Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
27. říj 2008

holky, tak o nejvetsi hovado dne se dneska hlasim ja, ta noha (nart), kam mi dopadl ten stul me dost boli, pekne natejka, takze se dneska zadny cviceni nekona, no uznejte, ze sem fakt hovado, mne proste proad musi neco bejt...ja snad ani nevim, jestli je to k smichu nebo k placi

cairo, at vam dr dobre dopadne

roz, vydrz!! 🙂

kitty68
27. říj 2008

no roz to je hypo, to se mu stavalo dost casto(asi 3x v mesici,jinak ho ma tak 2xrocne) , kdyz se ell narodila, ma ted nejake lepsi vysledky krve, tak proste neodhadnul kolik toho insulinu vzit.
on ma cukrovku od 16-ti a pritom nikdo v rodine nema, ale jeho babka byla adoptovana tak je mozne ze to muze mit z jeji prave rodiny.

mari ty mas pech ☹

kometka5
27. říj 2008

výborná tabulka, výborný měsíc tedy asopň pro mě.... ☹ 😠 😠 😠

marie_m
27. říj 2008

cairo, diky za tabulku 🙂

hoolky, vsechny ubytkarky i neubytkarky jsme proste dobry!!!!! 😲 😵

komet, nezoufej, uvidis, ze bude lip!!

BTW, noha boli, natejka, skoro na ni nemuzu chodit, takze sem na sebe zvedava zitra...tak sem se vecer aspon poradne nazrala!...

...kocky, dobrou noc!

leninn
28. říj 2008

Dobré ránečko,
tak já koukala na tabulku až dnes ráno, je fakt, že já mám sice úbytek, ale rozhodně menší, než bych chtěla a celkově to byl nějaký krizový měsíc ☹ Ale jak psala Maruška, nezoufejme, tento měsíc se do toho opřeme a bude líp!!! (I když jak jsem psala, my máme pořád nějakou oslavu 😠 😠 ) Ale nechci se na to vymlouvat, oslavovat přeci nesmí znamenat tloustnout 🙂 že???

Tak se mějte bájo.

Cairo, moc díky za tu tabulku, za sebe říkám, že se držím i hodně kvůli tomu, že chci vidět v TABULCE úbytky, jsi zlatá, že ses toho ujala 😀 😀

Maru, ta noha mě tedy děsí, nechceš si s ní raději dojít k dr.? Je to tedy pech, je vidět, že máš nevybitou energii.... 😉

Kitty, ta cukrovka je svinstvo, mám také jednoho spolužáka z gymplu, kterému při přijímačkách na VŠ pilotní, zjistili, že má takovou dost masitou formu cukrovky, takže také okamžitě inzulín a když jsem učila na ZŠ, tak jsem tam taky měla dvě mladý holky, který si musely píchat, ale měly to už na stálo zavedené do těla, jen si měnily místa v pichu a upravovaly dávky-prostě mazec...ať na sebe dává pozor.

Komet, nezoufej, nebuď na sebe naštvaná, ale naopak...věř, že teď bude líp 🙂

marie_m
28. říj 2008

ahojky damy 🙂

leni, noha uz je o dost lepsi, chodim v pohode, vcera sem to celej vecer ledovala, takze to pomohlo..

..neska je tak hnusny pocasi, co budete delat?

renda71
28. říj 2008

ahoj kočky,tak my to nedalo a dnes jsem hupsla na váhu protože včerejšek se my teda vůbec nelíbyl a mám o kilo míň než včera 😉 takže tomu nerozumim,ale jsem spokojená 🙂
dnes přijede na návštěvu děda s babičkou a aby toho nebylo málo,tak ještě večer kámoška s přítelem takže se budu muset moc snažit abych odolala páč jsem dělala chlebíčky a moc dobrou buchtu 😵
je to děs takovýhle pokušení 😀

rozela
28. říj 2008

ahoj holky!
mari to je fajn, že se ta noha zlepšila. už jsem se začínala bát, že místo ruky budeš mít v gypsu nohu 😲 😀

leni taky bych chtěla větší úbytek než byl, tak si maluju plány na listopad, abych pro to udělala co nejvíc 😉 🙂

dneska je fakt počasí na draka. huba mě brní, jak bych furt něco žrala, tak se tu láduju okurkou. naši si před chvílí vzali malýho a jeli s ním na vojenskou přehlídku do dejvic, a pak se svezou motoráčkem, tak bude mít malej radost a já se vrhnu na žehlení a úklid. aspoň nebudu myslet na žrádlo. koupila jsem si nový mop, tak ho prubnu. zábava jak malovaná, že 😀 😀 😀 .

rendo, já když dělám chlebíčky nebo jednohubky, tak jich udělám část "dietně". buď na celozrnný pečivo nebo na křehký plátky udělám nějakou lehkou pomazánku nebo je máznu trochu jogurtovou perlou a dám na to hodně zeleniny a trochu šunky, sýra, vajíčka. no jako normál chlebíčky, akorát ten podklad není na bílém pečivu a salátě. a pak si klíďo dopřeju taky. 😉 a buchtu bych si schovala kousek ráno k snídani. to napáchá nejmenší škody 🙂

caira
28. říj 2008

nazdar kocky tak dite mi konecne usnulo tak mam cas si chvilku sednout

Vcera ok, doktor ji jen poslouchal srdicko a kontroloval kycle.

