Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
18. únor 2009

ahoj holky 🙂 právě jsme se vrátili ze zruče. bylo tam asi metr sněhu, malej řádil jak černá ruka, vůbec jsme ho nemohli dostat do baráku 😀 on nabalenej v kombinéze, bylo mu fajně, ale já mrzla v promočenejch botách a gatích a ten malej lumpík na mě vůbec nebral ohledy a ještě na mě lopatkou házel sníh 😀 jak stahnu fotky, přihodim je i s karnevalem.

pavli náš ondřej byl na dudliku dost závislý. měl ho v papule téměř 24 hodin. jenom když usnul, tak ho vyplivl a spal bez něj. jednou jsem zkoušela sebrat mu ho přes den a nechat jenom na usínání a byla to katastrofa. pak jednoho krásnýho dne přišlo rozhodnutí, přijeli popeláři, řekla udělala jsem, jakože dudunku odvezli a už ji nikdy neviděl. dny byly v pohodě, akorát chodil k oknu a volal :popeláři, dovezte dudunku ondráškovi. usínání bylo horší, tak jsme si povídali, odváděla jsem jeho pozornost do tý doby, dokud neodpadl, což bylo i 2a půl hodiny kvákání o všem možnym, ale třetí večer už byl naprosto ok. takže pokud jsi rozhodnutá, vydrž a uvidíš, že za pár dní ani nebude vědět, že nějaká dudunka existovala 😉 🙂

jo zapomněla jsem se přiznat, že jsem včera prasila. po bazéně jsme si zašly na papčo, dala jsem si mydlářovu směs(prasátko a panenka na grilu, spousta zeleniny), k tomu ameriky a nezbytnou tatarku a nažrala sem se jako prase. to bylo žůžo 😀
zato dnes jen lehce, kuře s pórkem a rýží, aby mě netlačil břůch na cvíčku 😉 teď si dám ještě banán a jogurt. tak mi držte palce, ať mě to tam nezabije 😀 strašně se na to těšim

bramburka
18. únor 2009

čau.

jojo jsem Xenie, mala Xenuška je v naší rodině v pořadí již 4. 😀

rozela
18. únor 2009

ahoj holky, tak cvíčko bylo perfektní. připadám si tak euforická, jak dlouho ne. maruško moc díky, že si mě nasměrovala na tuhle hodinu 😉
ještě vypiju aspoň půl litru vody, abych zahnala hlad a zaspim to 🙂

marie_m
19. únor 2009

dobre ranko, kocicky 🙂

romi, taky sem byla nadsena z prvni hodiny a sem rada, ze se ti to libilo 🙂

ja mela vcera naprosto silenej den, takze sem po cvico zalezla do pelechu a byla rada, ze sem rada

dneska ma odpo zase 3 hodiny hlidani,tak dam asi lymfodrenmaz a pak du na sipkovou, tak snad to moje bolavy telo zvladne

bram, to je zvlastni jmeno 🙂 a jak ti lidi rikaji?

kocky, pekny den!!!

marie_m
19. únor 2009

a BTW, ted jsem udelala bobese (pro vas dulezita informace, vim 😀) a moje vaha zacina sedmickou, jupiiiiiiii 🙂

rozela
19. únor 2009

dobré ránko ženy! 🙂
mari, tak to je super!!! moc gratuluju 🙂 mmch, jsem dnes v pohodě. jenom trošku cítím záda, ale jinak si připadám jak znovuzrozená 😉

holky já dnes vůbec nemám inspiraci, co vařit. mm taky není schopnej říct, co by si dal, zas je to na mě. do toho malej celou noc nespal, páč zase kašlal a kašlal. sem si myslela, že už budeme mít klid a je to zpátky. ještě dneska to nechám, a když se to nezlepší, tak půjdem zítra k můdře. stejně máme na 10 zubařku, tak to vezmem jedním vrzem 😝

marie_m
19. únor 2009

roz,tak to je dobre, ze se citis fajn, me boli hnaty, ale to je asi tim, ze jedu uz dyl v kuse, behem peti dnu 4x sportik 🙂

ja budu dneska delat kubovo oblibeny zradylko, coz je bramkase a kurik, jen na masle, to ma hrozne rad

swead
19. únor 2009

ahoj,

já dneska peču kuřátko a buď k tomu udělám brambory nebo rýži.

