Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
25. srp 2008

no tak ja se dnes cely den setrim, pze js byli nakupovat a meli v tescu bena&jerryho za polovicni cenu tak si dam vecer 2 polevkove lzice 😀 za odmenu

marie_m
25. srp 2008

kocky, ja celej den nic nedelam, jen lezim, ctu si, sem na netu a samozrejme zeru, muzik se celej den stara o malyho..o tom sem dycky snila, mit den kllid, ale najednou me to nebavi a netesi :(

tak premyslim, ze si ze sklepa vyndam aspon rotoped a budu kazdej den aspon hodku jezdit

caira
25. srp 2008

damy ja to tenhle vikend taky totalne pos*ala..jsem ani nepocitala KJ, ke snidani jsem mela trosku vlocek, ale pak k obedu jsem mela housku se sunkou a nejakou zeleninku a vecere...! spagety s kurecim masem a syrovou omackou..a k tomu sklenicka vina s kolou..vcera dva kusy mrkvoveho dortu u tchyne..no des..zitra opet zacnu na ostro a mame tyden nez se budeme muset zapsat do tabulky, tak snad to nejak dame, ne??? 😀

pavla80
25. srp 2008

caira no snad,zas tam něco musí ubýt 😀 😝

maruš taky mám rotopéd ve sklepě a taky jsem už uvažovala že pro něho skočím,ale vím jak to vždycky dopadlo 😒 sem se prostě nikdy doma nepřinutila a flakala to!!!!Ale možná by to ted bylo jiné,uvidím.Ale vím,že to bez pohybu asi opravdu nepůjde 😠 😝

caira
25. srp 2008

pavli ja mam takhle trenazer veslice ve vedlejsim pokoji, zabira spoustu mista a akorat se na nej prasi...
😎

swead
25. srp 2008

dobrý večer,

manžílek uspal dítě, tak mám chvilinku čásek na Vás.

Cairo, tabulka mi ještě nepřišla, je chyba na mém přijímači? 😀

marie_m
25. srp 2008

pavlo, ja se sice hejbu rada, ale slapani na rotopedu me fakt nebavi, ale ted mi asi nic jinyho nezbyva...tak to zkusim, snad to nedopadne tak, ze to budeme mit jako vesak na bordel 😀

swead
25. srp 2008

koukám, že o víkendu byly nějaký skvrny na slunci, ptz tady všichni hřešili. Ale pokud je to jednorázový tak bych to nehrotila a bude to ok 😉

pavla80
25. srp 2008

maruš mě by taky bavil sport,ale chodit někam do fitka nebo tak.No ale za prvé nemám pořádně s kým,ve dvou by to bylo lepší jeden druhého podporuje když už to chceš třeba vzdát a za druhé manža je skoro pořád v práci a dost často do noci,tak opravdu nemám kdy 😒 .To mě štve nejvíc a nemám komu jinému říct aby mi aspon dvakrát do týdne pohlídal holky.Ale v zimě to snad bude lepší,manža bude mít víc volna tak snad něco zkusím 😵

swead
26. srp 2008

ahojky,

koukejte co jsem našla za článek:

http://zdravi.idnes.cz/nejvetsi-nepritel-vasi-p...

marie_m
26. srp 2008

Pavlo, ja klidne vyrazim plavat nebo na aerobik sama a vubec mi to nevadi...stejnak me ale nejvic bavi squash, tenis, beach a to s manzilkem, pac jsme moc soutezivy...mame holcinu na hlidani, chodi k nam kazdou stredu, a nebo i vickrat v tydnu, proste jak potrebujeme...mozna bys u vas taky mohla nekoho sehnat?...ale je fakt, ze je to financne narocnejsi, teda aspon pro nas

marie_m
26. srp 2008

swead ahojky, tak to sedi, co? 😀

leninn
26. srp 2008

Ahojky,
ten článek od Swead byl hodně zajímavý abohužel myslím, že pravdivý 😖
Každopádně, teď, dnes jsem se rozhodla, že už takové víkendy nebudu mít je přede mnou dost zatěžkávající zkouška. V sobotu u našich slavíme mamčiny narozky a sestřinu promoci, takže jídla a dobrot bude až nad hlavu...ale já to tentokrát vydržím, neříkám, že si nic nedám, ale jrn trošičku a ne od všeho ..... 😅
Tak Vám pak dám vědět.
Vždyť je pak v pondělí vážení a měření, tak abych neměla víc...

