Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

janulle22
14. zář 2008

caira no jiste ze se pridavam jinak by jsem sem nepsala ne 😉 ?

holky malej sezral masticku imazol na prdel...co mam delat...?

kitty68
14. zář 2008

nic, to je jednou kteru stranou to na tu prdel prijde 😉

janulle22
14. zář 2008

tak sand to nebude mit nejake nasledky...budu ho pozorovat a uvidime... 😉
kitty pobavila jsi nas... 😀 😀

pavla80
14. zář 2008

Jani no divila,ale fakt tu máme zimu,moc nám netěsní okna tak j tu chladno.Míšu jsem raději oblíkla víc je po horečkách a Kačka si sama od sebe oblékla mikinu taky ji bylo chladno.no a tou mastí snědl toho moc?????Nevím jestli mu z toho něco může být!!!!!! 🤐

Holky a jinak stavila se odpoledne kámoška a já zhřešila donesla tak super buchtu nahoře s ovocem a polité želatinou tak jsem sežrala 3 kousky ach jo já mám na tohle slabou vůli,už ani sladké mě neláka ale jak vidím buchtu,koláče nebo cokoliv takového prostě nevydržím!!!!!!!!!!!!!!

Tak to jsem zvědavá na zítřek 😠 😠

janulle22
14. zář 2008

no pritel rikal ze si to asi juen strxcil do pusy ...takze strasne malinko...nevim asi nic mu nebude...to uz by mu asi bylo zle ale smeje se vsechno spapal takze asi nic mu nebude....🙂..

tu zimu ti teda nezavidim...my bydlime v novych bytech takze mame plastaky a ty tesnej jak hrom..🙂takze teploucko...🙂si zitra zacvicis a buchty budou dole...🙂

pavla80
14. zář 2008

no to by mu už asi bylo blbě,tak ještě že tak 😉 😉

janulle22
14. zář 2008

no nastesti...ja si sla lehnout a pritel hlidal...a nejednou ho sklysim nadavat tak sem vyletla a on ze to sezral...🙂ale myslim ze je v pohode..
😉

pavla80
14. zář 2008

jojo děti jsou rychle a vynalézavé,ale naštěstí mám všechno nahoře aby na to nedosáhli 😉 😉

A že se to většinou takové věci stanou tatínkům co???? 😀 😀 😀

caira
14. zář 2008

janulle, no a pridavas se k verejnemu ukazovani speku nebo jen k pokecu? Mi si kazdy tyden rikame jak moc jsme krasny a jak moc jsme zhubly a zapisujeme to 😀

Jinak holky hlasim, ze dneska nase mala mela poprve kureci maso se zeleninou { ale nevarila jsem, koupila jsem sklenicku od Hipp Organic} a sblajzla mi celych 125g 😀 kdyz varim ja tak je do ni tezke narvat i stovku a kupovane to ji jede potvore 😀

paula
14. zář 2008

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Ja jsem to totiz asi uz tak polovzdala. 😅 😅 jsem desnej slaboch.
Vazi se zitra? Ja uz se uplne bojim, protoze mam ted totalne rozhazeny rezim a jim na co prijdu a necvicim. ☹
A co vy, jak jste na tom s vytrvalosti?
Tak koukam na posledni prispevky, tady uz se asi o hubnuti moc nemluvi? 😕 😀

rozela
14. zář 2008

zdar děvčata, tak hlásim, že zítra se při vážení asi moc nepochlapim. byli jsme koupit plíny a stavili jsme se za ségrou v práci(dělá v italské restauraci), tak jsem neodolala a dala si nočky s hovězím ragů. sice to byla jen malá poloviční porce, ale i to bude určitě znát. jinak jsem toho za celý den moc nesnědla. trápí mě průkak, takže raději jen "suchý" čaj. a pak to večer takhle zplichtim 😀 😀 😀 buď se po***u, nebo to půjde do špeků 😀 😀 😀

cairo ondřej měla taky raději kupované, než doma připravované. ale tak od roka a půl už to nechtěl. jak je jen omezený výběr a on jedl v podstatě pořád ta samá jídla dokola, tak už to pak nechtěl a od té doby vaříme 😉

pavli to je děs, že máte doma takovou zimu. nejdou nějak ucpat okna?

