Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
9. pro 2008

roz, tak ten porod teda hruza, trosku mi pripomina ten muj, i ikdyz zdaleka nebyl tak narocnej, nicmene se ti vubec nedivim, ze se ti do druhyho nechce

a koukej jist pravidelne, kozo! 🙂

kitty68
9. pro 2008

cachticka pani uz mas docteno? 😕

ja rozel js zas az tak velke problemy nemela, ale mala byla velike mimi od 18 tydne js mela takove boleni, jak me utiskovala, jake moje segra nemela ani v 38 tt. pak me jeste od dalsiho decka odradili mistni midwifes, ktere nechcu uz v zivote videt jake to byly pit*y. vzdycky jestli mam nejake otazky a kdyz js se zacla ptat, po vzoru meho sefa 5x proc a pri 3otazce si dotazovany uvedomi ze je debil 😀 teda pokud ma aspon trochu v hlave. tak mi vzdycky odpovedela nejak neurcite a pak odesla

jinak porod mi ani tak nijak nevadil, ten cisar je bajecny

decka jeste furt nejsem zvazena, musim koupit baterky do vahy 😒

kitty68
10. pro 2008

ahoj holky
ja valim ven pro ty baterky a poslat segre a nasim balik na vanoce, jeste musim jit koupit svagrovi nejake srandovni trencle 😀
uz me to i trochu sere, vzdycky se domluvime, ze si nebudem nic kupovat a pak segra zavola a ja pro vas mam malickosti, no tak to je pak jak u blbych na zahradce.
nevim co mam vzit pro tatu, segre js vzala parfem kenzo flower, mati js vzala diesla ty jsou vyresene jednoduse, svagrovi ty treny ale co s tim tatou zas je mi blbe posilat mu slipy 😀 , pze trenky nenosi no snad neco najdu

pavla80
10. pro 2008

Ahojky holky

Roz teda ufff z tvého popisu porodu mi běhá mráz pozádech 😒 😖 .Musela to být hrůza,ale je dobře,že všechno dobře dopadlo a jste oba v pořádku a to se teda vůbec nedivím že se ti do druhého nechce,po takové zkušenosti 😕 🙄

Kitty taky nerada kupuju dárky pro rodiče,my většinou se snažíme něco společného.Tak zas taky budem shánět a přemýšlet.Asi o víkendu,manža má vono tak se vrhnem do ulic a něco seženem 😀

kometka5
10. pro 2008

ahojky holky, tak já jsem totál nechutný prase, jelikož máme cukroví na balkoně,tak vždycky když jdu kouřit, tak tam uzobávám. ach jo, to je fakt vrchol prasáctví.

tak my už jsme takový dárky snad odbourali, dáváme jenom dětem a pak rodičům, mým i Vaškovo. a to je tak všechno.

kometka5
10. pro 2008

ale k obědu mám pangasiuse (takhle se to asi nepíše 🙂 ) s bram.kaší, máme to společně s malou, abych věděla jestli jí to na štědrý den bude chutnat, ale kapra nedostane, dostane pangasius. nebo jak se to jmenuje.

pavla80
10. pro 2008

Komet ještě že nekouřím,taky bych určitě uzobávala 😀 😀 .Ale tak já tam raději nelezu 😝 .Ale stejně tam mám jen perníčky a dneska jsem udělala medvědí tlapky.Stihla jsem jen polovinu,Míša vstávala v 1 😠 ,jak naschvál,jinak vstáva okolo druhé 😒 .Tak zajdem pro Kačku do školky,možná se na chvilku projdem i když je tam zima a pak budem pokračovat,snad to s Míšou zvládnu 😅

A my měli špagety 😒 ,ale dala jsem si jen malinko 😉

kitty68
10. pro 2008

jako holky staci vam ze js tu baterku nakonec nekoupila 😅 , dnes uz ven nelezu je tam zima, tak snad zitra, musim si to napsat na ruku

komet ja bych si taky dala cigo a cukrovi na balkone, ale nemame balkon, takze nic z toho

pavla80
10. pro 2008

Tak my jsme z venku doma,nakonec tam bylo fajně tak jsme dorazily o půl 5 😉

Já dopékám ty tlapky a holky koukají na Shreka 😀 .Holky nevěřily by jste jak to Mišku baví 😀 .Já ji nedávno pustila krtečka a to ji tak nezajímalo jako Shrek 😀

