Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
13. lis 2008

cairo, chodite na znakovou rec?...muzu se zeptat proc?

marie_m
13. lis 2008

pavi, ja uz mela na vlasech taky vsechno, douhy, kratky, cerny, cerveny, modry, melirovany, jen sem jeste nebya bloncka 😀

pavla80
13. lis 2008

no vidíš tak to stojí za to zkusit 😀 a si dobrá tak na modré vlasy já ještě neměla odvahu 😀

marie_m
13. lis 2008

tak to bylo me divoke obdobi mezi 16 - 23 rokem 😀

pavla80
13. lis 2008

a neuvažovala s spíš světlé hnědé ale světlounké a do toho bílá mělír bylo by to jako blond ale je to takové trochu přírodnější a trochu tmavší

pavla80
13. lis 2008

Já píšu hrozně 😒 .Omlouvám se za překlepy.mě se to hodně líbí ta hnědá s tím bílým ale já jsem fakt hodně světlá,spíš my sedí trochu tmavší 😉

Tak to jo.Ani vlastně černou jsem nikdy neměla to bych vypadala děsně

marie_m
13. lis 2008

vsak jo, pavli, myslim, ze sem to tu i psala, nechci bejt takova ta odbarvena bloncka (coz stejne asi budu 😀), ale asi spis odbarvit a na to hodit nejakou svete hnedou (tmave bond) a do toho tmavsi meir 🙂 jezis, ja urcite budu vypadat jako bb 🙂

rozela
13. lis 2008

ahoj ženy, tak jsem vás dolouskala a samozřejmě jsem zapomněla co jsem chtěla všechno napsat 😀

pas, gratuluju k dalším úspěchům! 😉

leni, moc hezký fotky a abych pravdu řekla, koukala jsem jako blázen, že chceš hubnout. vždyť si kus k nakousnutí! 🙂

mari tak doufám, že pak dodáš foto, až přijdeš od kadeřníka. můj názor je, že celá odbarvená hlava by asi nebyla to pravý.máš hodně jemnej obličej. spíš bych ti udělala hodně hustej a světlej melír. to si myslim, že by ti seklo.

jinak já měla na hlavě taky snad všechno. od blonďatý(to sem byla jak vyblitý zelí) přes zrzavou, červenou, fialovou až po černou. svýho času i tmavě zelenou. krátký, delší, kudrnatý i podholený. no, bylo toho dost. teď mám svoje světle hnědý, v tom černej melír a dýlku do půl krku. ale na jaře chci jít zase na trvalou. jak mám vlasy na prd, tak vypadam jak slehlej plž.

pavla80
13. lis 2008

Tak holky ja se nacpala pomelem,tak jsem do sebe aspon nacpala nějaké vitamíny a půjdu poklidit 😉

Roz ty jsi taky psala,že máš hodně světlou plet že?Zaujala mě ta světlé hnědá s černým melírem,to jsem ještě neviděla,ale může to taky vypadat super.Že bych vyzkoušela?? 😀 .Nemáš nějakou fotečku,že bych koukla jak to vypadá?Já právě taky nemám nijak extra husté vlasy,ale trvalou jsem měla taky jednou a nic moc.Lepší jsem to neměla 😒 Já mám problém,že se mi hodně mastí vlasy,to je děs.Tak obden si musím hlavu umýt,protože pak už to mám masné a zplihlé 😠

marie_m
13. lis 2008

roz, myslis, ze mam jemnej obicej?...hehe, tak to ses prvni, kdo si to mysli 🙂 ale ten melir nezni spatne, uvidim 😀

caira
13. lis 2008

mari: na tu znakovou rec chodime uz cca 2 mesice, je to super, zpivaji se pisnicky a formou hry se my maminky a deticky uci znakovat.. je to super, protoze mala v osmi mesicich dokaze udelaz znak pro mliko..Vpodstate to ma detem pomahat v komunikaci kdyz jsou takhle malicke a je to taky dobra zabava.. pry tim, ze zapojuji urcita mozkova centra tak to snad ma pozitivni vliv na psychicky vyvoj.. a kdyz uz nic jineho tak ja se dostanu z domu a mala to ma rada, je tam spousta deti ve stejnem veku a zpiva se a blbe tak je to super.. treba u pisnicek se hdone deti zapojuji, tleska se, chodi se okolo tridy a ruzne se s nima blbe..mala se tam furt rehta, takze ji to evidentne bavi a pak mame pul hodky, kdy dostaneme kavicku a susenky, pokecame s ostatnima maminama, deti si tam hraji takze fakt relax, dneska tam nesu sek na dalsi 3 mesice kurzu 🙂

marie_m
13. lis 2008

cairo aha, tak to jo 🙂

pavla80
13. lis 2008

Cairo to je super 😉

rozela
13. lis 2008

pavli fotku nemám, ale zkusim si vyfotit hlavu až se malej vyspí 🙂 jinak vlasy si taky musím mýt obden, jinak to vypadá, že je mám snad politý olejem. hrůza! ta trvalá mi pomáhá, nejlepší je to tak 2 měsíce po ní, když už to neni takový kudrnatý. vždycky kadeřnici upozornim, že nechci odcházet jako ovce, že chci jenom aby se mi ty vlasy nadzvedly, ale zatim to ovce jistila pokaždý.🙂

mari máš jemnej obličej. takovej holčičí, až ti bude 60, budeš furt vypadat jak dvacítka. na tebe musí chlapi letět jako blázen.

