Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kometka5
3. lis 2008

Maru, já mám taky pocit, že se měřím jinde než před měsícem, to se prostě asi nedá odhadnout. 😒 nebo máte někdo na to nějaký fígl?

marie_m
3. lis 2008

komet, prave, nejdriv me merila mamka, pak sem se merila sama, ale fakt neodhadnu to spravny misto ☹

rozela
3. lis 2008

ahoj holky! hlásím, že žiju a ba dokonce je mi i líp. počítám, že tak ve středu to bude 100%-ní 😀 . přidávám se k do grupy posiluju doma 🙂 , ale až od příštího týdne. teď bych to nedala a chci být co nejdřív fit. 😉 jdu posílat váhy a míry 🙂

caira
3. lis 2008

nazdar holky, tak ja hlasim, ze taky ziju, ale dobre mi neni, vlezla na me nejaka chripka, takze je mi fakt blbe jako psovi..hlasim, ze od minuleho tydne sice ubytek, ale pouze 0.1kg 🙄 a to uz nedelame ty teple vecere krom vikendu..no uvidime jestli se to rozhybe. ja jdu zalehnout k male na zem na perinu a vypit si cajicek s medem, je mi fakt mizerne, tak se budeme dneska jen valet.

rozela
3. lis 2008

tak posláno 🙂 s měřením problém nemám. možná akorát na hrudníku. přes ty kozy je to děsný. jinak pas v místě, kde je takový ten oblouk, přechod k bokům. je to zhruba ve výšce pupíku, boky přes nejširší místo (jedu s omotaným metrem od horní části zadku až na stehna a pak kouknu, na kolik se to natahlo) a kýtu beru taky v nejširším místě. kdysi jsem to viděla v televizi v nějakym pořadu, tak se tak měřim už pár let 🙂

rozela
3. lis 2008

holky nemůžu si pomoct, ale ten říjen utekl jako voda. připadá mi to jako minulý týden, co jsme se měřily a už se měříme znovu. 😀

rozela
3. lis 2008

cairo, nevěš hlavu. začali jste nedávno, tak se ten pořádný úbytek krz ty večeře teprve dostaví, uvidíš 😉 brzy se vykurýruj. 🙂

rozela
3. lis 2008

😕 sem na to koukala, tak mám přes kejtu o cenťák víc než minule. ale jinak úbytky. že by se mi sádlo tou zemskou gravitací stěhovalo dolů? 😲

ivulinda
3. lis 2008

marie to vím,že nežrat 😀 ale to taky nic nezhodím když se všude píše,že se má pravidelně jíst.potřebovala bych fakt zhubnout,ne že bych byla nějak moc tlustá,ale po porodu mám pořád 10kg nahoře a né a né to zhodit.SAKRA 😅

leninn
3. lis 2008

Rozi, měřím se stejně, jen ne přes prsa, ale obvod hrudníku pod prsy...hned jsem si říkala, že mám nějak málo oprosti Vás všem....takže mých 88cm je měřeno pod prsy. Jinak břicho přes pupík, stehna a boky na tom neširším místě.

Taky mi připadá, že říjen utekl jak voda, ale s dietou jsem nepohla, shodila sotva 2kg, takže nic.V listopadu to musím zase rozjet, hlavně to cvičení!!!

Cairo, ať se Ti udělá líp🙂 Je to hnus, když člověk není ok...
A s tím hubnutím, neboj, ono se to zlomí 😉

kitty68
3. lis 2008

ahojte

juchuuuuuuuuuuuuuujuchuchuuuuuuuuuuu

me se to konecne hnulo, sice malinko. taky mi to strasne utika.

petinko ☹ tak se nam uzdrav, dneska zapnu skypa kdybys mela potrebu mi napsat, ja vim ze tam ted posledni dobou nebyvam a vcera mi to peter vypnul a rekl mi ze pecra send msg. no tak nechapu jeho logiku, proc tojako vypina kdyz mi nekdo pise 😠

rozela
3. lis 2008

leni 😀 tak to jo. teda 110 přes hrudník bych mít nechtěla, to bych měla plíce, že bych s nima mohla nafukovat sportovní haly 😀 😀 😀
teď mě tak napadlo. jak dr.Kateřina měří ty lidi, ona je měří jakoby v podpaží. co je to za míru?