Hezký pohodový hubnoucí den
😉

pavla80
26. srp 2008

Ahojky holky

Maruš tak to si dobrá,já už taky kdysi chodila,než jsem měla holky sama,tak asi znova začnu.Aspon jednou týdně si to u manži vydupu 😠 a prostě bude mít volno 😀 .Naše Miška se dost bojí cizích lidí,tak o holce na hlídání neuvažuju.A zítra řeknu manželovi,at mi přinese ten rotopéd ze sklepa a zkusím to a uvidím 😉

Swead tak to je opravdu pravda bohužel 😒 ,Nevím nějak to člověk má asi zakodované v hlavě.

Leni tak držím pěsti at to zvládneš 😉 😉.Je fakt že jsem byla minuly sobotu u segry na narozkách a taky jsem se necpala,vzala jsem si,ale fakt jsem ubírala plyn. 😀 .

A myslím že ten vážicí pondělek je vymyšlený fajn.Budemse snažit o víkendu se krotit 😉 😉 😉

leninn
26. srp 2008

Pavli, určitě ten rotoped zkus. Když se na něj nedostaneš každý den, tak třeba od den. I kdyby to mělo být dvakrát týdně, tak lepší než ani jednou....
jo, já třeba vím, že bez cvičení prostě nezhubnu. Hubnutí mi šlo vždycky pomalu, i když jsem cvičila a to je u mě kámen úrazu, jak nevidím delší dobu výsledky, mám tendence to vzdát...
Ale pokud se na to nevykašlete vy, tak já to také vydržím, styděla bych se nejen sama před sebou, ale i před Vámi...
Doufám, že tu sobotu zvládnu tak dobře, jako ty 😉
díky

pavla80
26. srp 2008

Leni já to mám stejné jak nevidím výsledky tak mě to deprimuje a kašlu na to.Zatím to jde dolů hezky a jsem nadšená a dost se divím protože fakt necvičím 😉 .Ale myslím si že za chvíli příjde stopka a bez cvičení se neobejdu 😒

Ted jsem hodně slyšela o spiningu,že je to super na hubnutí,ale mám z toho docela strach,nemám absolutně žádnou kondici a tak se bojím,že to neušlapu tu hodku,nebo jak dlouho to trvá.Nechodíte některá?????

Ale asi zkusím posilku,tam mě to celkem baví a musím něco dělat s tím mým břichem,zůstalo mi po holkách 😒 .

caira
26. srp 2008

nazdar holky,

tak ten clanek je fakt pravdivy 😀 ja se taky pres tyden hlidam a o vikendu to mam volnejsi a to hlavne proto, ze to chodime na veceri ke tchanovcum, 😅

Ja bych docela do fitka chodila, driv jsem chodila nekolikrat tydne { taky to bylo znat} ale ted s malou to proste nejde, manza chodi domu az v sedm vecer z prace, a to ja uz jdu uspavat..no a abych se nekam hnala v osm vecer? 😒 tchyne ta nepohlida..ta jakmile mala zacne natahovat tak mam pocit, ze se rozbreci taky [ ma holku rada, ale jako by se jii bala ci co, ani sama si ji na ruku nevezme-no staci, ze bydli cca 10 minut od nas a ani na prochazku si ji nevezme] 🙄 a nikoho jineho tu nemam, kdo by treba mohl hlidat..je to skoda, ja bych do fitka fakt chodila rada 🙂

prochi
26. srp 2008

Ahoj holky moje hubnoucí,
hlásím se po víkendu, který dopadl absolutně hrozně. Jsem prostě slaboch slaboch slaboch... už v sobotu ráno jsem měla hroznou krizi, tak jsem to pak nějak hodila za hlavu... ještě jsem si říkala, dobrý, jeden den... zítra zase pojedu zdravě... jenomže v neděli mamka přinesla pekáč švěsťáků (ty velký buchty se švestkama), manža naplánoval, že nás odpoledne vyveze na pouť... a "dieta" zase v prd.li 😠 Ale když to vezmu zpětně, tak jsem se zas tak nějak jóó nepřežírala, né jako že "Tak a teď se nacpu, protože zítra už nebudu moc!", to zas né.

