Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

caira
15. srp 2008

ja teda myslela, ze po vcerejsim "hlasovani" je mir 🙂

Nicmene co jsem pochopila tak to druhe tema bude pro vsechny kdo maji kila na vic, chce o nich pokecat ale
nemusi je chtit zhubnout. 😉

JInak vite co mi porad strasi v hlave? jednou jsem cetla nejaky letak na aerobic a tam stalo : jaro dela t'uky t'uky a co na to vase tuky {tak si to ted porad rikam} 😖

Moje svine tuky jsou uplne vsude, do pondelka se nevazim!

leninn
15. srp 2008

Caira: to je super moto 😀 Budu si ho také říkat, ale ne jen na jaro, ale i leto a podzim a nejspíš i zimu...a na jaře už si budu říkat "jaro dělá ťuky ťuky a už jsou pryč moje tuky" 😀 😀 😀 juhůůůů, už se na to těším 😀

Já se vážím ve čtvrtek, ale někdy to nevydržím a vlezu na váhu dřív. Včera jsem byla spokojená, další kilečko dole...ale dnes ráno jsem měla šílenou chuť na tousty s máslem, tak jsem si je dala, hodila to do flory a 2000kJ je na světě, takže se do večera musím hóóódně moc krotit, ale i tak to vidím tak na 5500kJ, možná i 6000kJ, ale neva, nevyčítám si to, pochutnala jsem si a to byl cíl...

Držím pěstí u oběda, dej pak vědět, jak to malá zvládla

Jinak škoda, že se holky tak urazily, já bych tu tabulku brala....

prochi
15. srp 2008

tak já nějak nevěřím vlastním očím... a to jsem si naivně myslela, že se všechno vysvětlilo...

rozela
15. srp 2008

ahoj holky, teda, jeden den nečtu a ono tu takové dopuštění ☹ . já vim, že je to už asi zaschlý téma, ale byla bych ráda, aby diskuse pokračovala tak jak je. je přece fuk, jestli hubnu 30 nebo 5 kg. na tom nezáleží, jde o to, abychom se podpořily a mohly si vzájemně dodat tipy a recepty na hubnutí. to je vše, co jsem k tomu chtěla sdělit.

tak, přepadla mě perioda a od rána mám mizernou náladu a příííííšerný chutě! už z toho lezu skoro po zdi. po letech jsem si osladila tedy kafe 1 lžičkou cukru a v zápětí ho zas vylila. vůbec mi to nechutnalo 😝 . vypadá to, že jak si člověk hodně odvykne, tak to funguje pak dobře 🙂 . tak teď koumám, jak ošulit hubu 😀 . takovej vlašák, nebo bramborový salát, to by bylo labůžo. nebo šunkový chlebíček. asi nalistuju nějaký obrázky a potěším alespoň oko 😀 no nic, strouhnu si mrkev s jablkem 😉

caira
15. srp 2008

rozel klid, uz jsme se na tom vcera dohodli.. 😉 ze to zustane tak jak to je..

JInak mame za sebou prvni mrkvovy prikrm..no to byla sou..nejdriv teda, ze ani omylem..pak jsem ji to trosku naredila jejim mlikem a to uz si to dala..ale jak mi porad chtela brat tu lzicku z ruky tak si pak strcila lzicku moc hluboko a zacal se ji zvedat kufr a celou me i sebe poblila 😀 tak jsem ji utrela { svoje triko -nastesti stary} dodila do umyvadla a ona porad otvirala pusu, ze chce jeste..tak si dala dalsich par lzicek a ted tu desne nadsene vejska..tak ji jdu dolejt mlikem at je klid... 😀

rozela
15. srp 2008

🙂 to je fajn.

tedy, maličká je šikulka! my začínali stylem mrkev všude, jen ne v puse 😀 . a byl ochotný pozřít leda tak 2 lžičky a to ještě s něžným násilím 😀 . ale jak jsem k tomu přidala brambůrek, tak baštil jak bezedný 🙂

caira
15. srp 2008

roz: no ona taky ze zacatku delala, ze nebude otvirat pusu..tak jsem ji dala samotnou lzicku a tu si tam chtela rvat hned.

