Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
9. únor 2009

Holky, takže jste Kometce váhu neposílaly? Musím říct, že pokud nee, tak mě to těší, protože se mi ten přírůstek nechce posílat, musím to do neděle zvládnout zase zhubnout, ale po dnešku tedy nevím, sežrala bych snad i Barču 😠 Se už musím začít krotit 😠 😢 😢

Rendo, nebuď smutná a pokud máš obavy, tak na tu váhu raději nelez, ať si nezkazíš den ☹ Buď v poho 😉

rozela
9. únor 2009

ahoj holky, tak já nejdřív akčně poslala váhu a teprve teď čtu, že sem ji posílat neměla 😀 no nevadí. já mám úbytek 0,1, ale to hlavní je, že díky tomu jsem konečně pod tou zas*anou 90!!! 😀

byla jsem s ondráškem na té kontrole, tak mu to vypláchl, namazal a šli jsme. 27.4. tam půjdem zas. aspoň že máme na 3 měsíce klid, ale musíme každý den přetahnout a namazat, takhle týden. nějak to snad zvládnem, ale toho řevu bude do aleluja. v noci to byl zase horor. při každym cvrknutí do plínky řval jak tur, takže o spánku se zase moc mluvit nedá. aspoň že už přišel na to, že do nočníku to nebolí a čůrá. on měl za noc jenom maličko čůrnutou plínu a dneska dopoledne taky. chudák držel čůrání až do 13h, kdy jsme přijeli domů a on načůral skoro půl nočníku. no dost bylo čůrání 😀

mari to je super, že je kubíčkovi líp. hlavně aby se mu brzy začalo dobře dýchat.

swead 😉

ženy je mi od rána blbě od žaludku. ve špitále jsem si koupila bagetu, pže se mi žaludek uplně kroutil hlady, ale líp mi neudělala. jak jsme přijeli dom, tak jsem si s malým šla lehnout a vstávali jsme až o půl páté. prckovi je dobře, tak nechám péči na tatínkovi a půjdu si ještě lehnout.

marie_m
9. únor 2009

roz, tak to sem rada, ze je na tom mladej lip!!! achjo, mame porad trapeni s tema nasema prdolkama, co?
a ty se pekne vychrupkej!!, at je lip

jinak kocky, sem se prave vratia z dalsi lymfodrenaze a mam pocit, ze konecne (byla sem tam po paty) to vsechno bylo tak, jak ma byt, neska jsem zjistila, ze sem tam nemela poradne nohy 😅 😀 no a hlavne uz to jelo na vyssi tlak, tak mam z toho dneska dobrej pocit

jinak sem neska mela nic moc den, pac jak to mam, tak sem cela nejaka podrazdena, navic kuba me vubec neposlouchal, takze sem rada, ze spi a ja mam chvili klid 😉

kocky, kilum SBOHEM!!!

bramburka
9. únor 2009

jsem to taky sdostala, takze spinning jsem malem nedala....ale ubytek mam opravdu 1,5 kg a docela mi plandaji spin kalhoty! 😀

marie_m
10. únor 2009

bramburko, tak to je krasnej ubytek, gratuluju!!!!

pavla80
10. únor 2009

Ahojky

Mám chvilku čas než vyrazím tak vás jdu pozdravit 😉

Jak už jsem četla tak tento týden neposíláte váhu jo??

Bramburko super ubytek,taky moc gratuluju jsi dobrá 😉 😉

No holky na mou výšku 160 cm. 60kg není uplně optimální,proto bych chtěla ještě něco dolů,ale budu samozřejmě spokojená,když si tuhle váhu aspon udržím 😉 😉

Kitty ty děláš jen noční??

Roz tak snad už bude jen dobře.

Kačka je taky doma.Celou noc v neděli chodila že ji bolí v krku,ráno když jsme ji budila,jestli jako jít do školky nebo k dr. tak zas že už ji nebolí,no tak jsme sbalily batůžek,že jako jdem do školky a po cestě zas že ji bolí v tom krku,tak jsme rovnou zašli k dr. na výtěr z krku.Řádí u nás spálová angína,tak jsem měla docela strach.A vím že ve školce byl chlapeček s tou spálovkou.No tak si tento týden odpočine doma.Ve čtvrtek budou výsledky,ale nevypadá že by ji měla.Už ji v tom krku vůbec nebolí a má jen trochu rýmu.V lékarně jsme hned zacálovali 200kč,za kapky do nosu a cucavé tablety na ten krk je to fakt děs 😠

Ted jel manža k mamce s holkama a já musím jít makat 😀 .Ti si teda užívají 😝

Tak se mějte a užijte si dnešní den pááááá a kila pryč!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

leninn
10. únor 2009

hojky holky 🙂 ,
jak je takto po ránu? U nás něží...ale je to takové to na hranici mezi sněhem a deštěm a když to spadne na zem, tak to téměř hned roztaje, takže sníh určitě nebude...

