Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
19. led 2009

Prochi tak 2 kila jsou uplně senzační!!!! 😉 😉 .A pak dej určitě vědět co budete mít,pokud se vám miminko ukáže 😵 😵

Ten poslední díl jsem taky viděla s René.

Holky ty kila jdou tak rychle a tak dobře nahoru to je hrozné a dolů tak strašně blbě 😖 😖

Brambůrko já taky jím všechno,jen jsem vyřadila sladké a pečivo nahradila tmavým a sucharama.Nechtěla bych rapidně měnit jidelníček,protože vím,že bych u něho nezůstala na pořád a pak by se ty kila určitě vrátily 😒 .

No a já přes den jsem v pohodě dodržuju hezky to co mám a ani si na nějaké chutě nevzpomenu,ale pro mě je hrozná tato hodina a až do večera,to mě chytají takové chutě že je to děs.Tak pak se jen snažím pít a pít a pít.Dneska jsem si udělala šopák tak si ho tu chrupkám,A když mám už fakt neuvěřitelnou chut na sladké tak si dám nějaké ovoce.Ty večery jsou fakt hrozné ale!!!!! 😠

pavla80
19. led 2009

Komet děkuju za tabulku!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

A holky je nádherná,ta modrá barva je krásná mohlo by to být každý týden co???Jsme šikulky!!!!! 😉 😉

kometka5
19. led 2009

tak já mám taky problém v tom, že celý den skoro nejím, protože většinou na to nemám čas, do toho mi to pořád malá chce jíst, takže se pořádně najím v sedm večer, pak je mi většinou špatně a takhle já tloustnu a tloustnu... 😠

bramburka
19. led 2009

Pavlo, přesně to je můj případ, přes den jsem v poho, ale to odpoledne a večer a zjistila jsem, že opravdu strašně málo piju vodu, no jo, hlad je převlečená žízeň a je to pravda.

Jukněte na www.obezita.com
a www.obezita.cz

docela dobré rady.

rozela
19. led 2009

komet díky za tabulku. je to opravdu pěkné, jak se nám to tam modrá 🙂

bramburka
19. led 2009

Také děkuji za tabulku, koukala jsem ež jste docela huberňourci 😉

alice09
19. led 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Nemám žádnou nadváhu, zůstala mi po porodu asi 4 kila, ale spíš mi jde o vytvarování postavy a o to, abych se dostala do předporodních kalhot. V těhu jsem přibrala asi 14 kg, 10 už mám dole (teď cca 67, chtěla bych 63 na 173 cm) - ale víc mi jde o cm. Nejvíc asi hřeším večer, přes den nemám na nějaké mlsání čas, ale když malej usne, tak zobu. Před těhu jsem hodně sportovala, teď mám čas tak na 10-15 min cvičení ráno, ale t se spíš jen tak protahuju, no a pak chodím na procházky. Zatím asi není reálný, že bych chodila cvičit, běhat nebo do posilovny... Každopádně doufám, že pro mě bude tahle diskuze motivační. Žádnou dietu držet nechci, páč kojim, jen chci přestat s mlsáním a v rámci možností přidat pohyb. Teď jdu ale spinkat... 😉

marie_m
20. led 2009

dobre ranko, hubenourky 😀

komet, diky za tabulku, hezky se na to kouka

ja vcera nakonec na skvos nesla, pac muzikovi nebylo dobre, tak jsem se misto toho pekne nazrala 😅 😀

dneska mam odpoledne hlidani, tak si rikam, ze mozna vyrazim na spinning, jeste jsem na nem nebyla, ale obavam se, ze me to nebude bavit, holky, chodite/byly jste nektera?

leninn
20. led 2009

Dobré ránko,
já měla včera teda také hřešící den, sice jsem večer byla na aerobiku, ale pak jsem si dala ještě toinky a pár chipsů, no parádička...ale mám celý týdn na to se zase srovnat a ucržet, v lepším případě ještě přidat nějaký ten úbytek 😉

Maru, když jsem byla ještě na VS poprvé, tak mě to moc nebralo, protože já jezdila strašně často na kole a přišlo mi to jako úplně zbytečné-jezdit v místnosti na kole a ještě za to platit, ale teď jsem chodila, protože jsem chtěla zhubnout a prý je to opravdu na hubnutí dobré...asi ano 🙂 Já jsem si koupila permici, mám na ní ještě dvě jízdy, chystám se v neděli večer, tak snad mi to dopadne.

