Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kometka5
2. říj 2008

ahoj Iren,
já tedy nechápu, proč bychom se měly dívat na to, jak hubnou tvoje děvčata. my taky hubneme a jde nám to, všem. takže asi žádný moc rady nepotřebujeme. 🙂

rozela
2. říj 2008

souhlas, jde nám to pěkně, klíďo prďo si i zahřešíme a hubnem stejně. 😉

paseky
autor
2. říj 2008

irenko ahoj, dík za zájem zatím všechny hubneme takže huráááááááááááááááá

a jak se jinak máš

leninn
2. říj 2008

Ahojky holky, moc děkuji za ty tipy na pití...teď se chystáme zmoštovat jablka, tak to by tu šťávu taky mohla, ne? Je to jen čistá šťáva z jablek, bez přidaného cukru, co?

Rendo, tento týden se totálně topím v krizi, mám pocit, že bych snědla, tedy spíš sežrala i velblouda ☹ ☹ 😢 😢

Rozi, mám to přesně jako ty, mám hezky rozjetý týden a pak přijde nějaká nečekaná nebo i čekaná událost, většinou návštěva a já tam povolím a už se vezu a dá mi takovou dřinu se vrátit zpět ☹ 😒 Tento týdn opravdu mazec, v pondělí rozhodně nebude úbytek, s tím už jsem se srovnala, teď spíš budu bojovat o to, aby ten přírůstek byl co nejmenší 😖

Paseky, naprosto s tebou souhlasím, klidně po půl kile i míň, ale napořád! To je pro mě nejdůležitější 🙂 Jo a na to, jak mě budou s uslintanou hubou pozorovat chlapi, se vážně těším a možná ještě víc na ty závistivý ksichty jejich partnerek 🙂 😀 😀 😀

Maru, super, moc Ti to přeju...já v té krizi, kterou teď mám ještě nemůžu cvičit kvůli té pize a mám poct, že kynu s minuty na minutu...úplně se mi zase udělal pěkný špekanec na břichu, větší, než tam byl včera ☹ ach jo...

Musím se z té holomajzny vyhrabat, ať jsem zase veselá a hubnutí půjde, stresem a depkou jdou spíš kila nahoru než dolu, to je ověřená a probádaná záležitost, že? 🙂 😀

tak jak by řekl rosňa na jedničce: "Slunce v duši" 😀

paseky
autor
2. říj 2008

leni neboj krizi máme všichni, ale společne to zase zvládneme a bude líp

a kila pojedou pryč a budou lovit lidi který nás zloběj a na ně se nalepěj a pak budou tlustý
jsem ale hnusná že 😝

rozela
2. říj 2008

leni čistou šťávu z jablek určitě může. taky jsem malýmu dávala jabka do odšťavňovače a pil. baj vitamíny z toho bude mít 😉

krize přijde a zas odejde. však jich ještě bude 😀 a všechny je zvládneme 😉

leninn
2. říj 2008

holky díky, tohle potřebuju slyšet a Vy mě nikdy nezklamete a já se vzdycky zase zvednu a zhubnu.
Díky móóóóc 😉 😀 😀 😀
Úplně jste mi zvedly náladu, juhůůůůůůů 😀
Jdu do toho a zvládnu to 🙂

leninn
2. říj 2008

odjíždím ke kámošce na pokec, jsem hezky namotivovaná, tak si nic nevezmu, tak kafe, možná...
večer se pochlubím, jak jsem to zvládla 🙂

paseky
autor
2. říj 2008

lenni drž se a pě¨kně se pobav

zalda
2. říj 2008

Ahojky holky, tak jsem už tu dietu poslala, je to sice ve slovenštině, ale to vám snad problém dělat nebude. 🙂
Cairo, tak já jsem ti to poslala na oba e-maily. Holky hubnutí zdar a omlouvám se zato spoždění.

kitty68
2. říj 2008

leninn zas tak tak zkratka nedrz dva hlty vody si muzes dat 😉

rozela
2. říj 2008

zaldo dikes! 😉

leni to zmákneš 😉 🙂

teď jsem vedla sáhodlouhý rozhovor s kámoškou, co má čerstvýho mimíse doma, tak jsem se docela zasmála.

caira
2. říj 2008

nazdar damy, tak koukam, ze Irenka se zase objevila..ja nevim, ze si neda uz konecne pokoj.. to jeji lanareni na dietu za petikilo uz mi leze krkem, nekolikrat uz jsme rekly, ze nemame zajem a to by snad melo stacit, ne??

