Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
22. lis 2008

kocky, ahojky, tak my jsme byli na tom tenisu, super, ale nebyla bych to ani ja, abych nemela uraz ...teda, ne uraz, ale flakla jsem se raketou do hlavy, takze mam na cele peknou bouli...no, nejsem ja proste hovado? 😀

pavla80
22. lis 2008

Přeju krásnou sobotu 😉 😉

Leni tak myjsme se taky probudily do krásného rána,venku mírná pokrývka snížku,taky ráno sněžilo,ale ted začalo svítit sluničko,tak to taje,už ho tam moc není,škoda 😒 .Kačka se ráno probudila a přiletěla za mnou a volala "mami tam je sníh půjdem bobovat" 😀 😀 😀 .No není nad to když děti mají radost.

No jinak manža celé dny i dneska i zítra bude v práci,tak mě taky nemá kdo pokoušet,tak sna dto zvládnu a uvidíme v pondělí 😉 😉

Maruš ty si smolař 😀 😀 .Pro tebe je ten sport vyloženě nebezpečný 😀 😀 .Ale je super že se hned po ránu cítíš dobře,až na tu bouli 😵

leninn
22. lis 2008

Holky, tak u nás je sníh stále, sice také trošku utál, ale venku to vypadá stále bíle 🙂 Moc hezké 🙂

Maru, tak to je vážně neuvěřitelné, i když...my když jdeme s manžou na squash, tak mě snad vždycky trefí balónkem... 😉Ze by náhodička? Nebo snad nevyřízené účty 😀 😀 😀 Ne, to si dělám srandu, ale dvakrát to bylo a dost pekelná dělovka, měla jsem i moncla...jo, jak říká můj táta:" sportem k trvalé invaliditě" 😀 😅

Pavli, ať zvládáš jídlo, ale věřím, že Ty máš vůli silnou dost 😉

leninn
22. lis 2008

Tak čekám na kamarádku a vytáhla jsem zbytek dortu z barčiny oslavy a co myslíte, ještě tu není a ž jsem kus sežrala 😀 😀 No, s ní už si nevezmu, protože by mi bylo na hřišti blbě...držte pěstí, ať vyhrajeme, večer napíšu 😉

pavla80
22. lis 2008

No Leni jak kdy 😉 .Dala jsem si jeden knedlík a jedno malé masíško a trochu segedinu.Tak se do večera musím držet už zkrátka 😀

U nás pře chvíli byla totální vánice,tma jak by už byl večer.ted to ustálo sněhu je celkem dost,tak vyrážíme ven,Jsem zvědavá co Míša na sníh.Loni byla ještě malinká.Tak večer nakouknu páááá 😉

rozela
22. lis 2008

ahoj holky, tak ráno jsem se radovala, když jsem viděla, jak krásně sněží. no a ono mě to rychle přešlo, když slunko vylezlo a sníh byl v čudu. ach jo, pokud nevyjedem někam z prahy, tak si asi nezasáňkujem ☹

maruško teda to je hustý 😀 asi bys měla nosit helmu a komletní chrániče na jakýkoli sport. baj na plavání 😀 člověk nikdy neví, kde si ublíží 😀

pavli to bude v pondělí určitě super úbytek 😉 držim palečky, ať je co největší 🙂

leni určitě to budou zoubečky a rychle to přejde. nezkoušela si dát barušce na noc nurofen nebo panadol nebo nějakej z těch sirupů pro děti? já to praktikovala krz zuby jen jednou, když už to bylo fakt ouvej, jinak jsme mazali calgelem, moc nám pomáhal. kámoška takhle dávala ibalgin sirup synkovi asi 3 dny na noc, když se mu klubaly stoličky. měl s nima velký trápení.

marie_m
22. lis 2008

no, ja sem fakt sama sobe nejvetsim nepritelem pri sportu, takze to uz dneska vlastne nikoho neprekvapilo, kdyz me videl 😀
zitra jdeme na skvos, sem na to zvedava, co zase bude 😀

pavla80
22. lis 2008

tak my jsem přišli před půl 5 z venku a bylo fajně 😉 😉 ,Míša uplně hotová z té trošky sněhu a Kačenka snad ještě víc,jak by ho nikdy neviděla 😀