Jsem zvědavá na pondělní vážení, celkem se držím, tak bych chtěla nějaký pěkný úbytek 🙂

kitty68
19. únor 2009

caues zeny

tak ja mam tedka zas volno, vcera js chrapala vetsinu dne a na pozdni obed js si dala salatek co js si prinesla z prace a rano js mela o kilo min 😨 , ale ono to zas prejde

maru tak gratulace k bobkovi 😀 a prejeme vice takovych

jen js tech poslednich par stran tak preletela tak vseci co meli za moji nepritomnosti narozky preju vswecko nejlepsi a deti co jsou nemocne at se co nejdriv uzdravi

swead
19. únor 2009

chci se zeptat, když ještě kojím, tak asi ještě nemůžu absolvovat lymfatické masáže. Láká mě to, ale kojení je důležitější. Musím se ještě poptat

kitty68
19. únor 2009

swead ja taky jeste kojcim 😉

ja se nemyslim ze ty lymfaticke masaze by ti nejak uskodily

marie_m
19. únor 2009

swead, ja si myslim, ze to by nemelo vadit, asi zalezi, esi chces pristroj nebo manual, tak si zavolej do nejakyho centra, kde je delaj a poptej se

bramburka
19. únor 2009

čau
No lidi mi říkají Xenčo, Xenuš, Xeni, Xenuško, nejčastěji normálně Xenie - jako třeba Natalie nebo Marie 😀 😀 😉

Jinak ja mela zbytek masa upečenýho, tak jsem k tomu udělala noky a nacpala se, tata sel hlidat, tak ja byla cvicit a mala mu usnula auz hodinu apul spi na chodbe, bez dudliku, ja to nechapu! V noci spala dobre!???jsem se byla kouknout jestli dejcha!

kitty68
19. únor 2009

jak to ze tu nikdo z vas neni, kdyz js tu ja? 😕 to neni fer 😢

marie_m
20. únor 2009

bre ranko, sem mela vcera narocny odpo, tak sem prisla dom a padla sem za vlast 🙂 byla sem na lymfodrenazi a pak jeste na sipkovy - tam to bylo pekne na prd, zenskejch jak nasrano, takze se nedalo poradne hejbat a pak sem jeste rychle jela na nehty
dneska rano vedu kubu na dce hodky do jesli, po dlouhy dobe, tak jsem na to zvedava, vecer pojedu za kamaradkou na bar, otevreli si hospodu, tak si dam neco k piti, ale musim opatrne, pac zitra rano prijedou tchani a pohlidaji nam kubu a my frcime na skvos a odpoledne do aquapalace.
holky, tak krasny den!!

bramburka
20. únor 2009

to je super plan.

My byli vcera v divadle Palace na Líbánky aneb láska at jde k čertu a bylo to hezký.

Dnes jdemem do hospody, proto taky jsme odstehovany u našich, takže pohoda těžká!!!! Mala spala po strasne dlouhy dobe dopo 45 min a i ted odpo to zalomila! No vzbudím jí po hodině, to tak, jeste by nesla vecer.

Mamka je ale porad nemocna, tak nevim, Dr. se porad nelibi.

rozela
21. únor 2009

ahoj holky, je tu nějak mrtvo. tak antibiotika nakonec nemáme, ale jestli mu vyskočí teplota, tak je dostanem ☹ . uvidíme, když teplotu neměl doteď, snad už ji mít nebude.
máme dneska naplánovanou návštěvu u kámošky. nejspíš budu hřešit, ovšem budu se snažit, aby to bylo co nejmíň.
užijte si všechny pěknou sněžavou sobotu 🙂

rozela
21. únor 2009

lenkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku! 🙂

kometka5
21. únor 2009

ahojky holky,
díky moc Roz za přáníčko.
dneska jdeme večer na ples, tak jsem na to zvědavá, hlavně malá bude dnesk poprvé spát u babičky beze mě a ráno se i bez nás probouzet...tak jsem zvědavá, jak to zmáknou. 🙂

jinak s dietkou jsem na štíru, fakt jsem nějak bez motivace, i když dneska držím skoro postní den, abch se večer měla plošší břicho... 😉

krásný víkend všem.

marie_m
21. únor 2009

zdravim, tak ja vcera posedela chvili v hospudce a neska rano jsme byli na skvosi, bylo to dobry, za chvili asi jeste vyrazime s malym do bazenu a dej je v pytli, ty vikendy tak hrozne letej!

leni, vsechno nej!

bramburka
21. únor 2009

Leni, vše nej k svátku!

