Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

bramburka
3. únor 2009

ja kupovala masu princezny neteři k vánocum a vysla asi na 280 kč, coz bylo v oho, byla nadšená!

bramburka
3. únor 2009

Rozelo hod mi sem presnej revept na tu polivku, at mam inspiraci, diky

marie_m
4. únor 2009

dobre ranko, zeny, tak mne uz je o dooost lip, tak super, protoze mame s holkama na patek domluvenou damskou jizdu, tak bych o ni nerada prisla, pac se potrebuju malinko vyresetovat 😀

s jidlem jsem se posledni dobou moc neparala a jedla jsem, co mi pod ruku prislo, navic zadnej sport, achjo, musim zacit!!

hezky den a kilum SBOHEM!!!

swead
4. únor 2009

Dobré ráno,

já si váhu tak nějak pořád držím, od té doby co jsem tu přestala psát, tenhle týden jsem zase začala a už mám kilo dole 😵 asi mi pomáhá kojení a noční kolotoč kolem prcka.

Alespoň jsem se naučila pořádně snídat, bio ovesný vločky s mlíkem a kafe (kávovinový nápoj) s mlíkem. Dneska si udělám k obědu kuskus se zeleninou a u mě jsou nejhorší večeře. S těma bych potřebovala pomoct - nemám pevnou vůli, když mm přiveze nějakou dobrotu večer, tak si to neodpustim 😖

marie_m
4. únor 2009

swead, to je pro me taky nejtezsi, kdyz ja se snazim jist vecer pekne zeleninku a muzik si treba doveze KFCcko, ale uz se lepsim 🙂 je to o zvyku a o vuli, jako vsechno 😀

swead
4. únor 2009

marie, já vím, ale prozatím jsem nedospěla k tomu, že si večer dám hodně zeleniny a jsem najezená, prostě mám pořád hlad nebo jsem taková nedojedená, možná je to jen psychologický, alespoň vím kde dělám chyby.

pavla80
4. únor 2009

Ahojky

Tak holky já za chvíli razím do práce,tak vás jdu jen v rychlosti pozdravit 😉

Swead vítej jasně že si tě pamatujem 😉 .A já mám taky problém že s eprostě večer zeleniny nenajím.Řeším to sucharama abych nemusela jíst pečivo,ale poslední dobou to taky flákám a jím co mě napadne 😒

Tak se všichnimějte a držte mi palce páááá 😉

kitty68
4. únor 2009

pavli tak drzim palce at se ti libi 😉

swead
4. únor 2009

Tak jsem si udělala k obědu kuskus, mám ho poprvý a fakt mi moc chutná.

marie_m
4. únor 2009

swead, ja si k ty zelenine dycky neco dam, bud kure, nebo rybu a nebo syr, udelam si ji fakt hodne, takze snim treba pulku, sem jako dost nacpana a pak to treba dalsi hodinu tak uziram, ze me to fakt zasyti 🙂

holky, byla sem s kubou u dr, poslechla ho a prej to neni dobry, lecime se uz skoro dva roky na pneumologii, kuba bere kazdej den leky, ted uz 3 dny i inhalujeme a porad se to nelepsi, spatne dejcha a sipe jako blazen, musime odpoledne jeste prave na tu pneumologii na bulovku, tak doufam, ze si nas tam nenechaj ☹

paseky
autor
4. únor 2009

ahojte kočky

mar ať Vám to dopadne s Kubajzem dobře a jste doma

já se plácám pořád v rýmě, den dobrý a pak znova, teď mám pro změnu kašel achjo pája má taky celou zimu rýmu děsný

váha stojí, ale je to asi tím, že nejsem v pohodě , ale to se doladí, a snad už to půjde dolů

tak páček zatím 😉

leninn
4. únor 2009

Ahojky holky,
Maru, tak to mě moc mrzí...snad to bude dobré. To jako že Kubík trpí na zápaly plic? Nebo pročpak bere ty léky?

Swead, ahojky, je fajn, že ses k nám zase přidala 🙂 A je fajn, že si na kuskuku pochutnáváš...já ho měla jen u mamky, kolik ten kuskus stojí?

Pavli, ať se v práci líbí, až přijdeš domů, tak napiš pocity 😉

Hezký den 🙂

kitty68
4. únor 2009

marus doufam ze vam to dobre dopadne, to je hrozne ted to pocasi a vsecko, ellajs mi ted taky spatne spala, nevim jestli nebude mit rymu ☹

swead
4. únor 2009

marus, snad se z toho rychle vyhrabete, to má Kubík nějaký chronický?

leni, 500g bio celozrnného kuskusu stálo 38,90 (aspoň myslím) a já měla k obědu 50g a ještě zeleninu a jsem nacpaná

leninn
4. únor 2009

Swead, moc díky, taky si ho pořídím, koukala jsem na něj a zdálo se mi to dost peněz...ale je fakt, že toho člověk tolik nesní...

kitty68
4. únor 2009

a jak jsi ho delala swead, myslim jakou zeleninu? ja to delam jen ze zaliju vyvarem a pak pridam orestovanou cuketu a citronou kuru

swead
4. únor 2009

kitty, kuskus jsem zalila vodou a když nabobtnal tak jsem ho přihodila na pánvičku k zelenině (hrášek, mrkev, kukuřici), jen ochutila a bylo.

