Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
9. led 2009

andy, ja mela dole 9 kg, ale od zacatku prosince, kdy sem polevila v rezimu, mam navrch 4 kg, sem opet nechutna prasnice, ale kdyz ja tak rada jim 😠 😀

leni, si vyborna, smekam pred tebou!!

pavla80
9. led 2009

Leni tak já udělala dnes jen zelnou polévku.Míša poslední dobou bojkotuje jídlo a nechce vůbec nic jíst a manža jel kupovat s tchýni mičku na nádobí,tak se staví někde na oběd.Kačka je ve školce a mě to stačí 😉

Komet aspon něco né??Každé kilčo dobré 😉 .Já taky ted nějak se nemůžu dokopat ke cvičení,ale dneska bych večer chtěla jet tak uvidíme 😉

marie_m
9. led 2009

roz, tak at je Ondraskovi brzo dobre!!! posilame mu nufiinu

prochi, super, jsem rada, ze jste v poradku!!!

pavla80
9. led 2009

Jejda Roz taky přejem brzké uzdravení bobek malý!!!!!!

Leni fakt super!!!!!!!! 😉

kometka5
9. led 2009

tak já jsem se rozhodla, že budu chodit cvičit dopoledne. dám malou na hlídání tchýni a vyrazím, mám to 5min. od baráku a jsem tak líná, že to není možný...jenže potřebuju zhubnout do tich lyží...jinak se k malý ani neohnu v tich oteplovákách, jak jsem tam narvaná...tchýně bude ráda, že může hlídat a já doufám, že nějaký kg půjdou dolů.
tak to já jsem asi jediná, co mám tak málo kg...to je vopruz...

Ondráškovi posíláme pusinku na rychlé uzdravení... 😉

leninn
9. led 2009

Holky, díky...ale já začala dřív než Vy, poslední týden v červenci a celý srpen, od září jsme začaly zapisovat společně do tabulky 😉 Je fakt, že jsem dřela jak mezek a šlo to a nechápu, že se teď nemůžu ukrotit a žeru...kde je ta vůle co byla v tom srpnu? Jak na jídlo tak na cvičení... ☹ ☹

Rozi, tak ať je malý i Ty brzy v pořádku! Prý se k nám žene chřipková epidemie, tak jestli už sem nedorazila 😠 U nás je dneska tak nádherně, svítí sluníčko 🙂

Pavli, zelňačku, tu miluju!!!Už si na ni taky myslím asi týden, dokonce už jsem si koupila i zelí...ale měla jsem tu ještě zbytek dušené mrkve, tak jsem si k ní udělala volské oko a už jsem po obědě. bylo to výborné a zelňačku udělám v pondělí, manža ji totiž nejí, což nechápu 😉

Maru, neboj, zase se do toho obujeme a zase zhubneš, všechno, co si přeješ... 🙂

pavla80
9. led 2009

Leni taky hledám tu vůli a nikde ji nemužu najít 😀 😀 😀 😠 .

Jo já ji mám taky ráda a máme ji po dlouhé době 😉

Tak já už začínám mít hlad tak se jdu najíst 😀

kometka5
9. led 2009

tak zelňačka a segedín je moje nejoblíbenější jídlo... 🙂

já jí ale zahušťuju smwtanou, takže to není moc dietní, ale teď jsem na ní dostala nehoráznou chuť...musím si jí taky udělat...

