Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kometka5
3. říj 2008

Zaldo, díky za mail.
ta dieta vypadá docela dobře, ale já se znám, když mám předepsaný jídelníček, tak to nikdy nevydržím, protože třeba nemám nakoupeno atd.

kitty68
3. říj 2008

jej my to tu taky mame ale moc to teda nesleduju, asi zas zacnu 😝

kitty68
3. říj 2008

me to bohuzel haze cinske znaky, takze to zkusim poslat na ipod a to by melo byt ok

marie_m
3. říj 2008

cus sadlonozky 🙂
vcerejsi jste to, co jite, bylo dobry, tak sem se srovnavala s tou holcinou, ale tak snad takovej vepr jeste nejsem, mam tenhle porad fakt rada 🙂

jinak holky, nska jsem se vazila a je tam ubytek, nevim, jestli sadra neco vazi, ale sem happy 🙂 tak se pekne odmenim a zitra si pred kalbou skocim jeste na manikuru 🙂

neska jdu zkusim pooprvy plavat, tak jsem zvedava, jak to pujde!!

mejte se KILUM NAZDAR!! 😀

zalda
3. říj 2008

Rozelo:četla jsem v té dietě, že když jednou zhřeším, tak mám normálně pokračovat dál v dietě, ale snažit se už znovu tu chybu neudělat.

kitty68
3. říj 2008

zaldi mas to jeste v jinem formatu??? jestli jo poslala bys mi to jeste jednou

me to zas vyhovuje kdyz je predepsany jidelnicek, je to lehci, nez vymyslet co si muzes dat a co ne

caira
3. říj 2008

me to taky vyhovuje, vcera jsem to procitala a je to i docela lehce uvaritelne atd, takze se na to po navratu z dovci vrhnu :-} ten alkohol bude asi to nejtezsi..moje oblibene vinko s kolouuuu auuuua auuuu ale v tehu jsem taky vydrzela nepit tak to zvladnu i ted 🙂

rozela
3. říj 2008

zaldo to je jasný, jeden hřích ti nemůže rozházet celou dietu 😉 😀 mě akorát překvapuje, že tam nejsou svačiny 😕

kitty68
3. říj 2008

no ja to mam s chlastem celkem vyresene takze pro me by to mohlo byt dobre 🙂

zalda
3. říj 2008

Kitty68: no mám to ještě v pdf formátu, ale je strašně moc velký, takže to nejde poslat. To zkusím doma zabalit ve winzipu, to snad pomůže.

Rozelo, tak to nevím, ty svačiny asi nemají být, píšou tam, že máme jíst 3x denně snídaně, oběd a večeře. A to asi stačí.

marie_m
3. říj 2008

ale mně prijde, ze 3 jdla denně je proste malo, i vzhledem k tomu, ze pak se to vsechno bude ukladat...

leninn
3. říj 2008

Ahojky holky, tak jsem Vás přečetla a vidím, že se to tu zase motá kolem žrasa 😀 😀 😀 jak jinak, že?
3 jídla denně je podle mě taky málo, jsem ráda, že Pas tohle téma založila a hned řekla, že jí tak nejdýl po 3hodinách, protože já jsem tak jedla a snažím se tak jíst pořád a hubnu!!!! Takže pro mě neexistuje ubrat počet jídel.... Paseky, díky. Já vždycky hladověla, taky jsem třeba zhubla, ale za jakou cenu a hlavně...jojoefekt mě stíhal na každém kroku 😒 😠

Bohužel nám nejde prima, takže se na ten pořad dívat nemůžu, což mě celkem mrzí, když vidím, jak tu o něm básníte...

Jo a na 90 dní se alkoholu kvůli dietě nechci vzdát, rádasi dám sklenku vína či pivo a abčas, když je příležitost nějakého panáčka.....jo, kvůli těhu nebo kojení, to jo (i když jsem si občas malé pivo také dala, abych se přiznala), ale kvůli dietě?? NEEE 😉

zalda
3. říj 2008

Já s touto dietóu zkušenosti nemá, zaujala mě hlavně tím, že byla na ni dost velká chvála. Zkusím a uvidím.

leninn
3. říj 2008

jasně zkus, průběžně nás budeš informovat o úspěších 😉

marie_m
3. říj 2008

leni, presne, taky si obcas rada dam pivcaka 🙂 a hlavne, prijde mi, ze ted jsem ve fazi, kdy to, co delam, ma uspech, takze na zadnou novou dietu najizdet nebudu, vyhovuje mi jist fakt casto po malejch davkach, predstava, ze bych mela jen 3 jidla denne, kdyz se mi stava, ze vstavam kolem 5 a usinam po pulnoci, se mi moc nelibi 😀

marie_m
3. říj 2008

jo a leni, jukla sem se na stream.cz a tam se na ty dily jste to, co jite, muzes podivat taky, tady http://www.stream.cz/video/117/154746-jste-to-c...
ale to je dil z min. tydne myslim, novej tam bude asi za 3-3 dny 🙂

kombloudek
3. říj 2008

Ahojky holky.Taky věčně bojuju s kilama.Teďka jsem se po dlouhé době rozhodla..no vlastně ani nerozhodla,prostě jsem minulý týden vyřadila sladky,páč to je můj největší hřích..dokázala jsem sníst denně 1-2 sušenky a to potají,aby mě neviděl přítel ☹ ..Ale aby mi uplně nechybělo,tak sem tam pojídám něco sušenýho,jako třeba meruňky,atd..
Taky sleduju ten pořad a asi to fakt funguje,hladovění je fakt pitomost..
Brala bych,kdyby mi někdo sestavil jídelníček,klidně bych šla i do té televize,to by se lidi pobavily 😀 ..A jak jde hubnutí vám?Osvědčila se vám metoda jídlo po 3 hodkách?

