Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
19. zář 2008

rendo tak to ti závidím. já teda buď vodu, šťávu nebo džus. čaje málokdy. ať si dám čaj jakýkoli, vždycky mám po něm strašně sucho v puse, je to strašně nepříjemný. a to tak ráda chodim s kámoškou do kafáče na bylinkový čaj s mlékem. budu to muset nějak prolomit.

holky, kápněte božskou, když hřešíte v jídle, dělá vám to něco? (kromě libých pocitů 😀 😀 😀 ) těch pár týdnů, co se snažim tak nějak dodržovat jídelní režim, mě tělo za každý škobrtnutí potrestá hnačkou. má to takhle ještě někdo, nebo jsem zase divná jenom já? 😀

kaculka22
19. zář 2008

já jsem taky dřív pila docela málo, ale co zkouším něco zhubnout, tak si na to dávám docela pozor, sedím v kanceláři, takže pořád chodím a dělám sí čajíček za čajíčkem a když ti hrnečky sečtu tak to ty 2 - 3 litry dá, započteno i s normál vodou.

Rozelo, mě to tedy hnačku nezpůsobuje, ale mám potom jaksi výčitky svědomí 🙄 , po těch čtyřech týdnech co jsem se držela jsem dostala neskutečnou chuť na mé oblíbené slané chipsy 😅 a už jsem to nevydržela a jedny jsem napůl s manžou spořádala. Ale ty výčitky pak.

Myslíte holky, že to vadí, když se občas takhle zhřeší? 😀

rozela
19. zář 2008

sem tam nějaký ten hříšek nevadí. a určitě si to nevyčítej. je potřeba hřešit, aby tělo nezapomnělo zpracovávat nezdavý jídlo 😀 😀 😀
když si zahřešíš, tak se houby stane a navíc ti pak nějaká dieta nebude připadat tak hrozná 😉

rozela
19. zář 2008

tak děda si vzal malýho na výlet na koníčky, tak mám pár hodin jenom pro sebe. pojedu do města koumat, co ještě koupit mámě k 50-tinám. juknu večer 😉

kometka5
19. zář 2008

Roz, já už jsem tady psala, že když jsem si dala obalovaný řízek, že mi pak bylo neskutečně blbě a běhal jsem na záchod pořád. já mám pocit, že tělo to nějak neumí zpracovat, jak zpracovává teď jen jednoduchou potravu...

Pavli, já jsem se trefila, ale to mi jí musel držet V. a já jsem lepila. a nějak se to povedlo, ale bylo tam jen pár kapiček, ale dokt. to stačilo. ještě si pamatuju, jak v šesti týdnech jsem šla s mokrou plenkou (hadrovou) k dokt. a bralo se to z toho, tak nevím, proč teď to nestačí a musela jsem jí takhle trápit. 😒
ještě že malá je v pohodě, i když mi nějak hapruje s jídlem, ale říkám si, že si snad řekne, kdy má hlad....

tak to já když si udělám čaj konvici, tak večer jí najdu poloprázdnou...teď v zimě jeto se mnou hrozný... 😠

caira
19. zář 2008

ahoj kocky, omlouvam se, ze zase pisu tak pozde.

Mala v noci docela trpela, porad se ji to splhalo k 39, dostat do ni syrup { jakykoliv} byla veda a desne u toho vyvadela, fakt lituju, ze tady ty cipky nedelaji.. 😒

dneska odpoledne kdyz jsme se ten syrup do ni snazili narvat tak me zeblila od hlavy k pate, i s celym obedem ☹

Dneska ty teploty jsou cca kolem 37.7 zatim ji to pres den nepresahlo tech 38, tak snad uz to bude jen lepsi a lepsi, odnesli jsme moc na ty testy, ale pry vysledky az tak za tyden, takze nic nebudeme vedet do pristiho patku mozna az dalsiho pondeli.