Holky ja mam dneska nejakou depku, rano jsem se vazila a 68.4, vcera to bylo 68.1 a ve stredu 67.6, nechapu,ze to jde nahoru!!! pritom se fakt drzim, vcera jsem mela k obedu trosku rizota { kureci maso, ryze a hrasek} a fakt jen malou porci a vecer jsem mela suchary a salat..tak nechapu,ze porad pribiram 😢 do nedele pootrebuju mit 67.9 max abych drzela to kilo tydne..takze dneska k obedu byly opet suchary a k veceri mame testoviny s lososem a chrestem, coz je docela zdravy,ne?

kometka5
15. srp 2008

tak já jsem se tedy přestala vážit, ale možná že si to jen přeju, ale spíš to už na sobě vidím. hodně se mi zmenšilo břicho, i když do plochosti to má dosti daleko. 😒 a zvážím se až v pondělí, to zasebudu naštvaná...

kometka5
15. srp 2008

tak jsem si dala k sváče broskev a malá mi jí celou snědla...to je dietka 😀

koukám, že tady probíhají dvě diskuze skoro o stejným ( aspoň v názvu), tak nevím, do jaký mám přispívat... 😀

leninn
15. srp 2008

Tak já už jsem dnes úplně v pr....
Teď jsem se vrátila od našich a...? Dva kousky rebarborového štrůdlu, jenže na floře vůbec nemůžu najít listové těsto...kolik má kJ, ale asi také dost☹ Mám dnes chuť se na to vykašlat a dát si do nosu...ach jo...no, někdy ty depky přijít musely, to je jasné, tak doufám, že jsem si to dnes vybrala zítra zase bude líp 😲

Caira: ta váha teď asi bude kolísat všem, jak tu někdo psal, nejdřív asi mizí škodliviny a voda a pak až tuky, pokud jíš málo a zdravě a to Ty jo, tak se neboj, ono se to zlomí a váha půjde dolů, ale jak píše Kometka5, hlavně když to na sobě člověk cítí a cítí se dobře...drž se a nevzdávej to!!! Já se pokusím dnes odolat...
Jinak jsem ráda, že oběd proběhl celkem fajn...je to šikulka...

Kometka5: děláš asi dobře, že se nevážíš a máš radost z toho, jak Ti jde břicho dolů, my co pořád sledujeme váhu máme akorát depky...

Rozela: jsi fakt dobrá, dát si mrkev s jablkama, když Tě honí chutě...asi půjdu udělat to samé, nebo se snad dnes z chutí pomátnu 😨 😒

rozela
15. srp 2008

no musím říct, že mrkev s jabkem pomohla jen na chvíli. ovšem dokonale mě uzemnil synátor. on má moc rád hroznové víno, ovšem musím mu ho loupat a odpeckovat. kuličku po kuličce. no pakárna. poručil si, tak jsem sedla, loupala a odpeckovávala jak šílená a když jsem toho naloupanýho vína měla plnou mističku, tak mi ondřej oznámil, že to nechce, vzal si banán a zvalil ho. tak jsem vzeky naklopila do sebe celou tu mističku loupanýho hrozna a to mi udělalo zatraceně dobře 😀 . a rázem mi naskočilo 722kj 😀

paula
15. srp 2008

cau holky, koukam ze nejsem sama kdo ma dnes krizovy den. 😉
Caira, je blbost se vazit kazdy den, to hrozne kolisa, zvlast pokud mas MS. 😉 zadrzuje se voda a hormony si s telem delaji co chcou at jis co jis. Zakazuju ti se aspon tyden vazit a pak uvidis vysledky. 😉 😀
Ja se na to dnes vys..... chlap ma volno, tak jsme si navarili a ja se nadlabla. No co, budu hubnout pomalu, ale jiste. Hooooooooodne pomalu 😀 😀 😀 Snazim se to brat s humorem. Byla tu kamoska co chodi jednou za ctrnact dni tak jsem pekla a dala si s ni. Budu mit dnes min 8000kj, ale co stejne je to na hranici moji normalni spotreby a porad jsem toho nazoru ze si clovek nekdy musi uzit a hlavne SI TO NEVYCITAT!!!! Jinak to hubnuti nebavi a clovek to dlouho nevydrzi. No mozna me moje nazory prejdou zitra az stoupnu na vahu. Zitra mam totiz tyden od zacatku hubnuti a z toho jsem 2 dny hresila a ostatni mela kolem 6000kj. Vubec na sebe nejsem tak prisna jako vy. Ja bych pod 5000kj jit nedokazala. Ale zase je fakt, ze jsem tenhle tyden mela taky tezky, kvuli tomu odstavovani. Par noci nespat je nic moc.
Snazim se taky vic hybat.
A rifle, co jsem v nich byla narvana me ted sedi lepe. 😉
A napajim se tim silene hnusnym hubnoucim cajem. Leninn dej si taky,at nemas vycitky. 😀
Listove testo (kupovane mrazene) ma 100g 1586kj, syrove, ale nevim, jak se to prepocita na hotove. Mam to na obalu list. testa co mam v mrazaku. Snad ti to pomuze.
Rozela, vino je zdravy a pomaha traveni, ser na kj. 😉 😀 furt lepsi, nez kdyby sis dala 722kj sladkosti.

