Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
18. bře 2009

tak jsem se dnes těšila na cvičení a šla jsem akorát tak do .................. není hlídání, není cvičení. mm měl hlídat, jenže dnes je nějaká debilní schůze baráku, tak tam šel. dokonce mu osobně zavolali, aby přišel. no nemám slov. zkusim zítra zumbu.

rozela
19. bře 2009

ahoj ženy! co toto je? nikde nikdo? to je tedy docházka 😕

kitty68
19. bře 2009

ja js ted zapla, ze postahuju nejake fotky

jako rozel s tou domovni schuzi to je konec, mel delat ze neni doma 😀

leni kdy budes menit konipasa?

marie_m
20. bře 2009

dobre ranko, tak ja mam prirustek, posilam kometce

leninn
20. bře 2009

Ahojky holky 🙂
Já dnes byla u dr., tedy na gyndě, a vše je ok 🙂 Tak mám radost a měním s tou radostí i profil 😀

Jinak, váha stojí 🙂 , takže další radost.... 😀 posílám Kometce do IP.

A holky, jak jste na tom Vy ostatní??? 😉

marie_m
20. bře 2009

leni, GRATULACE!!! 🙂

swead
20. bře 2009

Ahoj,

Leni, jééééééééé, gratuluju k těhu 😵

já mám úbytek, pošlu info Kometce do IP

Nevím, kdy nám ale Komet pošle tabulku, ptz je se Soničkou v nemocnici. Soničce už je líp, tak snad je brzy pustí. Ona vám určitě poreferuje sama.

marie_m
20. bře 2009

swead, sem ani nevedela, ze je komet s malou v nemonici, tak jestli si s ni v kontaktu, tak ji pozdravuj a ze drzim palce!

prami
20. bře 2009

Gratulace k těhotenství, Leni - to je super 🙂 😵 , at je pohodové , Barunka bude mít príma parťáka

Kometce přeju,at jsou brzo doma

já mám přírůstek jako prase,není se co divit,se i tak chovám chro, chro 😀

leninn
20. bře 2009

holky, díky, díky, díky...jsem štastná... 🙂

leninn
20. bře 2009

jo, Swead, ode mě taky spoustu pozdravů, snad je Sonička už v pořádku, úplně jsi mě vyděsila ☹

kitty68
20. bře 2009

tak ja uz js poslala, mam malinke pribranicko, ale serkam na to

leni 😵 😎 😀 ♥ 🙂 😀 😵

komet taky preju brzke uzdraveni a valim ven, uz vam doslo to teplo?

leninn
20. bře 2009

Kitty 😀 u nás tedy ještě nic moc, ale říkalas 3dny a to je až zítřka, tak se těším 😀

rozela
20. bře 2009

ahoj holky, já mám maličký úbyteček. se docela divim po tom prasení poslední dny.

leni připojujeme se ke gratulaci! 😵

doufám, že soničce nebylo nic vážného. hlavně ať se brzy uzdraví. taky posíláme pozdrav a držíme všechny palce.

kitty slunce už se začalo ukazovat, ale teplo ještě nedorazilo 😀

petraluk
20. bře 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, měla jsem vyřídit vzkaz do Kometky, ale koukam že Swead už to sem psala. Od středy jsou v nemocnici, malá byla dost odvodněná. Teď má už čtvrtou a snad poslední kapačku a zítra je snad pustí domu.
Tak pa

bramburka
20. bře 2009

co se to tu deje, ja nejak nezvladam, mam ubytek, ale pude to asi na horu, mama musi nastoupit chemoterapii, tak nemam silku ani chut hledat neco na netu a cist si diskuze,... vahu posilam.

prochi
20. bře 2009

Ahoj Leni, tak už je to ofiko rozhlášený? 🙂 To je bájo, ještě jednou moc moc gratulujem!!!! A jak ti je? Je to trochu lepší? A co cvíčo, doufám, že se šetříš... 😉

No a jak jde hubnutí starým známým? 🙂

bramburka
20. bře 2009

Lenni, no tak to velká gratulace, konečně jsem vás dočetla...!

pavla80
20. bře 2009

Ahojky holky

nezapoměli jste na mě!!!!! 😀 😀

Leni obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 .Tak si jak to jen jde užívej těhotenství a snad ti je jakž takž 😉 .Hlavně na sebe dávejte veliký pozor a držte se 😉

Kometce taky přeju at je Sonička brzy v pořádku.Měla střevní problémy že se odvodnila????Bobek malý 😢

Jinak holky sem tam k vám nakouknu a přečtu si vás,ale nějak poslední dobou nestíhám psát 😒 😒 .Ale jak čtu tak jste šikulky a jde vám to dobře 😉 Moc vám to všem přeju!!!!!!!

