Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
9. bře 2009

kde jste, buchty? 😠 😀

leninn
9. bře 2009

Ahojky...
tak včerejší roštěnky se celkem vydařily, ale omáčka stejně nebyla, tak jak má být, asi jsem ji moc zahustila, jsem si myslela, že to tak má být, ale manža říkal, že prý má být spíš tekutější než hustší...tak třeba se zdaří příště, ale chutnalo mu 🙂

Koukala jsem na tabulku, je to teda paráda, jak Vám to šlape, Maru, Ty ses do toho teda pěkně opřela, takže ten víkendík jsi měla i trošku dovolený a Kometko, Tobě se taky zadařilo 🙂 Jste holky šikovný 😉

Tak hezké pondělí, všem pracujícím i nepracujícím... 😉

rozela
9. bře 2009

ahoj holky, dneska bych ráda zašla s malým na cvičení pro rodiče s dětmi. jsem zvědavá, jestli tam nakonec dokvačíme a jestli jo, tak jak se mu to bude líbit. bylo by fajn, kdyby ho to bavilo.

leni tak hlavně že si manža pošmáknul, ne? 😉

dneska jsem si tak říkala, co uvařit. zbylo mi kus pečenýho kuřete, tak jsem to obrala a udělala z toho žampionovou omáčku. pánové maj ke knedlíku a já si dám kuře na paprice, co jsem našla v mrazáku 😀

holky držte mi palce, ať se mi podaří dnes to cvíčko s malým. dám pak vědět 🙂

rozela
9. bře 2009

ehm, tak to byla katastrofa ☹ ondřej vůbec nespolupracoval, na všechno totálně házel bobek, jenom tam běhal kolem tělocvičny jak smyslů zbavený, skákal a smál se na celé kolo. já se málem propadla hanbou. většina mamin na mě čuměly jak péra, jako bych byla prašivá nebo co. pak tam najel velkym balonem na jednu holčičku, do druhý vrazil při běhu, cvičitelce tam málem rozhrabal CDčka a to už jsem ho plácla přes ruce. už se tam s nim nikdy nemůžu ukázat ☹ myslela sem si, jak se mu to bude líbit a bavit ho to. jediný, co se mu líbilo byl ten obrovský prostor na běhání. sem řekla, že mu koupím takový to běhací kolo jak mají křečci v klíckách a v tom si může běhat třeba celej den.
uplně mě to rozhodilo. sem si dala takhle na večír zmrzlinu a kafe. abych trochu uklidnila pocuchaný nervy.

bramburka
9. bře 2009

Roz top rave nevzdavej, on si casem zvykne, bylo to pro nej novy, tak delal rostarny, pak uz ho to nebude tolik bavit a bdue koukat co se má delat 😉 my taky chodíme, je to super, ale docela musim rict i prinosný - např. perfektně chytá míč, jsem čuměla a leze po ribstolích 😀

jinak teda v praci dobrý jo, ale dieta mi tam nejde...nejim a pak mam hlad a zdobnu na co prijdu.

marie_m
10. bře 2009

roz, fakt vyckej, zkus to jeste parkrat a uvidis, treba to nakonec pujde 🙂

leninn
10. bře 2009

Nazdárek zdárek, hezký den 🙂
Rozi, neblázni, máš holt divoké dítko a jako co? Ať si ostatní matky čumí jak chtějí, není to jejich věc, ne? Hlavně, že se Ondrášek bavil 😀 Sice Ti mohl způsobit újmu na zdraví....ale nemysli si, že ty ostatní děti nebyly podobné, když tam byly poprvé 😉
Holky, já dnes obědvám svoje oblíbené fazolové lusky s česnekem a bazalkou jen tak na pánvi, bože to je žraso, mňam 😅

kometka5
10. bře 2009

ahojky holky,
Roz, já tě docela chápu, byla jsem s malou jednou na cvičení, bylo to asi něco podobnýho jako u vás. malá neudělala jediný cvik, pořád lítala sem a tam, všem dětem dávala babu, jen co jsem jí chtěla chytnout a něco s ní jít dělat, tak neskutečný vyrvál, takže jsem tam byla totál k ničemu...je fakt, že se říká, že si ty děti zvyknou, ale já už jsem tam podruhý nešla...
ale zkus to ještě jednou, Ondrášek je přece jenom starší....
🙂

swead
10. bře 2009

ahoj,

jak vstáváme už v 5,30 každý den, tak mám celý den hrozný hlad. Snažím se to nějak korigovat, ale jsem zvědavá na pátek, jestli budu alespoň na stejno. Raději na váhu ani nelezu, abych si nekazila den. 😀

Jdu si dát jablko a nejspíš čučet na bednu, mm je na pokeru.

