kg mineralu, coz je o trosku vic, nez bych mela (prej mam omezit mlecny vyrobky) a snad 11 kg proteinu, coz rikal, ze souvisi s tim sportovanim a svalama...a co me nejvic pobavilo, ze mam svalnaty prej i bricho, holky, ja mam hroznej zok misto bricha, samy sadlo 😀

pred chvili sem dala kafco, tak pockam jeste, az si dojdu na velkoou 😀 a pak posilam kometce vahu, ale predpokladam, ze to nebude zadna slava, asi hlavne kuli tomu, ze sem byla ut, st, ct, so sportovat a ze spis budu mit vahu vyssi, nez pred tydnem, snad ubyly aspon cm, ale to zjistim pristi pondeli..

hezky den, kocky

marie_m
26. led 2009

pisu jako mongol, ale vy si s tim poradite, vidte? 😀

bramburka
26. led 2009

mi neslo jit na velkou Maru 😀 😀 😀 ale i tak mam ubytek 1kg huráááááááááááááááááááááááááááá

leninn
26. led 2009

Ahojky holky, tak já podle očekávání, úbytek neení ☹ 😠 A přírůstek jee ☹ 😠 😢 😢
Ale je to přesně tak, jak jsem psala včera...chjo, mám tu váhu teď jak na houpačce, úbytek x přírůstek, úbytek x přírůstek...
mno, musím se do toho tento týden zase opřít a využít, že budu mít hodně pohybu, abych zase dala něco dolů a pokusím se to ten příští týden aspoň udržet 😔

Posílám Kometce IP.

Maru, ten rozbor mě teda dost zaujal a 300Kč není zas tak strašný a člověk by aspoň věděl, na čem trošku je. Podívám se, kde to někde poblíž dělají. Já tomu ale i celkem věřím, svaly jsou těžší než tuky, to je jasné a teď jsme se bavily s holkama na basketu a já jsem zjistila, že i ty vysoké hubené 180cm, váží 75kg, přitom bych je tipla tak max na 70kg, spíš míň. Já jsem taky vždycky vážila hodně, i když jsem nebyla tlustá...takže asi kdybys dala dolů těch 8kg, tak Ti zmizí ty špíčky na břichu a zbydou jen svaly...
Vždycky jsem říkala, že abych byla opravdu hubená, že bych musela přestat takto výkonově sportovat, aby se ty svaly trochu ztratily a já to pak jen vytvarovala třeba posilování, ale bez basketu si to neumím představit, tak se holt budu muset zatím smířit s tím, co mám teď...
Jo, moje mamka se fakt příklad toho, o čem mluvím, vždycky hrála házenou a byla taková udělaná, ne tlustá a špekatá, ale prostě svalnatá, pak měla nás a přestěhovala se a...je kost a kůže, svaly povolily, ona začala hodně chodit, do práce na kole a v zimě běžky, takže jen tak na zpevnění a má najednou o 10kg míň než mívala a je fakt hubená...tak třeba mě to jednou také čeká, být hubená, myslím opravdu hubená 😀 😀

No, nechtěla jsem se tak rozepisovat, ale nějak se stalo, tak se omlouvám...

Hezký den 🙂

andy80
26. led 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale mám nemocné obě děti, tak nějak nestíhám. Doma máme trošku dusno, protože manžel pořád nemůže najít práci (dělal v automobilovém průmyslu, tak ho vyhodili kvůli krizi), takže se to projevilo i na mojí dietce. Úbytek žádný, což jsem čekala, ale naštěstí ani nic nahoře, což jsem myslela, že teda jooo. Budu se snažit ode dneška se zase hamovat, byla by to škoda, když jsem to měla tak hezky rozjeté.

marie_m
26. led 2009

leni, ja taky pristustek 0,1 kg, ale podle me je to o tom, ze sem hodne cvicila, takze hubnu na cm
jinak ja sem od 5 delala gymnastiku, nekolik let jsem ji delala vrcholove, takze tady sem nabrala veskerou svalovou hmotu, takze i kdyz sem v ty dobe mela 28 kg (bylo mi tusim 7), tak sem oproti ostatnim holkam nebyla hubena, ale fakt svalnata, takze ja si myslim, ze nikdy nebudu vychrtlik, ale dycky budu vypadat, ze sem bacule a pritim treba nebudu...tak snad to dava smysl 🙂

andy, tak to je mi lito s tvym muzikem, snad brzy neco najde a taky, at uz sou tvy deti zdravy!!

