Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
26. dub 2009

zdar holky 🙂
kitty teda to je hustý! 😀 vzteky přes noc 100 g dole, to je dobrý hubnutí 😉 😀 😀 😀

mari ať jste doma všichni brzo fit. je to na ptáčka v takovymhle počasí marodit 😒

prami podle f jídelníčku sice nejedu, ale inspiraci tam čerpám často 🙂 hlavně mi fakt vyhovuje, jak je tam všechno dobře popsaný a vysvětlený. je fakt, že řídit se podle toho, tak je vystaráno, ale já nejsem prostě schopná něco přesně dodržovat 😔 . ale i tak je to k hubnutí výborná berlička.

zrovna včera mě velmi potěšila ségra. vidí mě denně, ale včera prohlásila, že už vypadam, jak kdybych zhubla 20kg. sem se uplně tetelila radostí. teď potřebuju začít víc cvičit, tak nevim, jak to skloubim s novou prací. začnu bruslema a dál se uvidí 😀 když se nepřerazim, přidám něco dalšího 😀

marie_m
26. dub 2009

prami, jojo, pribrala sem 40 kg a do porodnice sem sla se 105 kg, byla sem jako megavorvan, tak snad to tentokrt nebude tak husty, BTW se se dneska vazila a od pondelka sem zhubla kilo a pul, ale to pricitam tomu, ze nemam vubec chut k jidlu, jak mi neni dobre

roz, jakej byl hipec ve stredu, jeli jste novou sestavu?

rozela
26. dub 2009

mari jojo 😀 jeli jsme novou a já samozřejmě měla málem uzel na nohách 😀 😀 😀 ále to se poddá. holt musim zase dělat menší pohyby a zase menší kroky 😀

prami
26. dub 2009

roz- tak to je super,že ségra chválí,věřím,že se to móoc dobře poslouchá,přeju ti at už to ted slýcháváš pořád- a my ostatní samo taky 😀
ted budeš mít záhul s tou prací,to máš na plný úvazek?

já taky neumím nic striktně dodržovat a vím,že bych dlouho neustála si psát a počítat jídelníček.Nejdřív to zkusím polehounku odhadnout a pokud se váha nepohne nějak radikálně směrem dolů,tak měsíc před srazem zkusím vše dělat poctivě podle efka.
já i když jsem ještě měla relativně dost času a neměla jsem Márinku,tak jsem stejně nějaké záznamy o jídle vydržela dělat max.týden a finito,tak jsem na sebe zvědaf 😀 😀
každopádně stránky mne baví,jsem tam skoro častěji než na konovi.
a jsou tam pěkní kritici,ti se tam s ničím nepářou- jídelníček rozcupujou během chvilky,drsně
😎

rozela
26. dub 2009

jj prami, mám to na plný. díky velmi pružné pracovní době to snad zvládnu. o prázdninách to bude dost krušný. školička bude zavřená a brát malýho s sebou do práce je fakt nouzovka. budu muset pohledat nějakou pomoc 😖 a to ještě nevím, jestli mi ho vezmou od září do školky. zítra si jdu pro rozhodnutí a budu doufat, že bude kladné.

kometka5
26. dub 2009

ahojky holky,
byla jsem na tý svatbě, až dneska jsem dělala tu tabulku, takže za chvilku ji tam máte...

ještě nevím, jak vypadám na fotkách, ale hrozně jsem se tam bavila, fakt to bylo skvělý...a já se cítila i nějak fajn... 🙂

rozela
26. dub 2009

komet tak to je fajn 🙂 vidíš, tak ses stresovala a nakonec to dopadlo výborně 😉

rozela
26. dub 2009

no ale dámy, my máme parádní tabulku. jenom se nám to tam modrá. jsme prostě DOBRÝ!!!!! 😵

petise
27. dub 2009

Ahojky

kometko, to je super, že seš bavila a na fotkách budeš určo kočka 😉

Včera jsem opět aerobičila 🙂 a nohy mě překvapivě ze stepů nebolí, tak půjdu i dnes. Ve středu a v pátek jsem domluvená se skorošvagrovou, že půjde taky a v neděli půjdu opět sama..snad mě ten elán nepřejde 😀

kitty68
28. dub 2009

custe hubenky

zase nikdo, ja js ted byla v praci a 3 lidi mi rekli ze js nejaka pohubla, no ale to asi bude tim, ze p se nejak nenamaha varit veceri(mame misto obeda), tak jdu vetsinou do prace bez veci. no ovsem muj sef mi rekl kdy uz konecne po tom decku zhubnu 😀

bramburka
28. dub 2009

cau, ja ted hubnu, mam anginu a nemuzu polykat, absolutně. Mam ATB, já která je neměla jak dlouho, nastesti mala zatim OK. Ale do krkonoš nejedu a tak jsem se tesila, ach jo.