Holky, díky za intimní zpovědi, zajímavé příběhy, dá se říci, že ale dosti podobné ☹ Ale teď zase hezky podobně zhubneme a budeme kočky 😉

Jinak, také jsem viděla ten poslední díl Jste to, co jíte a to co řekl dr. Havlíček na konec, to byla svatá pravda 😔

Hezký den 🙂

bramburka
20. led 2009

Holky, tak se ráno vážím a ukázala váha o kilo min, tak jsem zvedava. Ona si ale taky ukazuje co chce.

na spinning chodím a baví mě to víc než kolo, páč tam hraje dobrá muzuika a nahlas, tak si tak relaxuju a tančíííííííím nakole. No ale je to záhul, ale já ráda chodím i tancovat, takže je to pro mě taková diskoška 😀

marie_m
20. led 2009

leni,bramburku, diky, ja to neska zkusim, nasla sem neco na strosmajeraku, jmenuje se to primi fat burning, pry se pri te lekci spali az 3000 KJ, tak jsem na to zvedava 🙂

marie_m
20. led 2009

primi rovna se primo, pisu jako hovado

nalka
20. led 2009

Holky,ted jsem k vám zatoulala.Píšeme si s holkama na jiné diskusi.Dělená strava.Já jen k tomu spinningu,chodím na něj už čtvrtý měsíc třikrát týdně a já teda nehubnu.Jo jo první měsíc chození jsem něco zhubla,ale pak se to zastavilo a už ani prd.A to pořád chodím pravidelně.Ted jsem k tomu začala držet dělenku a začíná se to hýbat.Za týden 1,5kg dole.No samotný spinning prý na hubnutí není,jediný co pozoruju,tak pryč celulitida a spevněné lýtka.A to bych potřebovala spíš stehna.Ale ty nejspíš trvají déle,než se spevní.Nebo co myslíte?Máte na ten spinning jiný názor?

kometka5
20. led 2009

ahojky holky,

Leni, došla ti ta tabulka? mě včera přišel mail od někoho z tý adresy s malým l, to je zase trapas. takže se moc moc omlouvám, že naše údaje má někdo úplně cizí, ale myslela, jsem , že je jedno jestli se to píše s malým l nebo L. 😒

tak já jsem dneska opět nadopovaná fakt ukázkově jíst, každý dvě hodiny aspoň zobnout a pak od šesti nejíst. mě to fakt pomůže nejíst večer, jenže je to právě naopak, protože přes den nemám čas nebo mi to jí i malá, takže z toho nemám nic a pak když je v postýlce, tak se večer nažeru v klidu. ale to už stačí. do toho tu máme pořád zásoby coly z vánoc, takže to určitě taky hodně dělá.

tak já na spinningu nikdy nebyla, bojím se, že bych to neušlápla, když na rotopedu za 10min. funím jak kobyla. nehledě na to, že u nás to přecvičují chlapy a já se nějak stydím. 😒

ale už se musím dokopat a začnu cvičit dopoledne, dám malou tchýni a budu chodit. je to levnjěší než večer, já si od malý trošku odpočinu, protože má nějaký vztekací období, nemůžeme ven, když je pořád hnusně, tak mi to trošku už leze na mozek. ☹

nalka
20. led 2009

Kometka,toho jsem se taky bála,ale musíš vydržet první tři hodiny,který tě budou odrazovat,ale pak už fakt v pohodě,tělo si rychle navykne.A jestli jede chlap nebo ženská,to je mi jedno,není zač se stydět.Když to zkusíš,tak mi dáš za pravdu 🙂

marie_m
20. led 2009

no, nalko, diky, ja to zkusim, tohle nema bejt primo spinning, je to tohle - http://www.rc-arnika.cz/index.php?i=cycling, nejak je mi jedno, esi pojede chlap bo zencka, spis me to nebude bavit, ale zkusit se ma vsechno 🙂

ja na tu delenou stravu nejak neverim, sice sem nezkusila, ale neverim 🙂 jak vam to tam jde?