Kitty tak to je pech.Taky jsem takový sklerotik 🙄 😀

prochi
10. pro 2008

Čau ženy, tak nás jdu trochu posunout nahoru 🙂

Komet, tvůj popis prasáctví mě fakt rozesmál 😀

Kitty, odstavení u nás proběhlo naprosto v pohodě, takže já asi moc neporadím. Z velký části to bylo v poho proto, že malej nebyl žádnej velkej závislák a taky proto, že už se mu to ve dvou letech dá celkem slušně vysvětlit. My jsme asi tak od deseti měsíců kojili jen ráno a večer, pokud rostly zuby, tak i v noci. Pak někdy tohle léto jsme to zkrouhli jen na ranní kojení, spíš z mojí pohodlnosti, že když se probudil třeba v šest, tak se nakojil a spal dál. Pak jsem se jednoho rána rozhodla, že už kojo nebude. Chtěli jsme to druhý a já se podruhý v těhotenství kojit bála, i když všude píšou, že to nevadí, ale prostě jsem měla strach to zase riskovat. A taky jsem měla hrozně dlouhý cykly, třeba 40 dní a pak jen jeden den lehoučký krvácení a pak zas 40 dní nic. Tak jsem doufala, že se to s tím nekojením taky třeba trochu zkrátí. Což už jsem se ale nedozvěděla, protože pár dní na to, co jsem odstavila, jsem otěhotněla 😅 . Vidím u vás velkou výhodu v tom, že ti malá bere flašku. Většina kojených dětí UM rezolutně odmítá. Já bych ti poradila, pokud s tím chceš opravdu už seknout, tak vynechat denní kojení, prostě když se bude dožadovat, tak zabavit ji něčím jiným, dát napít nebo něco na žužlání do ruky. A pak postupně zrušit i případný večerní, ranní nebo noční. A nebo jenom zrušit to denní a to večerní, ranní si prozatím nechat, i když budeš muset do práce, tak to by tak nevadilo, ne? No ale hlavně to chce výdrž, když už se opravdu rozhodneš, tak nepolevit za žádnou cenu, aby z toho malá nebyla akorát zmatená. Tak držím pěsti, ať se rozhodneš jakkoli, ať je to pro tebe i malou v co největší pohodě 🙂

Jinak já a těhotnění – tak je mi asi o tisíc procent líp, než ještě tak před 14ti dny. Sice je mi pořád sem tam hodně zle, mám návaly horka, všichni lidi, co potkám, mi strašně smrdí potem (i přes ty kabáty a bundy), je mi na omdlení a často pořád i na vzracení, ale je to fakt o moc lepší. Jinak, jak psala Roz, ten šílenej porod, fakt smekám, jak to dopadlo a že jste oba tady a v pořádku. Jak si psala, že už nikdy víc, tak přesně takový pocity mám já teď. Jestli to všechno dobře dopadne, tak taky říkám, že už nikdy víc! Ty hrozný nervy první týdny, kdy jsem pořád lítala na záchod a čekala, že zase začnu krvácet… pak to neskutečný zvracení… doufám, že to bude všechno dobrý a už to nebudu muset nikdy znovu zažít.
Jinak mě se ted taky zdá, že dva roky mezi dětma je ještě málo. Malej je teď hrozně kouzelnej, vypráví, učíme se básničky, písničky, každý den se naučí nový a nový slova, začínají nám taky takový ty rozumný řeči, u kterých se s manžou lámem smíchy dva dny. Ale na druhou stranu je to hrozně těžký naplánovat. Mě hrozně tlačí to, že potřebuju to druhý stihnout do třech let věku prvního. Abych měla nárok na mateřskou, aby mě zaměstnavatel nepropustil… Pokud bysme to nestihli, tak bych musela do práce, ale já vim, že jak se tam vrátim, tak tam zas minimálně tři roky budu. A to už bude mezi dětma min. šest let rozdíl a to jsme právě nikdy nechtěli. No není to zkrátka jednoduchý.