Roz děkuju moc,jsi hodná 😵 .Ani nemusí moc velký super ubytek být,hlavně když se ta váhá pohne dolů,už dva týdny nic spíš půl kila nahoře 😠

Maruš tak dávej zítra na sebe pozor 😉 😉

leninn
22. lis 2008

Ahojky holky, tak jsem tu, vyhrály jsme, tak mám prima pocit 🙂 Jsem ale celkem unavená, tak si teď dám odpočinek, abych byla ještě zítra fit.

Maru, zítra opartná, ať nemáš nějaký další úraz 😉

Rozi, nic jsem nezkoušela, uvidíme, jak dlouho tohle potrvá, kdyžtak něco zkusím, díky za rady, jsem v tomto neznalec ☹

pavli, na ten segeďák nemůžu zapomenout, asi juknu do kuchařky a pokusím se ho taky udělat 😀 😀

Hezký večer všem 😉

pavla80
22. lis 2008

Leni gratulace k výhře,jste šikulky!!!!!!!! 😉 😉

Já ho ze sojového masa neumím.Ale dělám z vepř. plecka.To nakrájím na kostky.Cibulku osmažím na tuku,trochu do tmava pak přidám masíčko, opeču přidám papriku sladkou a trošinku zaliju vodou,nechám dusit do skoro měkka,pak k tomu přidám zelí propláchnuté kyselé a přidámvíc vody a nechám dodusit uplně do měkka.Pak doliju vodu a zahustím základkou,ale moc to nezahuštuju,to zelí už to samo o sobě zahustí dost.Provařím a pak chvilku po vychlazení zaliju smetanou sladkou,aby se mi nezdrcla tak už ji nevařím.Je to jednoduché,tak to určitě zvládneš,jen nevím jak s tou sojou 😉

Já si taky koupila už je to delší doba nějaké sojové plátky,ale přiznám se že jsem to ještě nikdy nejedla ani nedělala,tak já vůbec nevím jak to udělat 😒 .Nemáte někdo nějaký dobrý tip 😉 😉 .Jsem to viděla tak jsem to chtěla vyzkoušet,ale pak na to nějak zapoměla ,tys mi to Leni připoměla 😉

rozela
22. lis 2008

leni gratuluju k vítězství 🙂
holky já teda na segedin musim mít vyloženě chuť, jinak ho nevyhledávám, ale ze sojovýho masa, to teda může být zajímavé.
pavli sousedka dělá třeba čínu půl napůl soju a kuře. tu soju normálně uvaří doměkka a zachází s ní pak jako s masem. ptala jsem se, jestli to vaří ve vodě nebo ve vývaru a prý je to jedno. taky jsem to ještě nezkoušela vařit, ale chutné to je. tak uvidím. asi se taky nechám zlákat k nějaké té novince v podobě soji 🙂

koukáte někdo na stardance? teď jsem se nasmála. bosák je prostě borec! 🙂

ač hodina již pokročila, ještě se chystáme ven. kamarádka s rodinkou se stěhují do většího bytu, tak jim pojedeme pomoct. mě už malej chrní, tak ještě aby usly ty jejich cácorky a hurá na to 🙂 se těšim. nějaká změna, bude vzrůšo 😀

pavla80
22. lis 2008

Roz tak já ho mám docela ráda,ale pokud můžu,tak se mu vyhýbám 😀 😀 .Tak si užijte stěhování 😉 .Dík za radu,něco z toho zkusím asi tu čínu zní to lákavě 😉

