Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
14. únor 2009

maru s tema riflikama nevim, na moji nekonfekcni postavy vzdycky dobre padly z new yorkeru nebo orsaye, normos 100% cotton mi nikdy nesedel

rozela
14. únor 2009

ahoj ženy! dneska to vypadá, že už mě choroba opustí,ale furt nemůžu jíst. jak něco zdlábnu, žaludek dělá peklo🙄

kitty 😀 😀 😀 to si živě dokážu představit s těma kolenama 😀 😀 😀 já mám opačný problém, mám lyžiny daleko, z toho bolí záda a mám pocit, že to každou chvíli zaryju xichtem do podlahy.
no a valentýn? ty brďo, nekecam, já na něj zapomněla. mm je stejně v práci.

já se teda s riflema moc nekamarádim,ale dřív, ještě za hubena mi vyhovovaly 501 levisky nebo the big one, co měly stejný střih jako 501. a manžovy new yorkery mi taky pěkně sedí, akorát teda dýlka nohavic.... 😀

rozela
14. únor 2009

pavli přeji všechno nejlepší a pěkně dneska oslavte narozeniny, ať to stojí za to 😉 🙂 mmch, který den přesně máš narozky?

rozela
14. únor 2009

hej hola ženy! 😀 na valentýna nikdo? všechny slavíte svátek lásky? 😀

marie_m
14. únor 2009

ahojky zeny

tak kalhoty sem samozrejme nikde nesehnala, byla sem uplne vsude, ale bud sem narocna a nebo nevim ☹ 😀
ale aspon sem si koupila teplaky na hipec, mam z nch hroznou radost 🙂

byli jsme neska s kubou na karnealu a za pul hodky jsme sli pryc, pac tam bylo lidi jako nasrano, smrad jako prase a kuba tam rval..tak bych rekla, ze je na to jeste docela malej a ze pristi rok si to treba uz uzije

jinak jsme neska rano byli na skvosi a poprve se mi stalo, ze sem to vubec nemohla udejchat, po kazdym micku jsem se vydejchavala, jako bych mela v nohach maraton, nechapu, cim to, mozna hulenim?...ale hulim porad stejne, tak to fakt nechapu, zitra rano jdeme zase, tak jsem na to zvedava, snad to bude lepsi...jinak budu muset asi prestat hulit a to se mi zatim nechce 😀

jo a zeru jako prokopnuta, jak tu mame nase a brachu, tak se nechavam strhnout a ted je mi akorat blbje, takze si myslim, ze asi s ubytkem v pondeli nemuzu pocitat

rozela
14. únor 2009

mari a nemůže to souviset nějak s tou lymfodrenáží? z ničeho nic by se to asi nestalo, možná je to nějaký mezidobí,než se tělo detoxikuje a odvodní.
mmch, ten hipec, je to v holmes place s richardem machem? sem na to číhala na netu. jestli se do středy zbavim nepevný stolice, tak se přidám. už jsem to i doma oznámila.

marie_m
14. únor 2009

jojo, je to ono 🙂 je to fajn, bylo nas tam jen 5 asi, je to takovy uvolneny, ale stoji to nevim presne kolik, ale s vodou sem platila 175 ☹

bramburka
14. únor 2009

ja taky nebudu mit ubytek, poprve, ale snad ani příbytek 😅 no taky jsem v 7 sežrala pizzu sama, že jo! 😠

leninn
15. únor 2009

Dobré ráno žínky 😉
Jdu jen na skok, dneska odjíždím s Barčou, sama, na hory, takže jsem si přivstala a balím a balím a doufám, že něco zapomenu, jak je mým dobrým zvykem 😖

Jinak, včera, zápas jsme vyhrály, ale byl to nejhorší zápas sezóny, šíleně jsme se trápily, soupeřky byly strašně namotivované a dost po nás šly, takže jsem i dost obouchaná, ale..aspoň, že jsme vyhrály, no, ale radost žádná ☹

Večerní pizza s manžou byla super, moc jsem si pochutnala a dokonce jsem se zabrzdila v půlce a dál nejedla, ale asi to bylo tím, že jem měla ještě rozpumpované tělo po zápase, to pak nemůžu moc jíst, takže si ji dojím dnes k obědu.
Pošlu Kometce váhu už dnes a bohužel, jak jsem říkala, mám skoro kilo nahoře ☹ 😠 ale v týdu to bylo ještě víc, takže...jsem holt prasisko a tentokrát si to vážně zasloužím 🙄 Tak snad za týden se polepším 😉