Lenni, tak jak sis užila včera basket? Já jsem měla u pečení puštěný rádio a každou chvilku říkali, jak jsme na tom, tak jsem si na tebe vždycky vzpomněla 🙂

rozela
10. pro 2008

ahoj holkýýýý 🙂 tak jsme zase doma, malej už spí a já tu číhám 🙂 dneska byl fakt fajn den. dokonce jsem si pěkně uhlídala jídlo, tak mám dobrý pocit 🙂 dorazilil jsme zas po 8, prcek šel do pyža a šupem do pelechu. ještě nějakou dobu jsme probírali jeho dnešní zážitky než usnul, vyřídila jsem telefony. jak na potvoru mi dneska furt někdo volal, až mi chcípla baterka, tak jsem zbytek řešila večer, ale samé dobré zprávy. no a pochlapila jsem se. včera jsem četla až do 3.20h. dneska na mě čeká už jenom 80 stánek a mám dočteno, tak počítám, že po půlnoci půjdu spát 😀

kitty takový situace jsou u mě běžný. jdu koupit něco konktétního, domů přinesu deset věcí, ale to, pro co jsem šla samozřejmě nemám 😀

komet doufám, že soničce bude pangas chutnat. malej ho miluje. když ho má k obědu, tak už se ani nevařim s přílohou. vždycky snědl jenom rybu a chtěl přidat, ale přílohy se ani nedotkl.frajer mi zvalí na posezení skoro celý balení. kdyby tak takhle baštil všechno.

pavli u nás teď frčí pat a mat 😀

rozela
10. pro 2008

tak já se zas půjdu ponořit do čtení. musim se konečně pořádně vyspat 😀

prochi teda začátek těhotenství máš pěkný očistec. a to ještě přijde to čutání a boxování do mámy zevnitř 🙂 teď už to určitě bude jenom lepší a lepší 😉 taky si váš malej vytváří nová slova? já z toho vždycky skoro čůrám smíchy. parní mašina je čoudík, pže prostě čoudí z komína. místo stoupnu zásadně říká stůjnu. pak ještě uteknu a skáčám. můžu do něj hučet horem dolem, ale stojí si za svým. a to jeho vyprávění. v tramvaji baví celé okolí a teď naposled nám důležitý výklad proložil suchým oznámením "čůrám do plínky". lidi okolo mrtví smíchy. tenhle věk je kouzelnej 🙂

marie_m
11. pro 2008

kocicky moje, vcera sem nejak nestihala, u nas nejak nic noveho, malej porad vstava po 4, dneska rano s nim byl muzik a kuba byl uplne prej na pred drzku, tak uvidim, jakej budeme mit den

vcera sem vyrazila s lidma z prace na squash, desila sem se, ze to bude na prd, ale nakonec celkem fajn, jen me zase zacalo bolet to zapesti, tak snad to brzo prejde

holky, nejak nemam silu vas dociitat, tak snad jste vsechny ok a deticky taky

jo a nas mladej pangase nemusi, ja miluju, pac to je vyborna rybicka, frci u nas pat a mat, bolek a lolek, maxipes fik atd

kocky, co budete davat muzikum k vanocum?...nejak me nic pro honzika nenapada a hledam nejakou inspiraci..

kitty68
11. pro 2008

ahojte
maru tak ja js mu koupila 2 tricka, bryle, a neco co si sam ponakupoval to mu jen zapakuju

ja vyrazim pro tu baterku do vahy

marie_m
11. pro 2008

no, kitty, vis co, myslim neco originalniho, pac vsechno, co potrebuje bo chce si koupi bo mu koupim behem roku, takze sem myslela klidne nejakou blbost, ale pro radost

pavla80
11. pro 2008

Ahojky

Maruš tak já to taky řeším oblečením a kosmetikou a nebo si kupujem vždy nějaký společný dárek který třeba potřebujem.My si letos nadělily auto o pár měsíců předem,tak ted už jen nějaké drobnosti 😀

Kitty tak hlavně na ně nezapomen!!!!! 😀 😀

Holky a vaší prcci musí být opravdu kouzelní 😀 😵 .To povídání je nejlepší.Naše Miška se taky snaží opakovat po nás a někdy ji z toho výjde uplně něco jiného 😀 .Je s nima sranda fakt. 😉

