Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marta82
7. srp 2008

Paseky kde je ten denicek jak si to v nem zapisujes,ja to nemuzu najit nebo jsem slepa

leninn
7. srp 2008

ahojky holky,
ráda se k Vám přidám. Já už od 1.8. zapisuju na té floře a zatím se mi jakž takž daří. Do 5000kJ tedy dnes poprvé, jinak do těch 7000kJ, ale i to si myslím není zase až tak zlé, ne?
Už jsem se o hubnutí pokoušela asi před půl rokem, začalo se mi dařit a pak jsem se na to vyprdla a kila šla nahoru, takže jdu zase od začátku, ale už na ostro, protože se na sebe už nemůžu dívat.
Takže držím pěstí a Paseky, beru tě za slovo a do září o 5 kg minimálně lehčí...doufám

paseky
autor
7. srp 2008

marti je tam nějaká e-kalkulačka tak tam taky mi to chvilku dalo 😉 ale už to snad zvládnu

leni hojky to se nám to bude hubnout snad samo, kdyžř nás bude tolik 😅

marta82
7. srp 2008

Aha registrace,uz to mam

paseky
autor
7. srp 2008

těch 5 kilo do konce září by bylo super

pad dalších 5 do vánoc a příští léto z nás budou twigy 😀 😀

marta82
7. srp 2008

Jee to je super

marta82
7. srp 2008

pase jeste mi rekni ty si planujes do predu takze uz vis kolik energie spotrebujes? A to uz sis zapsala do deniku nebo az zitra a zatim sis to jes spocitala. Me vychazi 8500 do 11 000 Kj

pavla80
7. srp 2008

Ahojky

Holky můžu se k vám přidat?Zhubnout bych taky potřebovala,ale tu vůli na to nemám.Ale možná když tu budu číst jak vy to zvládáte,tak mě to taky podpoří a nebudu hřešit.Už jsem taky párkrát zkoušela zhubnout právě tím že jsem si hlídala co jím a kolik toho sním,ale problém je že pak je pár narozenin a nebo nějakých žranic a já se na to vyprdnu.Ale do zrcadla se taky moc dívat nemůžu 😀 .Já bych potřebovala dolů tak 10-15kg.a to je teda dost.Měřím 160cm. a vážím 70kg 😠 😠 😒

Tak teda zítra asi najíždím zas na tvrdý režim tak snad to zvládnu vydržet až do váhy se kterou budu spokojená 😉

marta82
7. srp 2008

pavli ahoj,jasne vitej. Koukni na tu floru,zaregistruj,je to super

paula
7. srp 2008

ahoj, ja bych se taky rada pridala. Uz jsem jednou zacala, asi pred 2 mesici - cvicit, jezdit na kole, min a pravidelne jist, ale ani po mesici nic a pak do toho dovolena.... zmrzliny, sladkosti, svedske stoly... 🙂 a mam ted o 2 kila vic nez pred zacatkem hubnuti. 😠 😠
Ale jdu zase do toho! Tentokrat bych chtela vytrvat. Muj nejvetsi problem je unava. Dcera se me v noci jeste stale budi a taky se casto rano probudim spraskana jak pes a jak jsem cely den unavena, tak mam chut na sladky a kafe. ☹
Co jsou vase slabosti a jak je prekonavate? Ja jsem zavisla na cokolade.
Jo, taky jsem pro hubnuti pomalu ale jiste. Tak se priznam ke svym miram, to taky pomuze. 175cm, 79kg 😅 (pred tehu 70kg). A muj cil je 68kg. A klidne az za rok, jen aby to vydrzelo. TAkze co mesic to kilo. To je myslim realny plan.
Uz se me jednou podarilo zhubnout 8kg, kdyz me bylo 20 a vazila jsem 67kg, to me prislo moc. A zhubla jsem pohybem - rychlou chuzi, jezdenim na kole a ze zacatku mi pomohla delena strava. No a snazila jsem se jist zdrave a dost pit, kdyz jsem mela chute, tak se napit caje, nebo jablko. Zhubla jsem na 59kg, ale vahu jsem si neudrzela ani rok, protoze jsem se vratila ke svym drivejsim navykum - vice jidla, mene pohybu.
Takze nejtezsi je vubec zacit, ale kdyz uz se zacne darit, tak to jde samo. Ale vahu si pak udrzet je taky tezke. Znamena to vlastne zmenit naporad zivotni styl, jinak se to zase vrati.
Preju vsem hodne uspechu! 😀

pavla80
7. srp 2008

marta 82 tak jsem si to tam přečetla a zaregistrovala se tak od zítřka si to zkusím všechno psát a uvidíme 😉

paula můj problém jsou taky sladkosti,né přímo čokolády ale třeba hodně mám ráda sladké pečivo,buchty a tak.Taky jsem už zhodila asi kolem 5 kg.Ale neudržela to.To je právě to že člověk fakt u toho už musí zůstat napořád 😒 .