Cairo, tabulka krásná!! Jseš holka šikovaná a hlavně hodná, že ses toho ujala. Díky dík. Vážící pondělí schvaluju všema deseti, protože aspoň budu mít jakous takous brzdu proti žraní o víkendu. Věřim tomu, že jó.

Tak a teď vás jdu dočíst, ať vidim, jak jste holky šikovný zvládly ten prokletej víkend.

marie_m
26. srp 2008

cairo, ja chodim sportovat od 21:00, je to dost pozde, ale holka na hlidani nam chodi na pul 9, kdy uz malej spi, je to zahul, protoze hrajeme tenis hodku, prijedeme domu v pul 11, ja pak jeste neco delam na pc a spat chodim kolem pulnoci..vyjmecne chodime sportovat od rana, kdyz jsme u nasich, mamca rada hlida

neska dieta vyyborna, dali jsme si s manzou na pul nutelu..ale od ted uz zase hubnu ☹😀

prochi
26. srp 2008

Tak jsem vás přelouskla.
Maru, ty jedna šikulo, to je mazec s tou tvou zlomenou fajfkou! Jak se ti to povedlo? Že tys neměla chrániče, co?? 😎 Já teda mám co říkat, protože já jsem si letos z jara takhle narazila kolena. Tři týdny jsem chodila ze schodů a do schodů s neskutečnýma bolestma. Cvičit jsem nemohla pomalu dva měsíce, než se to zase dalo do cajku. Ale už jsem si koupila konečně chrániče a bez nich teda ani ránu. Jsem sice trochu jak robokop, protože mám chrániče na kolenou, loktech i na zápěstích, ale už si bez nich netroufnu. Tak jen ať se ti to brzy a správně zahojí a nemáš už žádný bolesti. Chjo, to je pech. A jak to děláte s malým? Manža zůstal doma?? Nedovedu si vůbec představit mít nemohoucí ruku, jak bych toho čerta našeho zvládla 😕

Jinak koukám, že hřešící víkend nebyl jen u mě 😀, tak navrhuju zapomenout na něj a jedem dál a to by bylo, aby tam příští PO nebyly nějaký pěkný úbytky 😉

prochi
26. srp 2008

Ještě ke sportu. Já miluju plavání a aerobik. Teď teda máme prázdniny, ale od září to zase všechno vypukne. Na plavčo jezdím 1-2 týdně. Většinou v neděli po obědě, když jde malej chrnět a je manža doma. A pak pokud to jde, tak jednou v týdnu, podle toho, jestli kdo hlídat. A na aerobik chodím dvakrát týdně od sedmi večer. Ale taky né pokaždý, když má manža noční, tak to taky nejde, protože jede z baráku už v pět. Teď přes léto hlavně jezdím s malým na kole. Naposled jsme byli v pátek. Dneska se chystám zas, jestli nebude nějak moc foukat. Jako taky neříkám, že se mi vždycky chce, třeba v zimě, venku už je tma, prší nebo naopak mrzne, jsem unavená a nejradši bych sebou flákla na gauč, tak se taky musim kolikrát přemlouvat. Ale když už tam jsem, tak jsem ráda a odpočinu si od kluků a je mi vždycky pak hrozně dobře.

marie_m
26. srp 2008

prochi, chranice sem samozrejme nemela, pac mi nedelali dobre, hrozne me to skrtilo, ale i kdybych je mela, tak by to asi melo stejnej vysledek, protoze to byla rana jako prase, padala sem na hubu, tak sem tam radeji dala ruku 🙂 bolelo to jako blazen, jeste ted to docela boli, ale je to uz o dost lepsi...akorat ze je to prava ruka, nejsem zvykla nic delat levou, takze mi dela problem si i vytr...za... 😀
navic sem dostala chripajznu, takze si fakt uzivam...manzilek je doma, vzal si OCR do patku, snad to pujde jeste na jeden tyden a pak by prijela jeste mamka, pac to budu mit 5 tydnu ☹

