Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

paseky
autor
28. zář 2008

achjo mi to celý , co jsem psala se vymazalo ☹ ☹ ☹

jj pošlu údaje caiře do tabulky, ať se máte čím pokochat 😀 😀 😀 je to děs běs

takže se držte a zatím snad brzo papa

rozela
28. zář 2008

ahoj děvčata! pas, ráda tě tu zase vidím, moc gratuluju k tomu úžasnýmu ubýtku. 😉

tak já jsem totálně na dně. probíhalo to asi takhle: na sobotu jsem spala asi 3 hodiny, ráno hotová, kafe, další kafe, toust, ještě jeden toust, pak jsem se začala klepat, tak rychlá energie v podobě mily, slavnostní oběd(3druhy masa, brambor, zelenina), 7 betonů,kafe, 2 puschkiny, džus, zákusek, sýr, zelenina, ráno zákusek k snídani, šopák, oběd, kafe, další kafe cestou domů. a těď jsem stáhla fotky z oslavy, dostala záchvat brečení, protože ani na jedný jediný fotce nevypadám normálně. všude jenom golem kříženej s velrybou. zítra, až vlezu na váhu, budu nejspíš zase řvát. ale co, dobře mi tak. mám fakt děsnou depku, tak si jdu dát panáka slivovice, raději dva a půjdu chrápat s malým. dneska mě to nějak dostalo. pa zítra

leninn
28. zář 2008

Rozi, neboj, bude zase líp, je mi z toho Tvého příspěvku smutno...na každého padla, nebo určitě padle depka...já už ji mám také za sebou, a to ne jednou ☹ Ale neboj, vždyť hubnutí Ti jde, co týden to kilo a pokud to zítra tak nebude, tak nevadí, bude to příští týden a ještě to bude vidět na cm!!! Určitě a jak už tu někdo psal, jeden podělanej den nic neřeší, ani se z něj nestřílí. Tělo někdy musí zhřešit, aby pak líp spalovalo 😉

Tak se z toho hezky vyspi a zítra bude líp 🙂 myslím na Tebe, dobrou 😔

marie_m
28. zář 2008

roz, takhle se citim pokazdy, kdyz se necham vyfotit, takze ted je to tak, ze ja sem fotograf!!! a nenecham se vyfotit, protoze presne, jak pises, pak sem uplne v prdeli ☹

holky, ja to neska pro zmenu nezvladla, ale prave jsme prijeli domu, takze uz zase bude lip, jen sem zvedava na zitrejsi vaznei, uvidime

krasnou dobrou noc a kilum sbohem, vy moje SÁDLONOŠKY :-d (nezlobte se na me, ale nemohla jsem si pomoct, hrozne se mi to libi, paseky, diky 🙂

caira
28. zář 2008

krasny nedelni vecer kocky, tak jak jste na tom?

Ja ani nebudu tohle pondeli vazit protoze jsem to v patek dostala, tak urcite budu mit alespon o 2 kila vic a zkazim to ☹

Vikend byl zase desne hekticky, vcera plavani a posledni vylet do mesta nez pristi vikend letim do cr a dneska nakup a pak navsteva u tchanovcu

{ po veceri jsem mela maly kus mrkvoveho dortu-prase jsem} 😠 Ale od zitra se do toho zase opru, jsem tady z vas fakt v tom hubnuti nejehorsi, od zacatku kilo a pul 😠 ☹

leninn
29. zář 2008

Dobré ráno,
tak holky, jak je?

Rozi, jak se cítíš?

Maru, máš pravdu, také se nesnáším fotit, tak dělám fotografa. Manža nefotí rád, takže to mám vlastně fajn, nemusíme se o to prát🙂

Cairo, Ty hubneš z míň kilo, než třeba já, tak je jasné, že Ti to tak rychle nepůjde, nemáš takové rezervy, jako já... 😝 Jo, a posílám do IP úbytek 🙂 Mám radost, snad se i Vám zadaří 😉

Paseky, to znám , užs e mi to stalo několikrát, že jsem napsala román a ....najednou to bylo fuč 😠 😒 Ta sádlonoška je vážně fajn 😉

kitty68
29. zář 2008

ahojte

jeste js nemela odvAhu vlezt na vahu ale uz ficim

leninn
29. zář 2008

Kitty, nevaž se, odvaž se 😀 😀

kitty68
29. zář 2008

😀 😀 😀 ty woe leninn

jeste nakojcim, vycuram se a az pak 😉

leninn
29. zář 2008

jasan, chápu...a ještě bez oblečení... 😀 😀 😀 dělám to stejně 😀 😀 😀

caira
29. zář 2008

tak damy diky moc vsem co uz poslaly a velika gratulace :-}

ja dneska s hruzou lezla na vahu, fakt jsem se bala, ze diky MS budu zase zavodnena a vazit o hodne vic, ale je to jen 0.3 kg, takze mam pocit, ze jsem mozna i neco zhubla..uvidime po MS 🙂

Holky ja se taky vazim nahata pred snidani atd abych mela co nejmin 😀

kometka5
29. zář 2008

tak holky, taky posílám Caiře úbytek...já sice ubývám málo, ale jsem stejně spokojená...aspoň to budou kila pryč nafurt...

zalda
29. zář 2008

Ahojky holky, tak mám tu 90 denní dietu, ale je bohužel ve formátu pdf, takže mě to vcelku štve. Nevíte náhodou někdo, jestli to jde z toho pdf předělat do wordu nebo aspoň excelu?

