Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
17. říj 2008

Ahojky holky,
omlouvám se, že sem teď tak málo chodím, ale mám doma kamarádku z vysoké s malým synkem, tak vůbec nemám čas a......za chvíli jdu skočit na váhu, protože mám pocit, že jsem za tu dobu, co tu je tak 2kg přibrala...dám pak vědět.

Maru, Ti závidím ten dobrý pocit, ten se doufám dnes dostaví po večerním tréninku, který ale zase zapiju vínem, protože mi kamarádka zítra odjíždí...

Všem depkařům, jsem teď na tom stejně, ale BOJUJME!!!

Hezký den 🙂

paseky
autor
17. říj 2008

ahojky kočky

tak jsem přišla na to proč nejdu dolů a je to takhle

já jsem byla lína psát na floře, co baštím, protože jsem si říkala , že už to mám tak nějak v malíku. no a tak jsem se do toho zase pustila a ouvej můj hřích ořechy vlašáky jsou šílená kalorická bomba. takže je budu muset oželit
, páč 100g tějhle dobrůtky jsou skoro 3000 tak to je fakt mazec. 😅 😅

takže opět zapisuju a doufám, že se to snad hne. takže zatím

leni neboj to zvládneš a žádný kila tam nebudou 😉 😉

mějte se moc pěkně

večer jsem junku

kila pápá

a já lálá ne hojky zatím 😀 😀 😉 🙂

držte se

marie_m
17. říj 2008

leni, ty dycky vyhrozujes a pak mas nejvetsi ubytek 😝 😀 ...uvidis, ze to bude ok

paseky, ja uz taky nepisu na floru, nejak me to nebavi, tak uvidim, esi to zvladnu bez toho, snad jo

jo a nevidely jste vcera Jste to, co jite?....tomu se rika poradnej ubytek, co? 😀

rozela
17. říj 2008

ahoj ženy! 🙂
já včera koukala a teda ten chlap to vzal z gruntu. 😉

dneska zase flákám jídlo a určitě to dopadne jako včera. večer bude žaludek řvát hlady. včera jsem ho zaplácla jabkovym a tvarohovym koláčem. 😔 fuj! dneska od rána balim na víkend, abychom nic nezapomněli, ještě nám dělali futra, teď je malej protivnej, tak ho dám do pelechu a půjdu se najíst a balit dál. to by člověk nevěřil, co to dá práce. řezačku, metr, tapety, lepidlo, štuk, primalex, savo, rukavice............. no jo, vždyť jedeme v podstatě na stavbu 🙂

caira
17. říj 2008

nazdarek, tak u me ted dieta trosku kulha, jak jsme se vratili tak pres den porad nekde litam jako hadr na holi a vecer pak jim zase pozde s manzou, no hruza.

Cely tyden se snazim tak nejak gruntovat, porad mi prijde,ze jak uklizim sebevic tak je tu bordel, vcera jsem se k tomu jeste vrhla na myti oken takze snad to do nedele dodelam...

lennis
17. říj 2008

HOlky, tak my 14 dní bojovali doma s rýmou, ale včera jsem byla opět cvičit a musím zas začít pěkně papkat zeleninku, dnes byla ryba a kus kus, tak jsem na to zvědavá jak mi to vydrží, všem držím palečky. Co jíte jako nekalorický mls?????????????????????????????????????????? 😵

rozela
17. říj 2008

lennis mlsáme strouhanou mrkev s jabkem 😉 😀

cairo to se zase srovná 😉 my budem o víkendu makat na bytě ve zruči. štukování, tapety, úklid, ono asi i na okna dojde 🙂 tak když bude nejhůř, vzpomenu si, že v tom nejsem sama, že taky řádíš 😉 😀

marie_m
17. říj 2008

lenis, ja kdyz mam uz jo hodne velkou chut na sladky, tak snim mladymu coko puding, jmenuje se to srdicko, je to celekm kaloricky, ale tak co, jednou za cas to nevadi, ne? 🙂

renda71
17. říj 2008

lennis já s rýmou taky zápasím už 14dní a nechce se mě pustit ☹ huhňám,prskám,v noci prý chrápu 😀 naštěstí tedy nemám vůbec chuť k jídlu tak snad se to v po ukáže na váze 😵

leninn
17. říj 2008

Tak Maru, mělas pravdu, asi jsem jen vyhrožovala, ale opravdu se cítím šíleně nateklá, ale asi to bude jen sebehnus 😒 Ráno jsem skákla na váhu a mám jen 200g nahoře, takže doufám, že to do pondělí dám dolů a ještě něco navíc. Ale dnes trénink, teď jdu ještě hrabat a v neděli mám zápas, tak už odpoledne nebudu moc jíst a snad bude v pondělí úbytek...ha.