marie_m
3. říj 2008

kom, ahojky, jojo, jist po 2 s pul az 3 hodkach, to je dobry, protoze nemas pocit, ze mas hlad...good luck!!! 🙂

kombloudek
3. říj 2008

No já večer jím nejdýl v 18.30,páč spát chodím o půlnoci a to mi už tak kručí,že musím rychle zalehnout 😀 ..

marie_m
3. říj 2008

no, kom, ale mela bys mit posledni jidlo asi 2-3 hodiny pred spanim, takze by sis v devet jeste mela neco dat, lehciho, treba zeleninu

rozela
3. říj 2008

tak jsem zase tady. zaldo, určitě nás musíš informovat, jak ta dieta na tebe funguje, jak se při ní citíš, a tak vůbec. mě se líbí, ale já prostě nejsem ten typ, co zvládne jíst přesně podle jídelníčku ☹ . každopádně jsem zvědavá 😉 🙂

komi vítej v "klubu" 🙂 mě se taky osvědčilo jíst ve 2-3 hodinových intervalech. ale jestli chodíš spát kolem půlnoci, měla by sis dát ještě něco malého před osmou. aby se trávicí systém nenudil a neukládal 🙂 😉

prý na udržení váhy má být poslední jídlo 2 hodiny před spaním a když chceme hubnout, tak prý 4 hodiny.

jo holky, když jsme u toho chlastu, tak abych toho slavení neměla málo, tak dnes čekám kámošku s přítelem a bude to hustý. s manžou dohodli, že budem pít colu s rumem!!! 😲 já to pila naposledy snad někdy na střední 😀 už ani nevim, jak to chutná. a těch kalorií. co kalorií, ale blbě mi zítra bude. achich ouvej 😀 se mi zdá, že jsou nějaký erupce na slunci nebo co. najednou mám kolem sebe takovejch kalení 😀 😀 😀

leninn
3. říj 2008

Maru,díky za ten odkaz,uz jsem zhlédla tu holku,co měla těch 95kg a byla jsem úplne znechucená,co vsechno dokázala sežrat 😝 A zamýšlela jsem se, dost vážně, jestli jsem náhodou nežrala podobně, ale myslím, že opravdu ne! hlavně nejím uzeniny, z čehož mi bylo nejvíc blivno 😅

Rozi, kolu s rumem bych si taky dala 🙂 😉 Tak si užij hezký večer a kalení zdar a kilům nazdar 🙂

Ahoj Kom, vítej mezi nás 😉

leninn
3. říj 2008

Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, našla jsem tam z toho pořadu jen dva díly, 4. a 5. díl, nevíte, kde bych mohla juknout i na další? Pokusím se zahledat sama...ale kdyby některá z Vás věděla? 😉

marie_m
3. říj 2008

kocky, tak ja se dneska opet drzela, normalne by asi v pondeli byl ubyek, ale diky zitrejsi kalbe to teda nevidim moc ruzove 🙂

mejte se vsechny moc fajn a peknej vikendik!🙂

leninn
4. říj 2008

Dobré sobotní ráno,
jak jste se vyspaly? Doufám, že do růžova, hlavně kaličky 😉 Já mám dnes večer brigádu, tak jsem šla také spát brzy, abych byla fit.
Jsem zvědavá na TO pondělí, sama moc úbytek nečekám, jak už jsem psala, ale třeba budu překvapená 😉 Kéž by 🙂 to ale závisí také na tom, jaká bude dnes návštěva a hlavně oběd u tchýně. Ona vaří taková ta pravá jídla, nejlépe mastná jak blázen 😒 Říkala jsem ale manžovi, ať jí řekne, že stačí něco obyč, nejlépe dietního, tak jsem zvědavá, večer poreferuju.
Tak se šetřete, ať si večer můžete, můžeme, vyhodit z kopýtka 😉 😀 😀 😀

Hezký den 🙂

pavla80
4. říj 2008

Ahojky holky!!!!!