rozela
15. srp 2008

pravdu díš, paulo, ovoce je zdravé, má vitamíny, tak se na nějakých 722kj můžu vys.... 😀

napadla mě myšlenka, možná s ní nikdo nebude souhlasit, ale co takhle zrušit vážení a měření, sledovat pokroky jenom na oblečení a pocitech, vlézt na váhu hromadně v jeden den a zjistit, jak jsme se vylepšily? asi blbost, že? 😕

paula
15. srp 2008

rozela, myslenka je to super, ale ja bych to teda nevydrzela. 😉 😀

rozela
15. srp 2008

😀 je to jenom myšlenka, mám jich plnou hlavu, ale marně hledaj mozek 😀 , tak jsem ji raději rychle napsala, než mě zas opustila 😀

jo a ještě jsem si vzpomněla na jednu věc. nejsem tlustá, jsem jenom prostorově výraznější 😉 (už ani nevím, kde jsem to slyšela, ale moc se mi to líbilo a teď mi to bliklo v hlavě)

paula
15. srp 2008

ja taky nejsem tlusta. Ja jsem "poradna zenska" 😀

leninn
15. srp 2008

Rozela: také bych to vážení nevydržela....ale bylo by to fajn, odprostit se od váhy 🙂

Paula: díky...pomůže moc, ale mám šok, jak hodně to těsto má ☹ 😎 Jinak jsem to dnes opravdu nezvládla...teď jsem do sebe ještě nasoukala rajčata s mozzarelou, tak už snad pro dnešek bude mít dušička pokoj...a součet? 7872kJ, mazec, ale jsem v poho...nevyčítám si, už celý týden jsem si tak nedopřála a jak psala Caira, jeden den je mlsací...

prochi
15. srp 2008

čau ženský! Teď odešla návštěva, tak letim juknout, jak vám to dnes jde.

Já vás, kdo jste dnešní porušovatelky, veeeeeeeeeeeeeelmiii potěším, páč jsem si naordinovala dnes porušovací den a je mi báááááááááááááááječně 😎 Prostě jsem dneska žádný KJ neřešila a sdlábla na co přišla chuť. Kupodivu, když to vezmu zpětně, jsem nežrala, jak kdyby měl přijít konec světa 😀, tak jsem na sebe docela hrdá.

Zítra najíždim zpět na hubnoucí režim. A v neděli už oslavím 1. týden a bude váženíčko. Taky bych souhlasila s tím vážit se jeden společný den... ale já to nevydržím, tam celý týden nestoupnout... Jóóó zato když žeru normálně, to na tu mrchu vážící nevlezu jak je rok dlouhej! 😀

kometka5
16. srp 2008

Zdravím!
tak já jsem včera měla jen 3800kj. jsem na sebe hrdá a to jsem se večer narvala pstruhem a zeleninou a ono to dalo strašně málo. to je skvělý, asi skoupím nějakou rybárnu a budu jíst jen ryby... 😀

leninn
16. srp 2008

Tak já si dnes také koupím nějaké ryby, nebo aspoň file...
Kometka: super tip, díky

Prochi: také jsem se kupodivu cítila dobře a nic jsem si nevyčítala, což obvykle dělám😠 ono i těch necelých 8000kJ je pod normálem, když to beru podle té flory, takže fajn...

paseky
autor
16. srp 2008

ahojky, tak nevím můžu nebo nemůžu

já se zatím celý týden držela, ale mám strach z víkendu jako obvykle, většinou to je katastrofa. snad se udržím na uzdě. 😅

taky jsem přemejšlela o rybě a ještě mám v lednici borůvky a taková kašička z borůvek hmm ňamňam dám jen trochu cukru a místo šlehajdy mlíčko a myslím, že to nebude snad až taková KJ bomba 😀 při nejhorším to půjdu vyběhat do lesa

hezky se držte a udělat si jeden den kdy se může vše je fajn. a když pak člověk zjistí že toho nespapal tolik je mocmocmoc fajn

držte se a KILA PRYČ 😀 😀 😀

pavla80
16. srp 2008

Ahojky

Holky tak já zatím odolávám a fakt jsem ještě ani jednou nezhřešila 😀 😀 .Tentokrát jsem se fakt do toho obula.Ale je to asi tím,že ještě za celých 14 dní nebyla naštěstí příležitost a hlavně mi pomáhá ,že to tu fakt píšu a že si to počítám do té Flory.Vždycky mě hodně potěší že jsem kolem 5000kj.

Ale příští týden jdem na narozeniny,tak to asi neodolám a taky něco smlsnu 😉

Dneska jsem měla chut poprvé na něco sladkého,tak jsem si koupila rozinky 😀 😀 a dám si je po obědě trochu.

