Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
22. zář 2008

ahoj holky, taky mám úbytek, větší, než jsem čekala. posílám caiře do IP a mažu na kalmetizaci. zatím pááá

janulle22
22. zář 2008

ahojky preji krasne rano...vsem kdo am ubytek moooooooooc gratuluji...ja mam po svatbe kilecko opet nahore ale to se dalo cekat🙂...a tem co nemaji ubytek ...holky nezoufejte,nepapejte,cvicte a bude to supeeeer a budem koceny.... 😉

kitty68
22. zář 2008

ahojte ja se jdu vazit, pro sichr js nezrala cely vikend jen kojila 😀

leninn
22. zář 2008

Kitty 😀 😀 😀

kitty68
22. zář 2008

a to js jeste chtela odstrikat pred vazenim, ale decka js zabity pripad, ja pokud neprestanu kojcit tak neshodim, me to rekla i doktorka ☹

leninn
22. zář 2008

tak já jsem asi byla podobný případ, za celou dobu kojení jsem nezhubla, ba spíš naopak 😠 😠

kitty68
22. zář 2008

no ja js pribrala kilo a pul jak js byla v cesku 😠

ale to uz je dole, jinak js furt na stejne vaze co js prijela z nemocky 😢

leni a kdyz jsi prestala tak se to hnulo dolu? ja uz uvazuju nad pomalym odstavovanim, jdu do prace na konci roku, a mam na to nejakych 2 a pul mesice ☹

leninn
22. zář 2008

Kitty: nehlo, až teď, když jsem začala cvičit a upravila si jídelníček....jenže je to asi tím, že jsem prostě jedla, jak a co jsem chtěla...což jsem já nikdy nemohla. Celý život bojuju s váhou....prostě si nemůžu jíst jak chci...
Nehledě na to, že jsem celý život sportovala a teď přes těhu nic-a váha šla asi nahoru i tím....svaly povolily a přeměnily se na tuky 😠 😠 bléééé
Ale teď se to snad vtrátí zpět. Dávám si to na cíl do konce roku 😉

kitty68
22. zář 2008

me to prijde ze i kdyz jim celkem malo a zdrave, tak to telo si porad nejake ty zasoby drzi na to mliko 😅
nejvic me sere jak tady velice propaguji ze se kojenim zhubne 😖

caira
22. zář 2008

dobre rano vsem a VELIKAAAANSKAAA GRATULACE NAM VSEM !!!!!

dekuji za bleskove posilani IP, ted mi chybi jen udaje od Pavla80, Paula a Majkeela, ale Paula a Majkeela se neozvaly vubec za minuly tyden ani s vahou, takze budu cekat jen na Pavlu80 a pak hned tabulku rozeslu.

Damy, jen tak pro prehled, vsechny dohromady jsme shodily skoro 7kg! to je super, sedm kilo tuku zmizelo ze sveta jen diky nam 😀 😀 😀

zatim mame v tabulce jen a jen modro, tohle byl teda super uspesny tyden 🙂

pavla80
22. zář 2008

Čauky!!!!!

Holky tak já hlásím taky ubytek!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 .Jsem fakt štastná protože dva dny jsem to v tomhle týdnu nezvládla a přece jen je něco dole.Hurááááááááá

A holky všem co mají ubytek gratuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JSME FAKT VŠECHNY ŠIKULY samozřejmě i ty které ubytek nemají,bude příště 😉 😉 😉

Cairo už se stalo máš IP,Teda a těch 7 kilo je super teda 😀 😀

leninn
22. zář 2008

Kitty, já jsem se také těšila, jak kojením zhubnu a ....nic 😠

Cairo, to je super, to je tedy celkem mazec 7kg!!! Bájo 😀 😀 Už se těším, až to modro uvidím 🙂

kitty68
22. zář 2008

zeny jdu teda na mail, doufam ze uz to cairous poslala 😵

pavla80
22. zář 2008

Holky mě vždycky každé to kilo tak ohromě znova nakopne dopředu!!!!! 😉 .Fakt jsem minulý týden měla takovou nějakou depku 😒 ,ale co jsem se zvážila,jsem zas plná síly a když už to tak cítím tak jdu cvičit 😀 😀

No a já holky moc nekojila,Kačenku vůbec a Míšu asi 2 měsíce,ale je fakt že u Míšy jsem něco zhodila,možná kdybych kojila dýl,bylo by to lepší,ale nešlo to.A stejně se mi to všechno vrátilo a ještě něco navíc 😖

leninn
22. zář 2008

Pavli, mě taky, ale dnes mám od rána hrozný hlad...nevím, čím bych se nasytila, aby to bylo málokalorický... ☹ 😢

leninn
22. zář 2008

Jo a já kojila necelé 3 měsíce, také to dál nešlo, ale nezhubla jsem za ty 3 měsíce ani deko, možná spíš ještě něc o nabrala 😒 Ale teď už se na to neohlížím, teď hubnu a ZHUBNU!!!!

caira
22. zář 2008

damy tabulka je poslana, doufam, ze uz vam dorazila, tohle je prvni tyden, kdy tam mame jen a jen modro a fakt je to tam mooooc pekne 🙂 hromadny ubytek 8kg je teda uspech, co myslite??

kitty68
22. zář 2008

no tak ja kojcim 8 mesicu a prd

ale kdyz budu kojit tak do 5 let 😀 tak neni mozne aby neco dolu neslo

leninn
22. zář 2008

Cairo, to je hezký pohled 😀 😀 😀 Hlavně, aby to takto vypadalo i příští týden 😉
Díky moc!!!

