Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
5. lis 2008
https://www.youtube.com/watch?v=nb4W6kaZugw

vcera js se cucela na mtv a teda js si rekla ze to by se mi tak jakoze pacilo - doufam teda ze i petrovi 😀

marie_m
5. lis 2008

kitty, ty me chces normalne nastvat 😀....pekna, ale moc hubena 🙂

marie_m
5. lis 2008

ivu,nejak se mi je sem nechtelo davat 🙂

rozela
5. lis 2008

čus ženy, tak jsem byla s malym nakoupit, venku je krásně a mě bylo vedro jak prase. sem si vzala budnu a ona by stačila mikina.
kitty 😀 tělo pěkný, ale ty ňadra. to bych si ty svoje musela nechat uříznout, abych je dostala do toho pidivršku od plavek, jestli se těm šňůrkám tak dá říkat 😀
ahoj ivi! to je fajn, že si s novou stravou spokojená. a výsledky se dostaví, to se neboj 😉 🙂

dámy tak nevim nevim jak dlouho bude mm ještě trčet doma. ve výsledkách mu vyšlo víc jak dvonásobně vysoké ALT, tak jsem to hned studovala na netu a může to být cokoli. od zvýšené námahy(tý moc nevyvine, válejíc se v posteli)přes cirhozu až po nádor. tak se necháme překvapit, jaký verdikt vynese v pondělí můdra. 🙄

marie_m
5. lis 2008

roz, tyjo, tak drzim tomu tvymu palce, at jee to v pohodce!!!

rozela
5. lis 2008

díky mari, já myslim, že to nebude nic vážnýho. kdyby to měla být nějaká zásadní choroba, tak by mu asi nebylo dobře a snad by po těch předchozích odběrech a sonu už na něco přišli. jak řikám, zaražený větry jsou sviňa 😀 😀 😀

marie_m
5. lis 2008

roz 😀 snad mas pravdu...

rozela
5. lis 2008

😀 mám, já mám vždycky pravdu, když se zrovna nepletu 😀 😀 😀

kitty68
5. lis 2008

no nedavam si teda zadne nadeje, ale na te nasi telce vypadala trochu oplacaneji tak nevim cim to bude asi ze tou obrazovkou
holky jeste js se chtela zeptat,nevim teda jestli uz se to tu probiralo kolik mate roku?
jak js smirovala v te druhe debate tak tam uvadeji i vek
me je 28 😝

kitty68
5. lis 2008

29 pretukla js se 😒

rozela
5. lis 2008

🙂 taky je mi 29. na ní nemá co být oplácaného. je fakt, že kamera prý přidá až 8 kilo, jenže to já bych se pak vůbec nevešla do foťáku, takže je to kec 😉 😀 😀 😀

kitty68
5. lis 2008

no ale nekdy jak mas spatne postelovany obraz na telce tak ti dela "dlouhe hlavy" nebo je to takove rozjete a to myslim proto mi prisla takova fajna

rozela
5. lis 2008

😀 😀 😀 dlouhé hlavy 😀 😀 😀 jj, máš pravdu, ale teď jak jsem si to přečetla, tak mě to hrozně rozesmálo. takže myslíš, že ve skutečnosti by mohla být menší a oplácanější? něco na tom bude. jestli víš, jak kdysi dělala reklamu v televizi Halina Pawlovská na tušim Ultra fit n´slim, tak ji taky "protáhli" a vypadala super. Fakt jak kdyby zhubla sto kilo. A nakonec se to provalilo, že to byl podvod. Ona pak v nějakém rozhovoru vyprávěla, že měla ve smlouvě, kolik musí zhubnou a do kdy a popisovala, jak celý dny pila jenom černý kafe a jedla samotnou pařenou rybu nebo co a ostatní do sebe valili ty dobroty. Nicméně ji stejně pak ještě zeštíhlovali obrazem.