Leni, tak já si myslím ,že ta motivace už není tak silná, protože už tě stačí jen pár kil. ale saktra nevím, kde já mám tu motivaci, když potřebuju ještě 10kg? 😠

leninn
9. led 2009

Komet, Barča chrní, tak jsem jukla na Tvoje fotky a musím říct, že jsi teda zhubla a je to na Tobě strašně moc znát-na těch horách, moc ti to sluší. A nemysli si, mě také nechybí jen pár kil, ale aspoň ještě minimálně 5, aby to bylo celkem ok a tak 13kg, abych byla já naprosto spokojená...ale jak už jsem tu psala mimiónkrát, tak jsem ještě nikdy takovou váhu neměla...ani nevím, jestli má moje tělo takové možnosti, asi jo, ale mám tím basketem dost svalů....a takovou statnou stavbu těla ☹

andy80
9. led 2009

Holky, tak to jste dobré, taky se těším, až budu moct napsat, že mám dole aspoň 10 kilo, pak už mi zbude jen 20 😀. Když jsem kdysi zhubla těch 15 kilo, tak mi bylo strašně dobře, každý mě obdivoval a ptal se, jak jsem to dokázala. Teď jsem se ale nehorázně vyžrala až je mi ze sebe zle. Musím, musím, musím.

kometka5
9. led 2009

Leni, díky...snad se i červenám... 🙂 ale to jsem se spíš dobře nastavila... 😀

rozela
10. led 2009

ahoj děvčata, jsem se uplně zděsila, že sem nás našla až na třetí stránce 😲
jenom jdu na rychlovku a zas půjdu do postele. ondrášek je dneska lepší než včera, teplotku ještě má, ale už zase vymýšlí blbiny, tak to snad rychle odezní. zato já sem si myslela, jak nejsem fit a jak jsem pěkně s virozou zatočila a ono houby. k večeru to na mě sedlo, teplota přes 38 a nohy mě bolely jak blázen, tak jsem to zalomila s malým a kurýrovali jsme se spolu. dneska jsem i pořídila nákup, ale ještě raději ležim v pelechu. prďola mi tu nadává, že nemám počítat,ale jít spinkat, tak zase fičim.
zatim pá holky moje a ať vás neskolí nějaká hnusná chřipajzna 😉

leninn
10. led 2009

Jééé, ahoj holky, tak já tu dnes teprve druhá? 😉
Tak nejdřív, Komet, není zač se červenat, píšu to, co vidím 😀

Rozi, to je fajn, že je malému líp, ale nepodceňte to a odpočívejte oba! Ať jste brzy fit a můžete si užívat snížku

A jinak, dnešní zápas jsme opět vyhrály, ale jen asi o 6bodů, kdo trošku basket zná, tak to jsou 3koše, ale byl to boj, jsem domlácená jak ďas, všechno mě začíná bolet (stehna mě už bolely ze čtvrtečního aerobiku) a zítra to bude nemlich to stejné, možná i horší, protože hrajeme s týmem, který nás jako jediný porazil a jistě to bude chtít zopakovat, takže přijedou namotivované až hrůza ☹ No, snad se nám to povede jako dneska 😉
Ale v pondělí už asi nevstanu 😀 😀 Ale doufám, že aspoň budou nějaká ta dečíčka dole 😀 😀 😅

Každopádně ale máme s manžou k večeři domácí pizzu, ještě jsem dnes pořádně nejedla, fakt super 😒 ☹ A teď se nadlábnu hezky na noc...když já prostě před jíst nemůžu a po taky moc nee 😅 atk nevím nevím, jestli ty deka půjdou dolů ☹

Tak hezký večer 🙂

pavla80
11. led 2009

Ahojky

Leni gratuluju,si fakt dobrá!!!!Tolik pohybu závidím 😒 😒 .To bude ubytek v pondělí 😉 .Leni určitě půjdou!!!!!! 😉

Roz tak se opravdu pořádně vykurýrujte at jste brzy fit!!!!! 😉 😉

Já jdu oznámit,že včera jsme byli na narozkách a já neskutečně žrala ☹ a dneska to nebude lepší,má přijít návštěva tak se zas něco pojí a vypije ach jo ☹

Ale holky už jsem se naštvala a fakt zítra najíždím na režim,to není možné,už jsem fakt naštvaná na sebe 😠 😠

Tak holky páááá a krásnou neděli přeji 😉 😉

leninn
11. led 2009

Ahojky holky,
tak píšu, že jsem živá, sice k smrti unavená, ale šťastná, protože jsme dnes opět vyhrály a v tabulce si potvrdily první místo 🙂
Doufám, že jen vydržím už teď večer nic nežrat-před chvílí jsem se dopovala čokoládou, byla jsem úplně hotová 😒, tak nevím nevím, co z toho zítra ráno bude...