Lennis, já když mlsám, tak třeba kus čokolády, nebo čokoládovou tyčinku, prostě normální sladkosti. Kéž bych si smlsla na jablkách s mrkví, tak jako Rozela, já jsem prostě hrozná... ☹

Cairo, neboj, to zase bude v pohodě, ale opravdu nezapomínej jíst během dne, tak si na to lítání dělej sváči 😉

Paseky, to je hnus, co? Jak jsou ty oříšky a vůbec všechno, co mám ráda kalorické. Já teda teď na flóru taky nepíšu, ale teď to nejde, byla jsem s Barčou pryč a teď tu mám kamarádku, tak by si asi klepala na čelo....co že to dělám...ale od pondělí to zase zkusím, aby se mi ta váha zase hnula trošku víc dolů a já si splnila svůj cíl 😉 🙂 😀

Tak zatím pá, snad ještě večer juknu, nebo zítra 😉

caira
17. říj 2008

kocky ja bych se tak rada uskrabala..ta vyrazka je desna, hrozne to svedi a ja mam fakt co delat abych na to nesahla..trpiiiiim. Dneska jsem si dala k obedu dalamanek se sunkou a rajcata a k veceri mame gulas 😅 , manza si ho desne pral, on si ho da s knedlikem a ja si k tomu vezmu tmavou housku 🙂

leninn
17. říj 2008

Cairo, moc Tě lituju...snad už Tě to brzy přejde...a víš teda z čeho to máš???

Jinak už jsem shrabala listí na zahradě a vynesla ho na kompost a teď mám dobrý pocit z pohybu a vykonané práce 😀 Kamarádka jela na návštěvu za mamkou do lázní a Barča chrněla, tak jsem toho využila, ale už ji slyším, jak si povídá, tak jdu na ni 🙂 😀

Páček zatím

marie_m
17. říj 2008

cairo, co ti rekl doktor na tu vyrazku?

holky, ja se tejka vratila z power step aerobiku, tedaa, to bylo super, sem si pekne makla a mam ze sebe opet dobry pocit, jen citim, ze me bude zitra bolet cely vorvansky telo 😀
a navic se blizi vikendik....tak at ho prezijeme 🙂

paseky
autor
18. říj 2008

ahojte kočky

tak jak je o víkendu

já neodolala a vlezla na váhu a je tam mini úbytek ale je tam , jsem znovu napěchovaná silnou vůli a vím že to prostě dokážu)

a když to dokážu já tak Vy to zvládnete se mnou. Když už jsme se dali do toho boje tak ho prostě vyhrajem 😉 😉 😉

krásný den a zatím páá

jdu pálit kalorie

hojky sádlonoška
jdu ven do přirody sbírat houbičky páč to spálí daleko víc kj než jízda na rotopedu 🙂

renda71
18. říj 2008

paseky tak to já místo na houby jsem vyrazila s dětma do cukrošky,původně to byla příjemná procházka,ale nakonec jsme neodolala a dala si skoro po dvou měsících višňovo-čokoládový dortík 🙂 no ale je my teda pěkně těžko že bych už od toho sladkého odvykla? 😅 jsem čuně 😀

caira
18. říj 2008

nazdarek, jak je pri sobote?

holky tu vyrazku mam pry z toho, ze jsem asi prodelala nejakou virozu a podle doktora se to ve vyjmenych pripadech muze projevit vyrazkou, jmenuje se to neco neco a podle toho co jsem nasla na netu se to nijak neleci a samovolne by to melo zmizet cca do 8mi tydnu..ale mate me videt, ja mam normalne po celem tele krom zad a nohou vyrazku plus cervene bolaky a nejhorsi jsou fakt prsa a bricho, tam to desne boli, protoze jak treba musim mit podprdu tak to hrozne dre..takze doma chodim zasadne bez 😀 Sprchovani taky docela boli, protoze je ta kuze strasne citliva, takze tepla voda je jak kdyz mi nekdo sdira kuzi z tela, dneska rano jsem se ve sprse malem rozbrecela jak to bolelo... ☹

