Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

bramburka
2. bře 2009

mě teda taky ty cm neubyvaji, nevim jak se merim 😀 ale kalhoty mi mensi jsou... 😅 teda vesti... 😵

pavla80
2. bře 2009

Ahojky holky

Komet já bych tě chtěla poprosit,aby jsi mě z tabulky vyškrtla.Doufám,že se na mě nebudete zlobit holky,ale já poslední dobou to vůbec nedodržuju,jsme ráda,že jsme s váma zhubla těch mých 10 kilo a ted už se budu snažit si to jen udržet,pokud se mi ještě někdy povede zhodit na mou vysněnou váhu budu jen ráda.Ale zbytečně bych vám tu tabulku kazila,ted mi to prostě dolů nejde,zatím naštěstí ani nahoru a nějak se nemůžu pořádně zas sebrat.

Občas se za váma příjdu kouknout a přečtu si vás.Jak se máte a jak vám to hezky jde 😉 😉

a samozřejmě které jste dneska moc spokojené moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!a těm co jsou na tom trochu hůř,přeju moc síl a příští týden to bude určitě lepší 😉 😉

kitty68
2. bře 2009

jako nemuzu furt najit ten metr, doufam ze ellun nehodila do hajzliku nebo nekde 😲

kitty68
2. bře 2009

by se mela pridat caira tento mesic nebo az ten dalsi chtela, ja si nepamatuju a nechce se mi to hledat 🙂

rozela
2. bře 2009

ahoj holky, já mám přírustek, ale očekávala jsem to. rozhodla jsem se, že s chorobou budu bojovat těžkým kalibrem. budu se tvářit, že žádnou nemám a třeba ji tak vypudim dřív 🙂

kitty 😀 mám fakt kliku, že se neměříme přes obličej, pže to bych byla hroch měsíce 😀 mám dojem, že caira by se měla přidat už tento měsíc, tak uvidíme, jestli písne.

pavli doufám, že za náma budeš chodit ne občas, ale často, i když nebudeš v tabulce.

všem úbytkářkám gratulace 🙂 a nám, s přírustkem, hlavu vzhůru, bude líp 😉

marie_m
2. bře 2009

kocky, ja taky nemuzu najit metr, takze se na to intezivneji vrhnu vecer a pak poslu i s vahou

kometka5
2. bře 2009

Vůbec netuším, kdy se má Caira přidat, ale určitě je vítaná. 🙂

Pavli, jestli chceš opravdu škrtnout, tak ju. já kdybych měla o 10kg míň, tak taky nemám už takovou disciplínu. ale jelikož jsem s tím skoro nehnula, tak jsem teď tou svatbou hrozně nabuzelá.

jdu na rotoped. 🙂

maru, večer čekám míry a váhu. 😉

kitty68
2. bře 2009

jako devcata ta moje gramatika v tom predchozim prispevku 😀 to stoji za to, ted js to po sobe cetla 😅 , ale to je tim, ze js volam se segrou na skype a jeste js davala ellde jogurt

jannca
2. bře 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kdy je nejlepší začít makat na tělíčku po porodu. Popřípadě, kdy se začnou ukazovat nějaké výsledky. Před těhulkováním jsem dala dolů 20 kg...no a v devátem měsíci, už raději na váhu ani nelezu...

bramburka
2. bře 2009

holky, mama jak mela ten zapal plic, tak ted ji nasli nádor na plicích 😔 Nevedí, jestli je zhoubny nebo ne, ale mel by jit operovat a histologie bude az za mesic 😔

swead
2. bře 2009

brambůrko, to je pech, ale třeba to nebude zhoubný nádor, zkuste myslet pozitivně. A snad kdyby to bylo zhoubný se na to přišlo brzy, to v takových případech hodně pomáhá. Nepřijít pozdě.

jannca, mně šly kila po porodu dolů průběžně sama, každý měsíc dole cca 5kg, teď už to není tak rychlý a musím se víc snažit, ale zpočátku jsem jen kojila a bylo to, tím jsem hubla

kitty68
2. bře 2009

brambur tak drzime palce mamce 😔

jannca, takze ja js pribrala 18 kg v tehotenstvi, porodem slo dolu 8. kojila js vice mene plne 8 mesicu, od 11 mes js ji to omezila na 1-2 denne a to js teprve zacala hubnout, jinak at js delala co js delala tak js nezhubla nic 😕
jedine co bych ti radila je nepribrat vic jak 14 kg, pokud to chces dat dolu rychle

rozela
2. bře 2009

bram taky držíme palce, ať to je nějaká "banalita" a mamča se z toho dostane bez problémů 😔

tak já jsem právě dopekla rychlý koláč s rybízem, tak se předem přiznám, že si dám ke kafi. 😅

bramburka
2. bře 2009

ach jo holky, tak to teda nevim, ja jsem vzdala spining...a mam hlad...tak jdu jist, pri zdravem rozumu jsem si udelala aspon kopec salatu...

prami
2. bře 2009

ahoj holky,

tak já hlásím úbytek,neskormně jsem to čekala,protože tento týden jsem byla moc hodná 😉
omlouvám, se,že posílám údaje tak pozdě,blblo mi připopjení

bramburka
2. bře 2009

zato ja jsem snedla fakt ten kopec salatu, dala jsem tam i rýži a břicho mam vypouklý...