Holky, hezký nedělní večer a zítra ráno o něco hubenější zdárek 😀

marie_m
11. led 2009

holky mooje, tak ja se hlasim zpet po vikendiku bez synatora, bylo to super, jen sem zrala a zrala a zrala, v sobotu jsme byli na stvanici bruslit, to byla parada, ja nemehlo jako prase, ale prezila sem, pak kinco, prochazka a tak 😀, dneska jsme byli na squashi, ale uz sem se moc tesila na toho naseho prdolku krasnyho 😵

jinak zeru uplne nechutne, cim dal, tim vic, musim uz se zastavit, takze od zitrka!!

kocky, dobrou noc

marie_m
11. led 2009

leni, gratulace!! jsi proste nejlepsi!! 😉

kometka5
11. led 2009

holky, hlásím se po víkendu, kdy jsem jen žrala a žrala, hlavně večer...už tady mám rotoped, takže od zítřka začnu. tohle fakt není možný, je to horší a horší...

Leni, jste dobrý, to zase bude úbytek... 🙂

dobrou noc a kila pryč....do rána ať jsme o něco hubenější... 🙂

leninn
11. led 2009

Maru, díky za gratulace 🙂 Byly to nejtěžší zápasy v jeden víkend.hrály jsme s druhým a třetím týmem v tabulce, takže ty výhry potěší o to víc 😀
Jinak se neděs, uvidíš, co ukáže zítra ráno váha, sice jsi papkala, ale zase jsi měla dost pohybu, což je super a jistě to vykompenzovalo to jedení...a co si budeme povídat, kdo by na romantickém víkendu jenom s manžou držel dietu??? no já za sebe můžu říct, že já rozhodně nee 😀 😅 Tak si nevyčítej a od zítřka začneme asi všechny, si myslím, podle toho, co tu psaly i ostatní holky 😲

Takže, dobře se na ten zítřejší start vyspěte a zítra už nepovolíme!!! Vydržíme!!! Dáme to!!! 😎

Dobrou 😔

renda71
12. led 2009

krásné ledové ranko,tak dnes se do toho všechny pořádně obujem co??vidím,že ty vánoce s námi se všemi pěkně hnuly,tak začnem konečně něco se sebou dělat 😉
já tedy rozhodně protože ta váha my leze opravdu pořád směrem nahoru a to je děs 😝
snad to zas půjde sundat,jo holky nevím komu poslat váhu,jestli caiře nebo komet??
raději ji pošlu oběma 😀

leninn
12. led 2009

Dobré ráno,
tak, bohužel úbytek je zcela miniaturní, takže nic 😠 ☹ To jsem teda čekala opravdu o něco víc...bude to asi tím hrozně nepravidelným jídlem, třeba včera jsem jedla jen dvakrát za den a čekoládu k tomu, takže...se asi ani není čemu divit.

Rendo, váhu posílám Kometce, převzala to po Caiře od ledna.

Jinak ta váha mě taky štve, takto si svůj cíl nesplním ☹ No, musím se dnes hodně snažit a večer mi snad vyjde aerobik, ale jelikož se nemůžu moc hýbat, tak nevím, jak hodně efektivní to pro mě bude 😒 Ale zase lepší než sedět doma a nedej bože něco žrát, ne? 😉

Komet, teď koukám, že jsi mě večer ještě předběhla s příspěvkem 😀 Už jsem si ho ale nevšimla ☹ Ten rotoped Vám, holky, závidím, také bych ho chtěla, ale stojí dost peněz ☹ A teď po Vánocích chceme šetřit na dovču, tak rotoped nebude, musím to dohnat jinak.