Jinak poprve od narozeni semnou vcera spala v posteli, je fakt od malicka zvykla usinat u sebe v posteli,ale vcera tak ze spani plakala a uklidnila se jen chovanim, ze jsem ji dala k nam do postele, manza sel spat vedle do pokoje a mala se poradne prospala, spala pak v kuse od cca 6ti od rana { v osm dostala zase syrup } a hned usnula spala az do pul jedenacty, takze to alespon bylo dobry. Jestli ji bude v noci zase mizerne tak si ji tam opet vezmu at je klidnejsi.

pavla80
19. zář 2008

Cairo jejda tak to je mi moc líto ☹ ☹ ,že se tak bobek trápí.Vím co to je prošli jsme tím minulý víkend 🙄 ,já musím zaklepat,že Miška mi ty sirupy papá hezky,ale nedávám ji to ze lžičky,ale přes injekční stříkačku 😉 .Asi by pro ní byly mnohem lepší ty čípky,přece jen je malinká,proti té moji.A já si taky beru obě holky do postele,když jsou nemocné,myslím že zrovna v té době nemoci,potřebují cítit maminku 😉 .Tak přeju klidnou a bezhorečkovou noc 😉 😉

Roz tak doufám,že sis ten volný den parádně užila 😉 😉 a vybrala si mamči něco hezkého 😉 .Taky bych potřebovala aby si někdo holky půjčil,tak na půl dne by mi stačilo 😀 ,Já bych si trochu odpočinula.Nějak nám tu ten tatulda náš čím dál víc schází ☹

A já teda po hříšném jídle nemám nic,maximálně taky vyčítky svědomí 😒 ,jak psala Kačka.A Kači vůbec nevadí,když je to občas mě to docela pomáhá sem tam si fakt něco dát,protože už mnohokrát jsem zkoušela zhubnout a vždycky jsem si nasolila tvrdý režim a samozřejmě ho nezvládla a vzdala to.Tak ted to reším tím,že prostě občas ujedu,naposledy ted ve středu 😀 😀

prochi
19. zář 2008

Ahoj holky, hlásím, že žiju, ale je mi hrozně blbě. Bolest v krku, hlava jak ve svěráku, slabost, sotva se vleču, bolí mě doslova celej člověk. Dietu jsem zazdila, sice stejně moc nejim, ale s úbytkem spíš nepočítám. Cvičení samozřejmě včera padlo. Ale čtu v posledním příspěvku, že Cairy malá taky horečkuje, tak si nechci stěžovat. Pořád lepší já, než ty naši prďochové. Cair, ať je malý co nejdřív líp!
Víc nedávám, jdu se svalit na gauč. Až bude líp, tak poctivě dočtu.
Holky pááá ☹

pavla80
19. zář 2008

Prochi teda taky to ne tebe padlo???Tak az seš brzy fit,přejeme 😉

marie_m
19. zář 2008

ahojte holky moje, to zase byl neska den, byli jsme cely den u svagrovy na oslave druhych narozenin synovce, akce uplne na hovno, protoze ve dvou letech si to dite samozrejme vubec neuvedomi, ze slavi, ze?..takze to vypadalo tak, ze ostatni maminky pekne sedely u kafi a klabosily a ja litala za kubesem 😀

tak me to vycerpalo, ze sem se ted poradne nazrala...krasne se mi ulevilo, jen sem na sebe zae nasrana 🙂...zejtra jedeme na vikend k tchanum na dalsi oslavu asi 4 narozenin a svatku, to bude zase vypadat

vsem marodum nufika, jinak peknej vikendik a KILUM SBOHEM!!!

rozela
19. zář 2008

ahoj děvčata, tak jsem oběhala nějaký obchůdky, inspirovala se a našla co jsem chtěla.

cairo snad už to bude jenom lepší a zítra třeba budete už bez teplot. držím všechny palce, ať je maličké líp.

taktéž prochi, drž se a brzy se nám uzdrav!