A taky mě štve že nemůžu nikde chodit cvičit.Manža je skoro pořád v práci.A já jsem na holky sama občas bývá večer doma,ale to zas já po celém dnu kdy lítám kolem holek,už nemám náladu ani sílu jít ještě cvičit.Ale je to trochu i výmluva no jo 😀

paseky
autor
7. srp 2008

ahoj pavlo a paulo čím víc nás bude tím se podpoříme a podržíme a bude to super

já si říkám když máš chuť na sladký fajn dej si to místo jednoho jídla a pak zas za ty 2 hoďky jídlo . nic si nezakazovat!!!!!

nestresovat se tím že tohle nemůžu můžem vše ale s mírou

marti výdej energie neřeším taky mi to vyšlo na těch 8500 ale zatím jsem se každý den udržela na uzde a jsem pod a nemám pocit hladu

teď jsem měla k večeři(20hod) rybičky a 3 toutový chleba a jsem naprsknutí narvaná a kaloricky to nebylo ani tolik takže paráda

paseky
autor
7. srp 2008

achjo sorry ty moje překlepy 😝 😝

jinak se dnes loučím a zítra papapa

ráno jdu k mudroj lae pak se tady jistě ukážu

pavla80
7. srp 2008

holky a když si to tam teda napíšu zítra co jsem všechno snědla tak mi to vypočítá jestli je to moc???

A co pijete??Já mám trochu problém s tím že bychměla pít čisté třeba i perlivé vody?Většinou piju ochucené minerálky.A taky jsem všude slyšela a i před tím jak jsem to fakt všechno dodržovala pít 2litry tekutin tak to asi taky nezvládnu 😒 ,tolik toho vypít

pavla80
7. srp 2008

paseky dobrou noc a zítra ahoj

kometka5
7. srp 2008

Ahojky,
můžu se k vám taky přidat? já zkouším zhubnout už od porodu, v porodnici jsem enchala 5kg, a teď mám dole ještě 3kg, takže fakt nic moc...potřebovala bych zhubnout ještě aspoň 10kg, ale nejlepší by bylo 15. přiznávám, že mám 172cm a 85kg, fujfujfuj...
na floře jsem už zaregistrovaná, tak od zítřka si to taky píšu...snad to nějak pomůže.
a do září 5kg je hodně dobrá motivace.

jinak já nasladký moc nejsem, 2x do roka si dám tabulku čokolády, tak ani nevím z čeho pořád kynu a kynu, ale možná je u mě problém to, že skoro nepiju. vypiju tak 0,5-1 l denně. já prostě víc neumím... ☹ myslíte, žeto můžebýt tím?

pavla80
7. srp 2008

kometko vítej

Tak s tím mám taky právě problém taky do sebe víc nemůžu "narvat"a jestli to tím může být nevím.Ale vím čím je to u mě.Kolikrát celý den nic pořádně nejím a jak už tu psaly holky tak večer se nacpu a to je to nejhorší.

holky a ještě jedna otázečka máte určenou určitou hodinu do které večer jíte????

paula
7. srp 2008

Pavla80, ja to mam taky tak. Manzel je hodne v praci a ja nemuzu jit nekam cvicit. Jednu dobu pracoval min a tak jsem si prosadila 1 vecer v tydnu a chodila jsem do parku "behat" spis rychle chodit. I kdyz jsem tam sla stahana jak pes, pak jsem se citila lip. Pripada mi, ze doma se clovek tak nedonuti. Mame docela maly byt a jsem doma s malou a vetsinu casu sedim. Domaci prace sice taky spali nejaky kalorie, ale nic moc. Odpol. chodime na prochazky, tak to je tak 2 hod. pochazeni a to je vetsinou muj veskery pohyb. Lidi co treba chodi do prace, tak maji myslim vic pohybu.
Ja ted koupila sedacku za kolo a jezdim s malou. Ma to vyhodu, ze se bavi i ona a ja mezitim sportuju. Ale posledni dobou uz jsem dele nebyla. 🤐 Musim se desne nutit.
A ted uz rychle spat, nebo budu zitra zase unavena a predsevzeti budou v pr.... pryc. 😀
Ta kalkulacka na te flore je fakt dobra. Hlavne to nuti cloveka si uvedomit, co vsechno pres den sezral. 😉 😀 Tak vzpominam a uvedomila jsem si, ze prestoze jsem si myslela, ze jsem dnes jedla mene, tak jsem po male dojedla obed, odpol. zmrzka ve meste.... 😅
Paseky, to je zvlastni metoda s tim jezenim kazde 2 hodiny. to jsem jeste neslysela. Znam jen jist casteji, aby clovek nebyl moc vyhladly a pak nesnedl moc. Ja se snazim jist kazde 3. Treba to zitra zkusim.
Tak se mejte a hubnuti zdar. 😉