Rozi, snad už bude jen dobře...a bude bez plínek 😉

Brambůrko, tak to je super 🙂 ohromná gratulace, si už ani nevzpomínám, kdy jsem nakonec měla takový velký stálý úbytek ☹

Pavli, tak ať je KAčka taky ok 😉

Hezký den 🙂

leninn
10. únor 2009

Jéé, tak dnes tu jsem asi jenom já...
Dopolko jsme byly pryč, odpolko jsme doma, u nás celý den pršelo, teď sice už nee, ale je tam vítr víc než šílený...hnus, takže bychom asi stejně nešly...a už se stmívá, tak čekáme na našeho taťku. Barča sedí na nočníku a povídá si, čte a tak...
A já jdu večer ke kadeřnici, nic zatím neplánuju, jen asi o 1cm zkrátit, chci si nechat narůst zase o něco delší vlasy, ale hlavně hodně prostříhat...možná ale příště dám nějakou změnu, uvidíme 😉

Tak pak ještě večer kouknu, snad 😉 Trávíme teď celé večery s manžou nad hrou Česko, už jsme šli druhý večer spát po 12h a já nemůžu ani spát, jak mi to šrotuje 😀 😀 Tak dnes budeme pokračovat 🙂

marie_m
10. únor 2009

kocky, tak ja se akorat vratila z dalsi lymfodrenaze, teda a mam z toho fakt dobrej pocit, prijde mi, ze se na tech mejch hnatach uplne vznasim, nemam pocit tezkejch nohou, tak sem zvedava,jak to bude pokracovat dal 🙂

lowe78
10. únor 2009

Zdravím holky 😉 můžu se k vám přidat? jsem 4m po porodu a mám +18kg,jak se vám podařilo hubnout? máte nějaý extra jídelníček?

rozela
10. únor 2009

ahoj holky, hlásim, že je to dneska lepší, ale až po uhlí 😝 mladej mi ráno zase blil, tak jsme spolu až do odpoledne leželi v posteli a čuměli na pohádky. zvládla jsem dneska sníst akorát pár piškotů a odpolko trochu rýže s kuřem, ale připadá mi, že mám žaludek velikosti ořechu. toho každopádně musim využít, to se hodí 😉

leni u nás taky počasí padlý na hlavu. ráno bylo nachumelíno, pak začalo lejt, pak šílený vítr a déšť, no psa by nevyhnal. jak se hraje to Česko? to by mohlo být zajímavé. já že bych se inspirovala 🙂

pavli ať se ti daří v práci 😉

mari to musí být paráda po té lymfo. já budu muset nejdřív zajít k můdře, jak jsem se dočetla, pže mám na jedné noze takovej začínající křečák, tak musí nejdřív zhodnotit, jestli na to můžu. jestli mi to nepovolí, tak se fakt naseru.

lowe klidně se přidej. extra jídelníček nemáme. je to u nás o jídle málo a často, cvíčko a hlavně vzájemná podpora 🙂

joel7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
swead
10. únor 2009

ahojky,

dneska hlásím totálně nemocný den, od rána mi bylo blbě, takže jsem celý dopoledne strávila na WC, mm musel přijet domů, bylo mu taky blbě, od Dr. dostal antibiotika, takže jediný kdo je relativně ok, je Matěj. Ale tomu pro změnu rostou zoubky, takže je uplakanej a hodně náladovej. Teď už je mi líp, za celý den jsem toho ale moc nesnědla. Doufám, že bude zítra líp 😒

bramburka
10. únor 2009

holky diky

Swead, to lítá to je hrozný!

rozela
10. únor 2009

swead držim palce, abyste byli s manžou oba brzy v pořádku a matýskovi se zoubky rychle vyklubaly a daly mu pokoj. když se to semele všechno dohromady, tak to stojí za to.

marie_m
11. únor 2009

Dobre ranko, tak sem zase pekne zpruzena z toho pocasi, uz aby bylo teplo 😠

jinak dneska se chystam poprve na cardio hip hop, tak jsem na to zvedava, zitra na sipkovou na erobik a o vikednu 2x squash, tak to by bylo, aby nebyl ubytek!!

swead, brzy se uzdravte, cela rodinka!!!

leninn
11. únor 2009

Donbré ráno,
u nás je počasí zase na draka, zase jakoby sněží, ale myslím, že to plynule přejde v déšť, jako včera 😠 😠

Swead, tak to je teda síla, tak si s manžílkem užíveje aspoň společných chvil doma a ať je Matýskovi taky brzičko fajnově, bez trápení se zoubkama 😉

Maru, ty se nám zahvilku ztratíš...ty lymfodrenáže musí být bezvadné, když se po nich tak bezvadně cítíš, to Ti moc přeju, bych taky mohla někam zajít, aspoň na nějakou masáž 🙂 Ale nevím nevím...
A teda ten cardio hip hop, to zní víc než lákavě, musíš pak poreferovat...jsem zvědavá, moc zvědavá 😉 A squash, ten Ti taky závidím 😉 Moc si to užij a to by bylo, aby v pondělí nebyl úbytek, po takové zátěži.

