Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

bramburka
5. bře 2009

no... ja teda budu mit prirustek... ☹

rozela
5. bře 2009

fajn 😀 takže zítra ráno váha. jsem zvědavá, kolik mi to hodí 😀

leninn
5. bře 2009

tak to já teda nejsem vůbec zvědavá ☹ obávám se, že po dnešku bude zase víc ☹

marie_m
5. bře 2009

leni 😀
ja se snazim dneska moc nejist, ale honi me zrava jako prase, kua fix

kometka5
5. bře 2009

ahojky holky,
já dneska nestíhám, celý odpoledne sedím u účta a dělám daňový přiznání. bude se mi asi zdát o číslech...

tak já tu tabulku klidně předělám a zítra čekám na vaše vážení. 😉

jdu opět makat. papa a klidnou noc.

marie_m
6. bře 2009

dobre ranko,

komet, poslala sem vahu, mam ubytek, ale to se dalo cekat, v utery jsem mela stejne 🙂

swead
6. bře 2009

dobré ráno,

taky mám úbytek, posílám KOmet

leninn
6. bře 2009

Ahojda,
tak já přírůstek, ale jen o fousíček 😉 Aspoň, že tak.

všem úbytkářkách óhromná hratulace, jste borky, jak na sobě pracujete 🙂 jen tak dál.

hezký den 🙂

prami
6. bře 2009

ahoj,
mám úbytek,ale mini.Ještě pouze 😀 desítku a budu se smát,pak jště další tři a budu se řechtat až se budu za ploché břicho popadat 😀 😀

Leni- ty jsi taky borka,tolik kg už jsi zdolala, já cíí taky 😎

rozela
6. bře 2009

ahoj holky, tak konečně taky pošlu IP s váhou. dneska jsem za posledníčka, že? 🙂

rozela
6. bře 2009

mám stále stejně. asi za to může včerejší postelové hodování. ondrášek byl nějak rozjetej, tak jsme spolu u televize zbaštili 2 banány, pomeranč, celý balení sýrových kidiboo tyčinek a ještě celý balení babybellu. v posteli ležel od 7, pže přes den nespal a byl ko, ale usnul nakonec až v 9,06. dneska se umoudřil a už 15 min chrní v posteli, tak snad to nebude taková katastrofa jako včera.
ženy, já dnes asi po sto letech dělala uplně obyčejný pečený kuře. ani nevim, kdy jsme ho takhle jedli naposledy. k tomu rýži, rajče, papriku a oběd vyřízenej 🙂 mm žral, až se mu boule za ušima dělaly. takový obyč jídlo a jak dokáže potěšit 😀
nic, využiju klid, dám si kafe a než si ho vypiju, stihnu ještě 20 na orbitreku 🙂

kometka5
6. bře 2009

nejsi, ještě kitty a bramburka. 😉

rozela
6. bře 2009

tak to mi spadl šutr ze srdce 😀

bramburka
6. bře 2009

tak ja stejne, ale dovom se, jeste vcera bylo vic, ted jsem zpucla obr puding...slibuju ze vecer uz jen salat.

Mama uz od 11 ceka na tu registraci v Motole a pise, ze uz je pološílená. Snad uz je ted na rade, ale Dr. si zase odskočil, no hruza. Lidí jak... a nmaji v tom bordel. Hruza.

rozela
6. bře 2009

to je fakt na palici, čekat tam celý den. hlavně aby to nakonec bylo přínosem a měla tam lepší péči a přístup doktorů než v krči. no jo, kdyby tvoje maminka byla např. paní prezidentová, to by kolem ní skákali jak šašci a měla péči naopak přehnanu. jenže když jsme holt jenom obyčejný lidi, tak máme smůlu 😠 to je fakt k posrání. držím palce, ať to dobře dopadne.

dneska si zahřešim něčim dobrym, když jsme se ráno vážily 🙂

marie_m
6. bře 2009

bram, to je fakt k posrani, tak snad se mamca docka a pak uz bude jen dobre!

roz, uz mam za sebou kondervajicko a banan a tak 🙂 ale ja to omlouvam tim, ze to mam neska dostat 😀

rozela
6. bře 2009

tak já dnes zatim jenom sunárkový piškoty, ale tušim, že večer to jistí zmrzlina 😀

bramburka
6. bře 2009

tak ja to dostala, ale pritom jsme to emla dostat az v pondeli...ch jo...tak nevim, zblajzla jsem ten puding tak ted 2 chleby, sice ty zdravy, no ale stejne asi jeste zhřeším, zítra 100pro tata jde na oslavu.

JInak mamku po celym dni cekani preobjednali na utery k jiny dr. na plicní 😠 😖

rozela
6. bře 2009

já vyměnila zmrzku za utopence 😀 s chlebíkem a cibulí, no už dlouho sem si tak nepošmákla 😀

marie_m
6. bře 2009

holky, kdybyste videly, co vsechno sem do sebe natlaskala ja, asi 4 tmavy kousky, 3 mily, jedny banany v cokolade, colu a ted asi vrhnu 😒 😀

bram, v ty nemocnici sou kokoti, s prominutim, to snad ani neni mozny..

pavla80
6. bře 2009

Ahojky

Jdu vás holky pozdravit,nějak ted vůbec nestíhám 😒

Bram moc držím mamce palečky aby bylo všechno v pořádku a snad už se ti dr. vzpamatují fakt je to hrůza 😒 😠 .

