Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
26. únor 2009

dobré ránko ženy! 🙂
včera jsme byly na cvičení 4. no to byl děs. sem měla strach, že tam rupne to zrcadlo, když sem se na sebe musela furt koukat. mari neumim si to představit ve 2. dělali jsme stejnou sestavu, ale delší. na konci přidával další a další kroky. bylo to fajn. ale ty pondělky v karlíně zrušil. příští týden už nebude. prý tam nechodí lidi. držim palce ať si brzy v pohodě.

holky já dneska nemám inspiraci k vaření. chtěla jsem udělat cuketu, ale dávat za kg 80 korun, to ať si ji daj za rámeček a nechaj se s tim vyfotit. to je děs. u babičky, když je po úrodě, lidi nevědí, co s tím a tady za to chtěj takový prachy. a nechce se mi dnes lítat někde po obchodech. jsem nějaká unavená. po cvičení mám energie na rozdávání, nemůžu spát, čučim do noci na televizi a ráno jsem ko. asi nakonec udělám zase pangase. stejně, děti maj mít aspoň 2x týdně rybu, ne? 😀

rozela
26. únor 2009

swead tak to je super, že je Matějovi líp 🙂 a kila dáš zase dolů. když jsou děti nemocný, tak jde všechno stranou, to je jasný, tak si z přírustku nic nedělej. třeba budeš překvapená a bude úbytek 😉 do pondělka je ještě daleko 😉

marie_m
26. únor 2009

roz, tak to je skoda, ze to v tom karline nebude ☹ ..doufam, ze uz pristi stredu vyrazim aspon na ten smichac

jinak kocky, tenhle tejden je pekne na pikacu, vubec se v tom zradle nehlidam, cvicit sem byla jen jednou, takze nepredpokladam zadnej ubytek, naopak ☹

bram, kam jezdite v cervnu do ty italie?...my jedeme prelom kveten/cerven do alba adriatica 🙂

rozela
26. únor 2009

koukam, že alba je dost populární 😀

marie_m
26. únor 2009

roz, taky jezdite?..nasi tam jeste s dalsima jezdi uz nekolik let, porad ve stejnou dobu a porad na to samy misto 😀 my byli s nima loni poprvy a dobry, jako jasne, ze to mohlo bejt lepsi, ale kubik tam byl happy a to je pro nas nejdulezitesi 🙂

rozela
26. únor 2009

já tam nebyla, ale mm tam byl s bývalou a furt mi hustí, že bychom tam měli jet, že je to tam skvělý, atd. atd. atd. 😀 pár známých okolo tam taky jezdí nebo tam aspoň jednou byli, tak se asi nechám ukecat a zkusíme to příští rok. 🙂

bramburka
26. únor 2009

Jedeme do Lignano Sobbiadoro, je to sever Itošky. Teda doufám, jestli se švagrová rozhoupe, oni chtějí do Grado, ale mě přijde, že tam nic není, že by tam byla nuda, tady je to aspon rušnější.

kitty68
26. únor 2009

ahoj kocky
jdu vas jen pozdravit, dneska mam posledni nocni, zitra se ozvu 🙂

marie_m
27. únor 2009

kocky, za chvili vyrazime na prodlouzenej vikendik, takze vas du pozdravit, poprat peknej vikendik a pa

bramburka
27. únor 2009

no vyrazte má bejt tak nádherně, že spekuluju taky jet do Krkonoš, ale tam by asi byl jeste snih, tak na to peču! těším se že vyrazíme na výstavu do Valdštejnské jízdárny tam jsou pak pro děti ukázky tanců, tak se to snad bude líbit i Xendě.

kamculenka
27. únor 2009

Dobré ráno holky,

chtěla bych se Vás zeptat, ty, co počítáte kJ...
Peču si doma v pekárně chleba, jak mám správně zjistit, kolik kJ má jeden krajíc? Sčítat všechny ingredience dohromady v surovém stavu a potom rozpočítat kolik krajíců z chleba udělám a pak rozdělit celkový počet kJ najednotlivý krajíc? Nebo jak?

A v jakém stavu se vše počítá? Třeba maso, těstoviny atp. V syrovém nebo již v hotovém?
S touto metodou začínám, již půl roku dodržuju dělenou stravu a chtěla bych si i začít počítat kJ. Díky dělence jsem zhubla 15 kg, teď bych ráda pokračovala i s dělenou i s kJ.
Na iSTOB cz jsem si zakoupila program Sapiens, přes který si budu kJ počítat. E-kalkulačka je k ničemu, polovina věcí které jím tam není a polovina z ostatních má chybné údaje, než jaké jsou na obalech. Ale které to už se mě neptejte na E-kalkulačku jsem zanevřela.

Děkuji Vám za odpověď a pomoc.

leninn
27. únor 2009

Ahojky holky,
Maru, užij si ten víkend, vím, že pozdě, ale až se vrátíš, tak povyprávíš 😉

Kitty, tak tu poslední noční přežij, to je tedy celkem masakr, chodit na noční a přes den se starat o Ellušku, to Tě tedy obdivuju, ale asi pomáhá manžel, ne?