Pa

bramburka
10. bře 2009

ja vim 100pro ze jsem pribrala, citim to na džínách, i kdyz se to jeste neprojevilo na váze, ale holky , ja nemam sílu to řešit. Snažím se, ale pak prostě jím a nemyslím, ach jo. S mamkou se to rozjelo, v pondeli jde na CT a bude to jeji posledni vysetreni a pak se rozhodne co dal a jak bude pokracovat léčba, mam bobky bobky bobky 😔

prami
10. bře 2009

Bram - ted se na dietu vykašli,neřeš jestli si dáš pro uklidnění něco navíc
.Přeji at to s maminkou dobře dopadne jo 😉 drž se,ted na to nemysli,zítra se uvidí, Dobrou 😵

kitty68
10. bře 2009

ahojte hubenourky

brambur mamku moc pozdravuj, moc na ni myslim a drzim palce at to dobre dopadne

rozel ja bych to taky dvakrat neresila, to svedci o zdravem sebevedomi, ze se nebal a napoprve tam tak lital

maru divala js se na fejsu na kubikovi fotky a on je tak strasne hezky 😵 - ty teda taky jsi hezka baba 😅 musim uznat

no a abych se pridala do klubu vstavani tak nase krasa malinka dnes vstavala v 5 rano, nastesti js vcera vecer usla o pul 8 tak js byla vyspana, jinak by me asi cip strelil 😖

leni jak delas ty fazolove lusky? to je jedna z mala zeleniny kterou nas tata ji, tak bych mu je mohla udelat nekdy

prami
10. bře 2009

ted zjištuju,že jsem to blbě přečetla, teda v pondělí se uvidí, neboj, to bude dobrý

swead
11. bře 2009

dobré ránko,

bram, určitě to zvládnete, vůbec se ti nedivím, že máš bobky, kdyby bylo něco s mojí mamkou, asi bych byla úplně mimo. A Prami má pravdu teď se na dietu vykašli, důležitější je rodina,kilča doženeš později, musíš být co nejvíc v pohodě.

marie_m
11. bře 2009

dobre ranko

bram, drzim pesti, at to dopadne dobre!!

holky, ja ocekavam prirustek, pac sme tenhe tyden jeste necvicila a zeru jako prase :/

rozela
11. bře 2009

ahoj holky!
bram držím palce, aby bylo všechno s mamčou co nejlepší v rámci možností.

holky díky za podporu. zkusim jít s malym na cvičení zase zítra. bude tam stejná cvičitelka a doufám, že jiné maminky 😀 příští týden s ním zkusím druhou cvičitelku. to je dopoledne a je tam menší věkové rozmezí u dětí. tohle odpolední je pro 1-4 roky a to dopolední pro 2-4, tak uvidíme. snad se nakonec zadaří.

včera jsem to s jídlem totálně pokákla. za celý den jsem snědla akorát smažák, samozřejmě s tatarkou a večer pak u televize ještě trochu chipsů. dneska se snažim.

mari, sraz jako obvykle? 🙂

marie_m
11. bře 2009

roz, jojo, uz se tesim 🙂

bramburka
11. bře 2009

no tak ja se ted prejedla, mela jsem noky s masem a nandala jsem si, mela jsem jeste hlad, tak jsem snedla 2 plne talire. Ach jo, ted je mi blbe. A uz se to projevilo, poprvé od ledna mam prirustek - 1 kg! ach jo.

rozela
11. bře 2009

bram, pojď si s námi večer zatančit a kilo bude dole 😉

leninn
11. bře 2009

Bram, držím pěstičky, je to hnus, ale zvládnete to! Hlavně se snad být co nejvíc v pohodě, takže teď dietu přeruš, ať nejsi ve stresu.

Rozi, hned bych šla...ale je mi tak šoufl, že nevím, jestli bych tam nevrhla 😝 😀

bramburka
11. bře 2009

myslim Leni, ze kdybych tu dietu presrusila, budu mit jeste vetsi depku. No tak k veceri byl jen salat 😉

Ja pujdu v patek na squash. Rano jdu cvcit s hlidanim, ale tata jde s mamkou do nemocnice, takze jdeme s malou, to zase bude jekot, takze cvicit bduu asi tak 10 minut, no nic no.