Zdravím vás po dlouhé době 😉 😉 .Návštěva nám odjela a Miška spinká,Kačka si maluje a tak mám chvilku na to vás pozdravit a hlavně si vás jdu dočíst 😀 😀

rozela
4. říj 2008

dobré odpoledne holky, tak hlásim, že mi po včerejšku není zrovna volno 😝 držela jsem se, snědla jsem pár tyčinek, 2 kostičky špeku a než jsem šla spát, naklopila jsem do sebe ještě dva půllitry štávy, abych zmírnila dopady 6-ti rumů s kolou, ale asi to bylo málo. i když, mohlo to být horší. hlava mě nebolí, tyčku jsem taky nehodila, jenom mám takovou tu vnitřní opileckou třesavku 😀

musim se taky pochlubit. dneska jsem poprvé dělala králíka. se svíčkovou omáčkou. a mělo to úspěch. manža se olizoval až za ušima, ségře se ani nedostávalo slov a hlavně náš malej baštil, až se mu dělaly boule za ušima, tak mám fakt velkou radost.

pavli ahoj, tak jak ses měla s návštěvou, cos dělala celý týden, povídej, přeháněj 😉

leni, mastný jídla, to znám. otec dělá všechno zásadně na sádle, vždycky to v tom uplně plave a mě je z toho blbě, jen to vidim. tak do toho vždycky jenom rýpnu, pochválim (jinak vaří výborně) a řeknu, že už prostě nemůžu 😀 zato moje babička, ta vaří taky na sádle, ale nikdy jsem se u ní nesetkala s přemaštěným jídlem. holt naše babičky, ty umí vařit jedna báseň. mňami! 😉 🙂

pavla80
4. říj 2008

Tak jsem vás holky přelouskala a samozřejmě zdravím a vítám všechny nováčky!!!!!! 😉 😉

Holky vám které čeká nějaké kalení,závidím!!!!Taky bych se šla někde pobavit a odreagovat.Už mám za ty 4 týdny co jsem sama s holkama dost všeho.Ale tatulda by se nám měl vrátit v uterý tak se hrozně těšíme!!!!!!!! 😀 😀

Jinak co se týče tohodle týdne ,žádná sláva 😔 😔 .Nijak moc jsem se nepřežírala,to zas né,ale vůbec jsem necvičila,tak si myslím,že ubytek nebude.Holky ale měla jse docela příjemný šok.Já začala vlastně tady s váma 8.8 a do dneška jsem dohromady zhubla 7kg.A nedávno,jsem tak měla chvilku čas a začala si zkoušet starší kalhoty a byla jsem docela v šoku,holky já v tom uplně plavala,jako by to ani nebyli moje věci,tak jsem fakt strašně zvědavá na to měření,akorát mě štve,ře tento týden jsem vůbec necvičila 😒 😒 ,tak doufám,že jsem si to nezkazila ale nedalo se prostě,jsem tu nechtěla trapasit,před nima jak cvičím,ale ode dneška zas začínám

Maruš moc gratuluju k sundání sádře!!!!!

A jinak holky nebudu moc reagovat,protože už zas nevím co jsem všechno chtěla napsat a vzbudila se mi Miška,tak ji jdu dát napapat a půjdem na návštěvu k ségře,když je venku zas takový hnus.

Tak se holky mějte všechny krásně a večer ještě možná kouknu Páááááááá a KILA FUČ!!!!!!!!!! 😉 😉

lennis
4. říj 2008

Zaldo, díky za dietku, holky, taky bojuju, snažím se týden omezit sladký atd...prostě jsem si nakoupila zas nějaký zdravý věci, nejím pečivo, ale knekebrot s vlákninou, na Jste to, co jíte, taky koukám a vždy mi to dodá zas nějaku tu odvahu, takže jdu ven na pole s pesinou a zkusím běhat, co to se mnou udělá, furt kojím, takže chutě jsou na vše a furt, ale musím, jsem povolenej lívanec a štve mně to.

pavla80
4. říj 2008

rozi zas tak nic jsem neprováděla,co taky v takovém počasí i když je fakt že to celkem ten týden ušlo dneska už to je zas hnus!!!!

No byly jsme u nás na zahrádce,přítelkyně od tcháne mi přivezla spoustu kytiček do skalky.Pak jsme byli taky na kaštanech Kačka sbíra do školky pro zvířátka na zimu,mají takovou soutěž.Tak jsme nasbíraly 20kilo.No a jinak nic taková pohodička.V pátek jsme mírně oslavily Katčiné narozeniny,Měla 5 let,tak už máme doma velkou slečnu.Tak jsme si všichni zašly na oběd a pak jsme si večer dali vínečko 😵 .Velká oslava se vším všudy bude až se nám vrátí tatulda 😉

Lenis dobrý začátek určitě to půjde dolů 😉 😉 .Já taky vypustila uplně sladký a začala jíst zdravé věci a hned to šlo dolů.No a hlavně ten pohyb ten je duležitý!!!!!

Na jste to co jíte se taky koukám a každému tam moc fandím!!!!!Jen někdy nechápu jak ti lidé co tam jsou můžou toho tolik sníst jak to natáčejí,když je představují ,někdy je to hnus!!!!!Připadá mi že tam ty lidi tak trochu tímhle ponižujou,že to tak vysílají,ale možná je to o tom,aby si ten člověk fakt uvědomil že tak strašně moc toho sní!!!!! 😒 😒