komet máš pravdu, jen mi to nějak vypadlo z hlavy. každopádně jsem ráda, že v tom nejsem sama 😉

tak teď musim zkrotit toho mojeho divocha, uložit ho a prolít žaludek vodou. jak jsem chodila kolem těch "měkáčů", "káefcéček" a dalších obchodů s jídlem, tak jsem se sakramentsky držela, abych si někde něco nedala, a teď mi tak nějak kručí žaludek. tak ho ošidim a bude dobře 😀

rozela
20. zář 2008

nazdárek děvčata, při víkendu nikde nikdo? 😕

pavla80
20. zář 2008

Ahojky

Holky tak já jen na skok,vyrážím na ty narozky,tak držte palce at se tam nepřežeru 😀 😀

Rozi to jsi dobrá,že sis včera nic nedala 😉 😉 Šikula!!!!!!!!!!!

Tak zatím pááááááááá 😉 😉

rozela
20. zář 2008

Pavli držim palce, ať to dopadne co nejlépe! 😉 zatím pá

janulle22
20. zář 2008

ahojky...tak uz jsme po svatbe...no super...ani jsem se neprejedla takze v pohode... 😉 ... ja uz se chci taky vdavat... 🙂 jeste rok... ☹

renda71
20. zář 2008

holčiny,jak jste na tom byly ze začátku s úbytkama na váze? jde vám to dolu pořád stejně nebo se to zastavilo a nic? ☹ jsem zvědavá na pondělní vážení,to zas nebudu moc dospat 🙄

rozela
20. zář 2008

čusík, tak dnešní pádící den je konečně za mnou 🙂

rendo mě připadá, že to jde dolů tak nejak stále stejně. zatím. cca kilo týdně. snad to tak vydrží.

jani dobrý, šikula 😉 . nespěchej. já se vdávat nechtěla, pak jsem se nechala ukecat, a pak jsem si kolikrát říkala, že to byla blbost. když je lidem ve vztahu dobře, nepotřebují na to papír. i když je fakt, že třeba kvůli dětem je to asi lepší.

janulle22
21. zář 2008

ahojky rozel myse chteli brat uz loni ale byla sem tehu tak nic a ted uz chcem urcite...ale az v srpnu...treba se to zmeni...🙂jeste nez jsmese vcera vraceli do brna sem se vazila a kilecko bylo na hore..:(..tak si jdu zacvicit atje zase dole...🙂

hubnuti zdar.... 😀

rozela
21. zář 2008

dobré ránko všem!

jani, tak budu držet palečky, aby to v tom srpnu vyšlo. a když se to změní, tak aby to bylo třeba dřív 😉 🙂 já se vdávala v květnu a ještě tak vtipně, že jeden den jsem měla narozeniny a druhý den svatbu 😀 😀 😀 bylo to fakt hustý!!! 😀 😀 😀

dneska jedeme na výlet do zruče za kámoškou, tak na mě myslete, protože tím pádem zítra určítě nebude váhový úbytek 😠 tak aspoň ať nemám nic navíc. večer juknu a sdělím, jak jsem dopadla. zatím páčko 🙂

janulle22
21. zář 2008

uzij si to... 😉

leninn
21. zář 2008

Krásnou, i když u nás deštivou, neděli 🙂
Já musím říct, že včerejšek jsem dietově totálně nezvládla, ale i tak doufám, že zítra bude úbytek, protože jsem se celý týden opravdu brala u huby, cvičila a celkově jsem se hóóódně moc držela, tak doufám, že to bude zítra znát. Dnešek bude na jídlo hodně sporý, k snídaní byl jogurt, k obědu pangasius se zeleninkou a k večeři ještě uvidím, ale něco opravdu moc lehounkého....a na sváču nějakou zeleninku 😉

Holky, tak se dnes držte, ať je to zítra na váze vidět!!!