leninn
26. led 2009

Maru, úplně Ti rozumím, protože jsem na tom stejně...sportu se nevzdám a i kdybych už nehrála basket, tak budu chodit na aerobik, spinning, squash, prostě nemůžu nic nedělat, už to mám v krvi 😉 Hlavně by se mnou nikdo nevydržel, protože já když někde nevypustím páru, tak jsem šíleně nabitá energií a nejsem schopná moc odpočívat. Manža je ze mě někdy na nervy, co všechno jsem schopná vydržet, často si myslí, že se přetěžuju, což je někdy možná fakt, ale mě to tak vyhovuje. Ráda překonávám sebe sama 🙂

marie_m
26. led 2009

leni, ano, jako bys mi mluvila z duse 😀 😎

rozela
26. led 2009

ahoj holky, tak jsem odvedla prcka do školičky. dneska šel statečně sám, když se zavřely dveře, tak jenom dvakrát zaplakal maminka maminka a byl klid. tak jsem zvědavá, co mi za 2 hodinky poreferuje paní učitelka 😀

já dnes pro změnu stojím stále na stejné váze. ale! jelikož teta ze lhoty funguje, tak možná, kdybych ji neměla, dostala bych se pod tu zas.... 90. uvidíme příští týden. IP jsem poslala.

holky nesmutněte. ty přírustky jsou maličký. defakto zanedbatelný, příště bude líp 😉

pas, to půjde. jenom musíš zase šlápnout na plyn a rozjet to jako v srpnu 😉 neboj, 2 kilča nejsou moc, ale je mi jasný, jak to nasere, znám to podle sebe. hlavně klid, ať si nezarazíš stresem spalování 😉

andy to je mi líto. snad mužik brzy něco najde. je to na ptáčka ta zasraná krize.

leni, hrajete někdy i v práglu? nebo někde blízko?já že bych přišla fandit a po dlouhé době bych zas mohla jít na basket. a hádám, že maruška by šla fandit se mnou 😵

pavla80
26. led 2009

Ahojky

Holky ted zrovna nemám čas dočítat,jen jsme chtěla poslat Kometce váhu,mám pořád stejně 😒 .Sice žáden přírustek,ale štve mě že ani žáden ubytek 😒 😒 .Já se asi pod tu 60 nedostanu 😒

No tak nic holky až bude chvilka tak si vás dočtu,všem ubytkářkám velká gratulace!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

Pááááááá

prami
26. led 2009

ahoj holky,

tak já hlásím úbytek jsem celkem spokojená,ale vím,že ten režim nebyl 100%,jinak jsem na tom mohla být ještě líp

Leni - fakt ti to sekne,jsi kočka 😉

Maru a Leni- tak já jsem Váš přesný opak,čili lenochod až hrůza,k nějaké činnosti se musím dokopat,nejraději ležím a čtu a něco do sebe láduju 😠 😀

jinak mám taky váhu s měřením tuku, 28% 😒 ☹ ,chci mít tak 24

marie_m
26. led 2009

roz, jojo, to bych se k tobe pridala 🙂 BTW sezenes si nekoho na hlidani, bys vyrazila na ten cycling se mnou?

vsem ubytkarkam gratulace!

bramburka
26. led 2009

ja rada sportuju, ale taky se rada laduju a vic se laduju nez soprtuju, hm... 😖

prami
26. led 2009

jo ještě Andy- a jsou děti brzo zdravé a manžel at něco sežene.My taky oba děláme ve firmě,kter je vázána na automobilky.Já to naštěstí 2-6 let nemusím řešita,ale manžel jo 😒 Průser je,že jeden den to vypadá dobře a druhý už je vše jinak 😒

marie_m
26. led 2009

bramburko, ja taky hrozne rada zeru, fakt, ale to sem dycky, mne proste hrozne chutna, ale je fajn, ze uz sem si zvykla na "zdravej" zpusob stravovani, takze kdyz se preziram, tak vetsinou zdrave 🙂 teda az na chvile, kdy si proste musim dat milu 😀