Jinak u mě tak střídavo oblačno 😀 😀 .Sem tam se do toho vetnu a pak zas hřeším,ale váhu si udržuju tak to je hlavní 😵

Prochi a jak se daří tobě??A ty týdny ti teda hrozně utíkají 😕 😕 .Ted čtu už 27 týden!!!!

marie_m
20. bře 2009

bram, tak drzim pesti, at se mamca drzi, urcite to dobre dopadne

prochi, holka zlata, fakt to leti, uz se blizis do finale, co? 🙂

prochi
20. bře 2009

Pavli, Maru ahóóój!!
Jojo, letí to jako blázen. Zítra začínám 28. týden 🙂 Břicho mám jako když jsem šla rodit malýho, nevim, kam to ještě poroste... Začalo mi praskat i nad pupíkem, což mě točí neskutečně, protože mažu jak prdlá 2x denně + večer namastim dětským olejíčkem a promasírovávám, ale všechno prd platný 😠 Dneska se mi normálně udělala nová jizvička a praskla až do krve!!! No ale co se dá dělat, ten bobek za to stojí 😵

Pavli, hlavně že si držíš to, co jsi zhubla. I tak jseš borka!

Maru, co ty? Jde to pořád hezky dolů? 🙂 A co Kuba, pořád vstáváte tak nechutně brzy? 😅

bramburka
20. bře 2009

Prochi, ja cetla ze kremy nepomuzou, ze pružnost kůže je proste dedicna, mam kamaradku co mela mega bricho, hubenourka, pribrala pres 20 kg a ani jedn astrie.

Co myslis, ja jich mam tunu a to jsem rodila o 3 tydny drive a mazala jsem o 106.

paseky
autor
20. bře 2009

Ahojte kočky

tééééda, člověk párkrát vynechá a tady takový novinky
Leni obrovská gratulace 🙂 🙂 🙂 drž se

jinak já jsem prase největší a musím začít, se do toho nějak pořád nemůžu dostat 😠 😠 😠 jsem hrozná

prochi
20. bře 2009

Bram, jojo, já si taky myslím, že je to k prdu, ale už pro ten pocit, že jsem proti tomu něco udělala... 😅 Mě se u prvního dlouho nedělaly, ale bylo to tím, že břicho hodně dlouho vypadalo jak špek, než jako těhotenství... až ca. od 30. týdne začalo růst neskutečnou rychlostí a praskat a praskat... ale zastavilo se to těsně pod pupkem. Teď roste břuch od samýho začátku, ty jizvičky z předchozího těhu hodně zčervenaly, jak se to zase napíná, ale fakt mě štve, že to začalo praskat nad tím pupkem. A dneska ta krev... normálně bych řekla, že mi to rupe před očima 😕

prochi
20. bře 2009

a jak jsem zjistila, tak to ani nesouvisí s přibranýma kilama. Kamarádka přibrala osm kilčo a popraskala až pod prsama 🙄

rozela
20. bře 2009

šmankote! to jsou teda věci!
bram myslíme na vás, ať to dopadne co nejlíp. držte se.myslete pozitivně, jak to jen půjde. je to těžký, ale je to třeba. určitě zase bude fajn.

prochi ahooooooooooj! 🙂 teda, to fakt letí jak střela! už to máš "za pár" 😀 . na "kosmetické" vady hoď bobek. hlavně že jste s mimísem v pohodě 😉

pavli, i ty jedna! 😀 nějak nás zanedbáváš 😉 😀 super, že si držíš váhu. jsi šikula 😉

rozela
20. bře 2009

jéééééééé! než to napíšu a odešlu, tak se to kupí 😀

pas ahooooj! jak je? klíííd, zas se do toho opřeš a bude 😉

bramburka
20. bře 2009

Prochi, ja to mela jako ty a teda s druhym asi taky bude hur, ale beztak ten svuj spek nikde neukazuju, no jen MM, tak zhasni 😀 😝

rozela
20. bře 2009

holky já měla do císaře na břiše jizvy 3. a když jsem pak viděla břicho po, málem mi vypadly oči z důlků. dodnes to nechápu 😕

pavla80
20. bře 2009

Prochi jejda,tak to budeš chudák uplně na konci.Asi budeš ráda jak porodíš 😵 Snad to bříško zvládne.je to na nic že nad pupkem to nepůjde schovat třeba v plavkách,ale co za miminko to opravdu stojí!!!! 😉 😉 A díky za tu borku 😀 ,ale nepřipadám si tak,bez vás holky bych to nedala!!!!! 😉 😉 .

Bram mamce držím moc palečky tak snad to zvládnete v pohodě!!!!!!!!!!!!!! A brzy bude zas líp 😉 😉

No holky já ted dokoukala na Druhou šanci a moc pěkný díl 😵 .Ta paní si to hodně zasloužila.Nevím jestli na to některá koukáte a víte o čem mluvím 😀