Rozi a všechny, které návštěvujete, hodně pevnou vůli a určitě se večer pochlubte... 🙂

Cairo a Pavli, jak jsou na tom bobíci? Už dobrý??? Cairo, ty výsledky jistě budou ok, ale to čekání je nepříjemné, to chápu...
A kdypak jedeš do ČR n 🙂 tu svatbu? Už teď někdy, ne???

Jani, svatba je prima věc, já se tedy vdávala v pátém měsíci těhule, takže jsem nepila, teda měla jsem skleničku vína 😉 ale ten den byl vážně krásný 🙂 🙂 Těš se na to...

Rendo, mě to šlo také celkem stále stejně, ale teď se to na 14 dní celkem zastavilo, tak uvidíme, jak to půjde dál. Mě je ale jasné, že čím míň budu mít kilo, tm to půjde pomaleji, což bude záhul pro motivaci, ale já to dokažu a VY SE MNOU!!!!

caira
21. zář 2008

ahoj holky,

tak hlasim, ze horecky jsou konecne pryc, uz vcera ji pres den bylo o moc lip takze dostala syrup jen jednou,

jinak dekuji za to zmineni, ze se to da davat strikackou, ja mam doma kapatko od kapek na koliku tak to dostala tim a bylo to ok.

Dneska uz byla cely den dobra, ale ma od vcera na tele vyrazku, nastesti jsem zkousela ten test sklenici a meningitida to neni, tady tomu pry rikaji nemoc sesti mesicu, nevysvetlitelna horecka par dni a pak vyrazka a cca po dalsich 3 dnech by to melo samo zmizet.

ale mala je ok, zase je vesela a blbe okolo, vcera usnula v sedm, ve tri se vzbudila na krmeni a pak zase az do pul osme takze noc v klidu, diky bohu 🙂

Diky vsem za podporu, moc ocenuji, ze jste na nas myslely 🙂

pavla80
21. zář 2008

Ahojky!!!!

Tak hlásím že narozky jakž takž,jako něco jsem si dala ale nijak jsem se nepřejedla a k večeru už jsem si dávala pozor,no ale pila jsem suché víno 😒 .No a spal u nás brácha s přítelkyní a zed odpoledne přišla ještě mamka a dali jsme si nanukáč 😖 😖 ,tak ani nelezu na váhu a zítra uvidím,jak bude něco nahoře,tak mě asi švihne 😝 😝

Cairo tak to je super zpráva!!!!!!!!!!Je to dobře,takový malý bobek a už se tak musí trápit 😖 .O té 6 nemoci jsem něco slyšela i u nás,ale holky to nikdy neměli,tak s tím nemám žádnou zkušenost,ale aspon víte z čeho ty horečky byly 😉 .No a přes stříkačku dávám Míše všechny léky které kdy brala,dávala jsem to i Kačce když byla menší je to velká pomoc 😉 😉

Leni Miška už je dlouho v pohodě,tak snad na ni zas nic nevleze,v tomhle počasí bych se ani nedivila je to hnus!!!!!!!!!U nás dneska celý den prší 😠 😠 😝

Rozi tak se drž!!!!!!!! 😉

Jani taky přeju aby byla svatba co nejdřív.My už jsme svoji letos v říjnu to bude 8 let a byl to fakt ten nejkrásnější okamžik,mimo narození našich holčiček 😵 .A tak bych si to někdy přála vrátit a zas to zažít 😵 😵

Rendi mě to na začátku právě šlo taky super rychle,ale ted poslední dobou to stojí 😠 😒 .A to mě právě dost odrazuje 😖 Asi to bude tím že už potřebuju "jen" tak kolem 8 kil dát dolů a myslím,že čím víc se to blíží právě k té váze co chci tím to půjde hůř dolů 😝

Tak holky jdu koukat na pojištovnu štěstí,tak si užíjte ještě konec neděle a zítra bude "asi jen pro mě"den hrůzy 😀 😀 tak Pááááááááááááááááá 😉 😉

kometka5
21. zář 2008

Ahojky holky!