Holky a já od pondělka zas nastolila tvrdší režim,sice v práci jsme to ted moc neuhlídala,ale i tak jsme zas na 60kg.Kilečko je dole 😉 .Tak snad by se mi to nějak mohlo aspon o kousínek pohnout zas dolů do toho léta.Moc bych si to přála,

Jinak vidím že jste změnily den vážení a holky moc všem gratuluju k ubytkům!!!!!!Jste holky šikovné,vám to půjde jak po másle.

Tak já zas kouknu až bude čas mějte krásně a hlavně ty kila at už jsou pryč!!!!!!!!!!!Páááááááá 🙂

jo a ještě jak jsme přečetla pár posledních příspěvků,moc vás nedočítám se přiznám tak mi tu děláte chutě,samé dobroty papkáte 😀 😀 .A na mě už jde hlad 😀 .Tak jdu raději do hajan 😀

bramburka
7. bře 2009

no prave, mam pocit, ze zmenime nazev tematu... co jsme to dneska zase sežraly 😀

holky, s tou mamkou, no ja porad doufam, kdyz jsou takovyhle peripetie, ze to nakonec v dobre se obrati a skoncí to happy endem, i treba nakonec zustane mamka uz doma, prace ji uz moc nebavi a bude hlidat 😉 kez by kez by... moc bych sip rala, aby se dockala jeste naseho druhýho sviště...ach jo. Xenuška ji strasne miluje a ja bych si prala aby tu byla alespon i na pravnoučata!

kometka5
7. bře 2009

holky, ještě stále nemám váhu od kitty, ostuda. 😝 , ale už vám pošlu tabulku, abyste věděli, jak jsme dobré, a skoro se to tam jen modrá modrá modrá... 😉 až na Leni, ale ta to má povolené... 😉

rozela
7. bře 2009

ahoj holky, tedy máme my ale krásnou tabulku 😉 hezky se nám to tam modrá a leni to má v přímo v popisu, červenat se 😉

bram mysli pozitivně. je to šílený, ale nesmíš propadat beznaději.

pavli dobrý. určitě půjde ještě něco dolů, než bude léto 🙂

leninn
8. bře 2009

Ahojky holčičky,
jdu Vás také pozdravit od nedělního vaření. Manžílek říkal, že by si dal roštěnky, jenže já je ještě nikdy nedělala, takže tu kuchtím podle asi milionu receptů...no, obávám se, že to asi nebude ono...já na ty klasiky moc nejsem, prostě to neumím ☹ Ale uvidíme, třeba se zadaří.

Jinak, červenání v tabulkce ještě není na místě...neříkám, že bych se měla modrat jak ďas, ale aspoň stagnovat, no uvidíme v pátek...snad se pochlapím 😉

Hezkou neděli, dám vědět, jak se zadařil ten oběd 😉

rozela
8. bře 2009

ahoj holky, dnes jsem měla báječné volné dopolko. mm si vzal malýho a šel s kolegou z práce a jeho synkem na bazén. musel to být zážitek. mm říkal, že tam na ně lidi koukali jak na homosexuální pár s dětma 😀 ale užili si to a za 14 dní, až kolega zas bude mít malýho na víkend jsou prý domluveni zas 😀 . sem si myslela, že si plácnu na xicht masku, udělám si pedikůru a budu relaxovat, ovšem vyhrálo žehlení a šůring 😀
s jídlem je to dnes na draka ☹ vařil děda. extra se mu dnes povedlo červené zelí, tak jsem sežrala 4!!! knedlíky jen tak s tím zelím a byla jsem po obědě. ke sváče jsem měla hovězí vývar a k večeři si asi tak akorát prohlídnu obrázky s jídlem v časopise.

leni ty roštěnky se ti určitě povedly 😉

kitty68
8. bře 2009

caute

tak se divam ze se mi neulozilo opet
ja vim ze js ostuda komet 😀 , ale ted js byla v praci a skoro cele dny prochrapala tak si peter suverenne zabral laptak a vubec me k tomu nepustil, ze ja si budu az ja budu mit volno 😠

rozela
8. bře 2009

jo dámy, abych nezapomněla. všem vám přeju všechno nejlepší k MDŽ! 🙂

bramburka
8. bře 2009

ja taky vse nej, zrovna jsem si k tomu sedla, ze vam popreju! Dnes jsem byla v praci a zitra jdu zase a snad budu mit na tyden pokoj. uz me to zacina bavit, jak do toho pronikam...

marie_m
8. bře 2009

cus zeny, tak to byl zase vikendik na ho*no, sem odrana jako prase, dneska kuba vstaval ve 3:45, pred chvili usnul, mam dost, do toho byl zase hyper, v ty solny jeskyni to bylo sileny, lital ze strany na stranu, hazel na deti sul, fakt sem rada, ze ten den konci

jinsk zeru jako prokopnuta, musim se do toho od zitrka zase pustit