jani, nikdy nevíš, po čem ti áďa bude dobře prospívat 😀 😀 😀 možná se potřeboval promastit 😀

rozela
14. zář 2008

halo halo, nikde nikdo? 😕

marie_m
14. zář 2008

kocky, jsme zpatky z vikenda, zrala sem fakt hodne, nemam vubec odvahu ted vlezt na vahu, necham to na rano,ale celej tejden sem si dopravala, takze se asi poseru, furt se nejak nemuzu dostat do tempa s tim jidlem,nevim, cim to je ☹

rozela
14. zář 2008

maruško hoď to za hlavu, zítra je pondělí, tak to vezmi za nový začátek a bude to 😉

děvčata jsem nějak vyčerpaná, takže jdu hodit chrupec. dobrou a zítřejšímu vážení zdar 😀

marie_m
15. zář 2008

dobre ranko, kocky, tak sem se zvazila, je to hnus, hnus, hnnus!!! takze se musim polepsit

swead
15. zář 2008

dobré ráno,
po týdnu kdy mi bylo neskutečně blbě se zase zpátky hlásím. Musím se pochválit, celý týden jsem jedla a nijak jsem se nehlídala a dneska ráno vlezla na váhu. Jupíííí je tam úbytek, sice malej ale je. 😉 cairo posílám info do Ip

kometka5
15. zář 2008

Ahojky holky,
tak já se vážila a je to taky hrozný...asi to bude tím, jak celý víkend jsem měla doma mamču a docela jsem jedla...ach jo...ale není to tak velký, musím to do příště hodně zhubnout.
Cairo, posílám do IP.

janulle22
15. zář 2008

caira...no rada se pridam i do vasi tabulky ale nemam doma vahu a navic jsem zacla asi ted v utery...takze to vazeni pujde tezko jen kdyz budem u tchanovcu a to je tak1 /mes...

jinak preji krasne rano...i kdyz je tam teda kosa jak svina a prsi aspon tady v Brne... 😔

janulle22
15. zář 2008

holky tak uz jsem po cviceni a strasne me stve to pocasi...premyslela jsem ze bych zacala behat at ty speky jdou rychleji dolu... 😀 ma to cenu...?pomuze mi to...?nevite o nejake strance s cvikama na nohy a zada...i na zadech mamspekone 😀 ...na borisa snad cvicim dobre jen nevidim zadne vysledky... 😀 preji vsem jen ubytky na vaze...

caira
15. zář 2008

holky diky za ipecka, zatim hlasim, ze se nam to tam po minulem tydnu nejak podezdrele cervena 😀 asi byly skvrny na slunci 😀 😀

jako staci vam, ze ja jsem po cele te dobe co se vazime porad na stejne vaze, vzdycky neco jde dolu, pak zase nahoru 😀 Budu muset zacit veceret driv a necekat na manzu, ja si myslim, ze je to fakt tim, ze my v pul sedmy dame malou do postele a az pak varime, takze jime treba na pul osmou a to uz je proste pozde, ja byla zvykla veceret pred sestou a pak si treba kdyztak dat jogurt pozdeji, nebo treba orechy atd, ale i kdyz jim male porce tak to proste asi nestaci.

Holky na tu veslici jsem se opet pres tyden nedostala, zacal mi ted nejak zlobit tlak nebo co,ale mela jsem porad silene bolesti hlavy, takze cviceni bylo po posledni n a co jsem mela naladu 🙂

kazdopadne, gratulace vsem co maji ubytek a nam ostatnim- neveste hlavy! my to dokazeme 😵

zalda
15. zář 2008

Ahojky Janulle, tak na olomoucké mají otevřeno do osmi, ale v pondělí mají zavřeno, no a na nádru v podchodě asi jenom do sedmi, možná i jenom do šesti, jako elasťáky za 1100? Tak to ikdyý jsem výdělečně činná, tak si je nekoupím, když v nich budu hopsat jenom dvakrát týdně. Asi se po výplatě kouknu na tu olomouckou, stejně si tam chvi jít koupi rýži. Jednou jsem tam byla a měli tak pěkný elasťáky a body trička na cvičení. 3/4 eElasťáky byli snad jenom za 60,- Kč. Takže si koupím za těch 60?- Kč a těch 1040 mi zbude na já nevím co. Ale prostě ušetřím.