Já mam teda po včerejšku kocoinu a jeste tam byly strašně dobrý žebírka. ☹ ☹ ☹

prami
21. únor 2009

ahoj holky,

tak u mne nastala totální ztráta motivace 😝 😠 ,jen žeru a je mi ze sebe smutno.Už mám skoro o kg víc než v pondělí 😝 😝
Jestli to takhle půjde dál,tak jsem tam ,kde jsem začala- hm,jak smutné 😒
Potřebovala bych nakopnout.
Co vám pomáhá,když se potřebujete do hubnutí dostat? Hubnete už dlouho a máte super výsledky.
Lenkám taky přeju vše nej k svátku
😵 😵

swead
21. únor 2009

ahoj,

už aby bylo jaro, teď jsem pro změnu nachcípaná já (teploty přes 37°C, mám rýmu a kašlu) no a Matěj má taky nějako virózu (měl horečky přes 39°C).

Prami, momentální motivací je, že na jídlo nemám vůbec pomyšlení, jak je malý nemocný, tak skáču kolem něj a když už mám čas se najíst, tak nemám chuť. Ale aspoň se necpu čokoládou apod. ale jedu spíš v zelenině a dietnějším jídle.

bramburka
21. únor 2009

no motivací jedinou pro mě je to, kdyz se na vaze objevi o kilo min, tak hend chci dalsi kilo min. ....

rozela
21. únor 2009

holky já dnes z nudy žeru jak prokopnutá. celý miňonky, kousek čokolády, bílej rohlík se šunkou. to je děs. zítra to snad bude lepší. ovšem dneska, jak je člověk celý den doma a není do čeho píchnout............

pavla80
21. únor 2009

Ahojky

Leni vše nejlepší k svátku 😉

A holky já jsme taky nějak bez motivace,už nevím co mám dělat 😠 .Jsme hrozná taky se jen cpu a nějak se nemůžu odhodlat.Pořád si říkám zítra začnu a vždycky se zas přes den něco objeví a já zhřeším 😒 .Ach jo taky mi chybí nějaká ta motivace 😖

U mě se to zlomilo tou prací.Za prvé tam vůbec nějaký režim nějak nejde dodržet,bud je čas a nebo není,prostě mi to nějak nejde.Ale je to jen 2 dny v týdnu,ale já ty další dny na to prostě totálně kašlu je to hrozné 😠 . A taky mě štve že ted vůbec nestíhám chodit cvičit a doma se nedonutím 😒 .Je toho nějak hodně a tak se fakt musím pokusit začít od pondělka a natvrdo.Ale je to hlavně i tím počasím,člověk většinu dne prosedí doma a z nudy se cpe,už at je teplo budem víc venku,člověk má i víc pohybu a nemá čas na mlsání 😉

Kometko moc si užijte ples a snad bude malá v pohodě!!!!!!!!!! 😉

Maruš docela závidím tolik plánu to je super 😉 😉

Swead brzy se uzdrav!!!!!!!! 😉

bramburka
21. únor 2009

Holky a co v pondeli ten Clovickov?

kitty68
21. únor 2009

caute babky

tak pro me je taky jedinou motivaci kiliano dole, ale pak vzdycky nastane cas, kdy ma prijet teta z cervene lhoty a vsecko je v haji

doufam ze jste si hezky uzily svatek Lenky

tady uz pomalicku zacina byt tepleji, dnes bylo 11 stupnu kdyz js sla ven, a to oteplovani me taky tlaci abych zhodila konecne, nechcu byt dalsi leto becka 😝

pavli a to te plne chapu s tou praci, ja js taky cela rozfrcana jak ty tri dny delam 😒

zitra se budu postit abych v tabuli nebyla ostuda

bramburka
22. únor 2009

ja jdu do prace dnes, al e snad me to moc nerozhodi, kdyz budu jezdit jen na dopoledne 😒

swead
22. únor 2009

ahoj, tak jsme dneska ráno skončili na pohotovosti, Matějovi píchali ouško 😢 😢 😢