Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

renda71
12. lis 2008

leni tak smaženici jsem neměla rok,ale jak o tom píšu mám na ní děsnou chuť snad větší než na sladký 😀
jenže na houbách jsme letos nebyli a nevím jestli by to bylo ono z hub mražených,ty ještě mám.
roz a maru pokud ještě plánujete nějakej mini srazík,tak bych se ráda připojila,na Prahu občas jedu,zrovna teď jsem se vrátila z Chodova..

marie_m
12. lis 2008

roz, vcera sem si delala testik a negativni, ale fakt nevim, co mi je ☹

rozela
12. lis 2008

no jéje, to by bylo super rendo! 😉

renda71
12. lis 2008

tak ju,až zas půjdete společně někam na něco dobrýho 😀 dejte včas vědět a s Aničkou vyrazíme 😵

rozela
12. lis 2008

mari tak leda že by na tebe lezla nějaká choroba nebo podzimní depka. ať tak nebo tak, to přejde 😉

rendo, domluveno! 😉

kometka5
12. lis 2008

ahojky holky!
vy toho vždycky hrozně nabrebentíte, a já to pak nestíhám skoro dočítat, natož přispívat. 🙂

Maru, já mám taky takový únavový syndrom. ale já to spíš mám z toho, že mám málo železa. měla jsem to už v těhu, který jsem skoro celý prospala a teď už to mám delší dobu, ráno (po 8hod. spánku) jsem totál vyřízená, dopoledne ještě v poho, když malá spí, tak jsem ok, a pak to na mě padne 3-4hod., kdybych seděla, tak snad usnu v sedě a většinou v půl 10 jdu hajat. mám tady sice tablety s Fe, ale je mi po nich hrozně špatně, zvracím atd. takže je neberu. teď mi napadlo, že bych je mohla brát na noc, třeba bych to zaspala.

se srazíkem souhlasím, ale opravdu netuším, kde... 🙂

pavla80
12. lis 2008

Tak holky já se dneska držela,tak se cítím hned líp 😉

Komet já to měla po porodu a je to děs.Byla jsem totálně unavená a dokonce jsem z toho v porodnici omdlela 😖 .Fakt mi bylo hodně blbě.ted už to mám naštěstí v pořádku.A neptala ses na jiné prášky??Nějaké co by ti nedělaly špatně?

Holky a hlídání nemám ☹ ☹ .jsem se moc těšila.Moje teta (od mamky segra) má nějaké problémy,tak ji musí mamka pomoct,tak nemůže hlídat.Bylo ji to moc líto,ale zas tak důležité to hlídání nebylo a snažím se to chápat,jen jsem zklamaná.Bylo by to poprvé,že bychom někam šli z manžou po roce a půl 😒 spolu.Byla jsme tak jednou nebo dvakrát,ale s tím že šlověk jde až holky usnou na pár hodin a ráno zas musí fungovat a to je o ničem.Proto jsem ted chtěla zkusit ji dát spát 😖 .Tak snad někdy příště.Manža bude mít pak zas za 14 dní víkend volný,tak snad už to výjde 😒

marie_m
12. lis 2008

kocky, tak ja dneska ani nesla na dance, sem jako prejeta :( a ani jidlo sem neska moc nezvada, tak snad od zitrka...

pekny vecer

leninn
12. lis 2008

Pavli, tak to je mi líto, snad to vyjde příště, nezoufej...vím, že to naštve 😒
Já dnes večer taky nemám manžu doma a i tak mě chytají chutě, přitom jsem se celý den krásně držela, fakt bez problémů, až jsem se divila a je večer a je to tu. Tak jsem si nakrájena na talíř spoustu zeleniny a nějaký sýr k tomu a hezky si to v klidu sním, abych to viděla a pořád nechodila užírat 😠

Komet, Maru, to Vás lituju, asi nějaká podzimní únava, já tohne neznám, občas jsem taky unavenější, ale nijak zvlášť...tak raději odpočívejte a buďte v klidu, ať Vás to brzy opustí 🙂

Jinak pro sraz jsem taky...bylo by to fajné, Vás poznat 😉

pavla80
12. lis 2008

Tak holky já koukám na pasti a pak půjdu do hajan.Mějte se fajn a zítra na vás kouknu dobrou noc a kila pryč!!!!!!! 😉

kitty68
12. lis 2008

.caute kocky
ani nemuzu na pc, ellun porad u me stoji a otravuje tak pres den ani nezapinam pc. dnes ji vylezly oba horni zuby

rozela
12. lis 2008

jak tak koukám, tak depka panuje na všech frontách 🙂 dneska sem taky k.o. ani nevim proč. nejspíš to bude tim divnym počasím. před chvílí jsem dodělala rajskou na zítra, umyla nádobí a půjdu do pelechu.

