Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
9. lis 2008

mimis vážíme se každé pondělí a každé první pondělí v měsíci se i měříme. údaje posíláme caiře. dá je do tabulky a pak nám ji pošle mailem.

marie_m
9. lis 2008

mimi,ahojky, pridej se k nam, spolu nam to jde dobre 🙂

mimis
9. lis 2008

a muzete mi prosim napsat mail na cairu(nebo jak ji to posilate)? Diky!!!

kometka5
9. lis 2008

Roz, tak mě ještě nic takovýho krásnýho nepovídá, ale umí se už tulit a to je pak snad ještě horší...protože si rázem uvědomím, že jsem hrozná a že jsem na ní řvala a mám ještě větší výčitky.

tak jsem si teď dala půl litru svářáku na lepší večer, to budou zítra zase čísílka. ☹
propila jsem se až k ospalosti, takže holky dobrou noc.... 🙂

rozela
9. lis 2008

komet mě nejvíc dostává, když se zlobim a ten malej koumák, už ví jak na mě. přijde, mami ňuňánky, vezmu si ho na klín, on mě chytí kolem krku a řekne maminko, mijuju. prostě vyčůranej, jak se patří. 😀

mimis posíláme to do IP.

mimis
9. lis 2008

Tak myslite, ze ji to muzu taky poslat?

Jinak s tou vycuranosti jsou na tom asi vsechny deti dobre..kdyz se na nas usmejou, tak proste nemame sanci..a musime se smat taky.

rozela
9. lis 2008

pošli zítra ráno aktuální váhu a míry 🙂

rozela
9. lis 2008

je tu nějak mrtvo. že by šli všichni do postele, aby se na poslední chvíli před vážením nehřešilo 😀 😀 😀 taky jdu lomit. tak holky, dobrou noc a zítra samý úbytky. a když ne úbytky, tak co nejmenší nárustky. dobrou a kila fuč! 😉 🙂

caira
9. lis 2008

holky ja uplne zapomela napsat jak to dopadlo, ze? no tak zadnej bracha nebo segra se nekonaji 😀 nastesti, protoze pri tom kvantu leku co do sebe cpu na tu chripku bych mela malyho fetaka :-} 😀

Kocky jdu do postele a zitra rano si zavolam dr. jestli mi ty atb da nebo co! at se tam netrmacim zbytecne.. jinak asi zhebnu.. 😖 tak ja jdu do pelechu, mala konecne klidneji spinka, tak snad ji to chvili vydrzi..minulou noc jsem fakt skoro nespala, byla vzhuru co patnact minut a ja s ni..no des..

Komet. mala mi taky nechce moc jist ale u nas to asi ted nebudou zuby ale ta ryma, jinak kdyz ma takove ty protivne dny tak na ni taky kolikrat zvysim hlas a pak me to mrzi, ona se akorat rozbreci a k nicemu to stejne nepomuze..jednou uz jsem z ni byla tak na prasky, ze jsem ji rekla, ze je fakt uplne pitoma a ze me uz sere...a pak jsem to akorat obrecela ☹ nekdy si prijdu jak totalne nemozna matka, ze me dokaze pece o ni kolikrat tak vystresovat..ale nastesti je to fakt ojedinele a uz jsme sehrany 🙂

tak dobrou noc kocicky, jinak zitra se budu velice kat, nebot jsem cely tyden dietu vubec nedrzela..fakt jak mi je zle tak porad zeru jen tu blbou marmeladu na pecivo..je to jediny co mi vubec chutna...takze hadam tak 2 kilca nahore..ale proste ja kdyz jsem nemocna tak jsem strasnej cita a nemam vubec vuli 😉 ☹

marie_m
10. lis 2008

cairo, tak to smula, ze to nevyslo - i kdyz ty bys asi moc velkou radost nemela, co? 🙂 - ale hlavne, at ses brzo fit a mala taky!!

kocky, moje vaha teda nic moc, cekala sem vetsi ubytek, a zatim jen takovej mini, ale mam to dostat, tak snad je to tim..

leninn
10. lis 2008

Ahojky holky,
tak se hlásím po všerejší oslavě, jak jsem předpokládala, tak jsem to nezvládla....no, nebylo to zase tak hrozné, to ne, ale cítila jsem se jak sud. Prostě už na tohle žaludek není zvyklý...rozhodně jsem nečekala úbytek, protože jsme to pak ještě doma s manžou zazdili vínkem (komet😀 ) a oříškama, ale ráno mě čekalo milé překvapení, půl kilča dole 🙂 Nechápu a to mám MS...ale je pravda, že jsem se celý týden opravdu držela a snažila se, takže se ten včerejšek zase tak nepodepsal 😀

Cairo, posílám 🙂

marie_m
10. lis 2008

leni, zavidim, ja se taky cely tyden drzela, kazdy den sportik, o vikendu dvoufazove a ho*no z toho ☹

kometka5
10. lis 2008

Ahojky holky!
tak já mám taky mini úbyteček...

Leni, on asi jeden den toho nemůže tolik napáchat, když pak celý týden jíš dietně...

Cairo, na dietku se teď vyprdni, hlavně se hoď do pohody, a pak se na to zase vrhneš... 🙂

caira
10. lis 2008

tak damy.. jsem se rano zvazila... 69.7 ☹ na blitiiiiiiiiii!!!!!