jaký stránky máte na mysli?

Roz vzali ho do skolky?

leninn
28. dub 2009

Ahojky holky, zdravím Vás a pozdravuju a omlouvám se, že Vás tak zanedbávám, ale Barča mě nenechá...jsme celé dny venku. Jen ráno proloupne oko, už ječí "děti, děti", takže trávíme veškěrý čas venku 🙂 Je to prima, ale kdy 🙂 byste viděly, jak to vypadá u nás doma...všude solidní bordýlek, ale co, bordel v bytě, šťastné dítě, jak se říká, že? 😀 😀

Co se týká kil, mám 2-3 nahoře, což mě tedy štve, protože jsem chtěla mít tak 1, max.2kg, chjo, ale co, jsem těhu, nějak bude, nechci se těmi kily trápit. zase je pak zhubnu, jako teď a jako VY!!!

Petise, jsi tedy hustá, chodit každý den na stepy, ježiš, to bych si pořádně zacvičila a nejlépe i zahrála basket, ale na to siště chvíli počkám 😉

Jak tak čtu, tak tabulka se jen modrá, to je úžasné, moc Vám to přeju a obdivuju Vaše odhodlání a vaše úspěchy, já už jsem ke konci šíleně povolila a vlastně jsem už nehubla. Tak Vám moc držím pěstičky, ať Vám to tak jde i nadále 😉 🙂

Holky, krásné, slunečné, schlang dny 🙂

bramburka
28. dub 2009

ja teda rano budu mit asi hodne min, mela jsem jen jeden jogurt a jahodu, kus jablka a kus čokkošky....

rozela
28. dub 2009

ahoj holky!
tak malýho mi do školky přijali. spadl mi šutr ze srdce. nicméně stejně budu muset nějak pořešit prázdniny.
jsem dnes uplně grogy. ještě zítra budu celý den v práci a pozítří jenom dopolko. odpo budu odpočívat s malym někde venku. doufám, že nebude hnusně.

kitty teda bych šéfa poslala do konečníku za takovou blbou poznámku 🙂

leni dyť to neni moc. a neboj, po porodu najedeš na sport a kila půjdou dolů jedna radost. už to tu máš vyprubované 😉 😀

bram ať je brzo líp.

jdu se natahnout k televizi a asi to dnes brzo zalomím. tak zatim dobrou kočky 😉

leninn
28. dub 2009

Rozi, není to moc, ale zaseani tak málo, mám toho ještě hóódně před sebou, ale prdím na to, hlavně chci být v pohodě, ale krotit se budu.
Jo a gratulace, že Ti Ondráška vzali do školky, mamka dělá ředitelku v MŠ ve vedlejší vesnici a musela letos 15 dětí odmítnout ☹ Ajko hustý, ale nic s tím neudělá, teď se jedná o dalším oddělení, protože dětí je mraky a míst málo...

Bram, ať je brzy líp. Venku je tak hezky a Ty jsi nemocná, ale brzy bude líp, neboj.

Kitty, bych ho asi kopla někam...nezdvořáka jednoho 😠

bramburka
28. dub 2009

Leni, ted to neřeš!

Roz - dobrý, super, že ho vzali a ted chodí do jesliček? J8 zatím mám díky bohu dědu, kterej jí miluje.