Já dnes sport žádný ☹ , ale zítra aerobik v pátek trénink a v sobotu zápas a v neděli odjezd na hory, takže tam snad bude pohybu také dost 🙂, tak uvidíme ten další týden.

Rozi, je to hra, kde je 6 okruhů otázek týkajících se České republiky, historie, sport, věda technika příroda, geografie, kultura a různé...ale je to brutálně těžké, jako dost, ale aspoň mi nezakrní mozek a něco se naučím...
http://www.pemi.cz/drogerie/detail.asp?ProductI...

hezký den 😉

marie_m
11. únor 2009

leni, mne prave skoncil ten dance, kam jsme chodily s holkama ve stredu a to bylo neco ve stylu RnB a hrozne me to bavilo, hleedala sem neco podobnyho, ale samej dance erobik, coz je vlastne erobik, a to sem nechtela, sem prave taky na ten cardio hipec zvedava 😀 vecer jeste pisnu, ale tak hipec mam mocmocmoc rada, tak tam v tomhle rytmu rozvlnim svy vorvansky telo a bude, ze? 🙂

leninn
11. únor 2009

Maru 😀 😀 (už dávno nee vorvaňský 😉 )

pavla80
11. únor 2009

Ahojky

Holky jak já vás tu čtu,já vám ten pohyb uplně závidím 😒 😒 😒 .Já se ted už nikde na cvičení nedostanu 😠 .Bud jsme doma já s holkama a nebo manža,tak s tím pohybem je to ted u mě na štíru.Ale dneska ráno jsme se zvážila a mám o kilo mín,ale to si myslím že je hloupost,spíš jsem asi měla prázdný žaludek nebo co 😀 😀 .No ale na cm. už to ted vidět vůbec nepůjde 😒

Maru tak si dnešek užij a pak poreferuj 😉 😉

Jinak v práci to bylo v pohodě 😉

Swed držte se s maželem at jste co nejdřív fit 😉 😉 .A Matyskovi at se zoubky rychle vyklubají,je to trápení 😒

bramburka
11. únor 2009

cau, tak pohovor dopadl uspesne, vzali me... ;)

Leni, tu jsme porad sjížděli tu hru na Silvestra... někdy jsem byla teda docela ostuda 😖

bramburka
11. únor 2009

jinak mam pul kg nahore, tak nevim, ze by to bylo tou menstruací? jinak se citim fajn....zitra jdu cvivit na to cviceni s hlidanim a jestli me Xenda necha cvicit 5 minut, tak vazne nezhubnu!

marie_m
11. únor 2009

bram, tak to moc gratuluju, nevim, esi jsi to psala, nevsimla jsem si, ale na jaky misto te vzali?

kocky, varite nektera v parnim hrnci?

pavla80
11. únor 2009

Bramburko super taky gratuluju!!!!!!!!!!! 😉 😉

Maruš nevařím,tak neznám,ale musí to být super a hodně zdravé 😉

No holky a já dneska zas nezvládám.Děsně se doma nudíme,venku hnusně a tak jsme s holkama upekli buchtu takovou rychlovku hrnkovou a nastrouhala jsme tam čokoládu oříškovou,pak jsme si hráli v pokojíčku a četli knížky a ted si holky pustily prázdniny pod psa,tak koukají.A já bych z té nudy sežrala všechno co mi pod ruku vejde.At už je jaro!!!!!!! 😝 😝

bramburka
11. únor 2009

Pavli, presne jak ja nejsem max vytížená myslim jen na jidlo.

Maruško, takova administrativa, max 20h mesicne, ale aspon se dostanu mezi lidi 😉

rozela
11. únor 2009

ahoj holky, dnes je pro změnu zase den D. vzala jsem malýho k můdře a juchů zejtra ráno na odběr krve. mimochodem první odběr ze žíly, tak doufám, že tam mají silné sestřičky, pže jeho udržet neni vůbec žádná sranda. ach jo, to zase bude trauma. a aby toho nebylo málo, tak z krve fičíme hned na orl na prosvícení dutin, jestli je nemá zanesené.jestli mu bude něco vážného a nebude moct v úterý na karneval, tak to bude šílený. chudáček malej se těší už 14 dní a nevim, jak bych mu to vysvětlila ☹ tak budu doufat, že to nic neni.