a misto, abych si uzivala, ze mam veget, honzik (muz) se o malyho fakt stara, ja nic nedelam, tak me nic nebavi, nejradeji bych se poradne nazrala...ale snad to brzo prejde 😅

caira
26. srp 2008

mari tak to na me uz je pozde, my chodime v deset spat 😀 a hlavne bych nechtela nikoho ciziho k male dokud je jeste takhle mala, ona neni rada sama ani s tchyni natoz s nekym cizim.. 😒

marie_m
26. srp 2008

cairo, vsak jo, my si tu holcinu nasli, kdyz byl malymu pres rok 🙂

leninn
26. srp 2008

Ahojky holky,
tak jak jste takto při úterku na tom?
No, já nic moc...nějak se do toho po té prasácké neděli nemůžu zase dostat 😒 Ale doufám, že zítra už to bude fajn...musím, teď jsem si celkem užila, né, že bych v pondělí a dnes nějak hrozně hřešila, ale nedodržela jsem max těch 5000kJ ☹
Tak zítra už jo...ať mám v pondělí nějaký úbytek 😉
Tsk se držte, dobrou noc a krásné zítřejší ráno 🙂

prochi
26. srp 2008

Čusík Leninn, vydrž, určitě se do toho zase dostaneš. Důležitý je, žes zpátky najela a jestli to trochu přetáhneš, no tak co. Hlavně, že už fakt zas počítáš a hlídáš se a jestli to trochu překročíš, tak se zas tak neděje.

U mě zatím dobrý. Ale musim se dost hlídat v takových obyč věcech, co dělám úplně automaticky. Třeba když malýmu zbyde kousek rohlíku, normálně bych ho strčila do pusy, dneska měl ke sváče Lipánka a hned bych po něm dojela zbytek, včera od kamarádky dostal karamelku, tak jsem mu ji vyjímečně povolila, ale užužlal půku a já hned ten zbytek automaticky šoupla do huby... tak jsem to hned vyplivla do kapesníku 😀

Maru, já s tebou tak soucítím. Úplně si dovedu představit tu chuť k jídlu, když nemůžeš nic dělat. Zkus to holka nějak vydržet... jsme s tebou 🙂

Jdem chrnět, tak pááá zítra.

leninn
26. srp 2008

Prochi: díky...zítra musím zase na tvrdo...rozhodně to nevzdávám, že jsem to teď překročila, no, co už nadělám, ale není to takové, že bych žrala jak blázen, když už jsem to tedy pokazila, to ne, za což jsem moc ráda, protože dřív to tak vždycky bývalo. Řekla jsem si když už, tak už...a sežrala jsem vše, co mi přišlo pod ruku, ale to už teď nechci.
Někde jsem četla, že je nejhorší, když třeba člověk povolí a nemá den podle svých představ, že se přežere s tím, že zítra zase bude hubnout, Je lepší to porusit jen trochu...mít třeba místo 5000kJ 7000kJ, ale ne 15000kJ😖
Možná to píšu dost chaoticky, ale asi víte, jak to myslím 😉

Taky jdu chrnět, dobrou

kometka5
27. srp 2008

Holky, Leni, mě to taky nějak nejde zaplout do starých kolejí...sice nežeru jako o víkendu na svatbě, ale stejně...já se snad už vážit ani nechci...fakt mi nějak dochází motivace, hlavně když nevidím skoro nic dole a o toho jsem líná jak veš...včera jsem se přes oběd, co malá spala, přemlouvala, ať si aspoň udělám lehysedy a jsem takový prase, že jsem se k tomu nedostala...
já bych třeba chodila na aerobic, ale teď o prázninách tady za domem není a pak stejně nevím, kdy se tam dostanu, když je V. od sedmi do sedmi, osmi v práci. a pak se mi nikam nechce. chodím spát v deset a jsem k.o.
nehledě na to, že bych potřebovala nějakýho tahouna, kdo by chodil se mnou, takže ani doma to nehrozí nějaký cvičení, nepřinutím se. měla jsem tu i rotoped, ale když byl celý prachu, tak jsme ho uklidili.
prostě jsem hnusná, líná, tlustá...