Holky a dneska jsem se vážila a zas 1kg dole už mám 68kg začínala jsem na 70kg!!!!!!!!!Sice ještě furt nic na cm. 😒 ,ale snad se to i tam za chvíli zmenší.

Kometka tak to si dobrá 3800kj jenom.Gratuluju!!!!!To půjdou kila rychle pryč 😉

holky mohli by jsme se teda vážit v jeden den,nebylo by to špatné,jak navrhla Prochi.Já se většinou vážím v pátek na konci týdne a taky jsem začala hubnout v pátek před 14 dny.

leninn
16. srp 2008

tak už mám oběd u tchýně za sebou-lečo s bramborama a vývar, to by bylo ok, ale dva kousky štrůdlu, ach jo...
ale i tak to snad dnes nebude nad 6000kJ...uvidíme

Pavla80: super, gratuluju, jsi borka mít 14 dní každý dn okolo 5000kJ....to je výborné...
Já tak střídavě oblačno, několik dní do 4500kJ a pak zase kolem 6000kJ, ale i tak mám dole už 3kila 😀

Paseky: čus, ta kaše zní báječně, mňamy...mělas ji???

pavla80
16. srp 2008

lenin tak to jsi taky dobrá důležité jsou ty výsledky na té váze 😉 😉 .

Kdybych cviřila tak věřím že bych zhodila víc 😒 ,ale doma se nepřinutím a do fitka nemám čas.

dala jsem si 30g rozinek tak chut jsem zažehnala a stačilo to 😀

No a ted si jdu hrát s těma mýma cácorkama,protože mě už vytáčejí.Venku hnusně a Kačka dělá Míše jen naschvály a ta jen ječí, já se tu z nich jednou zcvoknu 😀 😀 .Už at začne zas školka,protože Kačka se tu evidentně nudí!!!!!!!!!! 😀 😀

Tak pá ,večer možná kouknu 😉 😉

rozela
16. srp 2008

ahoj holky, já dnes zatím nezhřešila. k snídani lámankovej chleba s 20% eidamem a troškou flory, k obědu suchý brambory, kousek libovýho pečenýho prasátka, nějaká ta zeleninka k sváče a nějak nemám inspiraci, co dál. to počasí je tak otravný, že mi to ani nemyslí.

tý jo, borůvky! ty jsem jedla naposledy............ už si ani nepamatuju kdy. 🙂 a lečo, to miluju. manža ho nesnáší, tak ho nevařím,ale hodim na to bobek a udělám si pro sebe a prcka. jenže neodolám a dám do něj nějaký párek nebo tak něco. holt pak budu muset spočítat, kolik toho můžu sníst 😉

leninn
16. srp 2008

Pavla80: je fakt, že já denně dvičím minimálně půl hodiny na břicho, když je počasí, chodím večer, ař malá usne běhat a přes den občas přeskoky přes švihadlo a kliky...ale chce to pekelnou vůli, kolikrát se mi tááák nechce 😕
ale vím, že musím...a když vidím ty výsledky 🙂
A od pondělí mi konečně začnou basketbalové tréninky, juhůůů. Na to se fakt těším, další dost náročný pohyb, tak doufám, že kila půjdou dolů i nadále 😀

janickabez
16. srp 2008

tak já se hlásím,jdu si postěžovat, tento tden jsem byla v jednom kole, v práci jsme makali od 7 do 20 na jídlo nebyl čas, ráno jen cereální krajíček chleba s plátkem šunky nebo eidamu , sváča hrozny nebo banán, oběd něco kuřecího s minimem brambor a odpolko kafe a večeře zase suchej chleba s něčím (sice v jednom kole, ale bez pohybu, mám sedavé zaměstnání) a finále, ani kilo dole.....aaaaaaaaaaaaaaaaa 😢 😢 😢 , ted mám jídelníček asi na 8 týdnů spočítanej na 5tis. kJ na den, tak podle něj asi pojedu a to by v tom byl čert, abych nedala ani kilo 😔 😝

rozela
16. srp 2008

janičko práce je svině svinutá, jak tak koukám 😀 . si piš, že ty kila půjdou dolů. a když v tom bude čert, tak ho budete muset asi sníst na vánoce místo kapra 😀

paseky
autor
16. srp 2008

jani držím pěsti ať ta kila mizí 😉

holky právě jsem si dala tu borůvkovou kašičku a moc jsem si pochutnala a na floře to ukázalo jen 600 KJ což jde

udělalo mi to tak dobře po těle hmmm

lukin
16. srp 2008

Holky, co je to ta flora?