leninn
22. zář 2008

Kitty, do pěti let, jo? 😅 😕

renda71
22. zář 2008

cairo,o jakou tabulku jde,můžu se do ní přidat?také mám úbytek 🙂

kitty68
22. zář 2008
https://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74

se podivejte jak to deckam svedci 😀

pavla80
22. zář 2008

Holky teda tabulka je krása!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mám fakt radost z nás všech 😉 😉

Tak já jsem po cvišení a jsem KO kondička je můj silný nepřítel,Ale díky tomu cvičení co jsem našla vydržím cvičit půl hodky někdy i dýl. 😉 😉 .Jen na kole bych to nezvládla

Rendi pošli IP caiře s váhou a ona tě určitě přidá.První pondělí v měsíci měříme i míry 😉

pavla80
22. zář 2008

Kitty tak to je na mě moc!!!!!!!!!!!! 😒 .Připadá mi že už to nění moc normální,ale nikoho za to samozřejmě neodsuzuju.Já jsem staršně chtěla kojit a kdyby to šlo tak maximálně do 1,5 možná do 2 let 😀 😀

kitty68
22. zář 2008

no ja ji v roce odkrouhnu 😉

ale je to drsne ze jo 😀

je to uchylne, me ta baba neprijde normalni

musim se jit venovat krasce

caira
22. zář 2008

rendo, budes muset pockat do zacatku rijna, pokud chces hubnou s nama, tak te pridam to te rijnove, tady uz nam totiz zbyva jen tyden a to by nemelo smysl..

Budes mi pak muset napsat vysku, vychozi vahu, miry pres prsa, pas, boky a stehno a poslat mi kazde pondeli rano svou aktualni vahu a ja to zapisu do tabulky a pak to vsem posilam do hromadneho mailu//

pavla80
22. zář 2008

kitty já považuju za uspěch i to když někdo kojí "jen "do roka.Myslím že to uplně stačí a to důležité jsi ji dala. 😉 😉

prochi
22. zář 2008

Ahoj holky, to je krááááááááááááááááásaaa, chválim všechny hrozně hrozně moc!!! Jsme šikuly šikovný, fakt krásný týden!!!!

Holky, tak já se bez mučení přiznávám, že my stále kojíme... 😅 ALE!!! Zásadně v soukromí, doma, vlastně jen v pokojíčku na válendě, bez publika..... od ca. 11 měsíců jen dvakrát za 24 hodin, většinou ráno a večer, pokud bylo nějaký trápení (u nás zuby), tak i v noci. Teď už víc než měsíc jen ráno. Jsem ráda, že má ještě zájem a rozhodně jsem to takhle dlouho neplánovala. Prostě to tak nějak vyplynulo... když si vzpomenu na porodnici, pak ty boje doma... kdyby mi to někdo řekl, tak ho pošlu do pr.ele 😅 Ale pak se to zlepšilo a najednou bylo malýmu půl roku, rok... rok a půl a za dva týdny mu budou dva... Malej není žádný závislák, v životě se mi do výstřihu nesápal, ostatně bych to ani nedovolila. Takže nevim, jak dlouho ještě kojit budem, zatím nám to jedno kojeníčko vyhovuje, tak prostě zase uvidíme...
Ale tohle, co posílala Kitty, to už je fakt úchylárna. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale je to fakt přehnaný. I když to mi dřív přišlo i u dvouletýho dítěte, že 😀

Jo a u mě teda taky neplatilo kojení=hubnutí. Spíš naopak. Dokud jsme výlučně kojili těch prvních šest měsíců, tak jak jsem se trochu omezila v jídle, tak jsem to hned na malým poznala, jíst chtěl po hodině, v noci furt... Podle mě je to blbost, protože někdo hubne v pohodě i když je mimčo na UM, třeba je uplakanější, trápí ho bříško, nespí... tak kolem něj mamina pořád lítá a jde to dolů.

Jinak mě je už o moc líp, takže dneska mě večer zase čeká stepaerobik, těšim se moc!

A teď vás jdu ještě dočíst 😉

prochi
22. zář 2008

jůůůů Maru, vy máte dneska přesně dva roky! Tak Kubíčkovi přejem všechno néééj, hodně kámošů, pohodový rodiče a spoustu radosti do života.

Cair, my jsme tu šestou nemoc taky měli. Někdy v devíti měsících. U nás byly tři dny vysoký horečky a pak jak když utne a po horečce ani stopa. Jen vyrážka, první den na bříšku, zádíčkách a trochu obličej, druhý den se to přesunulo na nožičky a třetí den už byl konec nemoci. Je to opruz, ty první dny, když nevíš, proč tak horečkuje. Můžou to chytit děti do dvou let. A od dvou let výš se tomu říká pátá nemoc.

Holky, tak pá, dítko je vzhůru, začíná další kolotoč, stavim se zas večer.

kitty68
22. zář 2008

prochi to mas super, me by to ani nevadilo kojit dyl (taky js si po vsech problemech na zacatku rikala ze do 3mesicu max) ale kvuli te prace to asi nebude mozne uvidim jak to pujde.
ona se na me strasne sape, snazi se pricucnout na pupek, na rameno kdekoliv, na verejnosti js ji nikdy nekojila, od 4 mesicu kojcim tak ze s ni musim by o samote, kdyz jen zaslechne petera tak se hned zacne smat a delat kraviny 😅