marie_m
20. led 2009

komet, urcite se domluv s tchynou a jdi do toho 🙂 ja vyuzivam nasi zlatou holku na hlidani norku, v uterky chci chodit na ten spinn, a ve ct, kdy chodi norka, chodim k sipkovy na erobik, k tomu v pondeli na skvos, ve stredu na dance a jeste chci pridat v patek dopoledne, kdy bude kuba v jeslich, plavco, tak uvidime 🙂

leninn
20. led 2009

Kometko, tabulka mi opravdu nedošla, poslala mi ji Maruška, poprosila jsem ji. Já teda taky nechápu, že když zadávám třeba do vyhledávače, tak je jedno, jestli velkým nebo malým a u mailu to jedno není...zkus mi to poslat ještě jednou Ty s velkým L...jestli to dojde. Hnus 😠
A ke spinningu-určitě to zkus, je to fajn, připrav se na to, že ze začátku nebudeš moct, je to celkem náročné, ale jak psala Nalka, zvykneš si, mě to teda už baví, ale hodně záleží na hubdě, kterou kdo pouští-mám ráda hodně rychlou a dynamickou, abych na tom kole div ne ujela 😀 😀 😀 Jsem poděs 😉

Maru, tak to bys teda měla úplně bezvadný a kila by šla dolů sama, každý den sport, to by muselo jít, i kdyby nevím co...to už budu proti Tobě břídil 😀 😀 jen 3x týdně (po a čt-aerobik, pá-trénink) a jednou za 14 dní so a ne-zápasy... 😉 Tak Ti držím pěstičky, ať Ti to všechno vyjde 🙂

Jinak, já jsem si dnes konečně udělala tu zelňačku a teď si tady na ní pochutnávám, mňam 😅 Nic jiného už dělat nebudu 😔

kometka5
20. led 2009

tak tomu vážně nerozumím. mám tě tak už nastavenou s velkým L, ale stejně to přišlo tomu dotyčnému s malým l. já nevím, jak toho docílit, aby tě to došlo a nechodilo to někam jinam. ☹

tak já právě plánuju, že půjdu na rotoped, ale vůbec se mi nechce.. 😠

leninn
20. led 2009

Kometko, nedělej si s tím hlavu, když mi to nedojde, tak poprosím někoho jiného, aby mi to přeposlal. Buď v pohodě-a co Ti ten/ta dotyčná napsal(a), že dostává tabulku o hubnutí 😀 😀 😀

Tak Ti držím pěstičky, ať se Ti hezky šlape 😉 jsi dobrá, já jsem nadlábnutá a jdu odstrojit stromeček 😀 ještě ho máme, mám ráda, když je dýl, než jen do 6.1., ale manža už nadává, tak ho dnes překvapím, že bude pryč. Barča spí, tak toho využiju 😉

🙂

marie_m
20. led 2009

leni, ja mam normalne sport tak 4x tydne, kdyz je vse v poradku, jen proste jim v noci, takze ta vaha nejde dolu tak, jak bych chtela 🙂

kometka5
20. led 2009

nic jsem jí neodpověděla...nebo jemu. raději už se v tom nehodlám pitvořit. 😉 jen mi napsal/a, že žádnou dietu nedrží, že vůbec neví, o co jde. 😀

marie_m
20. led 2009

komet 😀

pavla80
20. led 2009

Ahojky

Leni tak já ti to taky poslala a už zbytečně,když ti to poslala Maruška,ale dřív jsem se tu nedostala tak snad to nevadí a doufám že to teda nedojde taky někomu jinému 😀 😀 😀 😀

Jinak Komet uplně mi mluvíš z duše s tím spinningem,taky mám prostě strach že to neušlapu 😅 😅 Chlap nebo ženská to by mi bylo vcelku jedno,ale já bych tam na tom kole odpadla 😀 😀

Jinak já dneska ráno zhřešila taky snědla jsem croisant máslový.U nás v Hrušce s eto přímo peče a jak tam ráno člověk vleze a to tam voní,to prostě nede vydržet 🙄 🙄 .Tak jsem si dala ale po dlouhé době a zas mám vybráno na dlouho.Jinak se držím 😀