Kocky s tim jidlem ok, mala mi vcera poprve snedla sklenicku s kouskama, mela spagety s rajcatama a mozarelou a normalne snedla cca 150g, byly to fakt poradne kusy spaget atd, tak jsem ani necekala, ze by k tomu cuchla, ale mela jsem to v sektorce uz asi mesic tak jsem si rekla, ze to otevru a uvidim, bud si da nebo to vyhodim a svete div se, dala si, taky v nedeli u tchanovcu jsem ji davala kousicky nasi vecere, mela kousek brokolice, kousicek bramboru a docela ji to jelo..teda moc toho nesnedla, fakt par malych soust,ale mam z ni radost, nenutim ji, takze, kdyz si neda tak si neda a dam ji pyre, ale ted uz fakt docela casto ji kousky, ma rada kukuricne krupky { ty pro deti bez soli atd} a taky toast s maslem { opet nesolene maslo} ale je zajimave, ze toast si da jen kdyz vidi o vikendu Roba jak si dava toast nebo ja kdyz mam toast k obedu, tak to se dozaduje taky par soust,ale fakt je to po zdibickach ale lepsi nez nic..

Holky chci se zeptat, kdy vasi prdolkove zacali lezt nebo sedet? nase mala se vubec o lezeni nebo sezeni nezajima..kdyz ji chci posadit tak se snazi zase polozit tak ji nenutim..je fakt nejstastnejsi na zemi, kde se kouli ze strany na stranu, ale tot vse... nemuzu nikde najit v jakem veku by deti meli sedet sami..?

marie_m
28. říj 2008

cairo, tak to je fajn, ze u dr v poho...jinak nas mladej se zacal lezt nekdy kolem 6-7 mesice, sedat taky tak a chodit zacal v 10 a pul mesicich, byl hodne sikovnej, ale kazdy dite je jiny, takze bych na tvoji princeznu netlacila, az se ji bude chtit, tak si sedne....ale jestli chces mit jistotu, tak se porad se svoji mudrou

kocky, tak my za chvili razime do podebrad, nasi sou tam v laznich na tyden, maji relax, tak je jedeme navstivit, tak pa a drzte se, holky moje!!

leninn
28. říj 2008

Maru, to jsem ráda, že je to noha celkem ok 🙂 můžeš pokračovat v pohybu=hubnutí 😀 😀 😀

Rozi, taky si to plánuju, ale to, co jsem zase předváděla včera, to byla noční můra, ale ode dneška zase jedu, i když odpoledne jedeme k našim a mamka už hlásila, že má napečenou buchtu a pomazánku....tak jsem zvědavá. Tedy, vím, že si vezmu, ale jeden kousek buchty ke kávě snad nevadí, měla jsem malý oběd 😉

Rendo, Rozi má úplnou pravdu, udělej si pro sebe dietní a klidně si vem....jinak budeš ve stresu a víš, že stresem se nehubne 😖

Cairo, koukám do knížku naší Barunky, abych Ti řekla toto:
lézt začala v 7,5měsíci, sedět s oporou-že seděla, ale ještě se opírala o ruku v necelých 8měsících a bez držení se poprvé posadíla v 8,5měsíci...ale každé dítě je jiné a musím Ti říct, že mi to bylo jedno, kdy začne lézt a jestli vůbec (některé děti vynechají lezení a hned si začnou stoupat), neposazuj ji, až bude chtít, tak se posadí, vždyť je to jedno, nasedí se celý život, ne? 😀 😀 😀
A jak u dr.? Přibrala hezky?

leninn
28. říj 2008

Jo, postavila se poprvé v 8měsících, ale do teď se nepustila, nechodí sama, max. za ruku a ani to ji zatím nijak nebere 🙂

Maru, tak si to užijte...