Kitty, no mam podobnýho blb... v práci za šéfa! A co děláš a jak to máš s hlídáním?

rozela
29. dub 2009

ahoj holky, dnes jsem opět uplně vyflusaná, do toho hnusný počasí, no paráda. nejdu ani cvičit. ještě uvařim, vyperu, poklidim na žehlení se*u a zalomim to. teda ale strašně mě to v práci baví. aspoň zatím 😀

bram teďka chodí do soukromé školičky. může tam být od 8 do 13 hod. a s mm se střídáme. na prázdniny budu muset někoho najít na pomoc s hlídáním. školička bude zavřená, tak to bude horší. kdyžtak se mnou bude chodit do práce 😀

leni díky. s těma místama je to na ptáčka asi všude. ale i tak se školky ruší, místo aby přidali. logika jak noha. prý je to jenom dočasné. až opadne babyboom, tak by zas bylo míst moc. tak ať si holt mámy poradí samy 😠 . a pak se stát děsně diví, že je nízká porodnost.

prochi
29. dub 2009

Ahojky, moc všechny zdravím a omlouvám se, že moc nedočítám. Ale dle posledních příspěvků se hubnutí snad daří i nadále 🙂

A co těhulky, vše oki?
Leni, na kila prdni, jako jasný, že se nebudem nějak nehorázně přežírat, ale pohoda je důležitější, než nějakej stres, jestli mám o kilo víc nebo míň.
Já mám momentálně už 12 kilo, ale mě to nepřijde tak děsný, protože u malýho jsem přibrala 23 a to snad už teď nedoženu 😅 . Mám už hrozně oteklý nohy, takže předpokládám, že něco budou mít na svědomí i ty otoky. Dneska jsem byla na kontrole a vše je oki. Poloha už podélná hlavičkou, tak snad už pískle zůstane tak. Letí to jako blázen... ale už se hrozně těšíme - i když je mi jasný, že to pak bude mazec, naše malá vzteklá svéhlavička + miminko 😅

Koukám, že píšete o školkách. Já jsem vytočená jak berka, protože samozřejmě, když budu doma s druhým, nemám šanci malýho do školky dostat. Já chápu, že je to spravedlivý, že mají přednost děti pracujících maminek, ale naše šance tady jsou malý i za rok, až mu budou čtyři a to už mu ve školce bude rozhodně líp, než doma se mnou a bráchou/ségrou.

Tak zatím pááá, napouští se mi vana, tak se jdu naložit 😵

rozela
29. dub 2009

ahoj prochi!!! 🙂 páni, to letí jako blázen, už to máš skoro za pár 😕 to si člověk ani neuvědomí, jak ten čas letí. to je super, že je vše v pořádku. jsem zvědavá, jestli malý bude mít bráchu nebo ségru 😉 🙂 odpočívej a brzy zas písni 🙂

marie_m
29. dub 2009

ahojky, tak hlasim, ze jsem nemocna, betu antibiotika, mam nejakou bakterii bud v krku bo na pruduskach ☹, malej ma taky neco na pruduskach, on ma kapky, takze vyhlidky na vikendik fakt nic moc

snad se mate vsechny dobre, pa a dobrou

prochi
29. dub 2009

Rozel, jojo máš pravdu, letí to šíleně 🙂 Vždyť za chvilku už to bude rok, co si tady píšem a hubnem 🙂 Teda vy hubnete 😅

Maru, to mě mrzí, že marodíte ☹. Snad bude brzy líp.
My jsme si užili minulý týden, kdy celej barák postupně postihla šílená střevní chřipka a přeskočilo to od nás i na sousedy. Malej dva dny horečky a zvracení a pak dva dny průjem. Manžel dva dny zvracení a průjem a já bliju sem tam pořád z těhu, takže jsem nějak nedokázala rozpoznat, jestli za to může břicho nebo střeva 😅

leninn
29. dub 2009

ahojky holky,
ahojky Prochi, já na to kašlu, teď už jo, protože jsem dnes volala na genetiku a vše je ok, tak jsem šťastná jak blecha a teď už si budu jen a jen užívat těhu 🙂 Já jsem otoky při Barče neměla a když, tak jen opravdu malinkato...takže bylo jasné, že to, co jsem nabrala nebyla moc voda...však mi taky zůstalo 10-12kg, že? 😉 Tvých 12kg je krásných! Kéž bych to tak měla i já, ale nějak bude a když to bude víc, tak to s Vámi zase zhubnu 😀
Prochi, to máš úplnou pravdu, že jakmile jsi doma s dítětem, nemáš šanci se kolem 3roku dostat, možná tak někde na vesnici...u nás to myslím jde, protože jsou tu školky ve třech vesnicích za sebou, naštěstí, takže já doufám, že BArča bude moci jít do školky v těch 3letech i přesto, že budu já doma s mimčem. Uvidíme, na to máme ještě čas...