pavla80
7. srp 2008

tak já jdu taky do hajan tak zítra papa 😵

kometka5
7. srp 2008

Pavli, tak já mám pocit, že tedy ani moc nejím, ale možná že když si to zapíšu na floře, tak budu koukat. člověk si tomožná ani neuvědomuje.
stím cvičením jeto u mě taky bledý. MP dělá do večera, faktse nikam nedostnu a doma mi cvičit nebaví, když pořád přemýšlím nad tím, že malá zrovna spí a že bych měla uvařit, uklidit, vyžehlit a já nevím co ještě. ale při domácích pracech se asi nehubne... 😒

jarka28
7. srp 2008

Ahojky..tak ako pozeram na seba je cas zacat chudnut...som sa aj registrovala na tej flore a idem na to..po troch detoch vaha 72 kil a vyska teda len 160 cm..hruza...som si hodila do kalkulacky co som dnes prijala a bolo to len 1600 kj..nejako malo sa mi zda ale mozno preto lebo som nastartovala osvedcenu dietu pri ktorej som vzdy dala dolu 8-10 kilov takze uvidime ako sa zadari... 🙂

leninn
8. srp 2008

Jarka28: a cos proboha jedla? 1600kJ??? To je strašně málo...to jsou tak dvě housky nebo tak oběd...nebo snad tři jogurty...
pozor na JOJO-efekt, myslím, že Paseky metoda jíst každé 2-3h je super, také se o to snažím, ale ještě se snažít hlídat ty kJ.

Pavla80: někde jsem četla, že se můžeš najíst tak 2,5h před spaním, že je to i dobře...takže když chodíš spát ve 22h, například, tak můžeš jíst ještě v 19:30, což je i celkem fajn.

Tak se dnes držte!!!
I já se budu mět co držet, ale společně to zvládneme 😀 😀

marta82
8. srp 2008

Jarka:Jakou osvedcenou dietu,pochbul se

leninn
8. srp 2008

také by mě ta dieta zajímala, ale myslím si, že ten příjem se až příliš malý....to bych asi nedala... 😅

Jarka28: a udržela sis ta shozená kila po té dietě?

paseky
autor
8. srp 2008

ahojky, jsem tu jen na skok musím do sprchy a pak jedu k mudroj. jsem po snídani a další ídlo 11+-. měla jsem 2 tousťáky a celej jogurt a jsen fakt narvaná takže v těch 11 to bude asi něco malýho 😀

jsem ráda , že je tady takovejch dobrovolníků na dietu. větší podpora a každý přidá svoji zkušenost a to by bylo , aby to nebylo 😉 😉 😉

takže hurá do boje

zatím čavec

paseky
autor
8. srp 2008

ručička váhy u mě není už na 90 ale kousek pod ní jupííííííííííííí, a hlavně já cejtím, že se mi smrsknul trochu žaludek a už nemám takovej lavor 😵

leninn
8. srp 2008

Paseky: souhlasím, nejhorší je, než se smrskne žaludek. Já už ho mám také mírně scvrklý, takže mi stačí jíst méně a cítím se také lépe 😀
Jen vydržet....to bude stát, aspoň mě, hodně úsilí... 😖 😲

caira
8. srp 2008

Ahoj holky, muzu se pridat?