Jinak jsem holky přidala,nějaké nové fotečky,bohužel už se nevlezli do jenoho alba 😒 .Tak se když tak koukněte jestli budete chtít 😵

pavla80
23. lis 2008

Ahojky

Kde sjte kdo!!!!! 😕 😀

U nás je plno sněhu a pořád sněží 😉 .Tak půjdem dneska bobovat.I když máme prasklé boby 😒 .tak musíme zítra splašit někde nové 😉

marie_m
23. lis 2008

cus kocky, tak hlasim, ze po skvosi jsem cela, zadny novy bebicko 😀 a teda makla jsem si neskutecne, uz ted me boli prdel jako svine, to zitra bude ouvej 🙂

kubika jsme neska vzali chvili ven na snih, byl uplne hotovej a porad po nas hazel koule 🙂

kitty68
23. lis 2008

ahoj kocky

uz js prijeli od tety cairy, prohlasuju se dobrovolne za cunaka tydne pze js tam zrala jak urvana z retezu, ani to tu nebudu vypisovat 😀

ale zhubla js tam na cairine vaze js vazila 58 kg 😀 😀 😀 😕 asi to bude tim ze stala na koberci 😅

marie_m
23. lis 2008

kitty, vy na nas s cairou zacinate teda pekne kakat, jako 😀

sem neska uplne ko, tesim se, az kubik usne, taky budu tuhon 🙂

rozela
23. lis 2008

ahoj berušky, vůbec nic dnes nestíhám, takže vás jdu jen rychle pozdravit a zas fičim. tak zítra samé úbytky, dobrou chuť, dobrou noc a pěkné sny a kila fuč! 🙂

kitty68
23. lis 2008

maru jako myslis kakat jako ze se srazime nebo kakat jakoze nechodime na kobylaka?

ja musim fakt priznat ze ted na pc nemuzu skoro vubec, pze decko je v momente u me a knuci, pze chce jit na klin a tupkat a uz mel i peter debilni pripominky ze porad postava u nej kdyz je na pc, pze ja na nem furt sedim 😕 , no takze aby nemel pindy tak na kona nebo skype chodim bud rano jak chrape, ale ted mel tyden volno tak to neslo, nebo az odejde do prace a to je 22.30 vaseho casu a to vetsina z vas uz ma pulnoc

marie_m
23. lis 2008

kitty na nas, jakoze na kone 🙂 😎

holky, ja bych zrala, az to neni hezky..

kitty68
23. lis 2008

no ted tu js a dokonce mi zapnul laptak, pze si koupil novou hru na playstationa tak ma asi nejake pocity viny ze furt hraje 😀 , ale horsi je to s deckem jak tu u me stoji a fnuka

a vim ze caira mela nerjake problemy s netem

leninn
23. lis 2008

Ahojky holky,
tak jsme vyhrály i dnes, ale celý víkend, jsem strašně málo jedla, před zápasem se bojím jíst a po mám tak scvrklý žaludek, že je to taky bída...ach jo, to se zase zítra nebudu moci dojíst a ty chutě ☹
Ale snad bude aspoň úbytek a pondělí mám stejně dost častto hřešící a zítřek asi nebude výjimkou 😉

Kitty, je fakt, že jsem si říkala, že na nás zapomínáte, ani jsem nějak nestihla, že jsi byla u Cairy na návštěvě 🙂 Jak bylo? Kromě toho, že jste spolu hřešily, což se dá očekávat 😅 Když u mš byla kamarádka z výšky, tak jsme každý den popíjely vínko a baštily sýry a zeleninku 😅 ale nelitovala jsem, hezky jsme si to užily 😀 Ale podle váhy jsi zhubla púřes 10kg, to je super, ne 😀 😀 😀

Maru, jsem ráda, že squash dopadl bez úrazu a že tě honí mlsná, to je oprus, zkus odolat, ať si zítra ráno nemusíš nadávat... 😖 Já jsem si dala k večeři rybu s fazolovýma luskama a musím říct, že jsem se strašně naprala (moc jsem toho nesnědla, ale ten žaludek po zápase prostě nebere) a je mi děsně těžko, asi to půjdu zaspat, jsem stejně total unavená 😔