pavli to je tedy škoda, ale co se dá dělat, tak příště to vyjde a užijete si to o to víc 😉

leni, pošli nám krapet energie 😀

kitty, gratuluju k zoubečkům. to se to bude hryzat 😉 😀

no nic berušky, dobrou noc a kila pryč! 🙂

marie_m
13. lis 2008

cus kocky, tak sem rano hupsla na vahu a za ty 3 dny nechutnyho zrani mam jen 0,4 kg nahore, coz beru jako znameni, ze bych se do toho mela zase pustit, tak ode dneska 🙂

a taky du dneska k ty kadernici a nevim, co bych chtela 😀

KIUM A DEPKACH SBOHEM!!

leninn
13. lis 2008

Ahojky holky,
u nás je zatím nevyzpytatelné počasí, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí, snad ne to, co včera, kdy u nás celý den pršelo 😠

Kitty, gratulujem k zoubečkům, kolikáté to jsou? První dva? Nebo další na řadě? 😀 😀

Maru, to Ti teda závidím, že jsi teď tři dny hřešila a máš jen něco málo nahoře, já mám po tom svým včerejším zeleninovo-sýrovým večerním talířku nahoře skoro kilo 😠 😢 😢 nechápu...snad jen výkyv...tak pořád přemýšlím, jak bych to dnes udělala, abych si mohla jít někam zacvičit, ale asi to nevyjde, protože odpoledne mi přijedou kamarádky s dětma na návštěvu a manža se vrátí až o půl deváté 😖 Takže asi až zítra ☹
Maru a co ta kadeřnice, už jsi něco vymyslela? Jaké máš teď vlasy? Barvu a délku?...já minule moc neexperimentovala, mám je polodlouhé tmavě hnědé, husté jak...no prostě šíleně, takže klasila-ostříhat, pořádně prostříhat a nic dalšího. Po dlouhé době mám svou barvu a každý se mě ptá, jakou mám na hlavě barvu...a já, že konečně svou. Ale začíná mě to zase nudit, asi příště něco vymyslím😉 😀

Tak hezký den

🙂 😉

renda71
13. lis 2008

ahoj holčiny,
tak u nás je zase nějak divně,mlha ještě k tomu zataženo už my to leze krkem 😒 jsem teplomyl a zimu teda obvzlášť nemusim,kort takovouhle ☹ 😠 doufám,že se to nakonec umoudří a vyleze punťa aspoň na chvilku.
koukám,že tady probíhá zkrášlovací etapa,no já jsem přešla z polodlouhých úplně na krátko a musim říct,že jsem spokojená 😵 dokonce my to chválí i manža 😀

marie_m
13. lis 2008

leni, mam kratky vlasy, tmave hnedy a v tom uz dost neviditelnej melir, ted sem ve stadiu, ze nevim, esi kratky bo douhy, takze nestrihat asi, jen nabarvit, no, asi pudu na blond 🙂

leninn
13. lis 2008

Maru, tak to tě obdivuju, na takovou zmenu bych neměla-myslím ani psychicky, ani barvou pleti-jsem dost snědý typ a blonďatá bych myslím vypadala jako ku*va 😕

😀 😀 😀

ale o změně taky už dost uvažuju...
já už jsem toho zažila taky celkem dost, jen krátké vlasy a blond ne...
jinak dlouhé, kratší, barvy, melíry, ofina, bez ofiny, teď ofina na stranu,....prostě ledaco 😉

Rendo, tak to je fajn, mému manžovi se líbí dlouhé vlasy, takže o krátkých ani neuvažuju 😉

marie_m
13. lis 2008

leni,ja sem taky dost snedej typ, ae tak si proste rikam, ze zkusit se ma vsechno, prebarvit se to da dycky 🙂

leninn
13. lis 2008

Maru, to je fakt 😀 😀 Jdi do toho a pak pošli fotky 😉

kitty68
13. lis 2008

ahojte

;maru pak musis pridat nejake fotky, aspon cunky, at muzem obdivovat. ja uz js taky na hlave mela snad vsecky barvy co existujou, ted uvazuju nad melirem. nechala js si i ofinu, ale tim jak js to mela 7887575857let na stranu tak mi nejak nechce drzet

musim priznat ze me ted dva dny nejak honi mlsna, nevim jestli bych nemela mit kramcle ted nejak, ja to mam kvuli telisku tak jednou za dva az tri mesice

ono zalezi jaka blond, jestli je to moc zlute, tak to je pak jak odbarvena spoluobcanka ale jestli je to vic jakovy platina tak to nemusi byt spatne