Kačka bude mít v uterý besídku vánoční.Tak už se těším 😵 .Jsem na ni vždycky hrozně pyšná 😉 .Letos poprvé mi to neřekla,protože jim to vždycky říka p.učitelka at to doma nepovídají at mají rodiče překvapení.Ale Kačka to nkdy nevydržela a hned mi to všechno zazpívala 😀 .Ale letos asi je konečně ve věku kdy už chápe nějaké to tajemství,tak neřekla nic 😵 .Tak jsem zvědavá

pavla80
11. pro 2008

Holky teda kde jste!!!!!!!! 😕

Zas sem tu já 😀

U nás dneska byl jarmark s koncertem.Tam vystupujou děti ze základní školy a zpívají tam koledy,moc pěkné to bylo a pak je před školou jarmark a prodávají se ve stánkách výrobky které vyrobily taky děti ze školy.Tak jsme tam byli kouknout s Kačkou,Mišku jsme dala hlídat švagrovi,bývá tam dost lidí tak jsem ji nechtěla brát.Bylo to moc pěkné,koupily jsme věneček na dveře a pak Kačka chtěla takovou hvězdičku na pověšení a Domča(synovec)vyráběl takového soba tak jsem si ho taky koupila.

A copak jste dělali vy?????

kitty68
11. pro 2008

tak baterku js slavnostne koupila

marus ja se mu vzdycky snazim koupit ty tricka takove origos, je zatizeny na vtipne napisy, v praci se predhanime, kdo bude mit strelenejsi tricko 😀

pavla80
11. pro 2008

Kitty super!!!A ty pracuješ s manželem ve stejné firmě???Když se předháníte kdo bude mít lepší triko?? 😅 Nebo jsem to špatně pochopila 😝

No nic já koukla na růžovku a ted koukám jedním okem na jste to co jíte,ale asi půjdu spát,jsem nějaká hotová 😲

kitty68
11. pro 2008

jj pracujem ve stejne salatovne 😀 my se tam predhanime vseci, ja uz mam se sponge bobem, shaunem the sheep a homerem 😀

peter co ma svoje zatim nej, je na nem namalovany pes jak si lize dupu a napis i can't believe is not butter (nemuzu uverit, ze to neni maslo 😀 )

marie_m
11. pro 2008

kitty, ja sem ted v londyne koupila brachovi triko, kde to zajict dela ho husy a pod tim je napis wrong, no mysela sem, ze se poseru smichy, chtela sem ho koupit muzikovi, ale nemeli jeho velikost, tak ho ma aspon bracha 🙂

holky, po vcerejsim skvosi mi natekla hnata, sem nejak spatne doslapla, no neposraly byste se ze me?...ja sem proste neskutecny hovado

kitty68
11. pro 2008

ty voe maru doufam ze to nebudes mit narazene nebo jeste zlomene, sportem k trvale invalidite 😝

ja vim ze tim trickem mu pokazde udelam radost, ted js mu koupila takove s kreslenou rybou v obleku a pod tim napis james pond(pond je takovy ten rybnicek co se dava na zahradu)

a jeste si koupil sam na ebay s napisem sex, drugs a sausage rolls 😀

kitty68
11. pro 2008

ja bych normalne zrala jak blazen, takze mam chut na chleba s pastikou a salatovou okurkou a pak mam chut na tu baileys zmrzku 😵

leninn
12. pro 2008

Gezké ráno, holky moje,
nějak nestíhám...tak Vás jdu aspoň teď po ránu rychle pozdravit, protože za chvíli vyrážím na Vánoční nákupy. Už jsou vážně za bukem a já ještě nic moc nemám ☹ barunku pohlídá tchýně a já se vrhnu do víru velkoměsta 😀 Snad pořídím.

Jinak já jsem do dneška žraa jak prorvaná, včera asi v 8hodin večer!!!celá!!!! 😠 😢 pizza. Do toho během dne sladkosti od Mikuláše, no prase prasečí. Ode dneška STOP a hubnu....v pondělí nechci mít přírůstek a od pondělí, ten týden před Vánocemi, chci zase zapisovat do flóry, abych se krotila, protože jak se dá na stůl cukroví, tak neznám bratra 😀 A nechci, abych byla celé Vánoce ve stresu, že si nesmím nic vzít, což bych stejně nevydržela...takže jsem se rozhodla, že si Vánoce hezky s mírou užiju 😉

A jak jste na tom Vy s dárkama? Už máte vše? A co výzdoba, děláte nějakou? Cukroví? Máte napečeno?
Já nemám nic, ale dneska bych to chtěla pozměnit, už jsem byla včera v lese pro větvičky, tak si je ozdobím a pověsm na dveře zvenku a došla jsem pro svítící hvězdu do okna, tak to dnes chci naaranžovat. A ty nákupy dnes, třeba také budu mít už skoro nakoupeno.