Holky to máte super s tím cvičením,já to prostě nestíhám někam chodit.Bud je maža v práci a nebo zas něco máme a je blbé že musím dojet do města u nás nic není,ale je to trochu výmluva 😅 😅 ,ale ted se snažím aspon doma,tak snad to k něčemu bude a zítra chci navštívit posilku 😀

nalka
20. led 2009

Marie,já na tu dělenku věřím,mám spousty lidí kolem sebe,teda spousty,čtyři.A ty zhubly opravdu viditelně.Já ji držím teprve týden a mám dole kilo a půl.Vážit se budu zase v pondělí a když bude dole opět něco,tak tomu budu věřit ještě víc a budu v ní pokračovat.Není to drastická dieta.Jíš všechno jen to nepatláš dohromady.Kdyžtak sei k nám můžeš podívat.Klikni si na zdravá výživa a pak dělenná strava.

nalka
20. led 2009

Promin spletla jsem to.Klikni si na RECEPTY ZDRAVÁ VÝŽIVA PRO NAŠE DĚTI a pak si najdi dělená strava.Tam jsme

rozela
20. led 2009

ahoj ženy 🙂 tak koukám, že se tu dost probírá spinning. ségra na tom byla zatím jednou a byla nadšená, jak prý je to super.
takže mari, občíhni to, a když to bude ucházející, prubla bych to též. na "štrosák" mám super spojení, akorát ten čas..... bych musela k hlídání zneužít ségru 🙂 nebo někoho jinýho. uvidíme.

musim se "pochlubit" s jídlem. holky, tomu nebudete věřit, jaký sem prase 😀 k snídani jsem měla gnochi s ragú, na obědě jsme byli v kantýně na zdrav. středisku, tam jsem si dala holandský řízek s kaší, tak teď odpolko musim ubrat plyn, abych nevečeřela půl prasete a 5 řádků brambor 😀 😀 😀 pak se můžu divit, že mi váha nejde dolu, že?!

jo a mari, můžeš nahodit odkaz na ten dance?

nalko funguje na tebe ta dělená strava? z okolí vím, že na někoho to funguje a na někoho vůbec, holt záleží na člověku a jeho organismu. možná to má něco do sebe, ale není to nic pro mě 😉

rozela
20. led 2009

tak než jsem to napsala, tak nalka odpověděla 🙂

bramburka
20. led 2009

Mě na dělený stravě vadí, že to musím řešit... 😀 prostě mě víc vyhovuje evčer nejíst, nebo jen zeleninu a sportovat, sladký jím do 30g (jedna kinderčoko do 14h) a zatím to tuk tuk tuk jde dolu.

JInak ja sportuju, ut - spinning (taky na rotopedu ujedu 10 minut a funim, ale spinning je trochu jiný, je to jak na vzduchovym polstari, kdyz to rozjedes ani to pomalu nejde zastavit - ale etda makačka to je a musí se zhubnout, páč sportuješ víc než 30 minut a pálíš kalorie - spíš vidím problém v tom, ze po 4 měsících nastane krize u kazde diety, a kila chvilku dolu nejdou, je to nejtežší období). Jo a Kometko chlapů se neboj, mam zkušenost, že jsou sympatičtější a prímovnější než ženský, i když sama taky chodím k ženský, přímo ke Káje Polívkový, mistryni světa, je uplne v pohode - www.kajapolivkova.cz
no pak ct - kondiční cvičení - s hlidanim dětí
no a víkendu squash a ted v nedeli jdu na nejaky hubnoucí cvičení s trenerkou a poradkyní na hubnutí...

marie_m
20. led 2009

bramburko a z jaky casti prahy ses?

roz, jasne, neska to zkusim a pisnu, jak se mi to libilo 🙂 jinak ten dance, jak na nej chodim ve stredu, bude jen do konce unora, pac lektorka je tehule, je to taky ve fitnesu olgy sipkovy, tejka jsem premyslela, ze se prihlasim primo na kurzy bud RNB dance bo street dance bo hipec, ale furt vaham