marie_m
13. lis 2008

no, toho se prave kitty bojim, abych nevypadaa jak odbarvena ciganka, pac sem opravdu dost tmava, oboci, a tak 🙂 ale ja bych prave nechtela uplne tu zlutou blond, ale nejakou tmave blond bo svetle hnedou...tak uvidim, ona mi to asi stejnak zase ta moje kadernice rozmluvi, jako minulle 🙂

leninn
13. lis 2008

Holky, tak jsem jkonečně přidala asi 5 fotek z té Barčiny velké slávy, tak se můžete juknout, jestli chcete 🙂

paseky
autor
13. lis 2008

ahojky

slává konečně se mi po měsíci začla hýbat váha a to směrem dolů jupíííííííííííííííííííííí

lenni fotky jsou super a ty tam ses tak strašně hubená.fak ti to moc sluší 😉

leninn
13. lis 2008

Paseky, moc gratuluju, to Ti závidím, mě dolů moc nejde, ale musím uznat, že hřeším, hřeším snad každý den 😒 Ale chci se do toho zase opřít, aby to šlo, jako Tobě 😀

A díky za pochlalu fotek, i mé figury 😅

marie_m
13. lis 2008

leni, fotky super, vsichni tri jste moc pekna rodinka 🙂 sekne ti to, si baba 😉

paseky, super!!!!

paseky
autor
13. lis 2008

holky dík, šak už to bylo šílený celej měsíc nic, úplně děsný a brutus a nevím co jěště. 😀

chtěla bych do vánoc dát dolů ještě 5 ale nevím, nechávám tomu volný průběh

bylo by to moc fajn uvidíme

a jak jinak Vy. jak se máte??

caira
13. lis 2008

nazdark kocky, sorry, ze jsem se vcera neukazala, ale mala byla vcera straaaasne protivna a nakonec jsme jeste sl vazit a pak na nakup a vecer uz jsem byla tak zbita, ze jsem nejak nemela silu..

Ted ji jdu zkusit dat do postele a snad usne, vstavala po sedme, tak by mela.. Po obede mame znakovou rec, tak se docela tesim,ze vypadneme 🙂

Jinak zatim se drzim, vcera jsem mela rano cerealie a banan, k obedu jednu housku { co jsem udelala male k obedu, ale ani k tomu necuchla} a k veceri jsem mela trosku testovin s rajcatama a bazalkou, ale jen malou misku, a jeste jsem se o to delila s malou 😀 a pak uz jen mandarinku

dneska zatim jen cerealie k snidani, k obedu bude asi rychlovka jen krehky chlebik se sunkou a mrkev, protoze nebudu stihat jelikoz v 1.30 nam zacina znakovani a to musim jeste zvladnout nakrmit malou..takze to vzdycky nestihame a ja bud neobedvam dokud nedorazime nebo neco rychlyho jako tohle..

K veceri si asi udelam nejakou zeleninku, jeste nevim..musim to vymyslet.. neco maleho, ale at nemam furt studena jidla.. nebo mozna si ted uz udelam nejakou polivku a krehky chleba na veceri..? nevim nevim..holky jak moc zdrave nebo nezdrave jsou polivky? myslim jako jen tak sizenou- bujon do vody, do toho nejaka mrazena zelenina a par knedlicku co ma v mrazaku..?

paseky
autor
13. lis 2008

jo už jsem psala sádlonoška je dočtená, kdo ji chcete půjčit písněte mi do ip adresu a pojede

paseky
autor
13. lis 2008

cair hojky, nevím jak taková polívka, ale já byla mile překvapená, když jsem na floře dávala vývar s knedlíčkama a zeleninou a ono to nemá zase až tolik kj a já se věštinou polívkou docela dost nacpu, tak jsem si říkal to je fajn 😉

pavla80
13. lis 2008

Ahojky

Leni fotečky moc hezké 😉 😉 .A opravdu ti to moc sluší 😉 😉 .

Paseky tak to je super,ted už to půjde jen směrem dolů určitě 😉

No a něco k mým vlasům 😀 .Já už toho taky vyzkoušela hodně.krátké i polodlouhé vlasy,uplně dlouhé né,moc mi to nesluší.A ted potřebuju taky děsně nové vlasy,tak musím zavolat kámošce kadeřnici a obědnat se u ní.Jinak přírodní vlasy mám špinavou blond a ted mám postupně sestříhané vlasy a mám trochu tmavě hnědou a prosvětlené bílým melírem 😉 .A jsem s tím docela spokojená,akorát příště bych chtěla více toho světlého melíru.Z tmavší barvou jsem spokojená,protože tím že mám hodně světlou plet,tak mě to trochu ty tmavé vlasy zvýrazní si myslím.No a ještě jak se trochu opálím na solárku tak to bude ok.

Maruš tak at to u kadeřnice výjde podle tvých představ 😉 .Snad nám pak ukážeš výsledek 😵