teda to je náladička takhle po ránu... ☹

leninn
27. srp 2008

Komet: nevzdávej to!!! Krize musí přijít, na to se připrav, musíš ji překonat a bude zase líp!
Já jsem na krizi připravená a myslím, že přijde hodně brzy, protože jak píšeš, já jsem za poslední týden zhubla 0,1kg, dnes jsem se vážila, ale do pondělí je času dost a pokusím se s tím jěště něco udělat...když nevidídm výsledky, také jsem hned demotivovaná, ale tentokrát to nevzdám, opravdu jsem tak přesvědčená, že už musím, že mě už nesmí nic zastavit...
Moje rada je taková, zkus na sebe být hodnější...také se sama sobě šíleně moc nelíbím, ale snažím se chválit i za mlé pokroky, jakmile vidím, že mám o něco na váze míň, nebo se lépe vejdu do kalhot...pokaždé se na sebe usměju a řeknu si fajn, Lenko, tak zase je to lepší 🙂 pomáhá to 😉
Dřív jsem na sebe pořád jen nadávala, jak jsem hnusná a tlustá a ...pokaždé jsem to hubnutí hodně rychle vzdala, protože když je člověk blbě naladěný, všechno jde hůř, to je jasné...proto chci hubnout a ZHUBNOUT v dobré náladě a na krizi jsem připravená (nebo si to aspoň myslím)

A cvičení, No, já teda cvičím, ale co mi to dalo se přinutit, to teda síla, ale jakmile jednou začneš, tak už to pak půjde a najednou na to bude i ten čas...První týden se budeš nutit a pak už Ti to cvičení přijde na mysl samo.
Dnes je tomu přesně měsíc, kdy jsem začala hubnout...udělala jsem si tabulku na cvičení-břicho, nohy, kliky, běh, ostatní sporty....co Tě napadne. Teď na to koukám a prvních 14dní jsem cvičila tak ob den a pak už každý den, někdy dokonce i dvakrát. Teď se věnuju hlavně břichu, ale začínám po troškách i nohy a chodila jsem běhat kvůli basketbalu, abych měla kondici. Teď máme tréninky, tak už běhat nechodím, ale od září zase začnu +dvakrát týdně od19-20h na aerobik a pátky trénink, tak doufám, že se hubnutí nezastaví...
Najdi si nějaký sport třeba i s manžou či přítelem, my třeba chodíme minimálně dvakrát do měsíce na squash.
Je to hrůza, ale já vím, že bych bez domácího cvičení nezhubla, už to mám vyzkoušené a vůbec, pochybuju, že bych shodila to vytahané břicho bez posilování...

Ježiš, moc se omlouvám za ten román, Komet, snad se nezlobíš, co píšu, jsoui to jen mé rady a zkušenosti, protože já se snažím hubnout snad celý život, zhubnu, naberu, zhubnu, naberu...a tak to šlo stále dokola, ale teď zhubnu a už nenaberu, jedině, že by bylo další mimi 😉

Drž se a hlavu vzhůru!!! Jsme v tom s Tebou....

marie_m
27. srp 2008

dobre ranko, kocky, tak ja sem vcera vecer maximalne selhala, mela sem smazenyho syra, k tomu kruti maso a rejzi a ve finale lehkou kolu a jeste chleba ☹ achjo...nejak se vubec nemuzu dostat zpatky...
.honzik mi vcera prinesl ten rotoped, tak az se mi udela lip (mam chripajznu), tak se do toho pustim..
dneska jsme meli jit na squash ☹ tak si asi aspon doma zaposiluju, mam cd pilates, tak uvidim, ja mam problem, ze me tohle moc nebavi, mam rada dynamicky, kontaktni sporty 😀...u kterejch si napriklad muzu zlamat ruku 🙂

jo a pro pobaveni, nekdy v breznu me chytla stejna posedlost zhubnout, jako ted, nejela sem sice pres floru, ale hodne sportu a malo jidla, nevazila sem se, ale vysledky byly - obleceni a tak - a co se nestalo?....natahla sem si vazy v kotniku...takze noha v dlaze a utrum...a pribrala sem 10 kg, takze doufam, ze se to nebude ted opakovat ☹