Snad už jste všichni i s dětma ko, hezky hubnete a sportujete. Juknu sem snad ještě během dne, než pojedu, pokud mi to vyjde, kdyby ne, tak hezký týden a v sobotu pá 🙂 😉

rozela
15. únor 2009

bré jitro! 🙂
leni užij si hory. zrovna dneska ráno jsem s dědou vedla debatu o tom, že si malej letos zasáňkoval jen jednou. snad bude ještě příležitost někam ho vzít na sníh. tak to muselo být velmi zasloužené vítězství včera, když byly soupeřky tak nadupaný 😉 a z kila navrch nesmutni. po horách bude určitě dole a kdo ví, třeba i víc než to kilo 😉

holky já vymýšlím, co dnes podniknout. malej se doma hrozně nudí. ještě dnes to musí vydržet. zítra už půjde do školky. možná ho vezmu na malou procházku. už je mi ho líto, jak furt musí dřepět doma a já z něj rostu 🙂

pavla80
15. únor 2009

Ahojky

Tak holky včerejší oslava byla fajn jen já jsme to s jídlem moc nezvládla a cpala a cpala 😒 .Pak mi bylo uplně zle fůůj 😝 .Tak dneska se budu krotit 😉

Rozi dekuju za přániško a měla jsme je 4.2. ale nějak jsme neměli čas to oslavit a domluvit se aby to všem vyhovovalo,tak nakonec až ted 😉

Leni určitě si z kila nic nedělej,vždyt to není skoro vůbec nic,to vyběháš na horách 😉 Jinak gratuluju k výhře 😉 😉 😉 a na horách si to z Barunkou moc užíjte!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

No my dneska po obědě vyrážíme tady k nám do Třanovic je tam ski areál,jezdí se tam i na lyžích a děti na bobech a sánkách,tak si trochu užijem dnešní den,když máme všichni spolu volno 😉 😉 .A teda holky u nás je sněhu jako blázen!!!!!Už 4 dny v kuse sněží.Tak Roz já vám tam něco pošlu jo??? 😉

rozela
15. únor 2009

pavli pošli! 😵 a pořádnou kupu, ať si taky zasáňkujem 🙂

marie_m
15. únor 2009

ahojky kocicky, tak ja byla na skvosi a super, pekne jsem dychala, hezky jsem se zapotila, bylo to fajn🙂

pavli, dodatecne taky vsechno nejlepsi k osumnactinam 😀 😉

leni, uzij si hory a z prirustku si vubec nic nedelej, na horach to vsechno ztratis 🙂

bramburka
15. únor 2009

cau holky,

uzijte si hory jidlo, anrozky! ja delala rybu a jako dezert jahody a jsou opravdu sladké, mnam!

caira
15. únor 2009

nazdar kocky, tak jsem vcera byla omrknout ten trenazer a byla jsem strasne zklamana,

ty v cenove relaci, ktere jsem zvazovala ( cca do 500 liber) byli na nic, naprosto to nemelo ten efekt jako ten na ktery jsem byla zvykla z posilovny a ten, ktery mel ty lyziny ve spravne pozici aby to melo efekt tak stal 1300 liber a byl strasne veliky, no zaprve nekradu a zadruhe nemame dum nafukovaci, takze si poridim svihadlo a budu skakat pres svihadlo 😒

bramburka
15. únor 2009

me taky MM rikal, ze aby to melo cenu ze je to obr krám, hmmm ☹

marie_m
15. únor 2009

tyjo, cairo, to bych za to fakt nedala, takovejch penez ☹ skoda, ze to nevyslo

rozela
15. únor 2009

cairo to je škoda ☹ já myslela, že si vybereš něco takového http://www.insportline.cz/1210/eliptical-inspor...
já mám doma přesně tento http://www.tvproducts.cz/cz/detail/fitness/Orbi... a teda nadšení ze mě opadlo ve chvíli, kdy jsem právě zjistila, že nejdou posunovat lyžiny 😒

rozela
15. únor 2009

holky já osobně bych si tady vybrala, kukněte: http://www.insportline.cz/elipticke-trenazery
ale když už se mi líbí, tak je za pěknou pálku.