Jinak zatančit bych šla, kam a naco chodíte to je takovýto co neumim? 😀

marie_m
11. bře 2009

bram, chodime na cardio hip hop na smichac do holmes place a je to proste takovy tancovani, je to super, vid Roz? :D
dneska nas tam bylo snad sedum, tak snad nam to nezrusej

kocky, du chrnet, sem nejak ko, dobrou a pap

rozela
11. bře 2009

pravda pravda 🙂 je to skvělý. mě to výborně nabíjí.
taky jdu do pelechu. dobrou noc všem 😉

leninn
12. bře 2009

Dobré ránečko holky,
u nás dnes svítí sluníčko, tak chci s Barunkou za chvíli vyrazit ven, včera bylo hnusně, totálně aprílové počasí, chvíli sluníčko, za 5min déšť...

Maru, tak dnes jsem si zkusila, co je to brzké vstávání, BArunka dnes vstávala před 3h, prostě jsem tam k ní chodila a ukládala ji asi do 5:15, pak už se mi chtělo bečet, tak šel manža a ten tam s ní zůstal asi do 6:30, pak už jsem si říkala kde jsoua došla pro ně...a Barča v posteli hned řídila jak černá ruka, tak jsem na ni dnes přes den zvědavá...každopádně já spala tak 4h max. a jsem teď sice v poho, ale ráno jsem bulela únavou, tak jsem vylezla, došla do krámu, namalovala se, abych si zvedla náladu a jsem rozhodnutá, že až bude Baruš chrnět, že uklidím, vytřu, přeberu prádlo na žehlení a konečně si oholím nohy, už jsem jak z pralesa, jak jsem pořád unavená a nic se mi nechce, tak doufám, že si aspoň tu 1,5-2h, vzhledem k noci, pospí...jinak mě asi odvezou ☹

No, pardón za román, ale...potřebovala jsem to 😉

tak hezký den všem 🙂

rozela
12. bře 2009

leni přiznej se, že ty chceš trumfnout marušku s tím vstáváním 😉 😀 😀 😀 odpočívej, úklid ti neuteče, ale ty musíš být v pohodě 😉 snad si baruška přes den víc pospí a nechá tě taky dáchnout.

nevim, jestli jsou dneska zas nějaký divný tlaky nebo erupce či co, ale já jsem zralá na sirky do očí. ráno jsem vyhupsla z postele, koupelna, kafe, malýho do školky, to jsem byla svěží jak rybička. vylezla jsem ze školky, jeli jsme s mm nakoupit a od tý doby jsem jak praštěná palicí. víčka držím silou vůle v otevřené poloze, ale když jsem si lehla, že si dám šlofíka s malym, tak se jenom převaluju, ale zabrat, to ne. fakt nechápu, co se to děje.

sem si dnes nakoupila semínka, tak se pokusim vypěstovat si v truhliku svou pažitku, libeček a petržel. jsem zvědavá, jaká ze mě bude pěstitelka 😀

bramburka
12. bře 2009

roz ja si koupila bazalku, asi pred mesicem, nejsem to schopna zasadit, ale miluju ji, s mazzarelou a rajčatama hmmmmmmmm

jinak by mě šlehlo, mala sice tuhle v noci spatne spala, ale byla to vyjimka, dala sjem ji panadol a spala az do rana. Dnes jsem ji drzel anasilim az do 14h vzhuru, aby vecer dele vydrzela, jde s nama na veceri, tak snad ji to moc nerozhodi. Ona od te doby, co chodi po obede spat - jen 1x za den, spi dobre, ale musim ji budit, jak spi pres den vece nez 2h, tak pak spi spatne v noci a vstava brzy.

marie_m
12. bře 2009

kocky, nejak nam to tu zase upada, co? 🙂

ja hlasim, ze bude asi pritustek, radeji sem tento tyden ani nelezla na vahu, pac se vubec nehlidam :-/ tak sem na to zvedava

dobrou noc a krasny sny

kitty68
12. bře 2009

ahojte
tak ja js dnes zkusebne vlezla na vahu a mela js ubytek, uvidime zitra 😉
ale js nejaka chcipla, leze na me nejaky bacil uz dva dny lezim 😖

swead
13. bře 2009

Ahoj,

mám přírůstek, posílám IP Komet. paaa

marie_m
13. bře 2009

dobre ranko, mam miniubytek, nevim, jak je to mozny 🙂 posilam kometce

hezky den.