janulle22
15. zář 2008

zalda--prej je tady nekde na olmoucke nejakej sklad a maj tam levne veci vis kde to je...?

zalda
15. zář 2008

Janule, nevím jestli jsi už ten nočník koupila, ale je dobrý, aby jsi si vzala dítě s sebou ono si vybralo kočárek samo, třeba ho to bude víc motivovat. Pak co ti můžu poradit, je že můžete zkoušet ten nočník a pokud se nebude Adam chytat, tak ho nenuť a dej si třeba měsíc s nočníkem pauzu a potom to zkoušej znovu. Ono je tu u dětí většinou tak, že se na ten nočník naučí chodit během pár dnu, ale až to období na něj přijde a to poznáš jenom tak, že to budete občas zkoušet. Takže zkoušet nočník až pět dnů, pokud se Adámek nechytne, tak na měsíc nočník schovej a cca za měsíc to zase zkus a pokud zase nic, tak zase schovat a takto to zkoušej dokud se nechytne. Nemusíš mýt ale strach, některý děti začnou chodit na nočník klidně až ve dvou letech. U každýho dítěte je začátek nočníkování jiný. 😉

zalda
15. zář 2008

Jo ten sklad vím kde je. Když pojedeš šalinou na nádrží a tam pak nasedneš na trolejbus, který jede směr slatina, tak ten jede i po olomoucké. Je tam učiliště a kousek dál je staré letiště. Počkej najdu ti to v mapě.

janulle22
15. zář 2008

to zas nemusis...a byla jsi tam nekdy..?ja si koupila u tamiku elastaky za 220..to jde celkem jen boty sem nesehnala...nocnik jsem jeste nezkousela a ni ho jeste kupovat nebudu úpockam az bude mit ada aspn 1 a pul a pak ho teprv koupim...

zalda
15. zář 2008

http://www.mapy.cz/#x=138253572@y=132785919@z=1...

tam je škola a po pravé i levé straně jsou ty sklady. A mají tam fakt levný věci.

janulle22
15. zář 2008

byla jsi tam...?maj tam i na prcky...?levne veci jsou co...? 😀

zalda
15. zář 2008

No byla jsem tam asi před půl rokem a můžu ti říct, že tam mají fakt všechno a to myslím doslova. Levné věci myslím tak, že jsou fakt levné, ikdyž jsou to vietnamky, tak občas tam fakt najdeš supr hadry, ale musíš si to velý prolést. Mají tam i různé padělky taky za dobré ceny. A je lepší, když máš drobný, to ukecáš třeba cenu i o stovku, když mu tam budeš před obličejem mávat stovkama. A nebo když bude něco stát třeba 350,- a ty mu nakecáš, že bohužel máš třeba jenom 250 - 280,- a budeš u toho dělat fakt smutný oči a že jseš strašně nešťastná a že se ti to fakt líbí, tak ti dají slevu na tu cenu, jako jsi ho poprosila.

zalda
15. zář 2008

Jako vetšina cen je vždy něco50,-, třeba 150,-, 250,-, atd. vždy zakončený 50 a to můžeš ukecávat. Jinak na děti jsem tam toho taky hodně vyděla, ale je vždy lepší ty hadry prvně vyprat, ale to ty určitě víš.

janulle22
15. zář 2008

tak to je drsny -... 😀 😀 ...tak treba tam nekdy zajdem spolu ne...?bude zima takmusime nakoupit...a pro ty prcky tam maj taky..-?nekdy tam musime zajit...kdyz to tam maj faaaakt taklevne... 😉 ...vrim dnes rizoto snad semi povede...🙂