Juknu odpoledne, jak jste na tom 😉 Držte se, ať je listopad plný úbytků 😀 😀

rozela
28. říj 2008

cairo gratuluju k dalším jídelním úspěchům maličké 🙂 náš malý začal lézt kolem 9-10 měsíce, zároveň s tím si začal stoupat na nožky a ťapat kolem nábytku, ale sám si sedl až 14 dní před prvníma narozeninama. já bych maličkou nedávala sednout, dokud nezačne lézt a sedat si sama. lezením si děti posílí svalový korzet páteře a bříška, aby pak udržely při sedu páteř ve správné poloze. člověk si kolikrát říká, že se nedá věřit všemu, co se píše, ale ve svém okolí mám jeden odstrašující příklad, kdy má 3 letá holčička špatnou páteř právě kvůli předčasnému sedání. kámošce zase malá začala sedět tak, že se v kočárku přitahla za madlo a doma ji pak museli pomáhat, protože madlo na koberci není a ona nevěděla, jak na to. a to se píše, že si dítě má sedat přes kolínka stranou. no děti jsou holt vynalézavější než doktoři 🙂

rozela
28. říj 2008

holky jdu na to žehlení. tím taky spálím nějakou tu kalórii 😀

caira
28. říj 2008

holky diky za rady, ja se prave bojim,ze moje dite lezt ani nebude....ona nesnasi byt na brisku, porad by si chtela stoupat, kdykoliv ji mam na kline tak se snazi vzeprit, takze mam porad plne ruce prace abych ji udrzela dole.. 😅

no hlavne, ze nekdy zacne 😀

kometka5
28. říj 2008

Cairo, neplaš, moje malá se začala plazit týden před 8měsíci, lézt pak týden před 9měsíci, to se taky konečně posadila. teď chodí stále kolem stolu, za ručičky, ale sama neudrží ani rovnováhu, tak jsem sama zvědavá, kdy začne chodit sama...nijak jí nenuť, ona na to přijde sama...fakt neposazovat, ničí se tím páteř...

tak já mám dneska náladu a opět jsem odhodllaná něco udělat s tím mým mega tukem. tak doufám, že mi taková nálada dlouho vydrží...

Maru, to je fajn, že už je noha ok, jdi raději někam sportovat, když máš tolik energie nebo mi část můžeš poslat... 😉

hezký úterní odpoledne....

rozela
28. říj 2008

to je dneska nějakej dlouhej den. počasí na prd, doma pruda. ach jo!

leninn
28. říj 2008

Rozi, vystihlas to...já jsem se chvástala, jak ode dneška na to šlápnu a ho*no, ho*no zlatá rybko, u našich jsem to nezvládla a snědla nejen buchtu ke kávě, ale i obložené chleby a teď to doma dodělávám müsli s medem a rajčatama s mozzarrellou...takže plácám páté přes deváté... 😠 😠 😠 😢
Tak já tedy až od zítra, no 😖 😅

rozela
28. říj 2008

😀 😀 😀 klika že už je aspoň půl sedmý. jsem se z nudy rozhodla, že mi ségra udělá nový melír, tak se budu muset jít ještě podívat, jestli má obchod otevřeno, pže se nám záhadně vypařila melírovací čepka. no to by se z toho jeden vosypal 😀 já jsem valila s malým besipky sežrala jsem chleba s vysočinou. no prasárna. 😝 ale za to může to počasí. hlavně že to máme na koho svést 😀 😀 😀

marie_m
28. říj 2008

cau kocky, tak vylet do podebrad byl v pohodce, ja sem pak vyrazila na cviceni, teda kocky, to byl masakr, sem se zpotila jako prase 🙂 KILUM SBOHEEEEEEEEEEEM

rozela
28. říj 2008

tak já mám novej melírek a stala se mi divná věc. dala jsem si před chvílí půlku banánu, páč mě honila mlsná a udělalo se mi po něm blbě. on teda byl už takovej unavenej, ale nikdy mi to na žaludek nevadilo. kopla jsem do sebe 2 tabletky sody, tak snad to spraví.

marie_m
28. říj 2008

roz, tak sem frkni foto 😀

ja premyslim, co novyho bych vytvorila na hlave...nejak me nic nenapada, v cervenci jsem sla na kratko (mela sem tmave hnedy vlasy po ramena) a blondatocervenej melir a cernej preliv, poradny ciro, ted uz sou ty barvy nejaky vyblity a ja nevim, co novyho, mozna se necham odbarvit a zkusit blonccku 😀

rozela
28. říj 2008

😀 foto kdyžtak frknu zítra. musela bych vyhrabošit foťák a prďola už chrní 🙂
já měla na hlavě asi už všechno. včetně tmavě zelený, ale to byl průser. už jsem měla moc blond melírů a nevypadalo to dobře, tak jsem si na hlavu švihla modročernou a jak se to omylo, byla z toho temně zelená. no prostě kočka, co vám budu vyprávět. teď naposled mi odrostla trvalá, tak jsem si do svých středně hnědých vlasů nechala udělat černé proužky.
bloncku zkus. kámoška nosí odbarvený krátký hárko, vzadu takový to načepejřený, nahoře sčesaný a vypadá to super. štve mě, že to taky nemůžu mít, páč mám vlasy na ho*no. strašně tenký a ještě málo. proto si jednou do roka do roka a půl nechám udělat trvalou. teď jsem zrovna ve fázi odrostlé a ostříhané po bradu, tak melírem opticky zvětšuju objem 🙂 než se zas dostanu ke kadeřnici.