Dneska ale koncim s marmeladou atd a zacinam se opet krotit, neni mozny abych zacala zase takhle nabirat,takze marodeni nemarodeni, obzerstvi je konec! 😀

holky tabulku dam do kupy jen co dostanu IPcka odevsech ok, at to nedelam desetkrat denne... 😉

rozela
10. lis 2008

ahoj ženy, tak já sem zklamán ☹ . váha se nehla dolů ani o píď. nahoru naštěstí nešla, ale snažila sem se celý týden a výsledek 0. ach jo!

cairo hlavně se z toho brzy dostaňte, dieta nikam neuteče😉. dalšího mimíse si zatím neplánovala, tak je negativní výsledek pro tebe vlastně pozitivní? 🙂

děvčata, novinka dne, manža je další týden doma. ráno šel na další krev kvůli vyloučení přechozené žloutenky. budu plakat 😢

marie_m
10. lis 2008

romi, to zvladnes, vyuzij toho, ze mas muzika doma a muzes ho nechat s Ondrou a vyraz do sveta 🙂

rozela
10. lis 2008

no já bych i vyrazila, třeba někam do teplých krajin, ale to by mi asi doma neprošlo 😀 nejspíš vyřídím pár vánočních nákupů. 😉

marie_m
10. lis 2008

roz, ja bych taky jela k mori 🙂 jeee

rozela
10. lis 2008

😀 no, nebo na mácháč 😀 😀 😀 to je blíž, akorát to počasí už nic moc 😀 😀 😀

pavla80
10. lis 2008

Ahojky holky jsem tu jen na skok,dneska zas není čas,manža je doma tak zas někam vyrazíme,chceme jet odpoledne na bazén a ted jsme byli v polsku.

Tak holky já posílám taky ip a mám kilčo dole tak sem nadšená!!!!!! 😉 😉

leninn
10. lis 2008

Tak všem i miniúbytkům gratuluju 😉

Rozi, nebuď smutná, mně teď váha taky dobu stála, ono se to zase pohne, neboj! A s manžou toho využij 😉

Cairo, hlavně, abys byla v pořádku a zdravá-jinak to hubnutí stejně asi nepůjde, tělo bude zesláblé a bude si držet energii 😖 Sna se z toho už brzy vyhrabeš 😅

marie_m
10. lis 2008

kocky, neska je venku (aspon u nas) zase kraaaaaaasne 🙂

leni, doufam, ze se vam oslava vyvedla, hodis sem fotky?

kocky, ve ct du ke kadernici a porad hledam nejakou isnpiraci, nevite o nejakym peknym webu?

ivulinda
10. lis 2008

Čauky holky,tak já se taky hlásím,že mám taky kilčo dole za 14dní,ale chci dát nejméně 10kg co mi zbylo jěště po porodu 😒 ale musím říct,že mě to baví a cítím se pomalu lépe než předtím.

mari co za učes bys chtěla??

my jdeme taky odpol.ven 😉

renda71
10. lis 2008

ivu vítám tě mezi námi,ještě jsem tě nestačila pozdravit 😵
všem které máte úbytek blahopřeju,jsem tentokrát černá ovce ☹ ale jak psala leni nevzdám to a příští týden zaboduju 😀
marie u nás je taky moc pěkně vyrazila jsem s kámoškou do města prohnat peněženku a docela jsem natrefila na hezký dárečky k vánocům 😵

leninn
10. lis 2008

Ahojky holky, tak jsem doma z procházky, bylo to fajn, ale teď mám takový docela hládek, tak jsem schrupla knäckebroty se sýrem a rajčetem a paprikou, ale...nestačíííí 😖 Co mám dělat?

Maru, fotky z oslavy se pokusím dodat do alba během dneška, snad se zadaří 😉

Rendo, nevadí, že nemáš úbytek, já ho teď taky dlouho neměla a ty miligramy se nedají u mě počítat, já musím jet na kila, takže jak jsi napsala, příští týden nám vytřeš zrak 😀 😀

Ivi, gratulace k prvnímu úspěchu 🙂

kitty68
10. lis 2008

holky ja js jeste neposlala 😕 jdu to napravit, i kdyz teda k zadnemu zazraku nedoslo

leni vsechno nejlepsi barunce k prvnim narozeninam♥♥♥ 😵

rozela
10. lis 2008

zdar ženy!
cairo díky za tabulku! 🙂 gratuluju všem úbytkářkám a kdo nemá, ať hlavu nevěší, příští týden bude lepšííííí! 🙂

kometka5
10. lis 2008

Cairo, díky za tabulku!

Leni, prosím tě a na kolik chceš zhubnout? že musíš jet na kila? já jsem ráda, že mi to jde i po gramech.. 🙂 ale dneska jsem byla u zubaře a doktorka si všimla, že jsem hubenější, to bylo krásný to slyšet... 🙂 to mě hrozně nakoplo a přišla jsem domů, taťka si vzal malou chvilku ven a já místo odpočinku cvičila... 🙂

ivulinda
10. lis 2008

rendo dííííky za přivítání 😀 snažín se,snažím a jde to zatím dobře-TUK TUK

ivulinda
10. lis 2008

kytty tak díííííííííky 😀