Maru, to je mi moc líto, že jsi marod, tak odpočívej a dávej na sebe pozor. Je to nepříjemné i normálně, natož v těhu 😖 Ať jste brzy fit.

Rozi, to je strašně fajn, že Tě to v práci baví, to Ti moc přeju! Jen tak dál, nějaké hlídáníčko jistě seženeš.
Teda a závidím Ti Tvůj elán večer, uvařit, vyprat a poklidit je pro mě teď naprosto nemyslitelné...jsem večer KO 😅

Teď koukám na hokej, snad to doklepou do vítězného konce, jsou to ale nervy 😵

leninn
29. dub 2009

Jo a ať Vás zítra neupálí, tedy nás 😀 😀

prochi
29. dub 2009

Leni, moc gratulujem k výsledkům z genetiky. Hlavně že je prďousek v pořádku 🙂 A je fakt, že kdy jindy bysme měly přibírat, než teď 😉
Já u malýho byla oteklá ke konci šíleně. Taky po porodu bylo hned víc jak deset kilo dole a pak ještě dalších pár šlo úplně samo. Tak uvidíme teď. Dneska na KO se doktor zhrozil, že mám ty nohy strašný, obzvlášť levačka je fakt jak báň. Mám míň solit, ale to už snad ani nejde, připadá mi, že skoro nesolíme, a taky si co nejvíc házet nohy nahoru, což jde ještě hůř s tím naším drakem 😅

rozela
30. dub 2009

ahoj holky!
leni tak to je skvělé, že genetika je v pořádku. co víc si přát(kromě malýho přírustku 😀 )

mari ať jste brzy ok. to je hnus taková choroba v těhu a ještě v tomhle počasí 😒

prochi to abys chodila po rukou, ne? 😀 by ti otoky rázem zmizely 😀

holky, takže dneska košťata, ty modernější vysavače a sraz na vršku, jo? 😉 😀 a zdaleka se vyhýbat ohni, ať nás cestou nikde neupálí 😉 😀

kitty68
30. dub 2009

ahojte
tak my js ted byly s elldou na ockovani a ted mame klid az myslim do 3 let, myslela js ze ji po tom trosku otrne ale skarede js se zpletla teda, litala jak tornado po cekarne kdyz js tam cekaly tech 10 min potom. pak se mi venku ryla v hline asi tak pul hodku a ted zas uraduje doma

vcera js se zvazila a mela js 0.7 ubytek, nechapala js a skakala radosti a odpoledne js vyrazili na bbq, tak uvidim co bude zitra

prochi
30. dub 2009

Holky, já se taky dneska zvážila a mám o kilo a půl míň než včera. Takže už asi ve mě opravdu úřaduje voda a dělá si co chce. A bude hůř...

bramburka
30. dub 2009

čau holky,
se mi zejtra nechce vážit, sice mam knedlik v krku, ale porad neco mlsam, rano uz jsem mela o pul kila vic a to se celej den jen cpu a nic nedelam.
Maru, hlavně at jsi OK, antibiotik jsou blbý ach jo.
S tema skolkama je to naprd, ja vim, ze je spravedlive, ze maji maminky pracující prednost, ale co já, kdyz pracuju na dohodu cca 50h mesicne, s 2 detma to nezvladnu a příjem i takovýto se dost hodí, tak co? nikdo se neptá, že...

kitty68
30. dub 2009

no kdyz uz je rec o tech skolkach, ja js se byla zeptat dnes tady dole u nas v ulici co je skolka, mela by byt dobra, doporucoval ji kolega z prace, a rekla mi ze se mam teda prijit zaregistrovat co nejdriv ze maji cekaci list, tak tam zitra valim
maru ty si to vybiras teda, urcite budes mit super porod 😉

kitty68
1. kvě 2009

kde to vazne ladies? 😀 uz mam najity metr a jdu se merit