Jinak vcera jsem si nakonec ten gulas nedala, jak jsem ho varila tak jsem porad ochutnavala, protoze se mi ho nejak nedarilo spravne dokorenit ..takze vecer uz jsem na nej ani nemela chut, manza si ho dal a ja si dala jen suchy dalamanek a zbytek gulase poputuje do mrazaku k vanocnimu cukrovi { uz mam par druhu napecenych a v mrazaku 😀 }

marie_m
18. říj 2008

cus,tak my neska byli s malym na vystavisti na pouti, tak sem pekne papala...tak uvidme, zitra se budu drzet
peknej vecer

pavla80
18. říj 2008

Ahoj holky

Tak na koncertě bylo ve čtvrtek užasně!!!!!!!!!!!!!Stáli jsme uplně v první řadě a bylo to super 😉 😉 .Tak jsem si aspon užila příjemný večer 😉

jinak mi holky dneska slavily narozeniny od Kačky,tak to byl záhul,jsem se moc nekontrovala ☹ 😒 .Tak se zítra musím snažit at tam není v pondělí něco navíc 😠 😠

Cairo teda jsi chudák,takhle trpět,máš na to aspon nějaký krém,mast nebo něco?????A nebo jen musíš čekat.Tak vydrž,přeju at to brzy zmizí 😉 !!!!!!!!!!!!!

Rendi mě je taky těžko!!!!!!!!!!!!! 😒 .Já si taky odvykla takhle jíst a vždycky se cítím strašně nafouklá a přecpaná ach jo,jsem hrozná,že si neumím říct né i když se pak cítím strašně 😒

Paseky tak co našla si hodně hříbků 😉 😉

kitty68
18. říj 2008

ahojte holky

ja ted nejak nezapinam pc, ale doma mam naklizeno ze by se dalo jist ze zeme 😀
uz js i poslala caire miry a vahy, predtim js ji to psala na skype a nejak se to nekam podelo, tak uz si myslela ze na to prdim ale js tu porad s vami.

peti zkus si koupit v boots krem v takovem bilem kelimku, on je sice na nappy rash, ale zabira na vsecko a rychle, mati mela vyrazku na krku z parfemu z avonu 😕 a 2x se u me s tim namazala a zmizlo ji to a to chodila v cr ke kozni 😅

na hriby bych sla hned, uz js se tak divala v parku jestli neco neuvidim, ale prijde mi ze uz je celkem dost zima na ne.

dnes js jeste nevecerela 🤐 ale jdu si ted dat zeleninove curry a divat se na x factor

paseky
autor
19. říj 2008

hojte kočky

tak jak se držíte. já snad dobrý

jo pár houbiček jsem včera našla a ta procházka po lese super relax (aspoň pro mě) holky hlídala tchýně a já šla sama fakt super
hříbečky suším, abych měla udělat z čeho na vánoce hubník

cairo ty už na vánoce??? to mě přepadne až tak kolem 20 prosince 😀 😀 😀 jsi dobrá

doufám, že se tu někdy potkáme a pořádně pokecáme 😉 se pořád nějak nemůžem dohodnout, že!!!

suki
19. říj 2008

Kočky a jak to tady válíte? Držíte jen dietu nebo chodíte i někam cvičit? 🙂

nobody
19. říj 2008

suki, taky jsem se chtěl zeptat

holky, tak jaký máte pokroky? cca třeba po třech měsících .. nebo po jaký době a co se změnilo
nemám čas číst předešlý příspěvky 🙂

paseky
autor
19. říj 2008

suki a nobody, každá z nás má svůj postup a někdo cvičí někdo ne nědko dělá to a nědko to. každá už víme co nám pomáhá a tak se tu v tom podporujeme

já mám třeba za 3 měsíce dole 7,5 kilo . teď mi váhá už od začátku října stagnuje ☹ ale holky mě podporujou a tak doufám že se to zase rozjede a půjde to dolů

paseky
autor
19. říj 2008

sorry ty moje překlepy, to mám pořád 😀

suki
19. říj 2008

tak to jsi šikula 7,5kg je hodně 😉 🙂 Držím pěsti ať to jde, jak si představuješ 🙂 Nejlepší je stejně chodit cvičit a jíst aspoň trošku zdravě 😉 🙂 Ne, že bych tu zdravou stravu nějak moc praktikovala, já spíš chodím cvičit a pak jím na co mám chuť a docela to funguje 😀 😉

nobody
19. říj 2008

paseky .. teď ta váha pude pomalejc dolů, protože se ochlazuje a přes zimu je tělo naprogramovaný, jak si uchová co nejvíc ... tak jen ať tě to neodrazuje .. 😉 šikula

suki
19. říj 2008

nobody to je velká pravda 🙂

paseky
autor
19. říj 2008

děkuju moc 🙂 🙂 🙂

paseky
autor
19. říj 2008

moje tělo na zimu většinou nabere tak 5 kilo a po zimě se zase zmizí no ale budu doufat, že tolik nepřiberu

nobody
19. říj 2008

taky tam mám překlepy 😀 tak ať se daří, já si to pak zkontroluju live 😀
zatím