rozela
5. lis 2008

huůůů, holky z naší školky! to tu nikdo neni? 😕

marie_m
5. lis 2008

uz sem tuu....jsme se byli s mladym vyvencit 😉

rozela
5. lis 2008

tak jsem se zamyslela nad tím, co jsem dnes jedla. skladba vskutku výjímečná. snídaně klasika-lámankáč se sýrem, sváča polívka, oběd-3gumový bonbony, 2 sýrový tyčinky kidiboo, půl kuřecího přírodního řízku a 2 plátky dětský šunky. sváča opět polívka (aby se to nepletlo) a k včeři si dám knuspáč a nějakou zeleninu. hlavně oběd stál teda za to. 😀 😀 😀

kitty68
5. lis 2008

taky musim sem tam nakojcit, pohrat nejake pc hry, a jit nakoupit 😉

😀 3 gumove bonbony 😀

rozela
5. lis 2008

no přesněji to byly "kokakolky" malej je má hrozně rád a když přijde a "mami papej", tak nemůžu odmítnout, aby nebyl lakomej 😀 😀 😀

kitty68
5. lis 2008

no to nemuzes
jeste by ti pak odmital jidlo 😀

takove ty s kyselym cukrem? ty si vzdycky kupujem do kina

pavla80
5. lis 2008

Nazdar holky!!!!!!!!!! 😉 😉

Tak dneska jsem byla celý den v luftě,tak vás jdu pozdravit 😉

A vůbec nevím jak jsem si vás přečetla co jsem chtěla napsat 😀

Tak hlavně Cairo at už je ti líp!!!!!!! 😉 .Mě začíná každé ráno a k večeru pobolívat v krku,tak snad se z toho nic nerozjede 😒

Maruš teda ty máš supr nápady!!!!!Ivu tak co nezajdem někam????Napiš mi když tak IP at to neprobíráme tady,ale nebylo by to vůbec špatné a já bych se konečně někam dokopala jít 😉 .A co řidičák už máš????? 😕

Holky dneska bylo venku nádherně,jak v létě super!!!!!!!!!!!

A snad mi zítra výjde to solárko u nás je otevřeno od 10 tak tam hned ráno zaletím a snad bude volné.

A to tělo docela dobrý né?Já bych ho brala 😀 😀 .A nevadilo by mi že je hodně hubené 😀

Jo a ještě Roz at manželovi výjdou všechny výsledky dobře držím pěsti pro štěstí!!!!!!!!!! 😉

marie_m
5. lis 2008

pavli 😀

rozela
5. lis 2008

kitty jsou to takové obyč gumové bonbony ve tvaru skleničky s pěnou. vyrábí je jojo. jsou hnusný, sladký jak ho*no z nutrie, ale pro dítě se obětuju 😀

tyjo, já snad začnu taky chodit na solárko. jenom pro ten pocit, že tam chodim 😀 😀 😀 😀 😀

pavla80
5. lis 2008

Rozi tak já snad doufám že se opálím na tom solárku 😀 😀 .Né jen pro pocit 😉

rozela
5. lis 2008

já bych chodila místo solárka na masáže. chodit obden, tak chrochtám blahem. ale to se asi nemá tak často, že 😅 a to mi připomíná, že jsem se ještě neobjednala do toho nově otevřeného masážnictví v domečkách. to se musí napravit!

marie_m
5. lis 2008

kocky, padim na tenis, jeste sem juknu 🙂

rozela
5. lis 2008

mari užij si to a opatrně, ju? 😉 🙂

pavla80
5. lis 2008

Masáže bych taky brala!!!!

Maruš závidím tvůj elán,já jsem vždycky večer,už uplně hotová a né jít někde ještě hrát tenis 😀 😀 .Tak at se ti daří a fajně si zahraješ 😉 😉

Holky já jdu ještě na chvíli pokecat s manžou byl celé odpoledne zas na stavbě a pak půjdem do hajan,jsem nějaká unavená.Tak se mějte krásně a dobrou noc!!!!

rozela
5. lis 2008

pavli dobrou noc a kila fuč! 😉

kometka5
5. lis 2008

HOlky,
hlásím, že jsem totálně hnusná...dělala jsem k večeři bramboráky a samozřejmě, že jsem jeden sežrala. to je humáč... 😠

kitty68
5. lis 2008

komet ja bych taky chtela byt tak hnusna a jeden sezrat