rozela
3. lis 2008

ivu baštit co 2-3 hodiny po malých porcích zdravé věci a dlouhé procházky s maličkou 🙂 žádná zaručená dieta neexistuje, protože na každýho funguje něco jinýho. ale tohle častý jídlo je takový dost univerzální.

ivulinda
3. lis 2008

rozel a ty už v tom máš nějakou praxi??ldyž to pomůže tak proto udělám cokoliv.mohla bys mi jen tak říct´jak to děláš ty? 🙂 😵

marie_m
3. lis 2008

holky, vsem ubytkarkam gratulace a nadbytkarkam trosku elanu, ono to pujde, jsme holky sikovny 🙂

roz, super, ze uz ti je lip!!

ivu, obecne se rika, ze jist by se melo kazdy 2-3 hodiny, tak to delam ja (kdyz nezeru jako dobytek porad), do toho mam asi 4x tydne sport, idelane neco dynamickyho, treba aerobik, u toho hodne palis, nebo spinning, squash, je taky dulezity vedet, ze treba ovoce bys mela spis dopoledne, naopak odpo spis jen zeleninu, pac ovoce obsahuje dost cukru, posledni jidlo bys mela jist cca 2-3 hodky predtim, nez jdes spat, na zacatku mi hodne pomohla www.flora.cz a jeji kalkulacka, tam si muzes psat, co vsechno si zdlabla, jaky to ma hodnoty atd, ja uz ted jedu bez toho, pac to mam nejak v oku..zkus se taky podivat nekdy ve ctvrtek tusim od 21:15 na primu na Jste to, co jite (je to taky na www.stream.cz), to by ti taky mohlo pomoci...
...tak uz me nejak nic moc nenapada....klidne se ptej

rozela
3. lis 2008

🙂 jo ivi, vyplácí se mi to. hubnu sice dost pomalu, ale necvičim k tomu (to teprv přijde) a snad taky už natrvalo bez jojo efektů. jídlo vypadá asi takhle: ráno si dávám lámankovej chleba nebo knuspi (2-3 plátky u obojího) namažu na to co je zrovna po ruce-máslo, sýr, šunku a k tomu nějakou zeleninku. sváču tak po dvou hodinách jogurt, ovoce nebo třeba polívku. k obědu si dávám to, co vařim malýmu, ale jenom zhruba menší polovinu porce, než bych si dala normálně(klidně si dám třeba 1 knedlík s omáčkou a masem, ale fakt jenom 1), odpolední sváča většinou nějaký celozrnný pečivo, zeleninu, müsli, a k večeři třeba rybu, kuří ňadro nebo jiný libový maso se zeleninou nebo zeleninový salát nebo zase knuspika a třeba vajíčko na tvrdo. sem tam hřešim, někdy i hodně 😀 , snažim se hřešit spíš dopoledne,ale vždycky se to nepovede. největší průser je když to neuhlídám a nejim celej den a večer to "napravim". to je pak na váze znát víc, než když si zahřešim. takhle nějak mi to funguje 🙂

pavla80
3. lis 2008

Ahojky

Tak holky už jsem poslala váhu i míry a teda půl kilo nahoře,no bylo to jasný a to včera přišel manža ze stavby a donesl bílé víno a sprite (já to tak piju ředěné),no tak jsem si dala jednu skleničku a chipsy,jsem prostě prase 😖 😝

Takže ode dneška jedu taky natvrdo.Kačku už mám ve školce Miška spí,tak jdu cvičit.Jsem fakt naštvaná,tak tolik jsem dala dolů a ted už potřebuju jen pár kil a jsem už lenivá to dotáhnout do konce 😠 😠 .Jenže ty poslední kila jdou nejhůř 🙄 .Tak se do toho musím dneska pořádně obout!!!!!

Rozi já jím uplně stejně 😉 😉 .