kometka5
2. bře 2009

Bram, neboj, to bude dobrý...

tak ještě čekám na údaje od Maru a Kitty...a můžu posílat. 😉

rozela
2. bře 2009

😀 holky to je fakt dobrý! mě rostou při hubnutí prsa 😀 😀 😀

kitty68
2. bře 2009

omlouvam se velice jestli se jeste ceka na me 😕

ellun me nenechala na pocitaci porad otravovala, a mela js tolik veci do probrani se segrou, ted uz spi a i p uz sel do prace

kitty68
2. bře 2009

tak uz js poslala rozel ja tam zase pribiram 😵 podle me to je tim nakolik me ellun pres den vytaha, dnes nemela odpoledne tak to bude tim

prami
2. bře 2009

roz- ty jsi sen všech chlapů 😀
bram - to bude určitě v pořádku

Jinak se musím pochlubit,byli jsme na Moravě dooslavit Márinčiny narozeniny,doma mě neviděli od Vánoc a všimli si,že jsem zhubla,heč 😀 ,sice jen tchýně,tatka jí to odkýval a mamka měla jen trapnou 😀 poznámku,že by to ještě kousek chtělo 😉

kitty68
2. bře 2009

prami zlata tchyne teda 😉

prami
2. bře 2009

kitty - jj zlatíčko,jen ji vykopat 😀 😀 😀 ,né já mám fakt hodnou tchýni 😎

ještě jsem chtěla napsat,že mi pomáhá jíst na odpol.svačinku netučný oslazený tvaroh - zažene mé děsné chutě na sladkosti a na večeři si dám knuspi lehce mázlý apetitem light , pak dětskou šunku , kousíček sýra a kolečko kys.okurky či zeleniny- tedka je jěště hnusná- prostě takový chlebíček.To zase ukojí mé chutě na nějaké slané nesmysly večer k TV. - třeba to někoho inspiruje 😎

jo a taky jsem zjistila,že když jím celkem zdravě a dietně tak mám super náladu, pokud si dám nějaký shit,tak místo radosti mám většinou pěknou depici- to už bych sakra měla asi pochopit,že ty čokiny a chipsy nejsou žádné blaho co ?- uvidíme jak dlouho mi to vydrží 😀 😀

marie_m
3. bře 2009

dobre ranko, kocky, vcera sem vas trosku zanedbala, ale uz jsem zpet 🙂

tak ja se dneska rano vazila a mam cca o 2 kg min, nez vcera i presto, ze sem vcera mela naladu na houno, takze sem zrala a zrala...takze svoje telo opravdu nechapu, jak je tohle mozny?...je pravda, ze se musim vazit porad na uplne stejnym miste, pac nemame rovnou podlahu v chodbe (panelak 😖 ), ale stejnak?....
...proto navrhuju, abych se vazili a posilali vahu kometce v utery, co vy na to? 😀

bram, tvoji mamince hodne sily, verim, ze to nebude zhoubny a ze bude brzo fit!!!

kometka5
3. bře 2009

Maru, tak to já mám dneska skoro o kilo miň než jsem měla včera...taky mi přijde, že v pondělí mám nejvíc... ☹

leninn
3. bře 2009

Ahojky holky,
Brambůrko, držím pěstičky, ať to nic není!

Myslím, že vážení v úterý klidně, však je to jedno, který den, ne? A pokud má hodně z Vás v úterý míň, bude to lepší motivace, ne? 😀 😉
Maru, o 2kg míň, to je jako mazec, kor, když jsi normálně jedla. To jsem neměla ani když jsem se zvážila v pátek a pak v neděli se dvěma zápasama v zádech a skoro nejedení...zajímavé, to Tvoje tělíčko 😉

Prami,Brambůrko, jse teda šikulky, zase pěkný úbytek, jo, moje začátky byly stejné, ale teď...už od prosince nic ☹

Hezký den 🙂

marie_m
3. bře 2009

no, leni, ja to taky nechapu, je fakt, ze rano jsem sem se radne procistila 😀 a vcera sem celej den malinko behala, ale dve kila?...no, tak zlobit se nebudu, ze? 😀

leninn
3. bře 2009

Maru, to každopádně 😀 😀

bramburka
3. bře 2009

holky ja tomu vubec nerozumim, tak jina dr. rekla, ze za mesic histologie je nesmysl, at si tam zavola. tak tam mama volala a opravdu, vysledky uz tam byli. Ale jsou pry na hraně a je třeba vzorek odebrat znova no neverila jsem vlastnim usim, co to je? nejdriv se s ni nikdo nebavil, vysledky, ze ma nador ji sdelila sestra stylem, tady mate zpravu a prijdte za mesic a najednou tam vysledky jsou ale spatny, takze by tam mama prisla za mesic a rekli by ji prijdte na novy odber a zase mesic cekat? No to nevim teda, vsude se pise, jak je dobre, ze se to chytí včas, že?

marie_m
3. bře 2009

bram, kde to mamu leci?...to snad ani neni mozny....