Tak, holky moje zlatý, hezký den, já jdu pomalu balit a vyrážet

rozela
12. pro 2008

ahoj ženy, včera jsem vůbec nestíhala. tak to dnes trochu napravím. dopo budu doma šůrovat jak hovado. zítra nám mají přijít udělat postřik proti štěnicím. jsem z toho nasratá jak sviňa. vedle v baráku se vyskytly, tak se stříká celý blok, aby byla jistota, že se to svinstvo vyhubí a nenaleze to někam vedle. ach jo, to je snad za trest takhle před vánocema.musim udělat velkej úklid, páč se po postřiku nesmí 10 dní vytírat. se na to vyseru, jak uvidim, že je podlaha hnusná, prostě vytřu. kvůli postřiku nebudu mít doma bordel, kor s malym dítětem. zas mám náladu tak akorát do boje. odpo fičim na návštěvu, tak to musim všechno stihnout teď 😢

dary už mám vesměs nakoupené. do nějakých obchodů už teď budu chodit zřídka. lidi šílí, no magoři. se nehodí chodit na nákupy.

rozela
12. pro 2008

o ou! dneska je tu nějak ticho po pěšině 😕 já jdu lomit, jsem uplně grogy. holky dobrou noc a kila fuč!

rozela
13. pro 2008

ahoj holky, tak dnes opět jenom já?

paseky
autor
13. pro 2008

ahojky kočky, dopo jsem psala o on se mi vypnul pc tak to napíšu znova 🙂

no v po mám poslední zkoušku pro letošní rok , další až 😖 už v lednu

no na zoubek jsem nasadila ibalgin a ťukťukťuk přestal bolet, takže dobrý

mám hotový těsta na cukroví, chtěla bych zkusit nějaký dietnější, mám koupenou celozrnnou mouku, ale nevím, nemám žádnej recept. nemáte některá nějakej. dík předem

doufám, že se tu brzo potkáme, pořádně spolu pokecáme ,takže holky držte se a brzo napokecanou a opatrujte se všechny a mějte se nejlíp jak dovedete 😀 😀 😀

leninn
14. pro 2008

Ahojky holky, koukám, že tento víkend jsme moc nepokecaly, co? 😀 Asi máte všechny hodně moc práce, co?
No, já jsem v pátek lítala šest hodin po Pardubicích a kupovala dárečky a musím říct, že jsem vcelku spokojená, bylo to dost náročné, byla jsem večer pěkně unavená, ale...dárky tak nějak mám 🙂 Teď se je snažím postupně zabalit, abych toho neměla tolik.
Také jsem se trošku pokusila vyzdobit barák. Na procházce s Barčou v lese jsem uzmula větev borovice, nazdobila ji a pověsila na svtupní dveře, vypadá to celkem hezky a doma jsem konečně do okna pověsila hvězdu, ještě bych chtěla něco barunce do pokojíčku, ale to asi nic už nemám, ještě to omrknu.

Ale dieta jde do kelu, jím strašně nepravidelně, pak mám hlad, tak se najím hodně a co je nejhorší, mám MS, takže chutě jak ďas a prostě jim neodolávám. Dost mlsám, nemůžu říct, že bych se cpala, ale pořád něco ujídám, no děs. Ach jo...myslím, že do konce roku už nezhubnu ani deko, ne-li, že naberu. Chtěla bych se do toho ještě ten příští týden, čili od zítřka, pořádně opřít, abych si ještě udělala nějakou "rezervu" na svátky, ale pochybuju ☹

Holky, mějte se bájo a hezkou třetí adventní neděli 🙂

renda71
14. pro 2008

Leni krásnou adventní neděli přeju nejen tobě ale i všem ostatním 🙂 já jsem s dietou taky v kelu,žádný režim plácám co my zrovna přijde do ruky a taky už to na sobě cítím,že jsem tak nějak oplácanější 😒
už aby bylo po všech těch svátcích a já se dala zas pořádně dohromady...
jinak už mám skoro vše napečeno,vyzdobeno,dárky nakoupené i zabalené a ještě jsme stihli konečně udělat Aničce pokojík 🙂 mám z něj radost,tak všem nám držím palce,ať to zítra dopadne co možná nejlépe 😀 pa