bramburko moc gratuluju k místu. jsem teď ve fázi hledání místa na polovičák, tak doufám, že taky brzy uspěju a někde najdu místečko 😉 to půlkilčo nahoru bude určitě periodou. tělo zadržuje víc vody.

leni to by mě bavilo 🙂 někde se po tom mrknu. my na slezinách hodně hrajeme takový spíš dětský hry, jako je dětské člobrdo (místo teček na kostce jsou tam obrázky), z pohádky do pohádky, kravičku milku a z těch "těžších" kamionem po evropě. 😀

pavli s tim počasím máš recht, je to děs, ale jak tak koukám, tak všude po republice. už aby bylo to jaro.

dneska se mi nechtělo vařit, tak jsem udělala z listovýho těsta závin se šunkou a sýrem. bylo toho 6 šišek, mm 2 zvalil, já půlku s malym a zbytek bude ještě na zítra. do postele si nakrájíme s malym okurku. ta musí být extra super dobrá, když za ni chtěli 40 kaček. za ty prachy bych jim to nejradši vrazila víte kam, ale když si dítě poručí okurek a nechce se mi obíhat obchody, tak mi holt nic jinýho nezbylo 😝
zítra nejspíš vyrobim zeleninovou polívku se zavářkou a uvažuju o rizotu, tak uvidíme.

prochi
11. únor 2009

Ahoj holky moje hubnout, vzpomínáte si ještě na mě? 😅
Vím, že jsem se neozvala tisíc let 😔 Pořád si říkám, že za vámi musím "zajít" a pořád to odkládám... protože vůbec nevím, jak se tady máte, nejsem schopná přečíst ani poslední dvě stránky, abych se hodila aspoň mírně do obrazu, stydím se...

Jak se máte? Jak jde hubnutí? Udělejte mi sim sim někdo stručný souhrn, ju? 🙂

U nás všechno v pořádku. Břicho roste neskutečným způsobem, už teď jsem jak slon, takovýhle pupek, jaký mám teď, jsem měla při malým o deset týdnů později. Ale čtu, nebo slyším od kamarádek, že při druhým to jde o moc rychleji. A já jsem ráda, užívám si to. Konečně mi zase nevadí, když mi manža šahá na pupek 😀
No a kilča.... tak zatím jsem se sebou spokojená. Začínám šestý měsíc a mám nahoře +- 3 kila. Mohlo by to být míň, to nepopírám, ale jsem spokojená. Je pravda, že se opravdu snažím hlídat, hlavně necpat se večer, což jde někdy ztuha. A tak si to někdy povolím a holt pak zas druhý den trochu uberu.
Tak se mějte krásně, ať jde hubnutí tak, jak si představujete a já se pokusím zase zajít častěji.
Pááá

rozela
11. únor 2009

no ahoj prochi!!! zrovna o víkendu jsem na Tebe myslela, že si dlouho nezavítala 🙂 no to je ale krása 3 kilča. to tě musí můdr chválit, ne? 😉 🙂 no hlavně že jsme s mimískem v pořádku a prospíváte.
my hubnem co to dá. sem tam nějaká depka,chřipka a další choroby, ale zvládáme to úspěšně 😀 hezky prospívejte s mimískem dál a kukni na nás častěji, když čas dovolí🙂
já jdu do hajan. dobrou

pavla80
11. únor 2009

Prochi nazdar!!!!!Já už myslela,že jsi na nás zapoměla 😀 😀 .Tak to je super,že jste s mimiskem v pořádku 😉 a nejde vidět co to bude a nebo to nechcete vědět ? A teda 3 kila to je super uspěch!!!!!!!!!!! 😉 😉 .A co malý jak se těší na miminko?

Roz teda vy si taky užíváte,tak zítra držím pěsti u krvičky,ale malý to určo zvládne pak dej vedět a hlavně at mu to ORL dopadne dobře.At nezmeškáte karneval,bobek když se tak těší.On měl problém s dutinama nebo něco že tam musíte jet?Nevím jestli jsi to tu psala a nebo já jen blbě čtu

Holky a já dneska uplně blbý den.Jsem snědla pár kousku té buchty a pak jsem si dala na večeři dietní párky a ted je mi nějak těžko fůůůj 😠 😠 😝

rozela
11. únor 2009

pavli sice neměl, ale už pár týdnů se plácá v rýmě a kašli, tak chce dokotorka vědět, jeslti mu to nesedí v dutinách. a teď jsem zrovna sjížděla různé stránky a jsem na mrtvici. malý měl totiž bílý průjem, proto musí hned ráno na krev, jestli to není žloutenka. sice s ní nikde do styku nepřišel, ale u dětí je to těžký. žlutý není, aspoň zatím, ale vyděšená jsem až na půdu. výsledky budou až v pátek v poledne a do té doby asi zešedivim 😢 proč už konečně nemůžeme mít klid?