Holky tak si jdu zacvičit pak na vás kouknu.A tenhle týden si taky musím najít aspon jeden den jít cvičit aspon do té posilky 🙄 .Doufám,že manža bude mít nějaké volno.Měl by mít ve středa,čtvrtek volno tak musííííím 😉

rozela
3. lis 2008

pavli vínko se spritem mám taky moc ráda 😉 chutná mi i s tonikem 🙂 neboj, teď máš nahoře, příště bude zase dole. 🙂

mari pravda 😉 Jste to, co jíte je pro mě velká inspirace. tam se dá občíhnout věcí 😀

ivulinda
3. lis 2008

marie DÍÍKY 😉

ivulinda
3. lis 2008

rozel máš pravdu,zkusím to tak jako ty,já teda moc nejím,spíš bych hladověla,ale to nejde...Nějak začít musím 😉

marie_m
3. lis 2008

ivu, hladovet prave nema cenu, pac telo si vsechno, co snis ulozi, pac se boji, ze mu nedas nic dalsiho, takze je fakt lepsi jist casto...ja mam pocit, ze jim vlastne porad a nemam pocit hladu...jen vecer - v noci - ale to je zase jina kapitola 😀

rozela
3. lis 2008

ivi hladovět ne-e. to bylo teď tuším v minulém nebo předminulém díle Jste to, co jíte. pani hladověla a prohladověla se až přes metrák. tělo ukládá a nehubne ze strachu, že nedostane zase najíst. to je snad stejné, ne-li horší než se přejídat.

rozela
3. lis 2008

mari my si tu mluvíme z duše 😀 😀 😀

marie_m
3. lis 2008

roz, to je znameni 😀

leninn
3. lis 2008

Ivu, všechno co tu holky píšou se také snažím dodržovat, vlastně na tomto principu bylo založené tohle téma, ne žádné hladovění, ale naopak jídlo často a málo.....a mě se poprvé povedlo zhubnout tolik kilo, ani jsem nedoufala a ono to funguje, vždycky jsem spíš byla hladovějící typ a taky to podle toho vždycky dopadlo-jojo-efekt jak vyšitej 😠

Takže vážně!!! často a málo 😀 a půjde to 😀 😀

Jdu mrknou na ten 10.díl jste co jíte 😉

rozela
3. lis 2008

mari, to každopádně 😀

kometka5
3. lis 2008

tak já přemýšlím, jaký já jsem hrozný prase...já právě skoro vůbec nejím, necvičím a hubnu nehubnu. nějak prostě nemám hlad a hlavně mám pocit,že když budu žrát každý 3hodky, tak prostě to bude hrozný...mám zafixováno, že se při dietě nejí....kdo tuhle hlášku vymyslel, že se jí držím?

tak ode dneška jím a cvičím. dokonce jsem se rozhodla, že bych mohla malou dávat dopoledne k tchýni a chodit cvičit, ale jelikož spolu nějak zvlášť nevycházíme, tak nevím, jestli to dotáhnu do konce. ☹

rozela
3. lis 2008

komet, musíš přefixovat hlášku musim rozumně jíst a cvičit 😉 😀 a pak je to otázka pudu-buď to pude, nebo nepude 😀 ale ono to půjde, proto tu hubnem spolu 😉 🙂

pavla80
3. lis 2008

Holky tak já mám odcvičeno a jsem uplně hotová jdu do vany 😵 .Ale jsem spokojená 😉 .Kdybych to tak vydržela celý týden v tomhle tempu cvičit a nežrat to by byl beztak ubytek 😀 😀 .Proč jsem tak lenivá,když to cvičení je tak fajn,dobře se cítím 😝 .Ale víc by mě to bavilo chodit cvičit někam jinam,no ale aspon něco 😒

Ivi já to taky kdysi tak zkoušela,že jsem prostě nejedla a hladověla.A už nikdy víc.Jen tady díky holkám,jsem zhubla nejvíc ve svém životě a jsem za to fakt ráda 😉 😉 .Cítím se o hodně líp a dá se říct,že nemám prostě vlůbec hlad.Stačí fakt jen jíst malo a často k tomu přidat aspon pidi cvičení,něco jak já a uvidíš že to půjde. 😉

caira
3. lis 2008

tak damy, tabulka uz by mela byt na ceste k vam, doufam, ze listopad k nam bude shovivavy a zhubneme tak 10 kilo kazda 😀

mala spi tak trosku orazim, fakt mi je docela soufl, ale nastesti je Phoebe dneska moc hodna a nevriska atd takze se to da... jdu si udelat caj a na chvili vlezt na gauc pod deku, kaslu na uklid a jen se valim 😀