Nam to preci jde taky a rady si vymenujeme zdarma, to, ze clovek nema zrat velky porce a jist male porce vickrat denne snad vi i cvicena opice, takze nevim co nam tady porad hlasa ody na tu svou hubnouci metodu..to, ze sestavila jidelnicek z ni jeste nedela dietologa nebo nejakeho dieta guru 😀

kitty68
2. říj 2008

no nerikala js to??? 😀

zalda
2. říj 2008

čau holky a co ta Irenka je zač?

renda71
2. říj 2008

mám na ni stejný názor jako caira 😉 myslím,že už každá dobře víme co se může a nemůže jíst a stejně tak se k tomu každá postaví 😀 a nedělám si hlavu z toho,když náhodou zbodnu něco na co mám šílenou chuť 😀 no tak ať zase se usměrním v něčem jiném 🙂

kitty68
2. říj 2008

no holky ja spis uvazovala ze bychom se slozily na to petikolo a uvidime at to nemusime platit kazda zvlast

zalda irenka ti poradi jak zhubnout - nejdriv ale musis poslat 500,- byku ceskych 😉

caira
2. říj 2008

kitty 😀

ja se proste rozhodla, ze si ted taky zacnu uctovat

vedeni tabulky 1000 kc mesicne - kazda 😀 😀 😀 😀 😀

caira
2. říj 2008

zalda diky moc za maila s dietou, me se desne libi jak je to psane takze to zkusim myslim, ze to ma neco do sebe..jen ten den vody me teda bude nahanet hruzu, ale az se vratim z dovolene tak to zacnu, libi se mi, ze jsou tam fakt zajimava a snadlo pripravitelna jidla 🙂

marie_m
2. říj 2008

cus kocky, teda, co to tady probehlo za IP smrst 😀

ja sem si na oslavu my posrany ruky prave dala dve koblihy, ale vuuuubec mi to nevadi, naopak 🙂

marie_m
2. říj 2008

jo a zaldo, diky za email 😉

leninn
2. říj 2008

Ahojky, tak jsem na skok tu, návštěvu jsem zvládla, káva a pár popcornu, koukala jsem na floru a neni moc kaloricky, takže ok...

Maru, však je třeba se za tu sádru odměnit, dnes se odměníš a zítra to vycvičíš 😉 🙂 😀

Cairo 😀

Kitty 😀 😀

rozela
2. říj 2008

holky 😀 😀 😀
to jsme se dnes pobavily, co? 😀 😀 😀

mari, odměna je důležitá, máš recht 😉

leni dobrý, jsi 1! 😉

taky jsem studovala tu dietku, já bych nedala tu karbohydrátovou večeři. dát si dortik na noc, to by teda bylo dílo! 😨

kitty68
2. říj 2008

no musim priznat ze to byla prdel ani js tu ip nestihala cist

cairo bohuzel ti nemuzu zaplatit, pze nevedu ceskou menu 😀 leda ze by ses spokojila s £30, vic nedam

rozela
2. říj 2008

tak za chvlilku začne "jste to, co jíte" tak budu čučet. třeba tam zase najdu nějakou inspiraci 😉

paseky
autor
2. říj 2008

hojky taky koukám na jste co jíte, to je jako moje dvojče, achjo néé tak "tlustá " jsem nebyla, ale nechápu to ještě se tváří jako že nic, já to o sobě vím jaký jsem byla čuňátko 🙂 😀 a začala jsem sama od sebe hubnout což je asi lepší než , aby někdo říkal jak jsem tlustá atd.

tak zatím páček a kila kšic sádlonoška

paseky
autor
2. říj 2008

no tak příští týden tam bude 100 kilová těhulka to bude asi hodně zajímavé
určo budu koukat

tak zatím páček

zalda
3. říj 2008

Holky ten den vody, je sice fakt zabiják, ale správně by to měl dělat každý člověk. Vždy jednou za měsíc, nic nejíst a jenom pít a pít a pít. Já jsem to dřív taky tak dělala, ráno jsem si teda do 0,5l teplé vody vymačkala citrónek a kopla to do sebe, je to dobrý na detoxikaci těla, tělo se tím krásně přočistí a pak je ti potm fajn. Sice máš hlad, ale když piješ čistou neperlivou vodu, tak ta ti ten hlad zažene.
Aji u psů se tento vodní den udržuje, ale u nich se to může dělat dokonce jednou za týden.
Jinak ty recepty, co jsou v té dietě jsou fakt super, je to prostě normální jídlo, žádné drama. A co jsem o tom četla na slovenských fórech, tak tam je to teď strašně moc "in" a prej to fakt funguje. Jediný problém je ten, že se nesmí pít alkohol, což přes silvestra nevím, nevím.

rozela
3. říj 2008

hojda holky. ráno mi to nedalo a zvážila jsem se. je to dobrý, úbytek oproti pondělku tam je, tak jsem spokojená. 🙂

zaldo ta dieta vypadá dost dobře, to je fakt 😉 . ten vodní den si myslím nebude tak hrozný. 28 dní budeš na dietě, tak 29. den už to bude asi brnkačka jenom s vodou. horší by bylo jen tak si udělat vodní den při normálním obžerství 😀 ten alkohol je při každý dietě. má strašně skrytých cukrů. ale to by ti mělo vyjít, těch 90 dní do silvestra,ne? pak oslavíš a po novym roce můžeš začít novou 90-tku 😀 😀 😀

rozela
3. říj 2008

pas, připadala ti ta holčina na 103 kilo? nevim, jak byla vysoká, ale tolik bych jí netipla 😒 na příští týden jsem taky zvědavá 😉