rozela
28. říj 2008

ženy, jdu chrnět taky. tak dobrou a kilům sbohem. dneska, jak je ten svátek, tak mám neděli. už vidim, že zítra polezu na váhu a budu caiře posílat údaje 😀

marie_m
29. říj 2008

bre ranko,

tak my bohuzel porad vstavame ve 4!!!!!!! navic nam neska odjel tatinek na sluzebku, nastesti jen na 3 dny, ale tim padem nebude sport a ani ubytek ☹

leninn
29. říj 2008

Také dobré, i když u nás opět deštivé, ráno...
dnes jsem zabejčená, že jdu do diety na 200%, protože jsem ráno, ač jsem si nespletla den, Rozi 😀 , vlezla na váhu a jsem po těch dvou dnech naprosto zděšená a na*raná, takže dnes na ostro!!! I když mi za chvíli přijde kamarádka, rostě už se musím vzpamatovat.

Maru, s tím cvíčem Tě lituju, i že Vám taťka odjel. Můj je sice doma, ale chodí teď tak pozdě, že cvičení nestíhám a nějak jsem zapomněla na cvičení doma 😠 Takže dnes, až odejde kamarádka, tak půjdu makat na zahrádku, až bude Barča chrnět a večer-U soukromých pastí si zaposiluju.
A úbytek třeba bude i tak, nezoufej a nech se překvapit...i když vím, že když se jde večer cvičit, tak se nežere a váha jde dolů....

Tak se držme 😉

kitty68
29. říj 2008

ahojte tak nase kraska uz dnes vstavala zase o pul 8 diky bohu, pred chvilkou mi sezrala kousek sacku co se dava do kose 😝 tak js ji to m usela starat ven 😖

roz neni nad sodu

pavla80
29. říj 2008

Ahojky holky!!!!!

Dlouho jsem tu nebyla,nějak ted není čas nestíhám.Dost jste tu toho nakecali 😀 😀 .Tak vás musím dočíst 😉

Ted mám ještě nějaké povinosti,ale jak dám Mišulku spinkat,tak tu na vás mrknu 😉 .Jen jsem vás chtěla pozdravit 😉

pavla80
29. říj 2008

Tk už jsme vás přelouskala,a samozřejmě zapoměla na co jsem chtěla reagovat 😀 😀 .

Tak nejdřív všem s ubytkem velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 Jsem ráda že tohle pondělí,mezi ně patřím taky 😵 😵

No a Cairo a Kometko nezoufejte určitě to příští týden bude lepší 😉 😉 .Holky s tím cvičením,já taky nestíhám fitnes,manža dělá krátký a dlouhý týden a ve volných dnech dělá střechy,tak je to těžké a jak je občas doma,což moc často opravdu nebývá,tak je mi taky líto,že bych najednou šla hned do posilky a nebyly jsme všichni doma po kupě.Tak já to prostě řeším cvičením doma.Neříkám že cvičím pravidelně,ale dvakrát třikrát za týden se opravdu donutím a podle toho odkazu co jsem tu dala od té Hanky Kynychové cvičím,Aerobic,cvičení na velkém míči a posilování,hlavně toho podbříšku dole.No a pak si ještě dám rotopéd a říkám si že aspon něco pro to dělám 😉 😉 .Cvičím tak hodinku v kuse.Taky mě to někdy štve a děsně se mi nechce,ale jak už začnu tak mi ta hodinka ani nepříjde,je na nic že Míša už spí jednou denně,tak na dvě hodky,tak musím co nejvíc věcí stihnout když je ještě vzhůru,uklid vaření a pak jak jde spinkat tak chvíli vypnu a odpočívám a pak jdu cvičit.Já musím cvičit jinak bych nezhubla ani kilo.

Maruš ten tvůj malý je teda pěkné kvítko 😀 😀 Tak brzy vstávat!!!!!Míše se to upravilo a zas vstává tak kolem 6.Což je docela v pohodě.A zvládněte to bez tatky!!!!!! 😉

marie_m
29. říj 2008

kocky, tak ja dala rano kubajze do jesli a sla si zaplavat, super to bylo, zkousim davat kubu do jesli zatim jednou tydne tam na dve hodky a zatim se mu tam moc nelibi, ale chci, aby si zvykal a navic si muzu jit zaplavat, tak tam jdeme v patek znovu 🙂

pavli, diky, zvladneme to urcite, jen nam obou bude hrozny smutno 😅 😵