prami
26. led 2009

Bramburko 😀 😀 ,já vždycky musím najet na to,že cvičím pravidelně,pak se mi to dostane do krve a chybí mi to.Pak se ale stane Něco - např.těhu,dovolená ,Vánoce - a je to v pytli,než já se zase dostanu do tempa tak mi to neskutečně dlooho trvá 😒 😠

kometka5
26. led 2009

ahojky holky,

tak já mám taky úbytek, ale možná je to fakt tím, že jsem prostě nejedla. tak uvidíme, jak to bude příští týden, to měření vypadá bledě, když jsem lenoch líná. jinak já jsem od 6let do 15 - hrála házenou, pak jsme dostali debilní trénerku a já s tím mrskla. teď mi to hodně štve, mohla jsem to dělat aspoň jen tak rekreačně, ale teď jako sádelnice se nikam nemůžu vrátit. a tak je to s tím cvičením, když jsem byla před těhu, tak jsem chodila 2x týdně cvičit, prostě jsem na to byla tak zvyklá, bavilo mi to, dobíjelo energii, jenže teď se nemůžu dokopat, prostě než bych rozhýbala tu sádelnici, tak raději sedím doma...

tak já taky ráda jím, pro mě je výhoda, že nejím totál sladký, takže jak jsem dělala ten mrkovvý koláč, tak jsem se ho ani nedotkla a nedělalo mi to problém. 😉 takže já ani nevím, po čem tak hrozně tloustnu. s malou se skoro nenajím, chodím na dlouhý procházky s malou, skoro tedy nepiju, a stejně to nějak nejde na původní váhu...

tak já mám obyčejnou váhu, která měří jen kg. snad to raději nechci vědět, kolik mám v sobě tuku...ale ten rozbor mi tedy taky hodně zaujal.

ještě čekám na údaje od Kitty a Rendy a pošlu vám to. dofuám, že to zaseneposlu někam jinam, viď Leni?
😀

leninn
26. led 2009

Andy, to je hrůza, musí to být šílený nápor na psychiku nejen Tvého manži, ale i Tvou 😒 ☹ Snad se na Vás brzy usměje štěstí a manža si najde nějakou super práce, lepší třeba i než měl teď. Držím pěstičky 🙂

Rozi, bohužel v Praze nehrajeme, hrajeme východočeskou ligu žen, takže jezdíme spíš na východ, ještě Vysočinu, jen nechápu, jak se tam objevil ten Jablonec nad Nisou 😅 Takže tak, ale já bych se před Vámi strašlivě styděla... 😅 😀

Všem co mají úbytek gratuluju a tiše závidím 😅 😔 😵 Snad za týden, no...

Jinak já mám taky jen obyč váhu, tedy aspoň digitální, ale jinak nic...

A!!! Já jsem taky žrout, kdybych nebyla, tak bych nevypadala tak, jak bohužel vypadám. u mě je práve největšá průser, že miluju sladký, já bych mohla celý den žrát jen sladkosti, čokolád, sušenky,...prostě vše, co má cukříček, ach jo....hned bych si něco dala.
Mám ráda i slané, prostě všechno...tož tak, já prostě vím, že jsem si to vyžrala, nemůžu se na nic vymlouvat. Můžu si za to všechno sama, ale...zase to sama zvládnu zhubnout, že 😉 Musím myslet pozitivně a věřit si 😀
Právě se obávám, že až jednou přestanu sportovat, že hezky nakynu, protože já to svoje mlsání kompenzuju tím sportem, ale co bude pak? Pak, až přestanu? Tak to bylo i v těhu,...papání a pohybu najednou o dost míň, než jsem měla a...18kg bylo tu 😠

Kometko 😀 😀 uvidíme, jestli mi to dojde, nebo ne. Kdyžtak mi to zase někdo přepošle 😉

rozela
26. led 2009

mari snažím se, ale vypadá to tento týden dost bledě. ségra je v práci, mm má odpolední a máma chodí z práce až kolem pátý. ještě čekám na vyjádření druhý ségry, tak jak se ozve, dám vědět.

holky já mám dneska takovou chuť na pořádnou flákotu. dala bych si nějaký steak na grilu se zeleninkou. jak to bylo v Jste to, co jíte. libový hovězí. to by byl oběd. takhle jsem nakrmila manžu a malýho a já uvažuju, co zbaštim k obědu. a večer musim naložit do vody tu cizrnu. sušim to doma 2 měsíce a ještě jsem se nedostala k tomu, abych si ji uvařila. jééé, já vim! dala bych si cuketkovou omáčku se špagetama!