zalda
29. zář 2008

Jo a kdo bude chtít tu dietu, tak mi kdyžtak v IP napiště e-mail. Hnedka vám to pošlu

zalda
29. zář 2008

Tak už vím, našla jsem program, který to zvládne, ale tady v práci mě nejde instalovat, takže se na to kouknu ještě dneska večer doma a můžu to poslat rovnou v doc formátu, což je word. Bude to přehlednější, obrázky podle mě nejsou potřebné.

rozela
29. zář 2008

dobré skoro poledne holky. poslala jsem caiře váhu, podle očekávání mám téměř kilo nahoru. holt příště 😉

všem moc a moc děkuju za podporu. jste zlatíčka. dneska je mi líp a zase se do toho opřu a příští pondělí prostě bude úbytek, ať se to tomu tělu líbí nebo nelíbí 😀

už vařím brambory, bude rybka a zelenina. odpo si skočím ještě pro rajčatovej protlak, abych si zítra mohla udělat omáčku na špagety z cukety a teda musim koupit ještě ty špagety, abych tu omáčku měla na co dát. 😀

marie_m
29. zář 2008

kocky, tak posilam taky caire, jsem mile prekvapena, minimalni ubytek, ale je tam 😀

taky se vazim rano, nahata a hlavne vykakana ...omllouvam se za uprimnost, ale dela to rozdil o 0,4 kg, teda aspon u me 😀

caira
29. zář 2008

holky musim rict, ze koukam na tabulku a musim vas vsechny moc pochvalit za ty celomesicni ubytky, tenhle tyden scitam vsechny ubytku dohromady a vidim jak jste holky sikovne 😵

teda krom kitty 😀 ta se ted pujde nekam postavit do kouta..zacala se hybat a pribrala, chudatko nase 😉

Ja mam dneska k obedu asi kuskus a k tomu zeleninu, udelam si to jako salat nebo tak a k veceri bude krehky chlebik a sunka a rajcata 🙂

zalda
29. zář 2008

Holky, napiště mi ale do IP i váš e-mail, ať vím, kam to mám vůbec poslat. Díkec moc
Hubnutí zdar

zalda
29. zář 2008

Holky budu vám to muset bohužel poslat až večer, ale ve wordu, protože je ten soubor strašně moc velký a nejde mi to poslat. Tak zatím píště, kdo to vše chce a dneska večer nejpozději v osm vám to pošlu. 😅

caira
29. zář 2008

tak kocky, jeste mi chybi udaje od Pavly a pak posilam...

zatim nekorunovabou vitezkou naseho hubnuti za mesic zari se stava Lennin s celkovym ubytkem 4.5kg 🙂

timto ji velmi gratuluji a preji vsem ostatnim spoustu sil do dalsiho mesice 😵

pavla80
29. zář 2008

Ahoj holky

Jdu vás jen pozdravit na chvilku,tento týden se tu moc nedostanu.Přijel tchán s přítelkyní na celý týden,tak nemůžu moc vysedávat u PC.Tak se nezlobte ani nedočítám jen jsem chtěla poslat váhu a hlásím ubýtek 😵 😵 😵

leninn
29. zář 2008

Ahojky holky,
Cairo, díky za korunovaci...je to milé, ale hlavně, aby to takto šlo i nadále....dneska ráno jsem měla šok, takový úbytek jsem nečekala ani náhodou , ale jak jsem psala, myslím, že to má na svědomí ten zápas a také jsem se asi uklidnila, protože jsem tento týden ani nezapisovala do flory, takže jsem neviděla ta kJ...a asi mi ta pauza se zapisováním pomohla 🙂

Pavli, se drž...příjemný týden 🙂

leninn
29. zář 2008

tak sem jukám a tu nikdo, asi všichni cvičíte po tom dnešním ranním vážení, co?
I já už mám odcvičeno 40min posilování na břicho a večer jdu na aerobik, tak se těším 🙂
Pak juknu, hezký večer 🙂

rozela
29. zář 2008

já se dnes držím velmi zkrátka. a budu v tom pokračovat. a večer si dám nožní bublinkovou masáž. máma dostala takovou tu masážní vanu na nohy, tak ji taky prubnu 😉 😀

leninn
29. zář 2008

Rozi, jééé, tak to Ti závidím, také bych si dala nějaké ty bublinky, třeba vířivku 🙂

marie_m
29. zář 2008

jeee, ja bych si taky dala vyrivku 😀

marie_m
29. zář 2008

teda virivku, sem jako mongol :-/

rozela
29. zář 2008

tak jsem si zavířila 😀 bylo to strašně příjemné. akorát to teda strašně uspává, teda aspoň mě 😀 tak se jdu rozvalit k televizi. dneska je dr. house, toho zbožňuju, tak musim vydržet a neusnout. 😀

leninn
29. zář 2008

Tak jsem po cvíču, bylo to bájo, byla nějaká nová paní-zatupuje obě cvičitelky, jedna je nemocná a druhá na dovče a byla luxusní... 😀

Holky, posílala Caira tabulku? Já jen, že mi nepřišla, ale je fakt, že jsem s tím přijímáním měla problémy, vždycky to všem došlo, jen mně ne ☹

Dobrou noc 😔 jdu pít káves a dívat se s manžou na Simpsonovi 😀 😀 😀