Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

caira
15. zář 2008

zalda janula, muzete si prosim veci, ktere nemaji nic spolecneho s nasim tematem psat do IP !
vzdycky to tu zasekate soukromou konverzaci o vecech, ktere nesouvisi s tematem 😒

pavla80
15. zář 2008

Ahojky!!!

Tak holky teda nic moc,ale bylo mi to jasné,moc jsem se nehýbala a jak vidím tak u mě jen strava nestačí 😒 😒 ,ale dneska zas najedu na tvrdý režim.Mišku jsem dala spinkat tak se jdu potit na 20min.na rotopéd 🙄 😀

janulle22
15. zář 2008

caira...joj ty si ale drsna... 😉 ... nu dobre...jak chces...

caira
15. zář 2008

Pavli lepsi zadny ubytek, nez nabirat 😀

Ja se taky nehybala a odpovida to tomu, ale od ted uz se do toho fakt poradne obuju 😀

pavla80
15. zář 2008

no to jo já jsem ráda že není nic navíc,ale vždycky takové zklámání,že ani nic dole 😒 😒 😒

pavla80
15. zář 2008

a to jsem si říkala,že chci až přijede Michal(manžel),aby už to na mě fakt šlo poznat 😒 ,no mám na to ještě 4 týdny 😀 😀 😀 .Tak a ted už jdu opravdu jezdit,za chvíli jsem zpět,jestli tam neodpadnu 😀 😀

caira
15. zář 2008

ja puvodne chtela mit na brachovo svatbe o osm kilo min..necekala jsem, ze mi to nepujde.. uz jsem totiz jednou takhle zhubla pres deset kilo tim, ze jsem upravila jidelnicek..jenze jsem k tomu taky chodila alespon 3x tydne do fitka na dve hodiy a fakt makala, ted po prckovi jsem cekala, ze se dostanu zase na svou vahu a docela sok, kdyz vim, ze mam porad pres 68kg a svatba je za tri tydny a to se na tech 60kg fakt nedostanu 😀

a to jeste ani nemam co na sebe, to se zblaznim az si budu muset neco vybrat.. vubec nevim co si oblict a abych nevypadala jako zok

marie_m
15. zář 2008

pavli, asi sem prehlidla, ale kam ti odjel manzel?

ten muj uz sel neska do prace, takze sem na malyho sama, ale zatim zvladame...doufam, ze jak budu vic zamestnana, ze budu min myslet na to zradlo 🙂

cairo, nevim, esi si cetla o tom londyne (asi ne, pac je to tu ted dost neprehledny), letime s kamoskou na konci listopadu, nevis o nejakym ubytovani v londyne na vikend?...ja o necem sice vim, takovej hotylek, kde jsme byli v lednu, ale ted zdrazil, tak hledam neco levnejsiho, diky

zalda
15. zář 2008

Holky, to já jsem o víkendu těžce dietila, mamka se rozhodla mi v tom hubnutí helfnout, tak udělala zeleninovou polívku (tukožroutká), ale od mamky byla fakt mňamka a pak jsme si udělali vařený květák a na pánvičce jsme na oliv. oleji udělali cuketu a k tomu vařený brambory. Jako přílohu saláteček (rajče, pórek, okurej, paprika, ředkvička). A dneska jsem se ráno zvážila a zjistila jsem, že jsem zhubla 1 Kg. Tak jsem přešťastná. Úspěch první kilčo dolů.

janulle22
15. zář 2008

nebojte uz sem nepolezem aby sme nekomu nahodou neprekazely...

marie_m
15. zář 2008

jani, nikdo vas nevyhazuje, ale tak nas proste nebavi cist, jak si tady domluvate rande na celou stranku,to preci muzete resit po emailu, IP nebo tak...ono je to pak dost neprehlledny..

zalda
15. zář 2008

Tak už jsem si přidala foto, abych nebyla tolik ikognito. 😉

marie_m
15. zář 2008

zaldo, to je tvoje aktualni foto?...esi jo, tak vypadas moc dobre, proc hubnes? 🙂

janulle22
15. zář 2008

marus to mas jedno...vyhazuje nevyhazuje...uz vas obtezovat nebudem...prejem krasne hubnuti aby ste uz nebyly tlustosky... 😉

pavla80
15. zář 2008

Cairo to naštve co???Ale důležité je že se snažíš a určitě s na tu váhu dostaneš,jen to půjde pomaleji,myslím že je to i věkem mě to ve 20 ti taky šlo líp.ted je mi 28 a slyšela jsem že po 30 už to moc nejde,tak to chci stihnout!!!!! 😀

S oblečením ani nemluv,taky to nesnáším.Ale já myslím že u tebe to nebude zas tak hrozný,když se dívám do tabulky tak na tvou výšku,nemáš zas tak moc kil,určitě něco seženeš,co ti bude slušet 😉 😉 ,a přeju pevné nervy při nakupování.