rozela
26. led 2009

leni a proč styděla? vždyť není proč 😉 a já bych tak ráda zase zašla na basket. kdysi jsem ho taky hrávala, bylo to na základce, ale trenér to s námi moc dlouho nevydržel a já pak přešla na házenou, jenže ta mě tolik nebavila a nakonec jsem to vzdala, i když jsem dle slov trenérky měla talent. když to tak vezmu, tak do střední jsem taky celkem dost sportovala. ani nevim, kdy, kde a proč se to změnilo.

vymyslela jsem si na sebe nový pohyb. sestavim si cédo s oblíbenou hudbou a jak dám malýho spát, tak si to udělám prostor, pustím music a budu aspoň hodinku pařit. doma to sice není ono, ale tanec miluju a na diskotéku už mě moc neužije. připadám si tam jak obstarožní hroch mězi těma "dětma". tak spojím příjemné s užitečným. to není blbej nápad, že? 😀

rozela
26. led 2009

ježiš co sem to tam vyplodila za kombinaci slov!!! 😲

bramburka
26. led 2009

rozelo, musis na didžinu vyrazit se stejnejma obstarochama, my s holkama za muzičkou razíme často a teda pařím až ze mě teče, já to uplně potřebuju! Proto mi vyhovuje ten spinning. Jinak ja na zakladce a gymplu delala volejbal, desne me to bavilo, pak jsem toho nechala a ted bych strasne rada chodila! Ach jo.

rozela
26. led 2009

bramburko když ti moji stejně obstarožní přátelé právě nechtějí chodit tančit ☹ a je fakt, že při mojí prostorové výraznosti po 10minutách vypadam, jak kdybych vylezla ze sprchy 😀 a to doslova a do písmene. ale až pokořim 80kg hranici, nasáčkuju se aspoň občas ségře do vleku a vyrazim s ní někam na disco 😵

leninn
26. led 2009

Rozi, to je výborný nápad, taky mě to občas chytne, pustím něco oblíbeného a jedu 😀 😀 😀 Občas i s Barčou, jí se to děsně líbí, kouká na mě jako na blázna a pak se přidá 😀 😀 No sranda...

Brambůrko, volejbal jsem taky hrála, ale pak už se to nedalo zkombinovat s basketem, tak jsem přestala chodit na tréninky, ale chodila jsem hrát s chlapama, a to jsem teda byla fakt dobrá, měla jsem ránu jak chlap a nebála jsem se žádného míče. Pak ale i oni přestali, ale začali mladší, tak jsem chodila a nima, jezdila na turnaje-až do těhu, ale od té doby s nima nechodím trénovat, protože to mají v době aerobiku a já dala přednost jemu, abych si zformovala postavu, ale volejbal miluju, kdybych nehrála basket, určitě bych hrála volejbal 😉 Takže, vrať se k tomu, najdi si, kdy kdo trénuje a jdi do toho!!!Budeš mít super pocit 😉

Jinak jsem někde četla, že házená je nejbrutálnější sport vůbec...hodně kontaktní, je to pravda?

marie_m
26. led 2009

me disko nikdy moc nebralo, mam rada trochu jinej styl hudby, ale ted s holkama tak dvakrat do roka vyrazime na tah, nejdriv hospoda a pak tanyny, ale radeji mam tu hospodu 😀

kometka5
26. led 2009

Leni, je fakt, že se to říká a já bych i řekla, že jo. když třeba koukám na basket, tak mi někdy připadá, že to rozhodčí píská hned, jak se toho druhýho doktneš, ale věřím, že kdybych já byla ta faulovaná, že to tak nevidím. ale řekla bych, že házená je o kontaktu někdy až hodně. mě třeba běžně vyskakovalo rameno z kloubu...bolest jako kráva, ale trénérka to vždycky vrátila a pak to hned nebolí a může se hrát dál...ale je to někdy fakt maso. 🙂

rozela
26. led 2009

leni já ti ani nevim. ze své malé zkušenosti bych ani neřekla, že je házená až tak brutální. víc než nějaká ta modřina se mi nikdy nepřihodilo a to já jsem bitkař 😀
holky, taky jsem chodila rok na šachy 😀 😀 😀 není sport jako sport 😀 😀 😀