cairo někde jsem o tom znakování četla. to musí být skvělý. hlavně když je tam malá tak spokojená a ty se odreaguješ. 🙂

rozela
13. lis 2008

holky musim se pochlubit. včera večer jsem letěla na poštu pro fotky a malej šel se mnou. byla tam fronta jako kráva, stáli jsme tam asi půl hodiny a ondřej byl strašně hodný. uplný andílek. pani za přepážkou ho pak chválila až na půdu. já se dmula pýchou a pak v obchodě za námi byla paní a řiká malýmu, co to má dobrýho, že to určitě dostal za to, jak byl hodný na poště. no dmula jsem se pýchou podruhé. samozřejmě jsem ho chválila i doma a hodinu na to, jsem si říkala, že jsem ho asi přechválila 😀 . dneska mi šel i brzy spát. už v půl jedný to lomil a to chodí nejdřív v 1. tak mám radost.

marie_m
13. lis 2008

jasne, roz, kazdej chlap ma rad vorvane 😀

jinak ondras je moc hezky dite, cekem mi i prislo, ze je hodnej, ale tady tu pychu znam...🙂

rozela
13. lis 2008

😀 prý vorvaně 😀 když jsme u dětí, kubíček je boží. vůbec se nestydí, hned je kámoš, je fakt úžasnej. včera se mě zrovna ondřej ptal, kdy půjdeme za tetou s kubíčkem 🙂

marie_m
13. lis 2008

roz, tak se domluvime na ten barandov na pristi tyden, du se juknout, jak bych se tam dostala

marie_m
13. lis 2008

tyjo, to je bud 3 prestupy za 45 mins bo 2 prestupy 1 hodku :-/ bleee
a nebo muzete prijet vy do letnan, muzeme sem do lagonu - http://www.letnanylagoon.cz/ a pak do detskyho koutku do tesca - http://www.oc-letnany.cz/cz/detsky-svet/detsky-...
😀

pavla80
13. lis 2008

Roz dík že se vyfotíš 😵 😵 .A tu pýchu taky znám,tak to si misíš doma užívat,když máš takového andílka 😀 .

Holky vy se máte že se můžete slézt 😉

A já už mám Mišulku vzhůru,tak končím,protože u ní už jaksi na pc sedět nemůžu 😀

Večer nakouknu pááá holky 😉

rozela
13. lis 2008

tam sem nikdy nebyla, tak to můžem prubnout. akorát musim teda vymyslet, jak nejlíp tam dojet. buď 45 min tramvají na palmovku, přestup na bus 140, nebo jet na tu palmovku metrem, ale to je zas přestup z tramvaje na metro, pak na bus. hlavně abych se tam někde neztratila 😀

kitty68
13. lis 2008

ja bych vas taky chtela videt 🙂

leni jsi fakt kobra, ted js se divala na ty fotky 😉 , ja uz se fakt musim na to solarko dokopat, 2 roky js nebyla na slunku

no my js na znakovani taky meli chodit, ale tim ze to tady mame zadarmo (ci najaky poplatek £5) tak je tam furt plno, cekam teda az na me dojde rada, mely js jit s holkama z baby masaze spolu, ale jak to tak vidim tak uz to asi nestihnu, pze jdu do prace

pristi tyden asi pojedem navstivit tetu cairu 😵

marie_m
13. lis 2008

kitty, tak to je super, ze se s cairou uvidite 🙂

roz, ja si ze kdyztak nekde vyzvednu...co? 🙂

rozela
13. lis 2008

tak jsem to pošéfovala. tak je to dobrý. v lagoonu berou unišeky, což je bomba, ušetříme 😉 no a když to tak plánuju, tak nejlepší to bude tady sednout na 12, dojet na palmovku, odtud tou 140 až na tupolevovu a měla bych být někde kousek od bazénu. tak se asi sejdem na tý zastávce tupolevova?

rozela
13. lis 2008

teda podle toho jak tam pojedeš

marie_m
13. lis 2008

jojo, tupolevova je kousicek, tam taky vystupuju 🙂 no a nam by se asi nejvic hodila streda...a zbytek si domluvime po ICQcku, ju?

paseky
autor
13. lis 2008

ještě jsem objevila stránky www.fitlinie.cz, musím tam juknout uvidíme, má to bejt taky nějakej hubnoucí poradce

rozela
13. lis 2008

jo, středa je super. takže ostatní na ICQ 😉

rozela
13. lis 2008

pavli tak jsem zkoušela vyfotit ty vlasy, ale na fotce to není vidět. bez blesku je to tmavý a s bleskem zase světlý. ☹ ten melír na fotce není vidět. ☹

marie_m
13. lis 2008

cus baby, tak jsem zpet od kadernice, teda, byla sem tam dve a pul hodiny 😀 ale sem celkem spokojena, nakonec sem se nechala presvedcit, ze melir bude lepsi 😀, takze to mam mega hodne promelirovany a docela svetly 🙂