bramburka
15. únor 2009

a jak jako nejdou posovouvat ty lyžiny, v čem je pak problem? Díky

marie_m
15. únor 2009

vypadaji dobre, ale ja bych do toho nesla, pac bych se bala, ze to dopadne jako s tim rotopedem, dobrej vesak 😠 😀

kocky, tak ja sem se dneska celkem drzela, tak doufam, ze bude zitra nejakej ubytek!!

rozela
15. únor 2009

no ty tyče pod těma lyžinama mají víc dírek, takže si je můžeš namontovat jak daleko potřebuješ. u toho co mám doma je jenom jedna sada děr, takže to tam jde namontovat jenom do jedný polohy. leda vyvrtat další díry a do toho já nepůjdu.

já dneska hlavně polívkovala. jsem zvědavá, kolik to zítra hodí po tom sra*im týdnu 😖

bramburka
15. únor 2009

roz, bude to dobry, horší je to udržet 😉

marie_m
16. únor 2009

dobre ranko, kocicky, tak ja hlasim mini ubytek, cekala sem teda, ze to bude lepsi 😠

komet, vahu jsem ti poslala, vracis se dneska, vid?

bram a roz, holky prazsky, my uz jsme zdravy, tak nesejdeme se treba pristi po a nebo st rano v tom clovickove?

swead
16. únor 2009

dobré ráno,

omlouvám se, že tu vůbec nejsem, ale manžílek je pořád nemocný a já jsem plně vytížená matka v domácnosti 😀

komet, poslala jsem ti váhu do IP.

Ještě se během dneška ukážu

kometka5
16. únor 2009

ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooj! 🙂
jsem tady zpátky z hor...bylo tam fakt úžasně. Soničce se moc líbil sníh, byl vyšší než je ona, hrozně jsme si to tam užili...i malá výborně spala, což jsem se bála, když na tu cestovní postýlku není zvyklá, ale v pohodě.
vůbec se mi nechtělo vracet domů....

jinak s dietou jsem fakt zahýbala, ale směrem nahoru... 😠 tak jsem to měla povolený a opět se zkusím dát do nějakýho rytmu...štve mi, že se to pořád nehýbe, co bych taky chtěla, když se nehýbu ani já.. ☹

jinak holky, čekám na údaje a pošlu večer tabulku. 😉

marie_m
16. únor 2009

komeet, vitej zpatky, to je super, ze jste si to cela rodinka uzili 🙂

swead, tak at je muzik brzy fit, at si trosku dachnes 🙂

rozela
16. únor 2009

ahoj ženýýýý 🙂 tak já dnes malý úbytek. ale je tam.

komet vítej zpátky 🙂 to je paráda, jak jste si to tam užily. bude se vám stýskat po horách oběma, že? a neboj, zase vlítneš do režimu a váha půjde dolů jedna radost 😉

swead ať se ti manža brzy uzdraví. a odpočívej taky 😉

mari souhlas, je mi jedno jestli po nebo st, přizpůsobím se 🙂

prami
16. únor 2009

ahoj holky,

nejdřív popřeju všem nemocným,at jsou brzo Ok.Nás se to taky drží,Mariánka nakonec vyfásla antibiotika,tak snad se to už konečně v lepší obrátí 😉

já mám úbytek, ale nějaký zázračný,asi jsem ty večerní mily a tatranky tím věčným kašláním a smrkáním spálila,jinak si to nedovedu vysvětlit,protože posledních 14 dní,nemůže být o dietě ani řeč.
ale překvapení to bylo příjemné 😀

Komet- to je paráda,že se vám to tak vydařilo,hod nějäké foto,jo

pavla80
16. únor 2009

Ahojky

Tak holky já jsme docela naštvaná,mám o kilo víc 😠 ,no jo po takovém víkendu se ani nemůžu divit.Zas musím najet na nějaký režim fakt 😒

Prami tak snad malé ant. zaberou 😉

Komet taky tě vítám zpátky a super,že jste si hory užily,taky se těším na fotečky 😉 😉

Holky a všem velká gratulace k ubytkům!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 .Já budu asi jedina ostuda,jak to tu čtu 😝

Swead tak snad bude manža brzy v pořádku 😉