Mame petimesicni prdolku a ja se snazim shodit 10kg, ted momentalne mam 69kg a moje normalni vaha je cca tech 60 + - 2kg, muj bracha se za dva mesice zeni { oznamil mi to pred tydnem} tak bych chtela neco zhubnout at tam nejsem porad za cunika ☹ Nejhorsi je, ze jsem zacala s "dietou" { spise jsem vymenila jidelnicek za zdava jidla atd} uz koncem cervna ale porad jsem neshodila { muj doktor si myslel, ze to je mym antikoncepcnim implantatem, tak jsem ho vcera nechala vyndat} a ted doufam, ze se to zacne trosku hybat. Chtela bych alespon tech pet kilo do svatby abych si mohla koupit treba i nejake pekne saty, ted nemam vubec co nosit, mam jedny jeansy do kterych se vejdu a to je vse ☹

Jinak muj jidelnicek ted vetsinou obsahuje : horka voda s citronem, weetabix cerealie, k obedu bud ryba a couscous nebo treba kureci maso a zeleninovy salat { vse bez dresingu} hodne ovoce a zeleniny a vecere vetsinou knekebrot { suchary}s platkem kureci sunky a zelenina atd. Prijde mi to, ze se docela drzim, vubec nejim pecivo { pouze suchary}, brambory, testoviny nebo ryzi {tu jen o vikendu} ale vaha se porad nehybe, jsem z toho uz nestastna. Uz jednou { jeste pred tehotenstvim} jsem takze zmenila stravovaci navyky a shodila jsem skoro 15 kilo behem 3 mesicu { + jsem cvicila} jenze s malou se ted ke cviceni vubec nedostanu, sice hodne chodime na prochazky a nejezdim vubec autobusem nebo tak, ale vaha porad stoji ☹

takze bych ocenila jakoukoliv radu jak na to, uz jsem fakt nestastna ☹

pavla80
8. srp 2008

Ahojky

Tak jsem dneska začala 😀 😀.Ráno v 9 jsem měla nizkotučný jogurt s grahamem v 11 jsem si dala ovoce a ted si dám oběd na dezertní talířek 😀 😀 .Zatím celkem v pohodě ani hlad necítím,ale myslím že u mě to teprv příjde večer.Já moc přes den nemusím jíst,ale jak příjde večer tak chytnu žravku jako blázen.

Paseky a jak dlouho už držíš tuhle"dietu",že už vidíš nějaké změny na váze????

Akorát přemýšlím nad tím jak to dělat venku.Chodím s holkama ven každý den a na celé odpoledne.Tak to si budu muset nosit svačinky sebou 😀 😀

Caira ö té vodě s citronem jsem slyšela,že to pomáhá při hubnutí.To se musí pít horká ta voda???A kolikrát za den to tak piješ?

caira
8. srp 2008

Pavla, jojo, horka voda s citronem by se mela pit jako prvni vec po ranu, nastartuje to metabolismus a doda to vitamin c, takze kdyz si das snidani, telo uz je pripraveno v plne polni a zacne hned spalovat.

Je fakt, ze pred tema dva roky jsem takhle zacala zdrave jist podle poradu You are what you eat [ jste to jite] a opravdu jsem kazde rano mela hrnek horke vody s citronem { chutna to dobre, jako citronovy caj nebo tak}a pak ke snidaci cerealie { samosebou takove ty neslazene -spise musli} a hodne zeleniny, ovoce, jogurty, orechy a suchary a vyradila jsem brambory, ryzi, testoviny a vpodstate vsechny prilohy a nahrazovala to cerstvou zeleninou a opravdu jsem zacala hubnout a pak jsem si to drzela az dokud jsem neotehotnela. Je fakt, ze ja si davala mlsaci nedeli, to byl den, kdy jsem si treba dala i to knedlo vepro nebo to co pres tyden ne a vaha se mi v pohode darila drzet, ale co ted mam malou tak to nejak nejde dolu i kdyz uz takhle "blbnu" par tydnu, ale snad ma doktor pravdu a bylo to diky tomu implantatu, protoze jestli do te brachovo svatby neshodim tak si to pujdu hodit 😖

Tu vodu muzes jak casto chces, vpodstate tim, ze mas vypit nejmene 2 litry neslazenych tekutin denne a pit jen vodu z kohoutku je nuda tak ja si tu vodu davam pred kazdym jidlem, takze pred snidani, obedem i veceri.. i to cloveka docela zaplni, tak pak nema chut jist tolik a sni mnohem min, nez by cekal.

Pro me je asi nejhorsi prestat pit kafe,jsem na nem zavislak..ted se misto toho prolejvam zelenym cajem nebo ruznymy bylinkaci, ale neni to ono, poradne kafe je holt poradne kafe.

U me je nejhorsi, ze nemam proste uz pohyb co jsem mivala, jelikoz tu nemam pobliz rodinu tak mi nema treba kdo pohlidat abych sla do fitnesu a doma me samotnou civicit nebavi. 😖