Bramburko, ty tance se Xenušce jistě budou líbit, Barča by se hned přidala, úplně ji vidím, divocha jednoho 😀

Kamculenko, bohužel Ti asi já neporadím, já jsem používala e-kalkulačku a prostě jsem to, co tam nebylo nahradila něčím, co mělo stejně kJ a musím říct, že mně tedy e-kalkulačka pomohla, hodně moc pomohla. Všechno jsem si vážila za syrova a počítala kJ a u toho chleba bych to dělala přesně tak, jak píšeš. Dělala jsem takto veškerá jídla, zvážila všechny ingredience, pak spočítala celkově kJ a věděla jsem, jak velkou porci si můžu dát, abych se do kJ vešla. Není to problém, jen to zdržuje. Teď už si kJ nepočítám, ale moc dobře vím, jak jsem na tom a každopádně vím, že teď už jím, bohužel, o dost víc, než na začátku diety...
S dělenou stravou nemám žádné zkušenosti a ani ji držet nechci, nemohla bych jíst bez příloh
Tak ať se daří 😉

kamculenka
27. únor 2009

lenin: příloha je zelenina a už mi to nepřijde, asi bych nemohla jíst teď normálně vaše složené jídlo...

Hele, nevíš, proč syrové těstoviny maj třeba 1500 kJ ale vařené už jen 650 kj? Nevíš jak to zjistím ten poměr mezi vařeným a nevařeným? A vařené taky nabude objem, ne?? ☹ chjoooo ☹

bramburka
28. únor 2009

Kamčulenko, to ti tedy taky neporadim, ja dodrzuju 5x denne jist, 3 hlavni jidla, 2 male a funguje to docela dobre, od 12.1. mam dole uz 7,5 kg.

rozela
28. únor 2009

ahoj holky, jenom v rychlosti, včera jsem měla trojitou návštěvu, tak jsem prasila. brambůrky. a hodně jich bylo 😔 . dneska jsme byli s malým skoro celé odpo v zoo,strava na 0 a teď večer už jsem zbaštila trochu rizota, 2 pomeranče a vypila kafe. zítřek je ve hvězdách, ale v pondělí úbytek rozhodně neočekávám, ba naopak. asi budu prase týdne 😅
hezký večer 😉

kitty68
28. únor 2009

caute krasky

my to ted mame tak na pytel s dennim spanim, v poledne sice spala skoro 2 hodky, ale vecer v 6 mi usla znova a ja s ni, takze js chrapali do 8 a ted js ji o pul 11 dala do postylky a usla hned, horsi ze ja zas nebudu mit spani do 2 rana 😝

ja js mela dnes na obed a vecu zeleninu s novyma bramborama co js si prinesla z prace, je to predvarene a da se to opect na pul hodky do trouby s salvejovym dressingem je to fakt moc dobre

zitra se musim drzet abych nemela prirustek v pondeli, i kdyz si myslim ze trochu bude 😖

bramburka
1. bře 2009

ja asi budu mit ubytek, ale včera jsem hřešila a uz mam o pul kila vic nez vcera, hmmm...no

tak dnes uvidime.

leninn
1. bře 2009

Ahojky holky,
tak já rozhodně úbytek mít nebudu, ale nevadí...teď na sebe nechci být hnusná.

Jdu na skok, mám dnes fofry, pozvala jsem naše, tchýňovce a švagrovce na odpolední návštěvu, tak mám práce až až, když mám ještě vařit oběd, ale dnes máme lečo, mňam a dietka i 🙂

Krásný den 🙂

bramburka
1. bře 2009

čau já delala štrůdl, hm neodolala jsem a jeden kousek si dala... ted mi tu voní...! 😖

swead
1. bře 2009

ahoj,

zítra se i měříme?

Jinak, co jsem se vážila, tak zítra bude přírůstek, ale to neva, minulý týden jsem dala dolů skoro 2,5kg, takže jsem ještě v normě 😉

rozela
1. bře 2009

ahojdá, já mám opět nějakou chorobu a k tomu šílenou rýmu, jsem oteklá v celym xichtě a připadá mi, že snad i po celym těle. dneska žeru jak tank. pořád mám hlad. zítra snad ani nevlezu na váhu 😔 . jdu zpátky do pelechu 😒

bramburka
1. bře 2009

me taky nejak pálí v krku... jdu do pelechu si vzit knizku

kitty68
1. bře 2009

rozel neboj v ksichtu se nemerime, brzo se uzdrav

no ja js si ted stoupla na vahu jak js koupala malou, mela js na sobe tricko a rifliky a musim uznat ze js byla prijemne prekvapena 😨

ale stejne nebudu spokojena dokud moje vaha nebude zacinat 5, i kdyby to bylo 59.999999 😀

kometka5
1. bře 2009

ahojky holky,

tak já se musím pochlubit, že od úterka jezdím alespoň 1x denně 20min. na rotopedu. už jenom kvůli tomu jsem na sebe pyšná, ale pochybuju, že zítra nějak váhou oslním. ☹

Roz, přeji brzké uzdravení...

Swead, jojo, zítra se i měříme.

Leni, má něco znamenat, tvoje poznámka, že teď na sebe musíš být hodná? 😕

marie_m
1. bře 2009

leni, ze si v tom? 😕 😀

jinak vas zdravim po vikendiku, kterej byl uzasnej a moc jsme si ho s muzikem uzili, jen jsme trosku flakali jidlo, jakoze jsme jeli bez svacin, ale jinak relaxek..ted jsme se vratili domu a mam uplne megaprirustek, moc tomu nerozumim, jak je to mozny, pac jsme byli v bazenu i na skvosi, tak uvidim zitra

dobrou noc

kitty68
1. bře 2009

juchuuuuuuuuuuu ze by leni, ja js tu poznamku uplne minula, to by byla druha tehule tady, uz se tesim az se porodi a budou miminka 😵

leninn
2. bře 2009

Dobré ráno, kočky 😀 😅
😉

bramburka
2. bře 2009

Maruš, to budou svaly 😉

swead
2. bře 2009

Dobré ráno,

mám přírůstek, ale i tak jsem spokojená. Posílám komet info do IP

kometka5
2. bře 2009

Ahojky holky, Leni 😵 ,
tak já mám úbytek, ale na měření to není vidět ani o cm... ☹