Maruš jel na 5 týdnů do Itálie a první týden máme skoro za sebou 😉 😉 .Včera mi volal,tak jsem byla štastná že ho aspon slyšel i Kačenka že slyší tatku 😉 😉 .Jinak si píšem každý den SMS ale to je o ničem 😖

Jani já myslím,že si špatně pochopila Cairu ona myslela vaši soukromou poštu,samozřejmě tu jinak chodit můžeš 😉 😉 ,ale taky to pak musím přeskakovat a já tu kouknu jen sem tam,holky mi častěji nedovolí a pak když to všechno přečtu tak jak chci něco napsat všechno zapomenu.

Holky tak jsem ujela jen 12 min a jsem hotová,no jde vidět že jsem zas dlouho nejezdila 😠 😠

marie_m
15. zář 2008

jani, k tomu ani nemam co dodat 😎

zalda
15. zář 2008

No tak aktuální foto to není, toto foto je z loňska, jenom bohužel aktuálnější foto nemám. Teda ne takové kde vypadám ještě vcelku dobře. Na teto fotce se tvářím jak blbka, takže si prosím nedělejte o mě obrázek jenom díky téo fotce. 😅

pavla80
15. zář 2008

Zalda já vypadat takhle tak nic neřeším!!!!!!!!! 😉 😉

janulle22
15. zář 2008

uz to nereste....obcas juknu...podam info o vaze a tak...pokud to zas ovsem nebude nekomu vadit...tak pa...

pavla80
15. zář 2008

Jani proč se tak urážíš!!!! 😒 😒 ,vždyt přece ti nikdo nic špatného nenapsal

Zaldo tak to jo 😉 😉 než jsem to napsala naskočila tu tvoje odpověd

marie_m
15. zář 2008

pavli, manza odejl sluzebne?...ten muj taky jezdi, ale max na tyden, ale i tak sem uplne hotova, je mi dycky hrozny smutno ☹

s tim rotopedem, uz ho mam 3 tydny doma a zatim slouzi jako vesak, opet ☹....ale pavli, 12 mins je malo, to se ani telo a organismus nestaci zahrat, melo by se jezdit aspon pul hodiny, je to aerobni cviceni a az po ty pulhodince telo jakoby "shazuje"....vim, sem chytra jako radio, kdyz sama nejsem schopna na rotoped vlezt 🙂

leninn
15. zář 2008

Cairo: tak máš i mou váhu v IP, nic moc, ale peci jen aspoň malý úbytek

Zalda: mňamy, to co jsi psala, to všechno šíleně miluju, samé dobrůtky 😝

Pavli: lepší 12min než nic, to je přeci dobrý, zítra 13 min a uvidíš za týden 😀 to už se nezastavíš 😀 😀

pavla80
15. zář 2008

no já bych moc ráda jezdila půl hodky ale to ych tam vyplivla duši,jak jsem jezdila minuý týden tak už jsem jezdila 2krát denně 20min. víš.....tak musím zas začít pomalu a k půl hodce se možná dostanu 😀 😀 .Ty ale zahřátá jsem byla dost,aspon pro mě jo 😀 😀 😀

No služebně né.Nabídli mu to kamarádi,měli ještě volné místo v autě,jeli zbírat jablka 🙂 ,v práci mi vyhověli a vybral si celou dovolenou.On dělá krátký a dlouhý týden tak mu to vyšlo.No smutno je nám taky,aleholky měza celý den tak zaměstnávají,že to docela jde,jen večery jsou smutné 😒 😒

pavla80
15. zář 2008

holky omlovám se za překlepy,píšu děsně 😠 😠

pavla80
15. zář 2008

Leni právě tělo si musí trochu zvyknout 😉 😉 .A nevadí že úbytek malý,hlavně že nějaký né????Gratuluju 😉 😉

marie_m
15. zář 2008

pavli, tak to jo, tak snad domu priveze aspon nejaky penizky, vid?

vsak jo, jak rikam, 12 mins lepsi, nez nic, co si budeme povidat!

zalda
15. zář 2008

Pavli, pokud jezdíš na roztopedu, tak je dobrý šlapat v kuse bez zastávky hodinu, protože tělo začne spalovat tuk až po půl hodině fyzické námahy, takže těch 12 minut a 20 minut 2x denně je naprd, to si jenom zmohneš tělo, ale nezhubneš. Tělo se první půlhodinu teprve zahřívá a až pak začne spalovat tuk. Ještě je dobrý před začátkem se pořádně protáhnou, ať tě potom nemáš křeče a nemáš bolesti. Když budeš šlapat, tak je dobrý šlapa furt stejnou rychlostí, třeba na spinningu, ze začátku je taky dobrý jenom tu hodinu celou v kuse prošlapat, dokud si tělo na tu fyzickou zátěž nezvykne a pak můžeš pokračovat v těžších cvicích.

marie_m
15. zář 2008

zaldo, presne to sem psala pavle 🙂

zalda
15. zář 2008

Aha, promiň, přehlídla jsem to. 😉

marie_m
15. zář 2008

zaldo, dyk to je v pohode, jen sem mela radost, ze to, co rikam teda nejni blbost a ze jsi mi to potvrdila...jenomze prinut se hodinu slapat, teda jako aspon me to fakt nebavi, hrozne, to radeji budu 2 hodiny behat venku, nez hodinu doma slapat