Hezký večer a hlavně pro všechny příjemné zítřejší vážící ráno 😉 🙂

marie_m
23. lis 2008

leni, tak to jste sikulky, gratulace!!

kitty68
23. lis 2008

no bylo tam fakt super, meli js cinu a tvarohove trojuhelnicky, zakusecek na kavicce a rano cerstvy chlebik, no a my s tatinkem po zpatecni ceste js se jeste stavili na obed v burger kingu 😅 abysme ten vikend slavnostne zavrsili

no a vidite ja tu ted js a vy uz 😔

marie_m
24. lis 2008

kocky, dobre ranko, tak ja mam ubytek, teda mini, ale je tam...po vcerejsim skvosi me boli cely vorvansky telo, auvajs ☹

hezky den a kilum sbohem!

renda71
24. lis 2008

Ahoj holčiny,tak já jsem dnes na stejné váze jako před týdnem,ach jo ☹ už to vidím,že začnu pořádně makat až po svátcích protože teď nějak nestíhám a ještě se hlídat 😉
u nás je pořád bílo,ale včera jsme šli na boby a když jsme dorazili na místo,tak tam byla jen břečka,takže se to odkládá až napadne víc 😵 už se těším 😀

rozela
24. lis 2008

ahoj holky, tak pošlu váhu, úbytek je, tak jsem spokojená. no ještě aby nebyl po tomhle hektickym víkendu. dneska je zase zima jak v ruskym filmu, sníh v čudu, takže na sáňkování to není, tak co má člověk v tomhle počasí dělat. ☹

leninn
24. lis 2008

Ahojky holky, hezké dopoledne, tak já mám úbytek velký 🙂 Možná až moc, ale je to hodně způsobené tím hracím víkendem, to vždycky hodně spálím a málo dodám 😀 😅
Ale muisím říct, že jsem měla kromě středy každý den sport a ještě jsem zapisovala do flóry a jelikož mi to tak pomohlo se znovuhubnutím, tak v zapisování pokračuju 😉

Maru, gratulace k úbytku 😉

Rendo, nesmutni, hlavně, že není přírůstek, ne? 😉

Kitty, to je blbý, že Ti manžílek doma moc nepovoluje net přes den, večer už se tam málokdy s někým potkáš, to je pravda ☹ Škoda 😢

Cairo, posílám váhu...ale nevím, jak na tom jsi s tím internetem, jestli se sem dnes vůbec dostaneš 😕

kometka5
24. lis 2008

AHojky,
tak já mám taky úbytek, nevím, jestli nebudu marodit pořád, když mi to tak pěkně jde... 🙂 ale už je mi o trošku líp, tak jsem zvědavá na příští týden...

jdu to poslat Caiře... 🙂

kitty68
24. lis 2008

ahojte

tak ja js si ten svuj ubytek uz vybrala o vikendu na cairine vaze 😅 takze ted nic moc

leni on ne ze by mi nepovoloval, ale ja sama vidim ze ellun nijak avlast nezajimaji hracky, ale laptak a ovladac od telky, a taky mi je to i proti srsti, ted js ji nafoukla balonek tak si hezky hraje, doufam ze ho nepraskne 😕

pavla80
24. lis 2008

Ahojky holky

Tak já hlásím taky ubytek!!!!!!!!!!!! 😀 😀 .Konečně se to zas hnulo směrem dolu

Leni tak to jsem zvědavá na ten tvůj ubytek,se máš si šikula!!!!!!!! 😉

Roz a Kometko super zpráva,hned je člověku líp že?

Rendo a jak píše Lenča,hlavně ýe není přírustek,příští týden to bude lepší 😉

Kitty každá troška dobrá 😉

Jinak kadeřnice onemocněla,tak vlásky nové nemám,škoda 😒 .Tak budu doufat snad příští týden 😉

A byli jsme s Miškou na alergologii měla v zaří velkou alergickou reakci asi z broskve tak ji dneska vzal krev a uvidí se jaké budu výsledky za 14 dní.Na co vůbec alergická je