rozela
4. únor 2009

ahoj ženy 🙂 tak koukám, že se dneska tady parádně inspiruju 😉 kuskus doma mám, tak prubnu nějaký ten receptík. a musim konečně udělat něco s tou cizrnou, nebo se mi ještě zkazí 😀

mari držim všechny palce, ať s kubíčkem dobře pořídíte a brzy je ok. hlavně aby nemusel být ve špitále, brouček. odkazy na masky dodám do IP.

bramburko a ostatní, kdo chce 🙂
celerový krém: na hrubém struhadle nastrouhat menší celer a stejné množství syrových brambor. půl polévkové lžíce másla rozpustíme a osmahneme na tom ten celer, zaprášíme trošičku hl. moukou,popražíme, přidáme polévkové koření a zalijeme vodou, hned přidáme brambory a necháme vařit do změknutí. pak rozmixujeme do hladka, kdo chce dosolí a je hotovo. mm si do toho dává kostičky opraženýho chleba, ségra takový ten polévkový "hrášek", ale dá se to i jen tak pít třeba z hrnečku 😉

já si dneska pošmákla na oběd. dělala jsem kuří nudličky s pórkem a rýží. 🙂

bramburka
4. únor 2009

kus kus mam taky moc rada 😉 delam ho obyc, nabobtnam s malinko maslem a pridam k zeleninovemu salatu nebo omáčce

at vsechny deti jsou zdraví, Maruško, držím pěsti

Já asi jdu zítra na pohovor do jedné práce, ale moc se mi to nechce, musela bych cca hodinu dojizdet, tak nevim. To by museli mit super nabidku.

swead
4. únor 2009

recept na celerový krém jsem si opsala a zkusím ho v pondělí k obědu 😉

bramburka
4. únor 2009

jdu do tesca, koupim celer 😝 😀

swead
4. únor 2009

hodila jsem do alba fotky, jak jsem vypadala před porodem a teďka cca 14dní zpátky. Abyste viděly rozdíl a důvod proč ještě hubnu

paseky
autor
4. únor 2009

swe... proč hubneš, na fotce Ti to moc sluší!!!!!!!!!!

bramburka
4. únor 2009

to teda! to je super rozdíl!

rozela
4. únor 2009

swead teda! si kočka, proč chceš ještě hubnout? 😕

holky já jsem v koncích. udělaly jsme si se ségrou k večeři kuskus se zeleninou a nějak to nemůžem dochutit 😝 je to takový uplně bez chuti. už jsem do toho dala česnek a citron, hořčici a ségra tam vrzla chilli, ale furt nic. navíc mi to strašně smrdí. tak snad už jenom ocet 😀 😀 😀

rozela
4. únor 2009

tak poslední pokus je přidat zakysanku. no a výsledek = pálivý papundekl. jiné pojmenování pro tu chuť nemám.
takže mi ženy poraďte, čím to dochucujete, páč já fakt už nevim 🙄

swead
4. únor 2009

chtěla bych dát dolů ještě pár kilo, ptz se ještě necítím úplně v pohodě. A nevypadám v oblečení ještě tak jak bych si přála

janulle22
4. únor 2009

ahojky holky ... jdu na radu pomuzete mi..? 😅

ma otazka zni:kolik ma byt pulz pri jizde na rotopedu a jak je to s kaloriemi...?jestli se to nejak prepocitava nebo ky se zacne neco dit se spekama a tak....dekuji mooooooooooc predem... 😉

kitty68
4. únor 2009

swead taky si myslim ze ti moc sekne 😵

jinak jeste mam dva recepty na cous cous jestli byste meli zajem, napisu vam je tak jako tak, pze nemam co delat peter jel s ellun do tesca. jsou z knizky kde mam recepty pro elloucha

s kuretem
na masle zesklovatet cibulku, primichat mrzeny hrasek a zalit kurecim vyvarem (mnozstvi podle toho kolik bude cous cousu), 3 minuty povarit, pak primichat cous cous prikryt poklici a pockat az se cc uvari. promichat a pridat na kousky nakrajene varene kure

konfety cous cous salat
cc zalijeme zeleninovym vyvarem a nechame "uvarit"
pak primichame nakrajenou cervenou papriku, mrkev, jarni cibulku, hrozinky, a pine nuts(to nevim jak je to cesky 😕 )
na dressing: 1lzice olivoveho oleje, 1apul lzicky citronove stavy, pul lzicky medu, sul a pepr, smichame a primichame do cc

a ted vas prosim abyste mi napsaly recept na bramboracku 🙂

kitty68
4. únor 2009

janulle spek se ti vetsinou zacne rozpoustet po 20 minutach namahy, puls vim ze se pocital nejak podle veku aby to sedelo presne, ale kdyz se to vezme vseobecne nemela by tepova hranice presahovat 120 za minutu

roz proto ten kus kus zalivam vyvarem 😉

swead to js na tom stejne, ja se taky necitim