tak se mi dneska v noci konečně vrátil MP. jsem tak ráda, žetu je a vedle postel už není prázdná... 🙂

jinak zub pořád pobolívá, stále musím mít aspoň 1ibík, abych přežila den, takže nic moc. ještě že jsou ty polívky...jsem zítra zvědavá, co to provedlo s tou mojí váhou...jsem už 4den jen na jofurtách (1jogurt ten půl litrový denně - já je moc nemám ráda) a pak tak 2instatní polívky do hrnečku. jsem totiž líná i vařit, když mi není dobře... 😒

Cairo, tak to je dobře, že to je ta 6.nemoc. my jí tedy neměli, ani nevím, jak se vbůec přenáší, ale to nejhorší máte už za sebou.

já jdu koukat taky na pojišťovnu...a pak do hajan.

jinak jsem koupila malý spací pytel, ráno vždycky byla odkopaná a ledový ručičky a je to super. napřed jsem se bála ,že v tom nebude chtít být, že já se třeba ve spacáku taky dobře nevyspím, ale ona je úplně v pohodě a hlavně ráno má ručičky teploučký... 🙂

a jak koukám, tak jediná svobodná maminka jsem tady jen já... 🙂 ale já po tom nijak netoužím...nějak si říkám, že jsem šťastná takhle, tak na co potřebuju to ještě podepsat...ale možná že jednou nato taky přijde řada, i když nevím, protože já svatby moc zastánce nejsem, tak jestli jsem tím MP moc nezastrašila a teď se bojí, abych mu nedala košem... 🙂

tak papa a silné nervy zítra ráno u váhy.... 😉 a všem přeji jen úbytky, i kdyby pidi...

rozela
21. zář 2008

ahoj děvčata, tak hlásim, že návštěva proběhla v klidu a míru. jen kafe a dva čaje 😀 zato jsem za celý den skoro nic nesnědla a teď se mi kroutí žaludek. takže doufám, že zítra to na váze nebude znát. půjdu uložit prcka i sebe. na zítra musíme být fit, jdeme na tuberkulinovou zkoušku a ve čtvtek máme mít přeočkování. nevím, jak to zítra budu stíhat, tak dodám váhu, jakmile se dostanu k pc.

cairo to je prima, že je maličká v pohodě. ondřej měl vyrážku po těle po každé nemoci a doktorka říkala, že je to normální. tělo prý tak reaguje při zbavování se nemoci, a tak do dvou dnů vždycky sama zmizela. tak možná to bude ono. uvidíš, každopádně hlavně že už je dobře 😉

leni, jeden den tě nemůže rozhodit. úbýtek bude, uvidíš 😉

pavli, jsi šikula! 🙂

komet, to bude určitě úbytek jako blázen 😀 hlavně aby tě ten zub už přestal zlobit. náš ondřej spacák miluje 🙂

jdu se odvalit, mám toho dnes plný brejle. dobrou noc, pěkné sny a ráno ať máme všechny o něco menší váhu 😉 🙂

marie_m
21. zář 2008

kocky moje, tak jsme zept z vikendiku, slavili jsme mimojine dva roky naseho mladyho, ja jsem totalne selhala, ani nemam odvahu vlizt na vahu, tak budu jen doufat, ze do soboty sem se drzela a nepriberu,ale bude nejakej ubytek!!! MOC NAM VSEM FANDIM!!!!

vsem marudkum i exmarudkum pusu!

marie_m
22. zář 2008

dobre ranko, hlasim UBYTEK!!!! 🙂

kometka5
22. zář 2008

Dobré ránko!
taky hlásím úbytek, jen jsem čekala víc po tý brutus dietě... 😉

leninn
22. zář 2008

Ahojky holky, tak i já se přidávám k úbytkářkám 😀 😀 Mám ohromnou radost 😀 😀
Cairo, posílám do IP....
A věřím, že jste dnes ráno všechny spokojené... 😉

swead
22. zář 2008

dobré ráno,

hlásím úbytek, posílám ifno caire do IP