Hezký den 🙂

andy80
12. led 2009

Ahoj holky,

jdu se pochlubit. Za týden je úbytek 2,05 kg. Takže to vypadá slibně.

leninn: jaký máš cíl? Kolik za jak dlouho chceš zhubnout?

leninn
12. led 2009

Ahojky Andy, gratulace, to je super úbytek
Můj cíl je do konce ledna ještě 2,5kg 😒

andy80
12. led 2009

Lennin, tak to zvládneš. Jinak super úbytek to je, ale aby to šlo i dál.

pavla80
12. led 2009

Ahojky 😵

Holky tak já po tom mém užraném víkendu jsem myslela že bude víc,ale naětěstí se držím na stejné váze.V ubytek jsme ani nedoufala,tak ani nejsem zklamaná

No ode dneška se do toho teda obuju,snad nám ta vůle holky vydrží musí!!!!! 😉

Andy teda tak to je super!!!!!!Přeju at to jde jen tak dál 😉

Tak já to jdu taky poslat Kometce i když bych tak ráda,posílala ubytek 😠 😀 .Ale příští týden to musí být lepší 😉

kometka5
12. led 2009

AHojky,

tak já jsem dnes plná elánu, že se do toho pustím znova a od začátku. mám zase o půl kila víc než minule...takhle to prostě dál nejde... 😠

holky, díky za zaslání kg...až budeme v celku, tak vám to pošlu...
Caiře jsem nabízela, ať tabulku převezme ona, ale zatím to mám počád v péči já... 🙂

Takže se holky do toho pořádně pustíme, teď už jsou vánoce až za rok, stačili jsme se zaklimatizovat s dalším rokem, tak ať už píšu samý mínusový čísla... 😀

rozela
12. led 2009

ahoj holky, tak jsem konečně taky poslala kometce váhu. stojim stále na stejné. ale tak hlavně že není přírustek. trochu jsem se toho bála. některý dny jsem nejedla skoro nic, jenom se prolejvala čajem, pak jsem zase žrala jak nezavřená. takže výsledek je v podstatě pozitivní. 🙂

leni gratuluju, jste dobrej tým. kdybyste hrály někdy v práglu, docela bych se přišla podívat. když jsem bydlela v NJ, tak jsem chodívaly s kámoškama o víkoších na zápasy mlékarny Kunín.

andy to je paráda! za týden 2 kilča dolu. jen tak dál 😉

holky, tak žádný stresy, ať si nezarazíme hubnutí a jedem s těma kilama důle 😀 😉

marie_m
12. led 2009

ahojky, my jsme rano vyrazili z domu a prisli jsme az ted, samozrejme, ze jsem se zapomnela zvazit, tak se zvazim zitra rano, esi se ti chce komet cekat na me, tak fajn, esi ne, tak posli tabulku neska a ja az pristi pondeli 🙂

pavla80
12. led 2009

Tak holky co jak jste na tom??? 😉

Tak já dobrý dneska jsem se držela ani kousek sladkého neměla,a prolévám se vodou abych neměla hlad,holt je ten žaludek prostě rozežraný 😒 😠 .Cvičení sice bude až ve středu nebo ve čtvrtek to má manža volno,ale budu se zítra snažit se dokopat zacvičit si aspon doma .Tak dnes mám se ze sebe docela dobrý pocit 😉

marie_m
12. led 2009

kocky, tak ja dneska mela kousek strudlu a pak jednu milu...☹ vcera sem to dostala, takze sem nejaka jeta ☹ a ani sem nesla na erobik, ale koupila jsem si v nedeli rotanu, tak sem na ni delala neska chvili aspon toci toci 🙂 a od zitrka uz pridam i trosku posilovani, musim si stahnout zaludek a snad to bude v klidku

peknou dobrou noc